Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 13:13
Teraz każdy "jeździe" z Krzystkiem....tylko ciekawe gdzie się podziali wszyscy Ci co na niego głosowali i wierzyli w te jego dyrdymały wyborcze(?) No bo jakoś został prezydentem...
Ale fakt - warto było na niego głosować aby zobaczyć teraz disco polo i to na Dniach Morza - niezła mieszanka.


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6481 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 13:21
Warto było oddać głos na Krzystka , choćby dla samej akcji " floating garden " lol


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 14:04

  oczko82 napisał:  
Teraz każdy "jeździe" z Krzystkiem....tylko ciekawe gdzie się podziali wszyscy Ci co na niego głosowali i wierzyli w te jego dyrdymały wyborcze(?) No bo jakoś został prezydentem...
Ale fakt - warto było na niego głosować aby zobaczyć teraz disco polo i to na Dniach Morza - niezła mieszanka.



no coz. podczas wyborow mielismy taki wybor dobrych kandydatow ze o ja pierdole:) jeden lepszy od drugiego;)


100% PD
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 14:11
Jako, że dni morza w tym roku to lekka żanuła, polecam Dni Polic. Może szału i karnawało w Rio nie będzie, ale zawsze lepsze to od disco polo.
I tak:
5 Czerwca (piątek):
20.00 Szymon Wydra
22.30September

6 Czerwca (sobota):
15-20 Zawody Strong Man
20.00 Łukasz Zagrobelny
22.00 Abbatio
22.30 Perfect


Pełny program o tutaj


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5950 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 15:06

  oczko82 napisał:  
Teraz każdy "jeździe" z Krzystkiem....tylko ciekawe gdzie się podziali wszyscy Ci co na niego głosowali i wierzyli w te jego dyrdymały wyborcze(?) No bo jakoś został prezydentem...
Ale fakt - warto było na niego głosować aby zobaczyć teraz disco polo i to na Dniach Morza - niezła mieszanka.



Nie było wyboru, bo na komucha w 2 turze to w życiu bym nie zagłosował.



ZOBACZCIE, KTO JEST ORGANIZATOREM DISCO-POLO SHOW :)


PS
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6779 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 15:11




  Cytat:  
Agencja Artystyczna BRAND HOUSE wychodząc na przeciw przyzwyczajeniom Szczecinian, organizuje koncert dla wszystkich tych, którzy przywykli do tanecznej zabawy podczas Dni Morza.


Ciekawi mnie na jakiej próbce ankietowanych robili swoje badania..


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 15:26

  tribu napisał:  
no coz. podczas wyborow mielismy taki wybor dobrych kandydatow ze o ja pierdole:) jeden lepszy od drugiego;)


  miau ! napisał:  
Nie było wyboru, bo na komucha w 2 turze to w życiu bym nie zagłosował.


Rozumiem - ale ja nie twierdzę, że można było wybrać lepiej. Tylko po wyborach każdy (większość) swojego wyboru się wstydzi i się do niego nie przyznaje :P
Ja podchodzę to wyborów z dystansem i z hasłem: "Kolejne wybory, kolejne oszustwo" :D A dokładniej, w wyborach podwyższam tylko frekwencję...bez konkretnego wyboru. Bo jak sami napisaliście nie ma na kogo. A wybór na "lepsze zło" mnie nie interesuje :)
Zrobił się mały OT polityczny.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 15:37

  Plum napisał:  
Jako, że dni morza w tym roku to lekka żanuła, polecam Dni Polic. Może szału i karnawało w Rio nie będzie, ale zawsze lepsze to od disco polo.
I tak:
5 Czerwca (piątek):
20.00 Szymon Wydra
22.30September

6 Czerwca (sobota):
15-20 Zawody Strong Man
20.00 Łukasz Zagrobelny
22.00 Abbatio
22.30 Perfect


Pełny program o tutaj



O ja pierdole ale tuzy, to ja wole Boys, chociaż teraz bilet drogi i organizator chujowy także, odpuszcze.


  PoGo napisał:  

Ciekawi mnie na jakiej próbce ankietowanych robili swoje badania..



Sztywno.


Z daleka nie będzie widać.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 15:44

  ZetPe napisał:  

  Plum napisał:  
Jako, że dni morza w tym roku to lekka żanuła, polecam Dni Polic. Może szału i karnawało w Rio nie będzie, ale zawsze lepsze to od disco polo.
I tak:
5 Czerwca (piątek):
20.00 Szymon Wydra
22.30September

6 Czerwca (sobota):
15-20 Zawody Strong Man
20.00 Łukasz Zagrobelny
22.00 Abbatio
22.30 Perfect


Pełny program o tutaj



O ja pierdole ale tuzy, to ja wole Boys, chociaż teraz bilet drogi i organizator chujowy także, odpuszcze.




Mówiem, że cudów nie ma, ale porównując szczecińskie dni morza ze świętem 10 razy mniejszej miejscowści to Szczecin wypada blado.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 15:48
Panie i Panowie.

Onegdaj wielkiej i slynnej na caly kraj imprezie Dni Morza nie przystoi aby pod jej szyldem byl koncert Disco Polo.
Juz widze wzmianke o Dniach Morza w jakiejs gazecie ( jesli jakas w ogole sie tym zenujacym spektaklem zainteresuje) - "Imprezie towarzyszyl koncert gwiazd Disco - Polo". Bedzie wstyd.

Z tego co widze, to Dni Polic sa pelne atrakcji dla ludzi. Strong Meni, czy nawet stary ale dobry Perfekt przyciagna ludzi.
Z kolei jak patrze na Dni Morza to bardziej przypomina mi to jakis festiwal artystyczny.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/06/2009 16:14
a od kiedy dni morza sa znane na cala Polske?
dla porownania Cudawianki. Lato zaczyna sie w gdyni


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/06/2009 11:06
Tak trochę narzekaliśmy na Dni Morza, ale bitwa morska na odrze okazała się świetna... przynmajmniej dla tych co śledzili fabułe na bieżąco :p Pokaz sztucznych ogni - dawno tak fajnego nie było.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8145 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/06/2009 13:28
Moze ktos opisac o tej bitwie cos wiecej? Bo ja milem 2 miejsca- jedno to widac bylo telebim ale nie slychac dzwieku a drugie to sam dzwiek i czesc odry;| Wczesniej w dzien byla proba tego spektaklu ale robilem wteyd tez inne rzeczy i nie bardzo ogarnialem o co tak do konca biega. To wogole bylo na jakis faktach czy fikcja?


MKS
Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/06/2009 14:13
Wczorajsz "bitwa morska" to proba przedstawienia prawdziwego zdarzenia jakim bylo oblezenie SZWEDZKIEGO Szczecina przez Branderburczykow (Szkopow) q latach 1660 - 1680. Takie oblezenie bylo naprawde.
We wczorajszym przedstawieniu szale zwyciestwa dla obroncow miasta przechylil statek piracki DRAGON.
Tak naprawde to z tymi piratami to chuj jak bylo.
Podsumowujac bylo to cos takiego jak film Ogniem i Mieczem - prawdziwe zdarzenie + domysly rezyserow i historykow.


Mnie cale widowisko sie nie podobalo. Przesadnie przedluzone, malo wybuchow, ognia i zabraklo abordazu - nieodlacznego elementu bitw morskich. Nie na miejscu moim zdaniem bylo tez to, ze to byl przeciez Szwedzki Szczecin, a nie Polski.
Ze strony technicznej to zenada... Nic nie bylo widac, drzewa zaslanialy telebimy.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/06/2009 14:51
Dni Morza 2009


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/06/2009 15:04

  malcoolm napisał:  




  Cytat:  
wszyscy mogli oglądać co się dzieje dzięki dobremu nagłośnieniu i telebimowi)



Autor tego wpisu na blogu widzial chyba tylko Dni Gryfina - i to bylo dla niego skala porownawcza...


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/06/2009 15:39

  Husker napisał:  
Wczorajsz "bitwa morska" to proba przedstawienia prawdziwego zdarzenia jakim bylo oblezenie SZWEDZKIEGO Szczecina przez Branderburczykow (Szkopow) q latach 1660 - 1680. Takie oblezenie bylo naprawde.
We wczorajszym przedstawieniu szale zwyciestwa dla obroncow miasta przechylil statek piracki DRAGON.
Tak naprawde to z tymi piratami to chuj jak bylo.
Podsumowujac bylo to cos takiego jak film Ogniem i Mieczem - prawdziwe zdarzenie + domysly rezyserow i historykow.


Mnie cale widowisko sie nie podobalo. Przesadnie przedluzone, malo wybuchow, ognia i zabraklo abordazu - nieodlacznego elementu bitw morskich. Nie na miejscu moim zdaniem bylo tez to, ze to byl przeciez Szwedzki Szczecin, a nie Polski.
Ze strony technicznej to zenada... Nic nie bylo widac, drzewa zaslanialy telebimy.



Abordaż wydaje mi się, że był. Chyba nawet pokazany z kamer na statku - ale może się mylę. Jak dla mnie jedynym minusem było nagłośnienie, które było słabe w niektórtych miejscach. Na schodach u góry było słychać nieźlie, na dole przy fonntanie było już gorzej, ale dało się słyszeć co mówią aktorzy. Gdy ktoś wczuł się w "fabułę" to wcale się nie dłużyło.
A widoczność na telebim to już kwestia miejsca... trzeba było wybrać sobie odpowiednie - ścisku ogromnego nie było i nawet w trakcie imprezy można było zająć miejsce gdzie słychać, widać i czuć :p - z pod fonntany było świetne. Ogólnie dla mnie wielki plus [:

ps. Skoro impreza historyczna to trzymamy się faktów - nie będziemy zmienić historii, że Szczecin był prastarym słowiańskim grodem, a w XVII wieku z rąk Brandenbruczyków uratowali go Polacy. Szczecin ma wielonardową kulturę i trzeba ją uszanować, był niemiecki, szwedzki czy nawet francuski, a teraz jest polski.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 14 czerwca 2009, 15:46 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5782 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/06/2009 15:52

  Plum napisał:  

  Husker napisał:  
Wczorajsz "bitwa morska" to proba przedstawienia prawdziwego zdarzenia jakim bylo oblezenie SZWEDZKIEGO Szczecina przez Branderburczykow (Szkopow) q latach 1660 - 1680. Takie oblezenie bylo naprawde.
We wczorajszym przedstawieniu szale zwyciestwa dla obroncow miasta przechylil statek piracki DRAGON.
Tak naprawde to z tymi piratami to chuj jak bylo.
Podsumowujac bylo to cos takiego jak film Ogniem i Mieczem - prawdziwe zdarzenie + domysly rezyserow i historykow.


Mnie cale widowisko sie nie podobalo. Przesadnie przedluzone, malo wybuchow, ognia i zabraklo abordazu - nieodlacznego elementu bitw morskich. Nie na miejscu moim zdaniem bylo tez to, ze to byl przeciez Szwedzki Szczecin, a nie Polski.
Ze strony technicznej to zenada... Nic nie bylo widac, drzewa zaslanialy telebimy.



Abordaż wydaje mi się, że był. Chyba nawet pokazany z kamer na statku - ale może się mylę. Jak dla mnie jedynym minusem było nagłośnienie, które było słabe w niektórtych miejscach. Na schodach u góry było słychać nieźlie, na dole przy fonntanie było już gorzej, ale dało się słyszeć co mówią aktorzy. Gdy ktoś wczuł się w "fabułę" to wcale się nie dłużyło.
A widoczność na telebim to już kwestia miejsca... trzeba było wybrać sobie odpowiednie - ścisku ogromnego nie było i nawet w trakcie imprezy można było zająć miejsce gdzie słychać, widać i czuć :p - z pod fonntany było świetne. Ogólnie dla mnie wielki plus [:

ps. Skoro impreza historyczna to trzymamy się faktów - nie będziemy zmienić historii, że Szczecin był prastarym słowiańskim grodem, a w XVII wieku z rąk Brandenbruczyków uratowali go Polacy. Szczecin ma wielonardową kulturę i trzeba ją uszanować, był niemiecki, szwedzki czy nawet francuski, a teraz jest polski.



Kolega nie dopatrzył-walczono również na statku ;)


Obrazek png wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 22/06/2009 00:56
Rozkład jazdy:

24.06, środa
16.00 - początek imprezy
16.10 - Devil Inside
16.40 - happysad
17.55 - Coma
19.10 - Hey
20.40 - Kaiser Chiefs
22.25 - Limp Bizkit

25.06, czwartek
16.00 - początek imprezy
16.10 - sPiątkuNaSobotę
16.40 - Izrael
17.55 - Lipali
19.10 - Myslovitz
20.40 - Chris Cornell
22.25 - Manic Street Preachers

oraz...
mapka z całą logistyką


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 22/06/2009 08:23
Wybiera sie ktos wogole na to?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005