Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 08:46

  eM napisał:  


Widzisz chłopcze , dla ciebie to chora firma , nieopłacalny interes , dla mnie to SYMBOL , miejsce historyczne w którym gineli ludzie w imie wolnej Polski.




Dobrze proszę Pana, chłopiec nie będzie się już odzywał. Jakże mogłem urazić taki Wielki Symbol. Szkoda tylko, ze ten symbol nie pracował tak jak powinien i w konsekwencji upadł. Szkoda, ze świat idzie do przodu, a nie stoi w miejscu i Nasze stocznie nie są w stanie produkować bardzo skomplikowanych statków przestarzałą technologią.

PS Może eM jak masz gwiazdkę już to możesz sie zwracać do innych "chłopcze". Awans w hierarchii?

Pozdrawiam i bez niezdrowej napinki. Forum to miejsce dyskusji, a nie ciagłych kłótni.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 09:01

  Radziu napisał:  
PS Może eM jak masz gwiazdkę już to możesz sie zwracać do innych "chłopcze". Awans w hierarchii?

Pozdrawiam i bez niezdrowej napinki. Forum to miejsce dyskusji, a nie ciagłych kłótni.



Człowieku , weż sobie ta gwiazdke i daj mi spokój lol Rozumiem że temu cepowi Mks-2009 który teraz przybrał nick Stefa może to przeszkadzać ale prosze Cie , nie zniżaj sie do jego poziomu lol

Niektórzy zwracają sie do stoczniowców per" robol" ,inni mówia o nich obrazliwie "ludzie PRL-u" , to pozwoliłem sobie na "chłopcze".
sorry jak tak bardzo cie uraziłem lol


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 09:15

  eM napisał:  

  Radziu napisał:  
PS Może eM jak masz gwiazdkę już to możesz sie zwracać do innych "chłopcze". Awans w hierarchii?

Pozdrawiam i bez niezdrowej napinki. Forum to miejsce dyskusji, a nie ciagłych kłótni.



Człowieku , weż sobie ta gwiazdke i daj mi spokój lol Rozumiem że temu cepowi Mks-2009 który teraz przybrał nick Stefa może to przeszkadzać ale prosze Cie , nie zniżaj sie do jego poziomu lol

Niektórzy zwracają sie do stoczniowców per" robol" ,inni mówia o nich obrazliwie "ludzie PRL-u" , to pozwoliłem sobie na "chłopcze".
sorry jak tak bardzo cie uraziłem lol



Odnośnie tej gwiazdki to taki żarcik był tylko. Bardzo nisko mnie oceniasz :P Za to "chłopcze" sie nie obrażam, ale to porównanie mnie to gruuuuuba przesada :D POZDRAWIAM


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7833 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 09:16

  eM napisał:  
[
Jestem za tym aby zakład sprywatyzować , widać jednak rządowi na tym nie zależy , gdyż ich zadaniem , na życzenie Niemiec
jest likwidacja przemysłu stoczniowego w Polsce, tak aby nie robić konkurencji. Tyle ode mnie lol


oczywiscie, w tym aspekcje masz racje, ale za to, ze Wielki Symbol Walki z Komunizmem- stocznia - inaczej skansens gospodarczy w ktorym zwiazkowe myslenie zabija kazda zmiane, moglo zostac sprywatyzowane znacznie wczesniej- i to z zyskiem. Jednakże twoi ajdole z pisu bali sie wszyskiego co ma zagraniczny kapitał (i tego co polski pewnie tez bo przeciez wiadomo, ze zydzi i rosjanie za kazda duza kasa w Polsce stoja:D:D) i woleli odkladac problem na pozniej (czyzby pzewidywali, ze dlugo nei porzadza?).

ps. tylko znowu nie nazywaj wszystkich co pisza cos przeciw pisowi pełowymi pamagierami :D wykazujesz sie w tej dziedzinie prawdziwymi umiejetnosciami! (powinienies dostac od kuskiego medal! albo uscisk dloni! )

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 18 września 2009, 10:18 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 10:05

  eM napisał:  

Widzisz chłopcze , dla ciebie to chora firma , nieopłacalny interes , dla mnie to SYMBOL , miejsce historyczne w którym gineli ludzie w imie wolnej Polski.



Jakbyśmy mieli tak do wszystkiego podchodzić w tym kraju to byśmy daleko nie zaszli.. Symbol symbolem ale najważniejsze jest to co się dzieje teraz.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 10:18

  śmielaq89 napisał:  

  eM napisał:  

Widzisz chłopcze , dla ciebie to chora firma , nieopłacalny interes , dla mnie to SYMBOL , miejsce historyczne w którym gineli ludzie w imie wolnej Polski.



Jakbyśmy mieli tak do wszystkiego podchodzić w tym kraju to byśmy daleko nie zaszli.. Symbol symbolem ale najważniejsze jest to co się dzieje teraz.



:D a gdzie zaszlismy i co sie dzieje teraz?? :D


Obrazek png wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 11:23
Na pewno jesteśmy dalej niż 20 lat temu...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 11:23

  Bebzon napisał:  

  śmielaq89 napisał:  

  eM napisał:  

Widzisz chłopcze , dla ciebie to chora firma , nieopłacalny interes , dla mnie to SYMBOL , miejsce historyczne w którym gineli ludzie w imie wolnej Polski.



Jakbyśmy mieli tak do wszystkiego podchodzić w tym kraju to byśmy daleko nie zaszli.. Symbol symbolem ale najważniejsze jest to co się dzieje teraz.



:D a gdzie zaszlismy i co sie dzieje teraz?? :D



Doszliśmy do upadku Stoczni, które i tak byłyby nierentowne i na jakieś 99% upadłyby w tym roku chyba, że otrzymałyby pomoc państwa(co do jasności interwencjonizm państwa jest niedozwolony w UE, ale to jest osobny temat o którym możemy rozmawiać godzinami). Nie wiem, czy Panowie zwrócili uwagę również na to, że mamy kryzys gospodarczy i statków w ogóle na całym świecie się nie produkuje. Radzę popatrzeć na statystyki budowy i kwoty wydane na inwestycje przez armatorów.

2007 rok:
254,1 mld USD
2008 rok:
-145,7 mld USD
2009 rok do lipca:
4,7 mld USD

Nie wiem czy panowie wiedzą, że 90% przemysłu stoczniowego to Azja, w 40 największych stoczni jest tylko jedna spoza Azji w Papenburgu. Polacy produkują drożej niż reszta i dlatego to wszystko jest nierentowne. Dodatkowo Nasza stocznia szczecińska może produkować jedynie małe statki jak na obecne czasy, co odchodzi do lamusa. Spadek przemysłu stoczniowego wziął się z kryzysu gospodarczego, poprzez problemy finansowe armatorów.

Co do dzisiejszego strajku to będą tam wszystkie związki zawodowe. Każdy chciałby jak najlepiej dla zakładu pracy, ale mamy KRYZYS i trzeba przyjąć do wiadomości to, że z pustego i Salomon nie naleje. Polska posiada przestarzałe technologie i produkuje za drogo. Dlatego Azjaci Nas wypierają z przemysłu. Polacy powinni inwestować raczej w Know-How i nowoczesne technologie, bo tu jest przyszłość, a nie w przemyśle, w którym i tak dominują Azjaci.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8139 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 11:33
Na S3 Szczecin- Gorzow powstaje wiadukt o charakterystycznej konstrukcji tzw. luku gotyckiego na wezle Klucz, ma juz nowe szczecinskie kolory (niebiesko- zielone). Tym urzedasom zupelnie sie popierzylo w tych glowach wymyslili sobie nowe barwy dla naszego miasta i sie tego trzymaja, ciekawe co bedzie po wyborach... znowu zmiana?


MKS
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 11:47
Pływające ogrody, już na stałe wpisały się w krajobraz miasta także jakoś niespecjalnie mnie dziwi taka a nie inna kolorystyka. Obrazek jpg wstawiony na forum


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 11:53

  avelyn napisał:  

oczywiscie, w tym aspekcje masz racje, ale za to, ze Wielki Symbol Walki z Komunizmem- stocznia - inaczej skansens gospodarczy w ktorym zwiazkowe myslenie zabija kazda zmiane, moglo zostac sprywatyzowane znacznie wczesniej- i to z zyskiem.



Nie wiem czy mogło "zostać sprytawatyzowane" wcześniej , faktem jednak jest iż PiS za swojej kadencji zdązył sprywatyzować Stocznie w Gdańsku , PZL Mielec i przygotować prywatyzacje Enei.


  Cytat:  
Jednakże twoi ajdole z pisu bali sie wszyskiego co ma zagraniczny kapitał (i tego co polski pewnie tez bo przeciez wiadomo, ze zydzi i rosjanie za kazda duza kasa w Polsce stoja:D:D) i woleli odkladac problem na pozniej (czyzby pzewidywali, ze dlugo nei porzadza?).



Właścicielem Stoczni Gdańskiej jest ISD Donbas(ukraińska grupa). O ile się nie myle , Ukraina leży za granicą. Może jednak coś sie zmieniło w tej kwestii ale mi o tym nic nie wiadomo.

Nigdy nie pisałem o PiS jako o moich idolach , mało tego , w wielu sprawach nie zgadzam się z tym ugrupowaniem. Jestem raczej anty-P0 a niżeli pro-PiS ;)


  Cytat:  
ps. tylko znowu nie nazywaj wszystkich co pisza cos przeciw pisowi pełowymi pamagierami :D wykazujesz sie w tej dziedzinie prawdziwymi umiejetnosciami! (powinienies dostac od kuskiego medal! albo uscisk dloni! )



Nie przypominam sobie abym kogoś nazywał "pełowym pomagierem" Cool Widze jednak że z wielką uwaga sledzisz moje wszystkie wpisy , nawet te na temat hip-hopu , wiec pewnie masz racje lol

Kurski? Ten znany ,grozny "pit bull" Jarka K? Kojarze goscia , ręki jednak mu nie podam , tak jak każdemu innemu lechiscie lol
Zważywszy jednak na twój "cięty,błyskotliwy" humor , marzysz pewnie aby Twoje starania , docenił "idol Polskiej młodzieży , równie "zabawny" jak Ty Janusz Palikot. Boje się tylko iż zamiast medalu wręczy Ci wibrator z któym już nie raz paradował przed kamerami, uważaj tylko , bo nie wiadomo co ten świntuch z nim robił! ;)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:07

  Radziu napisał:  
nierentowne i na jakieś 99% upadłyby w tym roku chyba, że otrzymałyby pomoc państwa(co do jasności interwencjonizm państwa jest niedozwolony w UE, ale to jest osobny temat o którym możemy rozmawiać godzinami)



"Socjalistka" Merkel:


  Cytat:  
Rząd niemiecki pomaga stoczniom
Opublikowano: 14 lipca, 2009

Dwie niemieckie stocznie nad Bałtykiem: w Wismar i Warnemuende, które na początku czerwca ogłosiły upadłość, aby ratować miejsca pracy, otrzymają od państwa dodatkowe 190 milionów euro kredytu.

Jak poinformował syndyk masy upadłościowej obydwu stoczni należącej do spółki Wadan (w Wismarze i Warnemuende) Marc Odebrecht, niemiecki rząd zgodził się udzielić 190-milionowej pożyczki. Pieniądze te umożliwią stoczniom rozpoczęcie budowy dwóch promów dla szwedzkiego armatora "Stena Line", co w konsekwencji umożliwi utrzymanie 2500 miejsc pracy dla stoczniowców. Nawet sam Odebrecht przyznał, że owe 190 milionów euro to jedna z największych pomocy finansowych, jakie po drugiej wojnie światowej państwo udzieliło firmie. 90 proc. tej sumy gwarantuje rząd, a 10 proc. banki. Media niemieckie nie ukrywają, że porozumienie w kwestii zgody i wysokości kredytu dla upadłych stoczni musiał zaakceptować zarówno związek federalny, jak i kraj związkowy Meklemburgia-Przedmurze. Wcześniej władze landu, aby (chociaż krótkotrwale) ratować miejsca pracy w obydwu stoczniach, udzieliły im kredytu w wysokości 1,5 miliona euro. Jak twierdzi syndyk, milionowe kredyty to dopiero pierwszy krok w działaniach mających uratować tamtejsze miejsca pracy, dalsze to wdrażanie programu ratunkowego.



"Socjalista" Sarkozy:


  Cytat:  
Renault przenosi do Francji część produkcji aut ze Słowenii w zamian za pomoc od rządu. W Brukseli irytacja, bo Paryż złamał słowo, że zrezygnuje z takiego protekcjonizmu.

Dziś Renault ogłosi, że do ojczyzny wraca produkcja samochodu wytwarzanego dotąd poza Francją - ogłosił wczoraj rano minister przemysłu Francji Luc Chatel. Dodał, że dzięki decyzji koncernu powstanie 400 nowych miejsc pracy w fabryce pod Paryżem. Zaraz okazało się, że do Francji Renault przenosi produkcję modelu Clio II z innego państwa UE. - Będzie przeniesiona linia produkcyjna ze Słowenii - powiedział Fabien Gache, lider centrali związkowej CGT w Renault. Koncern tłumaczy, że w ten sposób chce skorzystać z popytu na Clio po wprowadzeniu w wielu państwach UE premii na zakup nowych aut za złomowanie starego pojazdu.

Komisja Europejska zażądała wyjaśnień od Paryża, bo może czuć się wystrychnięta na dudka. Zaledwie trzy tygodnie temu rząd Francji zapewniał Brukselę, że nie da pomocy publicznej koncernom motoryzacyjnym w zamian za rezygnację z inwestycji w innych państwach UE. - To zdumiewające, ale minister Luc Chatel powiedział, że decyzja Renault jest bezpośrednio związana z francuskim planem pomocy dla motoryzacji - nie krył konsternacji rzecznik KE Jonathan Todd.

W UE wybuchła burza i rząd Francji był gromko karcony za protekcjonizm, który rozbija jedność UE i wspólny europejski rynek. Oburzenia nie krył Mirek Topolanek, premier Czech, które przewodzą teraz UE. W reakcji na działania prezydenta Francji Topolanek na 1 marca zwołał nadzwyczajny szczyt UE, aby ocenić działania antykryzysowe poszczególnych państw członkowskich. Paryż uniknął oceny przez innych przywódców UE.



malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:23

  Vega napisał:  
Na S3 Szczecin- Gorzow powstaje wiadukt o charakterystycznej konstrukcji tzw. luku gotyckiego na wezle Klucz, ma juz nowe szczecinskie kolory (niebiesko- zielone). Tym urzedasom zupelnie sie popierzylo w tych glowach wymyslili sobie nowe barwy dla naszego miasta i sie tego trzymaja, ciekawe co bedzie po wyborach... znowu zmiana?



I bardzo dobrze, że został opracowany system identyfikacji wizualnej i jest wprowadzany skutecznie w życie.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8139 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:39

  malcoolm napisał:  

  Vega napisał:  
Na S3 Szczecin- Gorzow powstaje wiadukt o charakterystycznej konstrukcji tzw. luku gotyckiego na wezle Klucz, ma juz nowe szczecinskie kolory (niebiesko- zielone). Tym urzedasom zupelnie sie popierzylo w tych glowach wymyslili sobie nowe barwy dla naszego miasta i sie tego trzymaja, ciekawe co bedzie po wyborach... znowu zmiana?



I bardzo dobrze, że został opracowany system identyfikacji wizualnej i jest wprowadzany skutecznie w życie.



Tak tylko herb naszego miasta jest niebiesko czerwony a nie blekitno zielony...
Takich rzeczy nie powinno sie zmieniac. Zmieni sie wladza w naszym miescie i znowu beda zmiany barw/ logo? Przeciez wiadomo ze nie bedzie nikt kontynuowal projektu "Stetin 2050"...


MKS
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:41
Em Odnośnie tego interwencjonizmu to zgadzam się w 100%, że PO to pizdy ponieważ nie pomagają polskim przedsiębiorcą. Nie pisałem nic o tym ponieważ sądzę, że to bardzo szeroki temat, który mnie dotyka w branży transportowej z którą jestem związany. Nie chciałem rozmywać tematu poprzez kolejny wątek.

Odnośnie barw Szczecina to wszystko super tylko czemu kolory niebieski i zielony? Nowa świecka tradycja. Mamy w godle barwy czerwono niebieskie to po chuj było je zmieniać?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:46

  Radziu napisał:  
Em Odnośnie tego interwencjonizmu to zgadzam się w 100%, że PO to pizdy ponieważ nie pomagają polskim przedsiębiorcą. Nie pisałem nic o tym ponieważ sądzę, że to bardzo szeroki temat, który mnie dotyka w branży transportowej z którą jestem związany.Nie chciałem rozmywać tematu poprzez kolejny wątek.



W tym sęk Panie kolego ;)
Mam nadzieje że nigdy nie będziesz musiał wyjść na ulice , tak jak Ci wszyscy "robole" którzy dziś zjechali sie do naszego miasta z całej Polski ,
aby walczyć o prawde i godziwy byt!

PO nie pomaga Polskim przedsiębiorcą , ponieważ im nie zależy na Polsce!
Przykre ale prawdziwe.


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6475 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:52

  Vega napisał:  

  malcoolm napisał:  

  Vega napisał:  
Na S3 Szczecin- Gorzow powstaje wiadukt o charakterystycznej konstrukcji tzw. luku gotyckiego na wezle Klucz, ma juz nowe szczecinskie kolory (niebiesko- zielone). Tym urzedasom zupelnie sie popierzylo w tych glowach wymyslili sobie nowe barwy dla naszego miasta i sie tego trzymaja, ciekawe co bedzie po wyborach... znowu zmiana?



I bardzo dobrze, że został opracowany system identyfikacji wizualnej i jest wprowadzany skutecznie w życie.



Tak tylko herb naszego miasta jest niebiesko czerwony a nie blekitno zielony...
Takich rzeczy nie powinno sie zmieniac. Zmieni sie wladza w naszym miescie i znowu beda zmiany barw/ logo? Przeciez wiadomo ze nie bedzie nikt kontynuowal projektu "Stetin 2050"...



Również nie rozumiem dlaczego cały ten śmieszny projekt " floating garden " nie może mieć prawdziwych barw naszego miasta ? Już im się zupełnie popieprzyło a najbardziej szkoda marnotrawionego hajsu bo kto o zdrowych zmysłach będzie kontynuował ten projekt ?


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:52

  eM napisał:  


"Socjalista" Sarkozy:


  Cytat:  
Renault przenosi do Francji część produkcji aut ze Słowenii w zamian za pomoc od rządu. W Brukseli irytacja, bo Paryż złamał słowo, że zrezygnuje z takiego protekcjonizmu.

Dziś Renault ogłosi, że do ojczyzny wraca produkcja samochodu wytwarzanego dotąd poza Francją - ogłosił wczoraj rano minister przemysłu Francji Luc Chatel. Dodał, że dzięki decyzji koncernu powstanie 400 nowych miejsc pracy w fabryce pod Paryżem. Zaraz okazało się, że do Francji Renault przenosi produkcję modelu Clio II z innego państwa UE. - Będzie przeniesiona linia produkcyjna ze Słowenii - powiedział Fabien Gache, lider centrali związkowej CGT w Renault. Koncern tłumaczy, że w ten sposób chce skorzystać z popytu na Clio po wprowadzeniu w wielu państwach UE premii na zakup nowych aut za złomowanie starego pojazdu.

Komisja Europejska zażądała wyjaśnień od Paryża, bo może czuć się wystrychnięta na dudka. Zaledwie trzy tygodnie temu rząd Francji zapewniał Brukselę, że nie da pomocy publicznej koncernom motoryzacyjnym w zamian za rezygnację z inwestycji w innych państwach UE. - To zdumiewające, ale minister Luc Chatel powiedział, że decyzja Renault jest bezpośrednio związana z francuskim planem pomocy dla motoryzacji - nie krył konsternacji rzecznik KE Jonathan Todd.

W UE wybuchła burza i rząd Francji był gromko karcony za protekcjonizm, który rozbija jedność UE i wspólny europejski rynek. Oburzenia nie krył Mirek Topolanek, premier Czech, które przewodzą teraz UE. W reakcji na działania prezydenta Francji Topolanek na 1 marca zwołał nadzwyczajny szczyt UE, aby ocenić działania antykryzysowe poszczególnych państw członkowskich. Paryż uniknął oceny przez innych przywódców UE.




Prawda jest taka, że w dobie kryzysu UE okazała się instytucją bardzo podzieloną i ideowo/gospodarczo totalnie rozjechaną. Ci mądrzejsi i bardziej przewidujący członkowie wspólnoty mają na unijne dyrektywy mocno wyjebane i staną na głowie, żeby ratować własne podwórko.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:56

  malcoolm napisał:  

  Vega napisał:  
Na S3 Szczecin- Gorzow powstaje wiadukt o charakterystycznej konstrukcji tzw. luku gotyckiego na wezle Klucz, ma juz nowe szczecinskie kolory (niebiesko- zielone). Tym urzedasom zupelnie sie popierzylo w tych glowach wymyslili sobie nowe barwy dla naszego miasta i sie tego trzymaja, ciekawe co bedzie po wyborach... znowu zmiana?



I bardzo dobrze, że został opracowany system identyfikacji wizualnej i jest wprowadzany skutecznie w życie.



WTF ?

Bardzo źle. Pomysł z dupy i tyle. Zamiast promować miasto jednymi barwami (naszymi tradycyjnymi) to wymyśla się co swojego co większości się nie podoba. Tak jak pisali inni.. Krzystek i PO nie będą tutaj na zawsze..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 12:57

  Sampaio napisał:  
Ci mądrzejsi i bardziej przewidujący członkowie wspólnoty mają na unijne dyrektywy mocno wyjebane i staną na głowie, żeby ratować własne podwórko.



Ależ skąd! Jak możesz tak twierdzić? ;)
Jak to avelyn pisał - "to zwolennicy gospodarki socjalistycznej oraz "czy sie stoi, czy sie lezy 2 tysiace sie nalezy"


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005