Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 10:35
Prestiż oraz to, że się pokazali. Podczas imprezy trwały rozmowy biznesowe, co do wynajęcia ekip na inne konkretne imprezy.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Za : http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=916296&highlight=pyromagic&page=4


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 10:44
A mi się wydaje, że oni i tak niezłą kasę na tym robią więc czasem mogą sobie pozwolić na takie pokazy. Albo po prostu miasto zapłaciło za materiały, oni zrobili resztę. Poza tym znając pomysłowoć ludzi w UM to pewnie wymyślili pieniądze za zajęcie konkretnych miejsc - tak żeby nie było, że im oficjalnie płacą :P

Ponad pół miliona poszlo z dymem ale jak na Szczecin to fajnie, że w końcu coś było.. widać po ilości ludzi, że im brakuje podobnych imprez. Ja zawsze narzekam na to co się dzieje w mieście ale tym razem mi się podobało :)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7948 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 10:51
Impreza super i oby na stałe u nas zagościła.
Jeśli chodzi o materiały to za nie płaciło miasto. Poszło na to 600 tys.
Zastanawia mnie tylko fakt, że ekipy startowały w odwrotnej kolejności do zajętych miejsc tak, jakby było wiadomo juz wcześniej jaka będzie kolejność.


Dziękuję :)
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6915 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 18:56
Jest filmik, najlepiej HD


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 19:27
Z calej imprezy utknelo mi w pamieci jedno "w naszym miescie floating garde..." czyzby zmiana nazwy :D


Obrazek png wstawiony na forum
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6445 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 20:13

  christoph napisał:  
Zastanawia mnie tylko fakt, że ekipy startowały w odwrotnej kolejności do zajętych miejsc tak, jakby było wiadomo juz wcześniej jaka będzie kolejność.



Aż dziwne, że pzpn tego nie organizował :P



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 22:07
Wiem, że to pewnie nie do ogarnięcia.. ale wie ktoś może jakie piosenki leciały podczas ostatniego występu ? Da się to jakoś dowiedzieć ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 11/08/2009 11:54
Sprawdź to: Rhapsody - Symphony Of Enchanted Lands


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
UGG
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8194 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 12/08/2009 13:49
W czwartek, 13.08 [ Piękny żaglowiec zawinie do Szczecina ]


Żelazo nie klęka
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 12/08/2009 15:17
co sie stalo z budynkiem Dany? :O


Z daleka nie będzie widać.
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2009 00:28
W niedziele stał jeszcze... jako ruina ale napewno czeka na decyzję architekta lub jakiegoś innego renowatora zabytków co z nim zrobić


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2009 00:51
Nie nie to wiem, ale chodzi mi o jakies przedzwine malunki na niej ktore sie pojawily i strone WWW ktorej za nic odczytac nie moge. ;)


A wracajac do tych 4 pokazow wszystko fajnie, ale czemu nikt Ultrasów Pogoni nie zaprosił? Za te 150 tyś bysmy kazdmu na widowni dali race i byłby najwiekszy szoł na świecie, a tak tylko fajnie. ;)

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 14 sierpnia 2009, 00:59 [2 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6807 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2009 00:56
Ponoć to ten sam ziomek, co pomazał to śmiechowe graffiti w przejściu podziemnym.

A adres strony odczytałem tylko zapomniałem, jeśli nikt mnie nie uprzedzi to jutro napiszę.


P. S.
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2009 02:32
Na Danie bodajże w zeszłym tygodniu pojawiły się bazgroły. Najpierw był adres bloga : www.mzet.blox.pl a później reszta.

Z tym zamalowaniem graffiti w przejsciu podziemnym to nie taka jasna sprawa.

Ostatnio edytowany przez: Niebuszewiak, 14 sierpnia 2009, 02:43 [1 raz(y)]


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2009 08:10
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6725 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/08/2009 17:57
Osobiście bardzo zachęcam wszystkich kibiców Pogoni do wzięcia udziału w tej akcji:
Obrazek jpg wstawiony na forum

Wielkie malowanie
Data: 28.08.2009 r.
Godziny: 14:00 – 19:00
Miejsce: Plac Grunwaldzki
Organizator: Inicjatywa Szczecińska, Lokalni Artyści Niszowi, Samorządowa Instytucja Kultury Szczecin 2016
Wsparcie: Szczecin.fm, Szczudlarze.eu
Patronują: TVP Szczecin, Szczecin.fm, Independent.pl, Moje Miasto Szczecin, Stetinum.pl, Pora.pl

Szczecin ubiega się o status Europejskiej Stolicy Kultury 2016, ale to w dużej mierze od nas – mieszkańców Szczecina – zależy powodzenie tej inicjatywy! Dlatego Stowarzyszenia Inicjatywa Szczecińska, Lokalni Artyści Niszowi wraz z Samorządową Instytucją Kultury Szczecin 2016 zapraszają wszystkich do uczestnictwa w happeningu, który odbędzie się 28 sierpnia 2009 r. na pl. Grunwaldzkim. Będziemy wspólnie malować oficjalne logo „Szczecin Europejska Stolica Kultury 2016” na płótnie o powierzchni 85 m2, które później zostanie wyeksponowane w jednym z newralgicznych punktów miasta. Zwykle jesteśmy widzami wydarzeń kulturalnych, tym razem każdy będzie mógł być jego współtwórcą, dlatego wnieś swój wkład w tworzenie kulturalnego wizerunku Szczecina! Organizatorzy zapewnią pędzle i farby. Jedynie co należy ze sobą zabrać to uśmiech na twarzy. O dobrą muzykę zadba szalona ekipa radia Szczecin.fm 94.4 FM.

Ostatnio edytowany przez: IS, 17 sierpnia 2009, 18:31 [3 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/08/2009 18:32
Gortat i spółka zawitają do Szczecina na street basketa(bilbord mi przemknal dzis), coś ktoś wiecej wie? ;>


Z daleka nie będzie widać.
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/08/2009 19:13

  ZetPe napisał:  
Gortat i spółka zawitają do Szczecina na street basketa(bilbord mi przemknal dzis), coś ktoś wiecej wie? ;>



To już bardzo stary billboard. Miał się pojawić z Szewczykiem i lowcą talentów ze Stanów, ale niestety nie wypaliło.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/08/2009 21:49
Szczecin okiem Irlandczyków l

The men were generally well-turned out, but any Irishmen visiting Szczecin will be utterly spoilt for choice, because we all agreed that we had never seen such a concentration of tall, ultra-glamorous and chic women in any one place, ever. Arriving in the Can-Can Club was like landing into the finals of an international beauty pageant, and we Irish ladies felt extra-dumpy in comparison.
Co prawda, to prawda :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 20/08/2009 18:43

  malcoolm napisał:  
Szczecin okiem Irlandczyków l

The men were generally well-turned out, but any Irishmen visiting Szczecin will be utterly spoilt for choice, because we all agreed that we had never seen such a concentration of tall, ultra-glamorous and chic women in any one place, ever. Arriving in the Can-Can Club was like landing into the finals of an international beauty pageant, and we Irish ladies felt extra-dumpy in comparison.
Co prawda, to prawda :D



Okiem irlandczykow Polska to kraj tak samo zacofany jak Rumunia i sa w duzym szoku odwiedzajac nasze miasta, 2 lata temu bylo kilku irlandczykow na moim weselu i potem jak z nimi rozmawialem to dziwili sie ze mamy takie samochody czy domy a jak pojechali do Galaxy to galy im powychodzily bo sami mieszkaja w malej miejscowosci.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005