Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5658 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 22:28
Moherowy krasnalu. Nie mowiles ,ze jeszcze w szkole nie masz czytania ze zrozumieniem...:) Nie pracuje w stoczni bo mam dobrze platna prace:). Widzisz ja sie nie wstydze przyznac ,ze wykladalem towar w markecie, widzisz ja w przeciwienstwie do ciebie niewidzialny gangsterze nie doiłem od rodziców tylko przed matura sam sobie zarabialem pieniazki. Dzieki temu dzis mam dobra prace i potrafie szanowac swoje pieniadze.
Kolejny przyklad jakim jestes płazińcem. Dobrze wiem ,ze Work Service jest po czesci w posiadaniu Misiaka:) pisze tylko ,ze jezeli zapada wyrok uniewinniający to obojetne co sobie mysle nie mam prawa kogos posadzac.
Odnosnie mandatu. No coż mały mozg mala wyobraznia , dlatego tobie wytlumacze. Pisalem ,ze pracowalem caly miesiac poprzez work service i wystarczyl jeden mandat aby cala wyplata poszla w nie pamiec i moglbym miec kolejne pretyensje i pisac nie wiadomo co na ten work service.
Nie podniecaj sie bo ci rajty pekna . Bylem sobie na wyjezdzie dostalem mandat i tyle. Czy ja mowie ,ze wlecialem na murawe , walnąlem sektorowke lecha i przy okazji dostalem mandat? Ty nasz wielki mentorze pewnie zrobiles tak nie raz:D:D:D:D hehe
Spoko nie bede plakal jak baba wystarczy ,ze Ty jestes naszym najwiekszym forumowym leszczem.

Swoja droga patrze sobie na inne watki na naszym forum i wszedzie ciebie pelno. Wypowiadasz sie w taki sposób ,ze wydaje mi się ,ze jestes specjalista od wszystkiego...:) Moge sie zwracac do ciebie per pan? moze prof. Bartoszewski? Albo nie zostane przy Rafalali dopoki sie nie ogarniesz i nie zaczniesz pisac do innych forumowiczow z szacunkiem bo to co reprezentujesz krytykujac innych forumowiczow swiadczy jakim jestes burakiem i tyle. Przy naszym ostatnim spieciu pisalem do Ciebie grzecznie kilka razy a Ty obracalaes sprawe ,ze sie maże no ale widzisz kazdemu sie cierpliwosc konczy wiec teraz bede niegrzeczny;) Spoko nie jestem msciwy:) Bedziesz kulturalny to i ja bede, nie bedziesz to nie:)


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 22:35
A propos całej sytuacji w stoczni. Oczywiście, żal zakładu, żal ludzi pracujących tam, ale niestety takie mamy czasy. Stocznia u nas na siebie nie zarobi bo nie wytrzyma konkurencji z chińczykami. Trzeba było przeprowadzać przez całe lata powolny proces redukcji etatów i produkcji zgodny z ekonomią - wtedy pewnie część ludzi by się odnalazła w nowej rzeczywistości.
Zamiast tego pompowano państwowe pieniądze żeby podtrzymywać trupa. W końcu ta bańka musi pęknąć (wygląda na to że teraz) i wszystkim odbije się to czkawką.

Mnie natomiast wkur*ia co innego. Mianowicie bezczelność związków zawodowych. Nie dość, że te pasożyty kasują kupę kasy za nic nie robienie,a w przypadku solidarności najczęściej za wszczynanie zadym i burd. Siedzą sobie na ciepłych posadkach, mają wszystko gdzieś i kasują solidne wypłaty. W każdej wielkiej firmie dzielą się na coraz mniejsze związki - każdy z prezesem, zarządem etc. Dzięki temu mnóstwo ludzi dossało się do państwowego cycka.
Teraz w stoczni chyba już pracy nie ma, produkcji nie ma, a związki zawodowe nadal działają! Przecież to chore jest.

Jeszcze dzisiaj w Kurierze czytam, że cały ten szef solidarności ŻĄDA od Państwa by te wpompowało kolejne setki milionów w stocznię. Po to by po wyprodukowaniu dwóch statków wszystko znowu zdechło (bo nierentowne). Ale oni to mają gdzieś - oni chcą tylko by wszystko było jak dotychczas.

Ja sam pracuję na poczcie i tutaj mamy ponad 50 związków zawodowych! (Cały czas mnożą się nowe i ciężko już się ich doliczyć). Taka sama szarańcza - nic nie potrafią zdziałać. W niczym nie potrafią się ze sobą dogadać. Za to z każdego związku mnóstwo ludzi ma służbowe bryki, telefony, wypłaty grubo powyżej średniej krajowej itd. Wszystko oczywiście na koszt pracodawcy, które miliony utopione na tym musi odrabiać gdzie indziej.

Podobnie jest we wszystkich państwowych (całkiem lub częściowo) firmach. Tysiące pasożytów które jedynie ssą kasę i czekają na okazję do rozróby przy okazji demonstracji. To jeden z głównych powodów dlaczego państwowe = nierentowne.

Potem się nie dziwię, że np. na taką stocznię są chętni, ale jak dokładniej zbadają rynek i zorientują się w sytuacji to spieprzają gdzie pieprz rośnie. Bo związki zawodowe niejedną prężną firmę już zniszczyły i niejedną doprowadziły do bankructwa.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 22:42

  grzes1948 napisał:  
Moherowy krasnalu. Nie mowiles ,ze jeszcze w szkole nie masz czytania ze zrozumieniem...:) Nie pracuje w stoczni bo mam dobrze platna prace:). Widzisz ja sie nie wstydze przyznac ,ze wykladalem towar w markecie, widzisz ja w przeciwienstwie do ciebie niewidzialny gangsterze nie doiłem od rodziców tylko przed matura sam sobie zarabialem pieniazki. Dzieki temu dzis mam dobra prace i potrafie szanowac swoje pieniadze.



Kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem to chyba twoja dolegliwość.
Nie krytykuje cie za wykładanie towaru na półki , skoro jednak piszesz ze praca w stoczni jest taka zajebista , to zaproponowałem abyś tam się zatrudnił. Zarobki niby tez mistrzowskie wiec żałuj ze nie zdecydowałeś się na ten krok. Teraz już niestety za pózno .


  grzes1948 napisał:  
Kolejny przyklad jakim jestes płazińcem. Dobrze wiem ,ze Work Service jest po czesci w posiadaniu Misiaka:) pisze tylko ,ze jezeli zapada wyrok uniewinniający to obojetne co sobie mysle nie mam prawa kogos posadzac.



Kolejny przykład jaki jesteś nierozgarnięty. Mnie nie interesują wyroki „niezawisłego sądu”.
Chodzi o ewidentny wałek PO ale widać to zbyt skomplikowane abyś zrozumiał.


  Cytat:  
Swoja droga patrze sobie na inne watki na naszym forum i wszedzie ciebie pelno. Wypowiadasz sie w taki sposób ,ze wydaje mi się ,ze jestes specjalista od wszystkiego...:) Moge sie zwracac do ciebie per pan?



Tak , mów mi per pan. Widze ze jednak potrafisz być kulturalny lol


  grzes1948 napisał:  
Spoko nie bede plakal jak baba wystarczy ,ze Ty jestes naszym najwiekszym forumowym leszczem.



Temat się wyczerpał widze.Jak razie ty tu wychodzisz na internetowego krzykacza.Nie mam zamiaru licytować sie z toba na wirtualne "niegrzeczności"
Jeśli jednak masz ochote spotkać sie z tym "forumowym leszczem" , "moherowym krasnalem" , "płazincem" to daj znać.

Ostatnio edytowany przez: eM, 18 września 2009, 23:19 [6 raz(y)]


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 23:17

  malcoolm napisał:  

  Vega napisał:  
Na S3 Szczecin- Gorzow powstaje wiadukt o charakterystycznej konstrukcji tzw. luku gotyckiego na wezle Klucz, ma juz nowe szczecinskie kolory (niebiesko- zielone). Tym urzedasom zupelnie sie popierzylo w tych glowach wymyslili sobie nowe barwy dla naszego miasta i sie tego trzymaja, ciekawe co bedzie po wyborach... znowu zmiana?



I bardzo dobrze, że został opracowany system identyfikacji wizualnej i jest wprowadzany skutecznie w życie.



Ja sie identyfikuje z prawilnymi barwami Szczecina, a nie wymyslem panow urzednikow...


1948
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5658 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 23:27
No mysle ,ze napewno bedziemy mieli okazje sie spotkac.Wiadomo ,ze ani ja ani ty nie jestesmy anonimowi dlatego znam wage swoich jak i twoich slow. Skoncze tylko rehabilitacje po niefortunnym incydencie z gorzowa i jak tak dalej pojdzie nasza "wspolpraca" napewno sie zakonczy poza forum.
Jak narazie nasze roznice w temacie stoczni zostaly przedstawione.

Reasumujac:
1.Demonstarcje jak najbardziej tylko nie dajmy sie manipulowac ,ze tylko obecny rzad jest winny zaistnialej sytuacji. Dlatego sugerowalem marsz rowniez na Mickiewicza do siedziby PiS'u
2. Wartosc czlowieka ocenia sie po tym jak traktuje drugiego. Dlatego uwazam ,ze nazywanie kogos robolem nie jest na miejscu.
3. Stoczniowcy to nie jest mimo wszystko niezastapiona grupa zawodowa i ludzie Ci powinni wykorzystujac wsparcie finansowe rzadu(odprawy) zabezpieczyc sie probujac chociaz zmienic zawod do czasu rozstrzygnięcia sprawy przyslosci stoczni.
4. Nie mozna nazwac demonstracji w ktorej ktos zostaje ranny domenatracja w obronie miejsc pracy. Bo wlasnie ten policjant( ktorego nie jest mi zal z racji wykonywanego zawodu) tez ma rodzine , ktora ma na utrzymaniu a robi w tym przypadku( z reguly poprzez zakompleksienie, pokazujac swoja"wyzszosc" nad innymi obywatelami) to co mu każą przełożeni , czyli eskortuje przemarsz.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2009 23:36

  grzes1948 napisał:  

No mysle ,ze napewno bedziemy mieli okazje sie spotkac.Wiadomo ,ze ani ja ani ty nie jestesmy anonimowi dlatego znam wage swoich jak i twoich slow.



Chyba jednak nie znasz skoro ubliżasz na forum a potem nie do końca jesteś konsekwetny.
Cóz , powrotu do zdrowia życze lol


  grzes1948 napisał:  
4. Nie mozna nazwac demonstracji w ktorej ktos zostaje ranny domenatracja w obronie miejsc pracy. Bo wlasnie ten policjant( ktorego nie jest mi zal z racji wykonywanego zawodu) tez ma rodzine , ktora ma na utrzymaniu a robi w tym przypadku( z reguly poprzez zakompleksienie, pokazujac swoja"wyzszosc" nad innymi obywatelami) to co mu każą przełożeni , czyli eskortuje przemarsz.




  Cytat:  
Na początku manifestacji obok policjanta wylądowała petarda - mówi Alicja Śledziona z komendy wojewódzkiej. - Spowodowało to obtarcie u niego naskórka. Po opatrzeniu może dalej pełnić służbę.



Chyba przeżyje ten "biedny", ranny policjant lol

PS."Robolem" to raczej ktoś inny nazywał stoczniowców , ja mam do nich szacunek.

Z mojej strony KONIEC TEMATU , wszystko już zostało powiedziane.

Ostatnio edytowany przez: eM, 18 września 2009, 23:48 [2 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/09/2009 00:35
widze że janek sie uspokoił,to eM sie rozbestwił.co ciekawe jeszcze niedawno byli wobec siebie w opozycji,a stosują podobną retotykę. nie przekonasz,za nic w swiecie.ale jest coś co łaczy,lewicowe przesłanki,aż dziw bierze żeście sie nie dogadywali. kurcze jacy wszyscy mądrzy,jakie to rozumy nie pozjadali. a co do związkowców-to pasożyty które mając i dbając o własne dobro mają gdzieś ogół. podam przykład-krzysztof bukiel-zna ktoś tego uzurpatora? ten co składał przysięge hipoktatyka<sic!>;). choć oczywiście nie mam nic do manifestacji,o ile nie są agresywne,są konstruktywne i maja cel. a nie motłoch co robi syf w moim mieście walcząc z wiatrakami i utrudniając zycie zwyczajnemu obywatelowi. bo to istny przejaw cynizmu i egoizmu.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 19 września 2009, 00:49 [2 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/09/2009 00:43
Nie obraź się eM ale proponuje zmianę tematu, bo zdecydowanie to rozkręcasz całe to forum:P:

Na Forum nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... gdyby nie eM


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/09/2009 02:40
Jakoś nie zauważyłem aby cokolwiek łączyło mnie z Jankiem , tym bardziej lewicowe przesłanki. Jestem w zupełności za prywatyzacją stoczni , a najważniejsze jest dla mnie aby ludzie mieli prace.Już dwa lata temu była na to szansa gdy Norwegowie z Ullstein zgłosili zainteresowanie inwestycją w nasz największy szczeciński zakład.
Teraz też była okazja aby znaleźć poważnego inwestora , nasi rządzący jednak woleli robić cyrki z Katarczykami w roli głównej.
Dlatego też cała specustawe uważam za wielkie oszustwo , czyt. wykupienie za ogromne publiczne pieniądze społecznego spokoju.
Jestem przekonany że większość stoczniowców , zamiast tych odpraw wolałoby normalnie pracować , tym bardziej że SSN wciąż ma do dokończenia budowe trzech zamówionych wcześniej statków. Nie było by przeszkód aby w zakładzie prowadzić równoległa produkcje innych podzespołów do statków.
Niestety jednak upadek Polskich Stoczni był w planach Unii Europejskiej, dlatego żal patrzeć jak nasze symbole narodowe , zamykane są ruchem jednej ręki w imie konkurencyjności na rynku europejskim.
Oczywiście wszystkiemu winni są związkowcy , górnicy , pielęgniarki , kolejarze na których płacimy nasze podatki. Szkoda że nikt nie zauważył ile pieniędzy idzie na biurokracje która nie robi nic poza uśmiercaniem Polskiego przemysłu.

Na koniec polecam wywiad który ukazał się w Rzepie 29 lipca.


  Cytat:  
Krzysztof Piotrowski – inżynier, specjalista budowy okrętów. Przygotował program prywatyzacji Stoczni Szczecińskiej i stworzył na jej bazie SS Porta Holding skupiający ponad 30 spółek. W 2002 r. aresztowany z resztą zarządu pod zarzutem niegospodarności i doprowadzenia spółki do upadku. W maju 2009 r. po procesie odwoławczym uniewinniony.

Dziś mamy majątek stoczni, kupiony przez inwestora, który ma zapłacić za niego w drugim terminie - do 17 sierpnia. I spółkę Polskie Stocznie, która ma szansę zacząć od nowa produkcję statków w Gdyni i Szczecinie.

Nie, mamy ponoć inwestora, który ma zapłacić za majątek Stoczni Szczecińskiej Nowa 90 mln zł, czyli tyle, ile kosztuje pół suwnicy. I mamy pana Jana Ruurd de Jonge, prezesa Polskich Stoczni i reprezentanta Stichting Particulier Fonds Greenrights, spółki, która wylicytowała w przetargu stoczniowe aktywa. Jakie ma doświadczenie? Czy on zbudował jakiś statek? Łódkę? Kajak? Mamy też „okrętowców” z ARP we władzach Polskich Stoczni. Ile oni statków zbudowali? Czy oni cokolwiek wiedzą o branży, o której decydują? Z drugiej strony jest 1600 akcjonariuszy, ludzi którzy budowali potęgę stoczni, w tym doświadczony zarząd i kadrę zarządzającą. I jest Porta Holding, która mimo upadłości w kasie ma jeszcze 450 mln zł. Tak, w kasie syndyka jest pięć razy więcej pieniędzy niż wynosi suma, jakiej nie możemy się doczekać od pana de Jonge. To o czym my mówimy?

Jan Ruurd de Jonge nie wziął się znikąd. Był admirałem w Royal Netherlands Navy, dyrektorem zarządzającym Naval Engineering, ma spółki konsultingowe działające w branży. Poza tym firmę Stichting Particulier Fonds Greenrigths sprawdzały służby ochrony państwa i nie miały do niej zastrzeżeń.

Poważnych stoczni, takich jaką była stocznia szczecińska, jest na świecie ok. 300. To oznacza 300 twarzy. I jeżeli Reinhard Lüken, szef CESA (Comunity of European Shipyards Association - Stowarzyszenie Stoczni Europejskich) mówi, że nie zna pana Jana Ruurd de Jonge, to chyba jest wystarczająca odpowiedź. Jak można budować przyszłość polskiego przemysłu stoczniowego na nieznanym człowieku? Już nawet nie mówię, żeby Polskie Stocznie ujawniły jakiś program, jakiś biznesplan, ale mogłyby chociaż przedstawić harmonogram tego, co będą robić. Ale tak się nie dzieje. Tymczasem wróble ćwierkają, że chodzi o 70 ha atrakcyjnych gruntów. Poza tym, jeśli w poważnym europejskim kraju nie wiadomo, kto jest inwestorem - czy Stichting Particulier Fonds Greenrights, który kupił stocznie, czy QInvest albo inny katarski bank - to ja się osobiście boję o swoje państwo. W Europie nie było podobnej sytuacji, nawet gdy sprzedawano mniejsze stocznie. Wszystko było wiadome przynajmniej 2 miesiące wcześniej. Poważny branżowy inwestor by tak nie działał.



http://www.rp.pl/artykul/5,341285_List_nie_mogl_wstrzymac_inwestora__.html


  Radziu napisał:  
Nie obraź się eM ale proponuje zmianę tematu, bo zdecydowanie to rozkręcasz całe to forum



Spoko , nie obraziłem się , już stad zawijam bo malcolm sie wkurwi że mu temat rozwaliłem lol
I tak dziwie się ze jest taki gościnny lol

[malcoolm: Hehe :) Nie ma problemu eM,
Jak temat się przeciągnie, to myślę, że wydzielę osobny wątek o stoczni i tam przeniosę wypowiedzi o niej :)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/09/2009 15:15
Pionier obchodzi 100 lat choc ma 102


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/09/2009 23:00

  avelyn napisał:  



Pionier jest zajebisty. Lubie odwiedzać często to miejsce bo nie ma komerchy, popcornu i siorbania Coli ;)


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 23/09/2009 23:42

  Łukasz napisał:  

  avelyn napisał:  



Pionier jest zajebisty. Lubie odwiedzać często to miejsce bo nie ma komerchy, popcornu i siorbania Coli ;)



za to jest kawka w tej zajebistej sali :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 27/09/2009 09:36
Turystyka alternatywna - Iran


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 28/09/2009 21:24
Jeziorko słoneczne - będzie czyszczone czy nie??
po przeczytaniu artykułu nasuwają mi się pytania:
gdzie przy moim kochanym jeziorku jest boisko, które można by zmodernizować??
jak w mającym paręnaście cm głębokości jeziorku chce poruszać się barka??

Ciekawe czy ktoś z urzędasów wpadł na pomysł żeby nawieźć tonę piachu, rozsypać ją, wbić dwa słupki i zrobić boisko do siatki... Budowa prosta, ale pomysł chyba za trudny;) a szkoda bo mimo prostoty wykonania takich boisk w Szczecinie mamy mało a nawet jeszcze mniej


100% PD
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 29/09/2009 16:17

  tribu napisał:  
Jeziorko słoneczne - będzie czyszczone czy nie??
po przeczytaniu artykułu nasuwają mi się pytania:
gdzie przy moim kochanym jeziorku jest boisko, które można by zmodernizować??
jak w mającym paręnaście cm głębokości jeziorku chce poruszać się barka??

Ciekawe czy ktoś z urzędasów wpadł na pomysł żeby nawieźć tonę piachu, rozsypać ją, wbić dwa słupki i zrobić boisko do siatki... Budowa prosta, ale pomysł chyba za trudny;) a szkoda bo mimo prostoty wykonania takich boisk w Szczecinie mamy mało a nawet jeszcze mniej



Od strony Berty czy obecnie Stokrotki niedaleko ulicy stoja dwie zole bramki, chociaz osobiscie uwazalem to zawsze za trzepaki. Chyba o tym mowa. No i chyba wiecej niz parenascie cm glebokosci jest.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 30/09/2009 14:42
wiem juz, po paru piwach sie domyslilem ze chodzi o te 2 trzepaki;) jak oczyszczali jeziorko to typ pomykal na srodku w kaloszach. od tego czasu duzo wody nie przybylo.


100% PD
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 03/10/2009 00:50
Polecam głosowanie na szczecińskie schronisko. jak na razie Szczecin na pierwszym miejscu :)
http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/


niebuszewo8308
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5482 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 03/10/2009 11:12

  IS napisał:  
Polecam głosowanie na szczecińskie schronisko. jak na razie Szczecin na pierwszym miejscu :)
http://www.tesco.pl/konkursy/schroniska/

poszedł i mój głos na nasze schronisko:)


POGOŃ SZCZECIN
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 04/10/2009 11:35
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091004/SZCZECIN/112008973 Geniusz :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5998 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 04/10/2009 12:40




:D:D


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005