Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 03/07/2009 09:34
Obrazek jpg wstawiony na forum

Głosowałem na propozycję nr 1 (od lewej). Idealnie odwzorowuje
ważny element naszego miasta, jakim się place :) Projekt cieszy
oko nawet w wersji monochromatycznej i achromatycznej.

2. Dla mnie w ogóle bez wyrazu. Zastanawiałem się nad symboliką
tych linii:
-pionowe zielone - zgadza się mamy dużo zieleni
-faliste niebieskie - no przecież "Szczecin leży nad morzem" :)
-faliste czerwone ?
-błękitne łuki ?
Niby jakieś odniesienie do literek w nazwie naszego miasta, ale do
mnie to nie przemawia.

3. Ogólnie głosowałbym na ten projekt, gdyby nie...nazwa zapisana
wyłącznie po polsku. Szkoda, bo logotyp naprawdę świetny. Kolorystyką zbliżone do FG.

A jaki jest Twój faworyt?

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 3 lipca 2009, 14:51 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5575 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 03/07/2009 16:52
Jak dla mnie nr. 3 najlepszy, najbardziej nowoczesny. Tylko szkoda ze nie ma tam nic w języku obcym.

Błękitne pionowe to zapewne wiatr... a czerwone? hm... aż tak gorąco tutaj nie jest...


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 03/07/2009 17:44
pewnie ze nr.3 i na to glosowalem a zmienic nazwe na angielska chyba nie problem?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 03/07/2009 20:57

  Randall McMurphy napisał:  
pewnie ze nr.3 i na to glosowalem a zmienic nazwe na angielska chyba nie problem?



właśnie że problem jest niemały, bo wszelkie zmiany dokonane już po wyborze zwycięskiego logo wypaczą sens całego konkursu (ale faktycznie - w trzecim logu brakuje anglojęzycznego napisu i byłoby OK)

sam oddałem głos na jedynkę, która wygląda jak Plac Grunwaldzki i inne nasze ronda z lotu ptaka ( przepraszam miało być z powietrza :D )


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 03/07/2009 21:19
Opinia Przewodniczącego Komisji Konkursowej Pana Andrzeja Pągowskiego dotycząca 3 wybranych w I etapie Konkursu prac.

1.
Znak nawiązuje do jednego z bardziej znanych miejsc w Szczecinie, do Ronda Grunwaldzkiego. Jego zaletą jest prosty, barwny układ łatwo wpadający w oko. Wadą: nawiązanie do lokalnego symbolu, kompletnie nie zrozumiałego poza Szczecinem. Tego typu rozetki są efektywne, ale już wielokrotnie były już stosowane. Dużo traci w czarno-bieli.

2.
Znak nawiązuje do popularnego obecnie w grafice minimalizmu i prostej symboliki. Zwykle inteligentne znalezienie symboli powietrza, wiatru, wody i lasu w nazwie Szczecin (kolejno litery S C E I ) i ułożenie tego w znak nawiązujący do najlepszych tradycji polskiej grafiki np. prac Jana Młodożeńca. Zalet dużo. Barwny, wpada w oko, prosty – każdy może go narysować patykiem na piasku, ułożyć z muszelek lub kwiatów. Pozytywne barwy dodają uroku. Wadą jest wyrafinowanie, które może na pierwszy rzut oka przeszkadzać, lecz jak się go zrozumie to się go pokocha. Nic nie traci w czarno-bieli – jest nadal zrozumiały.

3.
Modny i prosty, dobrze promujący nazwę i ukazujący miejsce Szczecina w Europie. Wadą jest fakt, że w zmniejszeniu kropka ze Szczecinem jest niewidoczna. W czarno-bieli dużo traci.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6766 dni

****




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 06/07/2009 17:49
http://wiadomosci.onet.pl/2003401,11,item.html



a na nasz miasto, jak zwykle wszechmocni włodaże mają delikatnie mówiąc wyłożone. i tak jest na każdym kroku:/ czy to juz tak zawsze będzie, że Szczecin będzie wszystkich tylko kuł w oczy i denerwował, czy zawsze będą nas jak jakieś zadupie traktować?

prezydent kurwa, tak p.k. do ciebie mowie, nic nie masz zamiaru z tym robic???


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 06/07/2009 18:00
Wybraliśmy Logo Szczecina jako ESK 2016


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/07/2009 19:01
druga edycja boogie brain sie rozpoczela, a tu cisza... :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/07/2009 11:24
"Zmiana nazwy festiwalu!!! Wśród obecnych na terenie festiwalu została podjęta jednomyślna decyzja o zmianie nazwy festiwalu na:

Boogie Rain Festival"


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8223 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/07/2009 18:09

  malcoolm napisał:  
"Zmiana nazwy festiwalu!!! Wśród obecnych na terenie festiwalu została podjęta jednomyślna decyzja o zmianie nazwy festiwalu na:

Boogie Rain Festival"



Wybieram się dzisiaj, oby aura dopisała. Wczoraj mimo deszczu słyszałem od znajomych że było dobrze. ;P


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/07/2009 14:40
Wczorajszy Boogie Brain, a zarazem dzisiejszy :P pokazał, że w Szczecinie może być zorganizowana impreza na najwyższym światowym poziomie. Frekwencja słaba, ale impreza zajebiście udana. Kto nie był niech żałuje...

Nie ma to jak after do 12 w południe :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/07/2009 14:42
Ale i tak ludzi więcej niż rok temu :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/07/2009 14:46
Najważniejsza na takich imprezach jest "jakość" ludzi, a ta była na wysokim poziomie ;) Swoją drogą Roy Ayers to tych muzyków to miał czortów jakiś. Co oni wyprawiali tam to było nieprzeciętne.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 06/08/2009 13:46
Opłaca się wybrać na ten festiwal fajerweków PYROMAGIC ? Był ktoś w zeszłym roku ? :]

Wie ktoś w którym miejscu będzie pokaz (tzn. skąd będą wystrzeliwane) czyli gdzie będzie najlepszy widok ? :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Dal..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5791 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 06/08/2009 13:55
Tu masz filmiki z zeszłego roku:
KLIK.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 00:15
czlowiek wraca po 1,5miesiaca do domu a tu taka zajebista sprawa jak pyromagic:D na prawde swietna sprawa, jak dla mnie druga impreza na wysokim poziomie w tym roku (zaraz po srf)


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 00:20

  tribu napisał:  
czlowiek wraca po 1,5miesiaca do domu a tu taka zajebista sprawa jak pyromagic:D na prawde swietna sprawa, jak dla mnie druga impreza na wysokim poziomie w tym roku (zaraz po srf)



dokladnie,pieknie dzis bylo,podobnie wczoraj:] Dni morza i wszystkie sylwestry razem wziete sie chowaja ,dawno niewidzialem takich pokazow jak przez te 2 dni,rewelacja!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 01:39
Mimo, że widziałem tylko jeden pokaz (dziś, ostatni) to jestem bardzo zadowolony. Naprawdę coś udanego :]

P.S: Kto był pierwszy i które zajęli ci z Portugalii (czyli ostatni) ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 08:10

  śmielaq89 napisał:  
Mimo, że widziałem tylko jeden pokaz (dziś, ostatni) to jestem bardzo zadowolony. Naprawdę coś udanego :]

P.S: Kto był pierwszy i które zajęli ci z Portugalii (czyli ostatni) ?



Wygrała drużyna z Portugalii, druga była Słowacja a trzecia Francja.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/08/2009 10:28
a ktoś mi może powiedzieć co oni wszyscy z tego mieli tak naprawde? ;) gdyby organizowało to miasto podczas jakiejś imprezy, to pewnie by wynajeli jakąś ekipe, zapłacili im a później cześć kosztów pewnie i miastu by sie zwróciło ale to juz bardziej złożony proces. Ale to chyba był konkurs gdzie każda ekipa zgłaszała sie na własną reke i co...? każda z nich puściła (nie ma co ukrywać) guba kase z dymem tylko po to żeby sie pokazać w Szczecinie zupełnie za fri? No chyba miasto nie płaciło uczestnikom konkursu za udział, chyba że o czymś nie wiem. Nie bardzo wiem na jakiej było to zasadzie i gdzie tu logika ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005