Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 13:04

  eM napisał:  

W tym sęk Panie kolego ;)
Mam nadzieje że nigdy nie będziesz musiał wyjść na ulice , tak jak Ci wszyscy "robole" którzy dziś zjechali sie do naszego miasta z całej Polski ,
aby walczyć o prawde i godziwy byt!



Transportowcy już strajki mają za sobą. Nie wywalczyliśmy niestety nic. Chodziło o podwyżki winiet. ZMPD domagało się wyjaśnienia na co idą winiety. Jak się okazało idą na tajne umowy z koncesjonariuszami naszych autostrad. Sytuacja jest nierozwiązana od paru ładnych lat. Przypomina mi się sytuacja, którą opowiadał mi mój ojciec związany w ZMPD jako członek. W Bełchatowie na walnym zgromadzeniu wszyscy osobiście wyzwali Jarmuziewicza od kurew i złodzieji. Tam to się działo dopiero :P Poza tym jak słyszę narzekania kierowców osobówek na wysokie mandaty to mi sie śmiać chcę. Niech pojeżdżą ciężarówką to dopiero poczują bata ITD, Straży Granicznej i Policji.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8145 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 13:36
Swoja droga stoczniowcy chyba chcieli aby bylo dzis o nich najglosniej w kraju- nie wyszlo...


MKS
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 13:59
Robi nam się wątek polityczny ;)
Czytam wasze wpisy raczej mało się udzielam bo i dziecko cenny czas zabrało. Nie będe się wdawał w dyskusje czy to dobrze czy źle ale jedna sprawa mnie zajebiście martwi. Prawda jest taka że o sile Pogoni świadczyć będą jej kibice i sponsorzy i jeśli zamyka się tak duże zakłady to nie bedzie miał kto wykładac na Pogoń. Z drugiej strony zwykły kibic który tam pracował nie bedzie mógł pojechać na wyjazd bo go nie będzie na to stać. I jeśli nawet nie pracujesz w tych firmach co teraz padają to w tym mieście dostanie każda firma po dupie bo zabraknie tych co kupują i powoli wszyscy na tym ucierpimy, czy to przy sprzedaży pamiatek i różnych innych akcji. Wielu chłopaków pracowało w stoczni i jeżdzi na Pogoń narazie jest ok jest odprawa są szkolenia za które płacą ale co kurwa za pare miesiecy. Koryto czy to z PiS czy z PO dalej bedzie się pasło na stołkach my za kilka miesiecy bedziemy dalej turlać się z problemami.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 14:14
Uwielbiam GW za jej "obiektywizm":

'"S' w Szczecinie. Petardy, wyzwiska, ranny policjant"


  Cytat:  
Za MM:Godz 12:48 - Na początku manifestacji obok policjanta wylądowała petarda - mówi Alicja Śledziona z komendy wojewódzkiej. - Spowodowało to obtarcie u niego naskórka. Po opatrzeniu może dalej pełnić służbę.




  Cytat:  
ZA gp24:Policja zapewnia, że demonstracja przebiegła spokojnie. Na skrzyżowaniu ulicy Dubois i Sławomira jeden z policjantów został trafiony petardą. Był to jednak nieszczęśliwy wypadek. Obrażenia funkcjonariusza okazały się niewielkie i po opatrzeniu powrócił do pilnowania demonstracji.


Ostatnio edytowany przez: eM, 18 września 2009, 14:42 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 14:52

  eM napisał:  

  Sampaio napisał:  
Ci mądrzejsi i bardziej przewidujący członkowie wspólnoty mają na unijne dyrektywy mocno wyjebane i staną na głowie, żeby ratować własne podwórko.



Ależ skąd! Jak możesz tak twierdzić? ;)
Jak to avelyn pisał - "to zwolennicy gospodarki socjalistycznej oraz "czy sie stoi, czy sie lezy 2 tysiace sie nalezy"


alez oczywiscie :) nigdy nie napisalem, ze ue, a zwlaszcza francja sa przedstawicielami mysli wolnorynkowej :). a nas zwiazkowcy chcieliby miec takie przywileje jak francuscy.

oto co chcieli zagwarantować sobie energetycy, lud pracujacy, sol tej ziemi! :

  Cytat:  

Spór o płace energetycy z dwóch szczecińskich elektrowni: "Szczecin" i "Pomorzany" oraz gryfińskiej "Dolnej Odry" toczą od końca lutego. Są już w sporze zbiorowym z pracodawcą. Ale nie chcą się tym chwalić. Wręcz przeciwnie: szef Solidarności '80 w ZEDO Mirosław Lebuda długo przekonywał, że "zależy mu na tym, by tematu nie nagłaśniać". Przewodniczący Solidarności w ZEDO Henryk Kowalski w ogóle nie chciał z "Gazetą" rozmawiać. Oporów nie miał jedynie Roman Michalski ze Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego.
Związkowcy reprezentujący ponad 2 tys. energetyków domagają się od zarządu firmy 8-procentowej podwyżki. Na początek. Potem będą chcieli kolejnych 8 proc. - po to, by ich wynagrodzenia zrównały się z tymi w Polskiej Grupie Energetycznej. To spółka moloch, skupiająca dziewięć największych polskich elektrowni i osiem spółek dystrybuujących energię. ZEDO jest w niej od 2006 r., a energetycy w Zachodniopomorskiem wciąż zarabiają mniej niż np. w Opolu. To dlatego na niewielkim banerze (jedyna oznaka sporu), wywieszonym na ogrodzeniu elektrowni "Pomorzany", pracownicy napisali, że protestują przeciwko "dyskryminacji ZEDO".

Związkowcy tłumaczą, że podwyżki być muszą, bo "rząd ma takie zobowiązania". - Coroczne podwyżki zapisane zostały w umowie społecznej, którą podpisaliśmy, zgadzając się na włączenie ZEDO do PGE - przypomina Roman Michalski.

Faktycznie, kiedy pod koniec 2006 r. rząd PiS przygotował projekt konsolidacji największych elektrowni, energetycy z ZEDO postawili sprawę jasno: zgodzą się na realizację tego pomysłu w zamian za pakiet przywilejów. Inaczej będzie strajk. Lista życzeń była na tyle kontrowersyjna, że jeden z członków zarządu ZEDO Karol Osowski (działacz SLD) nie chciał złożyć podpisu pod taką "umową społeczną". Rada Nadzorcza odwołała wówczas Osowskiego. Wyznaczony na prezesa Mieczysław Sawaryn, polityk PiS z Gryfina, nie miał żadnych oporów. W styczniu 2007 r. umowa została podpisana. Sygnatariusze nie chcieli ujawnić jej zawartości. "Gazeta" ustaliła wówczas, że energetycy z ZEDO zapewnili sobie m.in.: dziesięcioletnie gwarancje zatrudnienia (jeśli ktoś zostanie w tym czasie zwolniony, otrzyma odszkodowanie równe ośmioletnim zarobkom), "premię" za włączenie do PGE w wysokości 1,4 tys. euro, pokrywanie tych kosztów leczenia, których nie refunduje NFZ, dłuższe urlopy, coroczną premię (25 proc. pensji) z okazji Dnia Energetyka, nagrodę roczną, utrzymanie 80-procentowej zniżki za zużywany w prywatnych domach prąd i właśnie - coroczne podwyżki. W 2008 r. odbyły się w trzech turach. W sumie pensje wzrosły o 12 proc. Teraz średnie wynagrodzenie w ZEDO to około 5 tys. zł brutto.

Energetycy, domagając się kolejnej podwyżki o 8 proc., tłumaczą, że to maksymalny wskaźnik wzrostu płac w 2009 r. w spółkach skarbu państwa wyznaczony przez premiera Donalda Tuska.

- I o tyle, zgodnie z umową społeczną z 2007 r., powinny nam wzrosnąć w tym roku płace - mówi Michalski (dorównanie energetykom Opola to według niego "sprawa na później").

Zarząd PGE do tej pory nie zdecydował się jednak na podwyżki. Stąd spór. Kilka tur negocjacji nic nie dało. Związkowcy zapowiadają, że oczekują ostatecznych decyzji podczas rozmów zaplanowanych na piątek, 17 kwietnia z zarządem ZEDO. Jeśli nie usłyszą zapowiedzi podwyżki - rozpoczną przygotowania do strajku. Zarząd PGE i ZEDO nie chciał rozmawiać na ten temat z "Gazetą". Otrzymaliśmy jedynie potwierdzenie, że spór zbiorowy jest i że będą kolejne negocjacje. Nie wiemy więc, czy opór PGE przed podwyżkami może wynikać np. z jakiś kłopotów spółki. Związkowcy mogą jednak osiągnąć cel. W czwartek postawiony w tej samej sytuacji zarząd elektrowni Bełchatów (to również część PGE) zgodził się na 8-procentowe podwyżki.



a to wieści z USA, propozycja nowego podatku, przeciez zawsze znajdzie sie ktos kogo mozna golic z kasy, i komu sie ta kasa przyda, prawda eM? :)

  Cytat:  
Amerykańska centrala związkowa AFL-CIO proponuje wprowadzenie w USA nowego podatku - jednej dziesiątej procent od wartości każdej transakcji giełdowej. Danina uderzy w firmy dokonujące tzw. high-frequency trading. W mgnieniu oka przeprowadzają one za pomocą komputerów mnóstwo operacji. Podatek uderzy w dużych graczy takich jak np. Goldman Sachs.
AFL-CIO uważa, że taksa po pierwsze przyniesie pieniądze do budżetu, po drugie zaś uda się wreszcie oszacować ruch na giełdzie. Związek jest zdania, że dla dobra państwa najwyższy czas opodatkować tych ludzi, którzy zarabiają kolosalne pieniądze bez żadnej kontroli. AFL-CIO ma nadzieję na zebranie 50-100 mld USD każdego roku.
Nie są to zupełnie nowe pomysły - demokraci starali się przez jakiś czas 0,25-proc. taksę nakładaną na wszystkie transakcje sekurytyzacyjne (cel - 150 mld USD do budżetu), deputowany demokratyczny z Oregonu Peter DeFazio ma pomysł na podatek w wysokości 0,2 proc. na kontrakty terminowe na ropę (cel - pieniądze na modernizację infrastruktury drogowej).




kolejna szczytna inicjatywa eurosocjalistow- miliony-euro-z-kieszeni-podatnikow-na-wiejski-internet - przeciez kazdy powinien miec dostep do internetu! nie mozna kogos wykluczac! zfinansujmy tez im dekodary cyfrowe! i litr mleka codziennie dla kazdego!


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 15:05

  avelyn napisał:  
alez oczywiscie :) nigdy nie napisalem, ze ue, a zwlaszcza francja sa przedstawicielami mysli wolnorynkowej :). a nas zwiazkowcy chcieliby miec takie przywileje jak francuscy.



Oj , straszni Ci nasi związkowcy że wymagają tego od liberalnej parti PO.
PS.Co do "liberałów"

  Cytat:  

Ministerstwo Finansów ma prezent dla palaczy. Podniesie im akcyzę, co skończy się wzrostem cen o 30 groszy.

Resort tłumaczy, że musi ją podnieść, bo “podatek jest uzależniony od kursu euro”. Rząd obiecuje, że to “ostatnia taka podwyżka podatków”, bo jednak “nie będzie podwyżki akcyzy na alkohol i paliwo”. Przynajmniej nie w 2010 roku (roku wyborów prezydenckich…;).

(wg, Nczas.com)




  Cytat:  
kolejna szczytna inicjatywa eurosocjalistow- miliony-euro-z-kieszeni-podatnikow-na-wiejski-internet



Rozumiem że ten darmowy internet to też wina stoczniowców? lol
Zdałeś chociaż ten egzamin? Państwo daje Ci wykształcenie.Płace podatki , wiec nie chciałbym aby moje pieniądze szły na marne ;)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 15:10

  "eM" napisał:  
Rozumiem że ten darmowy internet to też wina stoczniowców? lol


nie, po prostu zbaczam z glownego watku dyskusji jak to ty masz w zwyczaju :)

  Cytat:  
Zdałeś chociaż ten egzamin? Państwo daje Ci wykształcenie.


tak, cieszysz sie? Diabeł faja

  Cytat:  
Płace podatki , wiec nie chciałbym aby moje pieniądze szły na marne ;)


tym placeniem podatkow to tak sie nie podniecaj bo nawet 13latek kupujacy batona placi :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 15:18

  avelyn napisał:  
nie, po prostu zbaczam z glownego watku dyskusji jak to ty masz w zwyczaju :)



To akurat twoja specjalność , wiec nie odwracaj kota ogonem lol


  Cytat:  
tak, cieszysz sie? Diabeł faja



Bardzo! Martwiłem sie przez cały dzień i ciągle trzymałem kciuki! Widac jednak moje nauki nie idą w las.
Jak chcesz to potrafisz! lol


  Cytat:  
tym placeniem podatkow to tak sie nie podniecaj bo nawet 13latek kupujacy batona placi :)



Ja sie raczej z tego smieje , to ktoś inny plakał że jego podatki idą na stoczniowców lol
Bidny ten 13 latek , pewnie i tak "robole" przechlały jego hajsy lol


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 15:30

  Cytat:  
To akurat twoja specjalność , wiec nie odwracaj kota ogonem lol


nie, twoja lol lol lol

  Cytat:  
Bardzo! Martwiłem sie przez cały dzień i ciągle trzymałem kciuki!


naprawde, jestem za to niezmiernie wdzieczny beer lol a nie demonstrowales ze swoimi przyjaciolmi? :D

  Cytat:  
Bidny ten 13 latek , pewnie i tak "robole" przechlały jego hajsy lol


bidny 13latek wolalby zeby za to co oddal panstwu wybudowano boiska i hale :)

z mojej strony EOT :|:|


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 15:39

  avelyn napisał:  

a to wieści z USA, propozycja nowego podatku, przeciez zawsze znajdzie sie ktos kogo mozna golic z kasy, i komu sie ta kasa przyda, prawda eM? :)



Myślałem ze rozmawiamy o stoczniach w Polsce.Ale to oczywiscie nie jest "zbaczanie z głownego wątku" ;)
Ja nie chce nikogo doić z kasy , chce aby Rząd sprywatyzowal stocznie (było 35 chętnych na kupno w tym min. powaznie zainteresowany Mostostal Chojnice) , nie oszukiwał ludzi i dał im prace. Nic poza tym.

Z mojej strony również koniec:)


TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5782 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 17:09

  śmielaq89 napisał:  
Na pewno jesteśmy dalej niż 20 lat temu...



Dalej od czego?:D dobrobytu?:D


Obrazek png wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 18:10
Pokrzyczeli, pohalasowali, pobili. Ot zwiazkowcy.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5782 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 18:11

  malcoolm napisał:  
Pokrzyczeli, pohalasowali, pobili. Ot zwiazkowcy.



czego się spodziewałeś przepraszam Ciebie bardzo?


Obrazek png wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 18:15

  malcoolm napisał:  
Pokrzyczeli, pohalasowali, pobili. Ot zwiazkowcy.



Gdzie byłeś jak twojego bossa bili?
Powinieneś przyjąc tą deske na klate , zostałbyś męczennikiem platformy! lol
Partia na pewno wynagrodziłaby twą ofiarność!


Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 18:33
Ogolnie to zwiazkowcy nie maja tak zle. na przykladzie najomego moge podac ze dostal okolo 60tys odprawy i do tego jak bedze chodzil na kursy ktore mu zaproponuja to przez chyba 1,5 roku bedzie co miesiac otrzymywac 2tys zl. Zwiazkowcy po prostu od tego sa, zeby robic takie demonstracje, bo pokazuja, ze cos robia, a dla tych ktorzy tym rzadza, to nie jest na reke zadna prywatyzacja poniewaz w kazdej takiej firmie gdzie udzialy ma skarb panstwa musi byc w zarzadzie ktos ze zwiazku.


Łobez zawsze z Pogonią
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 18:39

  alex napisał:  
Ogolnie to zwiazkowcy nie maja tak zle. na przykladzie najomego moge podac ze dostal okolo 60tys



60 tys. dostali stoczniowcy pracujący powyżej 25 lat , niezależnie od tego czy byli w związkach czy nie.

EDIT: sorry , widać zle zrozumiałem.
Jeśli pracujesz w państwowej firmie pewnie też dostaniesz odprawe. Więc sie nie martw. Zycze ci jednak abyś nie musiał organizować takich protestów jak dziś robotnicy z całej Polski.
O specustawe możesz mieć jedynie pretensje do rządu Tuska ,który poprostu za ogromne publiczne pieniądze kupił sobie spokój społeczeństwa. Dzięki temu Grad mógł bez większych problemów zająć sie likwidacją Polskiego przemysłu stoczniowego,zrobiono przy okazji kampanie wyborczą i wszyscy byli "zadowoleni" ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 18 września 2009, 18:51 [5 raz(y)]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 18:41

  eM napisał:  

  malcoolm napisał:  
Pokrzyczeli, pohalasowali, pobili. Ot zwiazkowcy.



Gdzie byłeś jak twojego bossa bili?
Powinieneś przyjąc tą deske na klate , zostałbyś męczennikiem platformy! lol
Partia na pewno wynagrodziłaby twą ofiarność!



żaden mój boss hehe ;) ja się trzymam z dala od takiego motłochu :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 18:43
kazdy dostal odpowiednia sume do przepracowanych lat. Napisalem dokladnie, ze tyle dostal znajomy, a nie że wszyscy. Chciałbym bardzo, żeby po stracie pracy państwo mi także zapewnilo taki socjal co stocznowcom. Pierwsza czesc tamtego postu nie byla o zwiazkowcach.


Łobez zawsze z Pogonią
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5659 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 19:12

  eM napisał:  

  grzes1948 napisał:  
O to chodzi kolego!!! Jasne wspolczuje bo stracili prace. Tylko ,ze ja im nie chce odebrac tych odpraw ktore nieslusznie dostali, chociaz mi nikt nie da jak mnie zwolnia. Stoczniowcy sie uwazaja za jakas niezastapiona grupe zawodowa. Chcieli zrobic zajebisty interes inkasujac odprawy a za chwile wrocic do roboty, czyli co premia?



Chyba się troszke zapędziłeś grzesiuniu. Zapomniałeś kto był autorem specustawy? Kto obiecywał że sprywatuzyje stocznie i ponownie zatrudni w niej pracowników? Stoczniowcy nie mieli innego wyjscia , musieli podpisać umowy bo zwyczajnie zostaliby z niczym! Rząd najzwyczajniej w świecie , za ogromne publiczne pieniądze , kupił społeczny spokój. Dzięki temu protest będzie jutro a nie kilka mięsięcy wcześniej! Teraz tez Tusek bezczelnie wyciera sobie gębe tymi "wielkimi odprawami" i twierdzi że oni już i tak wystarczająco dużo dali pieniędzy!
Oczywiście przypadkowo przed wyborami do PE wszystko było pięknie. Znalazł się inwestor , miały być ponowne przyjęcia. Kilka miesięcy mydlenia oczu i nagle okazało się ze statki nie będa produkowane. Przypadek?

Jeśli jednak już o interesach piszesz , to przypomne ci sprawe Mysiaka , udziałowca Work Service czyli firmy która bez przetargu otrzymała zlecenie na usługi w ramach tej "strasznej" specustawy. Kilka dobrych baniek zarobił. To jest dopiero interes.



Przestań rzucac oskarzenia na wiatr wedlug prokuratury firma work serviece nie zlamala prawa. Nie oskażaj skoro zostal uniewinniony. Ja tez moge pisac tak jak Ty majac jeszcze w pamieci zlodziejskie stawki jakie sobie pobierala ta firma za posrednictwo kiedy, ja biedny żuczek dorabialem sobie przed matura:) (P.S. Pojecgalem na mecz i dostalem 400 za przeklinanie i po wyplacie:D )
Juz pisalem ,ze pieniadze dostali aby sie przekwalifikowac lub sprobowac cos na wlasna reke tak jak gornicy kilka lat temu. Tylko ,ze gornicy nie mogli powrocic do zawodu a stoczniowcom nie zabronio , wiec Ci mysleli ,ze dostaną kase (super premię), nie beda robic nic i wroca do zawodu.
Stracilem juz wene, ciezko sie z Toba gada. Znam ludzi ktorzy tam pracowali, mowia ,ze lepiej trafic nie mozna. Za prace lekka sie dostaje pieniadze, za prace ciezka duze pieniadze. Ci ludzie w zyciu sie nie odnajda na rynku pracy. Po praostu sa juz tak nauczeni. KONIEC

P.S. Jestem ciekaw co nasza Rafalala tj Em dopisze. Bo on oczywiscie zawsze ma cos do powiedzenia


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 21:00

  grzes1948 napisał:  
Przestań rzucac oskarzenia na wiatr wedlug prokuratury firma work serviece nie zlamala prawa. Nie oskażaj skoro zostal uniewinniony.



Ty tak teraz do mnie na poważnie czy to jakiś żart? Nie jestem z prokuratury , nikogo nie sądze , widze jednak że masz dobre wtyki w tych instytucjach , więc skoro piszesz że Work Service nie złamała prawa to ja ci wierze. Bądź jednak łaskaw ruszyć troszke mózgownicą.Czy nie widzisz żadnych powiązań Work Service z Platformą?


  Cytat:  
Firma senatora PO Tomasza Misiaka Work Service z Wrocławia oraz poznańska spółka DGA, bez przetargu zostały wybrane na doradców zwalnianych stoczniowców.
Senator Misiak jako szef komisji gospodarki narodowej pracował nad specustawą stoczniową, zgłaszał do niej poprawki.
Przygotowana przez rząd PO specustawa dotycząca sprzedaży majątku stoczni Gdynia i Szczecin spowoduje, że skarb państwa, największy wierzyciel stoczni, straci 8 mld zł pomocy publicznej, które przekazał na pomoc dla stoczni, i cały ich majątek trwały.




  Cytat:  
Żona wiceministra pracy współpracuje z Work Service. Ministerstwo Pracy przygotowało przepisy korzystne dla firmy Tomasza Misiaka.Jak wynika z informacji gazety żona ministra prowadzi jednoosobową działalność, a jednym z jej najważniejszych klientów jest Work Service. Work Service dzięki ustawom ministerstwa osiągał wymierne korzyści. Afera wyszła na jaw, gdy okazało się, że dzięki specustawie stoczniowej firma dostała kontrakt na szkolenie zwalnianych stoczniowców. Przy jej opracowaniu pracował nie kto inny jak senator Misiak.




  Cytat:  
Pracownicy i założyciele Work Service, spółki znanej z tzw. afery Misiaka, dokonywali wpłat na fundusz wyborczy PO podczas kampanii w 2007 r. – dowiedział się portalJak wynika z listy nazwisk, wpłat na fundusz Platformy dokonały w 2007 r. przynajmniej trzy osoby związane z firmą Misiaka. Chodzi o Tomasza Szpikowskiego, prezesa zarządu Work Service, Tomasza Hanczarka, wiceprezesa zarządu – oraz Ewę Mandziou, narzeczoną Tomasza Misiaka, dziś wiceprezes departamentu sprzedaży we wrocławskiej spółce.



Jeśli według ciebie cała ta sytuacja jest w porządku(i nikt nie zrobił tu interesu) to nie mam pytań.


  Cytat:  
(P.S. Pojecgalem na mecz i dostalem 400 za przeklinanie i po wyplacie:D )



No proszę , nawet otarłeś się o wątek „hulygański”. Nie wiedziałem ze jesteś taki hardcorowiec. Może opisz ta mroząca krew w zyłach sytuacje w temacie „Troche historii kibicowsko” , na pewno znajdzie się wielu którzy chętnie przeczytają twoje wspomnienia starego wyjazdowca lol


  Cytat:  
Stracilem juz wene, ciezko sie z Toba gada. Znam ludzi ktorzy tam pracowali, mowia ,ze lepiej trafic nie mozna. Za prace lekka sie dostaje pieniadze, za prace ciezka duze pieniadze. Ci ludzie w zyciu sie nie odnajda na rynku pracy. Po praostu sa juz tak nauczeni. KONIEC



Jeśli taką zajebista maja prace w Stoczni , to trzeba było się tam od razu zatrudnić , zamiast wykładać towar w sklepie dla firmy Misiaka. Nawet byś się załapał na odprawy które tak wypominasz stoczniowcom. Piszesz o lekkiej pracy w stoczni? Chyba naprawde „straciłeś wene” ,większej głupoty wymyślec nie mogłeś. Dalej nawet nie ma sensu dyskutować.


  Cytat:  
P.S. Jestem ciekaw co nasza Rafalala tj Em dopisze. Bo on oczywiscie zawsze ma cos do powiedzenia



Przekontroluj troche z tym”Rafalalowaniem” . Po co znów masz płakać jak baba że jestem niekulturalny…

Ostatnio edytowany przez: eM, 18 września 2009, 21:06 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005