Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> PS on Tour: Wszyscy do Nowego Sącza! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni

*****




Odp: PS on Tour: Wszyscy do Nowego Sącza! - 19/03/2010 15:08

  Sączers napisał:  
Witam. Jestem kibicem Sandecji. Byłem dzisiaj na stadionie i boisko jest w stanie bdb i nie ma możliwości ,żeby spotkanie się nie odbyło więc nie ma obaw zbierajcie się ;] My czekamy na Was. Pozdro.



Super, hiper hip hip hurra...Zenada takie wpisy.Chocby byly mile...
Prosba do naszych internautow, na prawde odpuscie sobie takie pisanie na innych forach.


Sami przeciw wszystkim!!!
Sączers
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5362 dni




Odp: PS on Tour: Wszyscy do Nowego Sącza! - 19/03/2010 15:27

  P. napisał:  

  Sączers napisał:  
Witam. Jestem kibicem Sandecji. Byłem dzisiaj na stadionie i boisko jest w stanie bdb i nie ma możliwości ,żeby spotkanie się nie odbyło więc nie ma obaw zbierajcie się ;] My czekamy na Was. Pozdro.



Super, hiper hip hip hurra...Zenada takie wpisy.Chocby byly mile...
Prosba do naszych internautow, na prawde odpuscie sobie takie pisanie na innych forach.



haha domyślam się ,że Pan nie wybiera się na wyjazd??? Sam wasz trener w jednym z wywiadów (który ukazał się bodajże we wtorek) uznał ,że mecz się może nie odbyć więc Was informuję. Ciebie może to nie dotyczy ale może jakiemuś wyjazdowiczowi się to przyda. Pozdro i do zobaczenia.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8330 dni




Odp: PS on Tour: Wszyscy do Nowego Sącza! - 19/03/2010 15:28

  Sączers napisał:  

  P. napisał:  

  Sączers napisał:  
Witam. Jestem kibicem Sandecji. Byłem dzisiaj na stadionie i boisko jest w stanie bdb i nie ma możliwości ,żeby spotkanie się nie odbyło więc nie ma obaw zbierajcie się ;] My czekamy na Was. Pozdro.



Super, hiper hip hip hurra...Zenada takie wpisy.Chocby byly mile...
Prosba do naszych internautow, na prawde odpuscie sobie takie pisanie na innych forach.



haha domyślam się ,że Pan nie wybiera się na wyjazd??? Sam wasz trener w jednym z wywiadów (który ukazał się bodajże we wtorek) uznał ,że mecz się może nie odbyć więc Was informuję. Ciebie może to nie dotyczy ale może jakiemuś wyjazdowiczowi się to przyda. Pozdro i do zobaczenia.



Tutaj piszący na forum fani nie jezdza na wyjazdy, wspieramy duchowo naszych piłkarzy na wojażach, czasem też śpiewamy przed radioodbiornikami/telewizorami, ale to rzadko..


mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: PS on Tour: Wszyscy do Nowego Sącza! - 19/03/2010 16:18
Proponuję aby Stowarzyszenie postarało się o poszerzenie asortymentu gadżetowego o kapcie w barwy, wełniane i ciepłe:)


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni

*****




Odp: PS on Tour: Wszyscy do Nowego Sącza! - 19/03/2010 16:22

  Sączers napisał:  

  P. napisał:  

  Sączers napisał:  
Witam. Jestem kibicem Sandecji. Byłem dzisiaj na stadionie i boisko jest w stanie bdb i nie ma możliwości ,żeby spotkanie się nie odbyło więc nie ma obaw zbierajcie się ;] My czekamy na Was. Pozdro.



Super, hiper hip hip hurra...Zenada takie wpisy.Chocby byly mile...
Prosba do naszych internautow, na prawde odpuscie sobie takie pisanie na innych forach.



haha domyślam się ,że Pan nie wybiera się na wyjazd??? Sam wasz trener w jednym z wywiadów (który ukazał się bodajże we wtorek) uznał ,że mecz się może nie odbyć więc Was informuję. Ciebie może to nie dotyczy ale może jakiemuś wyjazdowiczowi się to przyda. Pozdro i do zobaczenia.



Pobajerzyles chlopaczyno, dziekujemy za cenne info, a teraz szoruj do siebie.


Sami przeciw wszystkim!!!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni




Odp: PS on Tour: Wszyscy do Nowego Sącza! - 19/03/2010 21:27

  Sączers napisał:  
Witam. Jestem kibicem Sandecji. Byłem dzisiaj na stadionie i boisko jest w stanie bdb i nie ma możliwości ,żeby spotkanie się nie odbyło więc nie ma obaw zbierajcie się ;] My czekamy na Was. Pozdro.



ALE URWAŁ....ale to było Dobre..


No One Like Us....We don't Care...
Sączers
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5362 dni




Odp: PS on Tour: Wszyscy do Nowego Sącza! - 19/03/2010 21:40
[SnPL: Bye bye...]


 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005