Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/06/2009 19:39
Ile kosztuje bilet na jutro i czy mozna kupic go tuz przed koncertem albo nawet w czasie? :)


Z daleka nie będzie widać.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/06/2009 19:41

  ZetPe napisał:  
Ile kosztuje bilet na jutro i czy mozna kupic go tuz przed koncertem albo nawet w czasie? :)



podbijam tez mnie to interesuje:] ewentulanie jakos przed koncertem po promocyjnej cenie;)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7641 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/06/2009 19:46

  eF^ napisał:  


Drugie pytanie, jak wygląda sprawa z biletami - wchodzę na koncert, mogę w każdej chwili wyjść ze stadionu i wrócić (na tym samym bilecie)?



Dobre pytanie czy ktoś coś wie na ten temat?


Pogoń Szczecin MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7438 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/06/2009 20:21
Obrazek jpg wstawiony na forum

Aż ciarki po plecach idą :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
-PaveL-
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7096 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/06/2009 23:34

  Arturo napisał:  


na necie znalazłem coś takiego:
"Lider zespołu Limp Bizkit - Fred Durst na popularnym miniblogu Twitter oznajmił, że przybył do Szczecina. Bardzo lakonicznie, ale i ciekawie podsumował nasze miasto.
Napisał, że zespół właśnie przybył do hotelu. O Szczecinie napisał tak: City looks a bit worn and ancient, but of course they have a KFC and McDonalds. That's odd to me. W tłumaczeniu na polski: Miasto wygląda na troszeczkę podniszczone i stare, ale oczywiście mają tutaj KFC i McDonaldsa. To jest dziwne dla mnie."

może publika zaskoczy go na plus :)



http://img25.yfrog.com/i/9atz.jpg/

hehe najwidoczniej piwo juz ich zaskoczylo :P


To nasza desperacja powoduje, że nasi wrogowie muszą się z nami liczyć.
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/06/2009 23:45
przed samym koncertem ludzie pewnie beda sprzedawali bilety w lepszej cenie :) do jutra :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7438 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 24/06/2009 09:52
Pogoda w radio
"W Szczecinie bardzo ładnie, reszta Polski pod chmurami i z deszczem. I tak cały dzień" lubią nas na górze ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8137 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 24/06/2009 12:36
Pujde dzis bo dostalem bilety na 8 sektor. Jakos mnie nie jaraja te koncerty;/


MKS

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7310 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 24/06/2009 13:25
Fajnie mieszkać w okolicy stadionu, to się dziś pouczę na egzamin.. :P
Swoją drogą ciekawe czemu to w środku tygodnia jest.. :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7294 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 24/06/2009 13:31

  śmielaq89 napisał:  
Swoją drogą ciekawe czemu to w środku tygodnia jest.. :P


tak na oko to dlatego, ze cala impreza byla organizowana na ostatnia chwile a gwiazdy weekendy maja juz od dawna dawna gdzie indziej zaplanowane;) np z tego co patrzylem to LB gra co 2-3dni koncert.

  Vega napisał:  
Pujde dzis bo dostalem bilety na 8 sektor. Jakos mnie nie jaraja te koncerty;/


no coz. przy takim imprezowym nieurodzaju w naszym miescie wydaje mi sie ze ten festiwal jest drugim najciekawszym i najwiekszym po TSR wydarzeniem tego millennium w Szczecinie;)


100% PD
arat
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6202 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 24/06/2009 17:01
Jeżeli byłby ktoś chętny to mam do sprzedania dwa bilety na czwartek, miejsca siedzące sektor 8. Niestety nie wyrwę się z pracy. Zapłaciłem za nie 99 od sztuki, żeby nie było że chce zdzierać oddam po 89. mail: [email protected]


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 00:37
ludzie po 50 zl jednodniowe oddawali xD


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 00:58
LIMP dał popis;]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7438 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 01:25
No to już po 1. dniu :)

Jednym słowem: REWELACJA. Dobrze zainwestowane pieniądze :)

Kaiser Chiefs - świetny koncert. Jeden z lepszych jakie widziałem. Nawet moi znajomi co w ogóle nie kojarzyli tej ekipy mówili po koncercie, że super i będą musieli się bliżej zapoznać z ich muzyką :D

Limp Bizkit - dali rade. Warto było! MOC!

Organizacyjnie jest trochę do poprawy:
-otworzyć więcej bramek na wejściu, a nie będzie kolejki na 1/2 h stania.
-więcej budek z piwem
-na wejściu powinni rozdawać jakieś mapki z całą logistyką i rozkładem jazdy

Ludzie się bali gdzie się wszyscy pomieszczą, a jakoś z tym problemu nie było. Poczekajmy na podsumowania, ile dokładnie ludzi było.
A Rock Festiwal 2010 widziałbym na lotnisku w Dąbiu (jak to kiedyś Inwazja Mocy) :)
1. dzień 1. edycji Rock Festiwalu na duży, ale to duży +


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7831 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 01:42

  Cytat:  
A Rock Festiwal 2010 widziałbym na lotnisku w Dąbiu (jak to kiedyś Inwazja Mocy)


no nie porównuj darmowej masowej impry do biletowanej :).
zrreszta w 2010 to budowa stadionu powinna tam ruszyc :P.

Koncerty całkiem niezłe, ale za to ludzie troche niedopisali i na kaiser chiefs do konca nie bylo zbytniego klimatu chociaz chlopaki na scenie niezle sie starali. Wielki plus dla wokalisty :) w zasadzie mam nadzieje, ze jezcze kiedys bedzie mi dane byc na ich koncercie.
Za to limp bizkit praktycznie cala publike rozbujał. koncert perfekcyjny, fajnie bylo poskakac przy czyms co sluchalo sie 8-10 lat temu :)

ogolnie ludzi malo i wydaje mi sie, ze sporo przypadkowych masek :). w ogole to strasznie cicho jak dla mnie bylo...
a sprzedaż browara to skandal. jeszcze nigdy tak trzezwego koncertu/festiwalu nie widzialem...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7438 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 01:55
nie chodziło mi o darmową imprezę vs. biletowaną, ale o miejsce. Potencjał jest tam niesamowity (raczej do koncertów niż budowania stadionów za 300 baniek).

Na duży + jeszcze komunikacja powrotna, oraz brak patologii na festiwalu (chyba cena biletów ich przestraszyła).

A co do Kaiser Chiiefs, to Ricky Wilson to przykład ADHD w czystej postaci :D Fajnie wyglądali bezradni ochroniarze jak Ricky wspinał się na rusztowania :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 02:52
"-na wejściu powinni rozdawać jakieś mapki z całą logistyką i rozkładem jazdy"

Rozdawali 2 stronicowe gazetki Kuriera, gdzie był opis ekip, godziny występów, i mapka stadionu co gdzie jest.

HAPPYSAD - kilka kawałków rozruszało publikę, przez ostatnie 20 minut, zaczęli przynudzać i się wyczekiwało jak zejdą

COMA - dali czadu, wśród publiki spora ilość fanów tego zespołu, pogo na duży plus, było sporo miejsca i było z kim się bawić

HEY - mają kilka piosenek które mi się podobają, niestety nieliczne z nich wykonali, ale to już kwestia gustu, ja sie zwiodłem

KAISER CHIEFS - zaskoczenie dnia, pozytywne oczywiście. Koleś umie zrobić show, po dzisiejszym koncercie na pewno ich nie zapomne. R & R piosenką dnia :)

LIMP BIZKIT - mają pierdolnięcie, zagrali tak jak oczekiwałem.


będę pamiętał.
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5932 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 06:43
Happysad - 2 dobre utwory i nuuudyyy...

Coma - Lepiej niż myślałem, chociaż ogólnie nie słucham to dobra zabawa...

Hey - Niby lubię sobie posłuchać w radiu, ale to niestety nie była impreza na którą Hey by się nadawało...

Kaiser Chiefs - Nie miałem pojęcia kto to jest... A okazali się zajebiści! Wokalista wyczyniał rzeczy, że myślałem że ochrona go wyniesie ze sceny ;) A już po koncercie wszędzie można było usłyszeć: Ruby Ruby Ruby Ruby!!! :D

Limp Bizkit - To jest to! Genialni! Wspaniali! Potężni! Tylko dlaczego Fred nie podchodził częściej do publiki? ;P Nie wiem ile było osób, ale jak na LB stałem przy barierce, to tak tłum napierał że mam cały brzuch posiniaczony... No a gardła to nawet piwko nie wyleczy... ("Where's My fucking beer?") A no i numer roku jak na hasło Freda wszyscy siadają! No po prostu są wyjebani w kosmos... ;)

Wielki +, oby częściej były takie imprezy z takimi zespołami... :D

p.s. Nie wiedzieć czemu, moja koszulka Pogoni powodowała ogólne zainteresowanie i najróżniejsze komentarze... ;P


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7409 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 09:53
Mi również pierwszy dzień festiwalu przypadł do gustu. Gdyby nie mankamenty organizacyjne:
- sprzedaż piwa - TRAGEDIA, mało punktów gdzie można kupić, zerowa organizacja, wszyscy się pchali, zamawiali po 20 piw i trzeba było albo pchać się na przypał w kolejkę, albo czekać do usranej śmierci,
- kolejki przed wejściem - rozumiem konieczność trzepania i sprawdzania ludzi, ale kurcze tak mało osób sprawdzających bilety, kolejki przed wejściem były ogromne.

Co do poszczególnych zespołów:
Happysad, Hey - nie byłem, nie oceniam.

Coma - ogólnie szału nie było, i byłem na lepszych koncertach w ich wykonaniu, widać było że chyba przemęczeni koncertem z orkiestrą symfoniczną, który rozgrywali w Gdańsku dzień wcześniej,

Kaiser Chiefs - ogromne zaskoczenie, spodziewałem się godziny zamulającego angielskiego wokalisty, a wyszło naprawdę kapitalnie. Parę fajnych kawałków, ale większość show wykonał wokalista (;

Limp Bizkit - poza wszelką konkurencją, fenomenalny popis dali, zabawa na całego! Tak jak avelyn wyżej już napisał, warto było przyjść chociażby dla przypomnienia przy czym szalało się parę lat temu ;)

Ostatnio edytowany przez: eF^, 25 czerwca 2009, 10:03 [1 raz(y)]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7438 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/06/2009 10:10
Jeszcze jedna taka rzecz. Mogliby przesunąć rozpoczęcie festiwalu o 2 godziny w przód. Bo tak było po prostu za jasno, Happysad, Coma, Hey grali w pełnym słońcu, przy Kaiser Chiefs przy świetle dziennym. Myślę, że jakby Limp kończył grać o 2:00 nikomu wielka krzywda by się nie stała. :)

Fajnie przeczytać takie dobre opinie o Kaiser :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005