Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni

***




Odp: Chce powiedzieć że.... - 12/08/2012 00:56
Warto. W przeciwieństwie do fajerwerków na Dniach Morza, na które chodzę już właściwie z przyzwyczajenia, Pyromagic trzyma poziom. Nie żaluję ani chwili tam spędzonej, co roku mam te same odczucia, że Pyromagic to impreza, na której naprawdę warto być.


Against modern wszystko!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Chce powiedzieć że.... - 12/08/2012 01:05
To jutro koniecznie trzeba będzie sie stawić, szkoda tylko że to nałoży sie z zakończeniem igrzysk jakże udanych dla naszych reprezentantów (propaganda już pewnie taki scenariusz naświetli), no i planowałem z tego powodu otworzyć szampana. O hosanna, o radości...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Chce powiedzieć że.... - 12/08/2012 09:32

  Anathema napisał:  
To jutro koniecznie trzeba będzie sie stawić, szkoda tylko że to nałoży sie z zakończeniem igrzysk jakże udanych dla naszych reprezentantów (propaganda już pewnie taki scenariusz naświetli), no i planowałem z tego powodu otworzyć szampana. O hosanna, o radości...



Dzisiejszy pokaz polskiej firmy Surex ma podobno wgnieść w ziemię... :) (start niestety 23.45)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: Chce powiedzieć że.... - 12/08/2012 10:44
Anathema koniecznie zostaw syna w domu ;)...


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: Chce powiedzieć że.... - 12/08/2012 11:44

  Anathema napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Chinole rozjebali system fajerwerkami (zwłaszcza końcówką)...;)



Warto było być? Zmyłem sie wcześniej, raz że syn chciał juz isc spać, dwa koło 19 tej iście wiało tam sandałem (bez skojarzeń;)) czyli było cholernie smętnie i nie chciało mi sie przedłużać nasiadówki.


Oj warto, dzisiejszy Surex (23:45) to będzie kosmos :)
Tutaj większa galeria zdjęć Pyromagic 2012 - galeria zdjęć

Obrazek jpg wstawiony na forumAutor: Jan Zaborowski

Obrazek jpg wstawiony na forumAutor zdjęcia: Piotr Borys


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4873 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2012 00:38
Myślałem że przy końcówce pokazu Portugalczyków barkę rozjebało taki potężny huk i jebitne światło


TYLKO POGOŃ!
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6060 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2012 00:57
A jak Surex się zaprezentował?


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2012 00:58
Pokaz surexu krótszy o 8 minut niż reszta. Ogółem dali rade - nie wiem jak z muzyką bo nie słyszałem (z boku już stałem ;)).


OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4871 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2012 01:13
Surex dobrze, ale jednak Czesi byli najlepsi, chociaż Portugalczycy niezły huk dali na koniec


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2012 01:28
byłem:) i po pierwszym występnie Portugalczyków, który nie oszukujmy sie, kolokwialnie rzecz ujmując tyłka nie urwał, a rzekłbym ze byl przeciętny chciałem sie urwać, mając w perspektywie pol godzinny antrakt i oczekiwanie na kolejny występ, ale poczekałem i Czesi po części uratowali rekomendacje, bo repliki iberyjczykow bym nie zdzierżył, po prostu. ostatni występ odpuściłem, musiałem uderzyc gdzie indziej.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2012 01:49
Portugalia z ładnym pierdolnięciem pod koniec swojego pokazu, Surex z Polski im dłużej tym lepiej,

Czy pyromagic będzie kontynuowane w kolejnych latach ?


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6993 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2012 09:57

  szn napisał:  
Portugalia z ładnym pierdolnięciem pod koniec swojego pokazu, Surex z Polski im dłużej tym lepiej,

Czy pyromagic będzie kontynuowane w kolejnych latach ?



Z tego co słyszałem już kawałek czasu temu Pyromagic ma być kontynuowany w podobnej formie co dotychczas, a więc przez kolejne trzy lata mają być wyłaniani zwycięzcy którzy za cztery lata wystąpią w tzw. "finale finałów"


POGOŃ 100% SZCZECIN
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/08/2012 11:12

  Cytat:  
Terminnale to kolejne wydarzenie kulturalne organizowane na Łasztowni (w Terminalu Starówka). Powstały tam tymczasowe pracownie, w których pracowała wybrana grupa artystów, a efektem ich prac jest wystawa, którą można oglądać do 31 sierpnia. W projekcie wzięli udział: Marcelina Dereń, Marta Garbaczewska, Lump, Gniewomir Łuczak, Marcin Zbierski, Kacper Zieliński.


Za http://szczecinblog.pl/2012/terminnale-na-lasztowni-relacja

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 02/09/2012 23:13
Brama Portowa
Obrazek jpg wstawiony na forum
Autor zdjęcia: Piotr Borys


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 10/09/2012 21:17
Szczeciński leming [wywiad]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 11/09/2012 17:22

  Cytat:  
Wilsona 7, czyli kolejna projekcja „Rzeźnika z Niebuszewa”
Na najbliższym spotkaniu pasjonatów filmu OFFilm 18 września 2012 roku (wtorek) w Kinie Szczecińskiego Inkubatora Kultury (al. Wojska Polskiego 90) odbędzie się projekcja szczecińskiego hitu filmowego „Wilsona 7″. Film został nakręcony przez młodego mieszkańca naszego miasta – Jakuba Borunia, a opowiada o historii rzeźnika z Niebuszewa.

Początek seansu o godzinie 18:00, bilety kosztują jedyne 5 zł.

Życiem mieszkańców pewnej szczecińskiej kamienicy wstrząsa seria tajemniczych zdarzeń. Niepokojące głosy słyszane nocą i wieść o zaginięciu małego dziecka to dopiero początek. Szczeciński thriller to kolejny film Jakuba Borunia, na co dzień studenta kulturoznawstwa, zainspirowany ponurą historią Rzeźnika z Niebuszewa (Józefa C.), w którego mieszkaniu przy ówczesnej Wilsona 7 (obecna Niemierzyńska 7) pewnego dnia milicja znalazła poćwiartowane zwłoki młodej kobiety. Tajemnicze morderstwo miało miejsce w 1952 roku.


Za Szczecin Blog


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 12/09/2012 21:46
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 30/09/2012 22:45

  Cytat:  
Hot Noc – 13 klubów w jedną noc za 13 zł

13 października 2012 (sobota) czeka nas nie lada wydarzenie klubowe. Hot Noc, czyli kupując jeden bilet za 13 zł będziemy mieli możliwość wejścia do 13 klubów w Szczecinie. Szczecin Blog jest współorganizatorem tej imprezy – współpracujemy z Hot Magazine. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wymyślili czegoś oryginalnego.

13 października 13 szczecińskich klubów połączy jeden bilet. Tego wyjątkowego dnia Alter Ego, Baila Club, Boston, EleFunk, Free Blues Club, Hormon, Kosmos Klub, Kafe Jerzy, Liquid, Lulu, Morion, Pinokio, Wasabi zapraszają wszystkich klubowiczów, dla których jeden parkiet przez cały wieczór to za mało. Na pewno jest to dobra propozycja dla osób, które dopiero przyjechały do Szczecina i chcą poznać szczecińskie klubowe miejsca.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Hot Noc - pełna informacja


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6060 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 30/09/2012 23:38
Ta Hot Noc tak nawet ciekawie się zapowiada.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 04/10/2012 13:00

  Cytat:  
Blob Jump – premiera na Jeziorze Dąbie
W niedzielę 7 października odbędzie się imprezę testowa BLOB JUMP. Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie była, a oczywiście wszystko się dzieje za sprawą zwariowanej ekipy Floating Trippin Festival. Dla wszystkich śmiałków FTF przygotowało najbardziej wystrzeloną wodną atrakcje na naszym globie.

Blob Jump to taka wielka wodna poducha, która uszczęśliwia niesamowitym lotem do wody. Będzie to jedyna i pierwsza tego typu okazja aby na moment ‚wystrzelić się’ w powietrze.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Za Szczecin Blog - Blob Jump


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.39 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005