Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2011 11:29
Tak trochę na temat. Skąd tyle pedalskich par w tym Szczecinie? Wczoraj widziałem co najmniej ze cztery. Fu, kurwa. Skąd to się bierze...


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2011 11:41
Może to niemieckie faje ;/


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2011 19:58
A jak wrażenia po wczorajszym Pyromagic? Australia zdecydowanie lepiej według mnie, zobaczymy jak dziś zaprezentuje się Chorwacja.

Eco Jam Graffiti vol. 4
No to przybędzie nam nowego street artu, mam nadzieję, że chodzi o te filary w okolicy napisu "Karola nie ma w domu talerzy...", a nie na Energetyków. :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 15/08/2011 22:16
Paweł Wojciechowski pobił dziś w Szczecinie rekord Polski w skoku o tyczce. Wynik 5,91 m :) Jest to najlepszy wynik w tym roku na świecie!

Gratulacje!!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 16/08/2011 14:55

  Cytat:  
Eco Jam Graffiti vol. 4
No to przybędzie nam nowego street artu, mam nadzieję, że chodzi o te filary w okolicy napisu "Karola nie ma w domu talerzy...", a nie na Energetyków. :)



Nie ukrywam że niektóre prace są dosyć ciekawe aczkolwiek zamiast jakiegoś ptaszora z dwoma kutasami tudzież baby w różowym staniku zdecydowanie optowałbym za wrzutami typowo patriotycznymi. ;)


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7231 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 16/08/2011 15:15

  Pogoniarz73 napisał:  

  Cytat:  
Eco Jam Graffiti vol. 4
No to przybędzie nam nowego street artu, mam nadzieję, że chodzi o te filary w okolicy napisu "Karola nie ma w domu talerzy...", a nie na Energetyków. :)



Nie ukrywam że niektóre prace są dosyć ciekawe aczkolwiek zamiast jakiegoś ptaszora z dwoma kutasami tudzież baby w różowym staniku zdecydowanie optowałbym za wrzutami typowo patriotycznymi. ;)



Oni wolą Che Gevare i prawa wielorybów.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/08/2011 21:06
Taka tematyka (ekologiczna) narzucona jest przez organizatorów Eco Jam Graffiti.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5791 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/08/2011 21:30
Malunki sa wspaniale 2 kutasy itp najlepiej pozwolic na takie wiejskie mazanie a my zeby zalatwic pozwolenie przy galaxy przejscie podziemne czekamy juz 3 miesiace najpierw zrobic i pokazac im projekt czy zaakceptuja bo nie moze byc wulgaryzmow itp. potem pisza ze byl 2 lata temu konkurs i nie mozna tam malowac( pewnie tego samego typu ekologia) a nastepnie dostaje informacje ze trzeba zaplacic za to zeby zrobic tam graf Pogoni!!! a teraz sie dowiaduje ze bez problemu na filarach beda bazgrac chuj wie co i gdzie a grafiti ktore sie tam powinno znalesc nie ma na nie pozwolenia :( i to wszystko przez zditm oni takie problemy robia a zielone swiatlo z UM mam na takie akcje poczekamy jak bedzie trzeba to i rok albo dwa


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/08/2011 19:09
w tym roku w Szczecinie jest jakaś impreza na zakonczenie wakacji poza tam jakimś rokowym koncertem?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/08/2011 08:27
Chodzi Ci o ten koncert? Rockowe zakończenie wakacji

Imprezy nie scricte pod hasłem "zakończenie wakacji", ale spokojnie można polecić:

1. Floating Trippin - Extreme Summer 2011 na Placu Lotników
2. Festiwal Gramy 2011
3. Błotne mistrzostwa Szczecina w piłce nożnej i siatkówce


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7308 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 21/08/2011 20:49
Może niektórzy będą zainteresowani faktem iż na prawobrzeżu na ulicy Łubinowej 75 w NEO otworzyliśmy sklep z odzieżą uliczną. W asortymencie marki jak: PROSTO, OUTSIDEWEAR, PG WEAR, na dniach również ELADE oraz OFENSYWA. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż gadżetów Pogoni wydawanych przez Stowarzyszenie "Portowcy". Zapraszamy

http://www.quality-shop.pl/

Obrazek jpg wstawiony na forum


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/08/2011 11:09
Pyromagic 2011 od kuchni - zdjęcia


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/09/2011 12:08
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 03/09/2011 21:56
Fotorelacja z 1 dnia Eco Jam Graffiti Vol. 4


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 12/09/2011 12:07
Nietypowa okolica na imprezę miejską :) Dobrze, że wykorzystuje się takie coś, kto wie, może kiedyś doczekamy się pełnej rewitalizacji Paju :)


  Cytat:  
Festyn nad Stawem Brodowskim (Pajem)

Już w najbliższą sobotę 17 września nad Stawem Brodowskim (okolice ulicy Rugiańskiej, Wilczej) odbędzie się rodzinny festyn. Organizatorem imprezy jest Rada Osiedla Niebuszewo.

17 września od 11:00 do 17:00 Rada Osiedla Niebuszewo zaprasza na rodzinny festyn. W ramach festynu odbędą się: konkurs wiedzy o Niebuszewie, konkursy karaoke, konkursy przyrodnicze, pokaz kickboxingu, wyścigi rowerowe.

W ten dzień zobaczymy również najlepsze zdjęcia, które biorą udział w konkursie “Osiedle Niebuszewo w obiektywie” oraz “Staw Brodowski. Jeśli masz jakieś ciekawe zdjęcia, możesz je jeszcze wysłać (do wtorku, 13 września). Regulamin i szczegóły konkursu znajdziecie pod linkiem www.niebuszewo.info.pl



Festyn nad Stawem Brodowskim


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 20/09/2011 09:34
Koncert U2 w Szczecinie?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7527 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 20/09/2011 14:25

  malcoolm napisał:  



Nie rozsmieszaj mnie...


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 20/09/2011 14:32
Pomysł jest bardzo ciekawy, może jeśli nawet nierealny, to są ludzie, którzy będą o niego walczyć. I jest to kolejny powód, aby rozmawiać o stadionie i pokazywać, że jest potrzebny i jakie funkcje może pełnić oprócz typowo piłkarskich.

A jeśli nawet nie U2, to inna duża gwiazda i duży koncert podczas TSR 2013 :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 20/09/2011 14:48
Swoją drogą nie rozumiem fenomenu tego zespołu (U2), wg mnie jest absolutnie przeciętny


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 21/09/2011 22:13

  Cytat:  
Dzisiaj po raz pierwszy byłem w “Hali Strukturalna Opery i Operetki na Zamku” przy ulicy Energetyków. Uczestniczyłem w konferencji “Zielone Korytarze. Działanie na rzecz multimodalnego, zrównoważonego systemu transportowego” zorganizowanej jako jedno z wydarzeń w ramach polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.

Wygląd z zewnątrz tymczasowej siedziby Opery i Operetki z zewnątrz na pewno budzi mieszane uczucia. Kojarzy mi się bardziej z hangarem dla samolotu, niż z miejscem kultury.

-Po wejściu do środka widzimy spore foyer. Jest dość przestrzennie, na ścianach możemy zobaczyć wielkoformatowe zdjęcia. Generalnie dość industrialny klimat. Najważniejsze, że jest gdzie ustalić stoły, przygotować poczęstunek dla gości (przy okazji konferencji lub innego wydarzenia).

-Sala główna wykonana jest przyzwoicie, ale bez szału. Po 6 godzinach konferencji można powiedzieć, że krzesła na których się siedzi, są dość niewygodne. O akustyce nie będę się wypowiadał, bo na koncercie jeszcze tam nie byłem.

-Moją uwagę zwrócił hałas dochodzący z ulicy Energetyków. W namiocie słychać bardzo dobrze każdy przejeżdżający tramwaj lub np. karetkę na sygnale. Nie wiem, jak Opera planuje rozwiązać ten problem (i czy w ogóle chcą jakoś to poprawić).

Obrazek jpg wstawiony na forum

Za Hala Opery i Operetki przy ulicy Energetyków


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005