Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7233 dni

***




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 21/09/2007 14:29

  pckjtn napisał:  

  Kuba L. napisał:  
Stara Cynkownia (gdzieś na ul. Kolumba)
Godz. 19:00
Kazik & Buldog
Ceny biletów: 27 zł (przedsprzedaż), 32 zł (w dniu koncertu)
Dzieci do lat 7 mają wstęp wolny;)
Słynna trasa pt "Kazimiera szczeka, a Danuta stęka":P
Mają być też piosenki z płyt solowych Kazika i chyba też KnŻ.
No i nie koliduje z meczykiem:)





Kiedy to?


jutro [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

****




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 20:59
Jestem po 4 dniowej wizycie w Szczecinie i naszło mnie kilka refleksji...:
1)wysiadka na dworcu głównym, w holu głównym jakoś tak inaczej:P(nowe tablice informacyjne, jakieś stoisko PKP Intercity), wychodzę na zewnątrz i... wielkie zdziwienie, że wreszcie "coś" zaczęli robić z wyglądem zewnętrznym dworca
2)jadąc tramwajem nr 6 w stronę Stoczni wzdłuż Wałów Chrobrego to zauważyłem roboty na ulicy(wymiana kanalizacji w całym Szczecinie? )
3)to samo co wyżej na Wojska Polskiego pomiędzy Traugutta a Unii Lubelskiej i na Łukasińskiego w stronę mierzyna na wysokości Taczaka(słyszałem o budowie jakiejś nowej głownej drodze w Szczecinie od Taczaka poprzez Zawadzkiego do Lasku Arkońskiego? )
4)ul. Bohaterów Warszawy od Olimpica do Turzynu? nie ma torów???
5)Kolejna rzecz tyczy się mojego zamieszkania( 18 lat mieszkałem na Zawadzkiego) od czasu wyprowadzenia się( ponad 2 lata) bardzo dużo się zmieniło ( zlikwidowana jednostka Wojskowa, powstał Sąd Apelacyjny, sklep Plus i buduję się osiedle Magnolia, postawili światła przy przystanku Zawadzkiego Kościół, stara kaplica stała się halą sportową, przy przystanku Zawadzkiego, dobudowane Multi i .... przeniesiony rynek??? może mi ktoś powiedzieć czy zlikwidowano Gimnazjum nr 14???
6) jadąc na Bezrzecze też napotkałem roboty drogowe, no i położono asfalt na osiedlu( po lewej stronie jadąc od Zawadzkiego )
7) jadąc na Dąbie jakoś tak przyjemnie się jechało
Cfaniakwidziałem kilka niskopodłogowych żółtych tramwajów(chyba jakiś nowy tabor) no i Tramwaj Pogoni Szczecin :D
9) takiego Kebaba jak w Bar Rabie w Warszawie nie ma !!! :D

no i to tyle na gorąco:P ogólnie "coś" sie u Was dzieje:P pozdrowienia ze Sto(L)icy


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7414 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 21:08

  PogońFaN napisał:  
1)wysiadka na dworcu głównym, w holu głównym jakoś tak inaczej:P(nowe tablice informacyjne, jakieś stoisko PKP Intercity), wychodzę na zewnątrz i... wielkie zdziwienie, że wreszcie "coś" zaczęli robić z wyglądem zewnętrznym dworca



To i Wały zrobili głównie dlatego, że w tym roku odbywał się finał regat The Tall Ship Races, ale masz rację nareszcie jakoś to wygląda ;)


  PogońFaN napisał:  
4)ul. Bohaterów Warszawy od Olimpica do Turzynu? nie ma torów??



Remontują już od jakiegoś czasu te tory, poprzednio tramwajami jeździło się tamtędy strasznie (rzucało jak cholera).


  PogońFaN napisał:  
8. widziałem kilka niskopodłogowych żółtych tramwajów(chyba jakiś nowy tabor) no i Tramwaj Pogoni Szczecin :D



Żółte tramwaje też już od jakiegoś czasu jeżdzą, a tramwaj Pogoni to został nam "podarowany" za ptaka ostatnio był temat, że tramwaj ma być usunięty, ale jakoś cały czas jeździ.


  PogońFaN napisał:  
9) takiego Kebaba jak w Bar Rabie w Warszawie nie ma !!! :D



Sie wie! I nie tylko w Warszawie ;D


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 21:28

  PogońFaN napisał:  

Cfaniakwidziałem kilka niskopodłogowych żółtych tramwajów(chyba jakiś nowy tabor) no i Tramwaj Pogoni Szczecin :D




One nie sa niskopodlogowe ; ]


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 21:31

  PogońFaN napisał:  
może mi ktoś powiedzieć czy zlikwidowano Gimnazjum nr 14???



Gimnazjum numer 14 miesci sie od tego roku szkolnego w budynku Zespolu Szkol Ogolnoksztalcacych numer 4 czyli w budynku 11 LO przy Romera. :)


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6419 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 21:35

  PogońFaN napisał:  
Jestem po 4 dniowej wizycie w Szczecinie i naszło mnie kilka refleksji...:
2)jadąc tramwajem nr 6 w stronę Stoczni wzdłuż Wałów Chrobrego to zauważyłem roboty na ulicy(wymiana kanalizacji w całym Szczecinie? )


nie nie nie program poprawy jakości wody w Szczecinie ;)

  Cytat:  

3)to samo co wyżej na Wojska Polskiego pomiędzy Traugutta a Unii Lubelskiej i na Łukasińskiego w stronę mierzyna na wysokości Taczaka(słyszałem o budowie jakiejś nowej głownej drodze w Szczecinie od Taczaka poprzez Zawadzkiego do Lasku Arkońskiego? )


wlasnie nie wiem co tam robia... moze ktos inny wie ? zdaje mi sie ze to zwykla kanaliza...
edit: odp w inwestycje w Szczecinie

Ostatnio edytowany przez: Persona non grata, 26 września 2007, 21:53 [1 raz(y)]


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7094 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 21:54

  PogońFaN napisał:  
3)to samo co wyżej na Wojska Polskiego pomiędzy Traugutta a Unii Lubelskiej i na Łukasińskiego w stronę mierzyna na wysokości Taczaka(słyszałem o budowie jakiejś nowej głownej drodze w Szczecinie od Taczaka poprzez Zawadzkiego do Lasku Arkońskiego? )



  Szymon* napisał:  
wlasnie nie wiem co tam robia... moze ktos inny wie ? zdaje mi sie ze to zwykla kanaliza...



Tak, to prawda, powstaje nowa ulica - przedłużenie Taczaka. Podobno środkiem zostanie puszczony tram.


  PogońFaN napisał:  
5)Kolejna rzecz tyczy się mojego zamieszkania( 18 lat mieszkałem na Zawadzkiego) od czasu wyprowadzenia się( ponad 2 lata) bardzo dużo się zmieniło ( zlikwidowana jednostka Wojskowa, powstał Sąd Apelacyjny, sklep Plus i buduję się osiedle Magnolia, postawili światła przy przystanku Zawadzkiego Kościół, stara kaplica stała się halą sportową, przy przystanku Zawadzkiego, dobudowane Multi i .... przeniesiony rynek??? może mi ktoś powiedzieć czy zlikwidowano Gimnazjum nr 14???



Przy Zawadzkiego powstanie (przynajmniej na to wygląda bo znikają blaszaki, a po przeciwnej stronie budowany jest piętrowy garażowiec) hala widowiskowo-sportowa na prawdopodobnie (niestety) tylko 7 tys. widzów.

Ryneczek również się przenosi - do tych nowych pawilonów.


  PogońFaN napisał:  
6) jadąc na Bezrzecze też napotkałem roboty drogowe, no i położono asfalt na osiedlu( po lewej stronie jadąc od Zawadzkiego )



Bezrzecze ogólnie jest wszędzie rozkopane, ta instalacja kanalizy zakończy się całkowitym remontem drogi - jak wynika z moich nieoficjalnych informacji ;) A więc jest wielka szansa, że za nieco ponad rok wszystkie dojazdy na osiedle będą elegancko wyremontowane.


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7948 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 22:09
Przy Łukasińskiego na razie to tylko z powodu kanalizy...Taczaka będą przedłużać od przyszłego roku jeśli nic się nie zmieni w planach.


Dziękuję :)
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7094 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 22:15

  christoph napisał:  
Przy Łukasińskiego na razie to tylko z powodu kanalizy...Taczaka będą przedłużać od przyszłego roku jeśli nic się nie zmieni w planach.



Rozkopali z powodu kanalizacji, ale połączone jest to z pierwszymi pracami pod ul. Nowoszeroką (dalsza nitka Taczaka).

Zapomniałem wcześniej napisać o jeszcze jednej istotnej zmianie jaka wyniknie z budowy. Mianowicie zlikwidowana zostanie pętla na Krzekowie, a nowa powstanie w rejonach ul. Szafera.

P.S. Szczegóły w tym wątku


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7004 dni

***




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 26/09/2007 22:34

  PogońFaN napisał:  

5)Kolejna rzecz tyczy się mojego zamieszkania( 18 lat mieszkałem na Zawadzkiego) od czasu wyprowadzenia się( ponad 2 lata) bardzo dużo się zmieniło ( zlikwidowana jednostka Wojskowa, powstał Sąd Apelacyjny, sklep Plus i buduję się osiedle Magnolia, postawili światła przy przystanku Zawadzkiego Kościół, stara kaplica stała się halą sportową, przy przystanku Zawadzkiego, dobudowane Multi i .... przeniesiony rynek??? może mi ktoś powiedzieć czy zlikwidowano Gimnazjum nr 14???



To Ciebie chyba dawno tam nie było bo większość z tych rzeczy już dosyć długo stoi ;)


Against modern wszystko!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 27/09/2007 09:43
Sound of Love @ Mezzoforte


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8318 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 27/09/2007 23:53
Kiedy 31 października zapada wieczór i wznosi się księżyc, w mroku zaczyna się najgrubsza impreza tego wieczoru - Halloween. Na ulice wychodzą wiedźmy, wampiry, duchy, gobliny i inne bestie, ale zamiast przerażać i krzywdzić ludzi zmierzają do piętnastu szczecińskich lokali..

Nie inaczej. Agencja Musicbath oraz Miejska Sieć Informacyjna (www.teraz.szczecin.pl) organizujące w tym roku imprezę Halloween, postanowiły zrobić to z wielkim impetem. Odbędzie się ona aż w piętnastu szczecińskich lokalach. Kupując bilet, który kosztuje jedyne 10 zł, otrzymujesz prawo wstępu do całej plejady szczecińskich klubów. Tego jeszcze w naszym mieście nie było, z jednym biletem możesz swobodnie przemieszczać się z jednego lokalu do drugiego.

Na evencie za deckami straszyć będą między innymi 3channels charakteryzujący się stylami minimal/deephouse/chicagohouse. Poza tym dj Koval z mrocznej kuźni wybijający oldschoolowe rytmy, przy których każdy będzie rozgrzany jak kawał żeliwa między młotem a Kova?dłem. Dj Snack który rozbuja wszystkie szkielety tłustym hip-hopowym bitem zakąsanym z duszą (dla wszystkich zombie co nie skumały - gra soul). Ostatni zachowany w naszach czasach z zielonoskórych - Dj Trollu, który działa w klimatach czarnej muzyki przeplatanej z funky, jednym słowem "Hey monkey, get funky!". Dwaj fejmowi nieumarli Kicikk & Micheal Bull zagrają łącznie w czterech kryptach przemieszczając się swoją prywatną zombiezyną z napędem na przednią szybę. Jakub Krezel - młody, kreatywny zombie DJ. Szaleje po nagrobkach w klimatach house, disco, necro i funeral house.


Impreza odbędzie się w :
Apartament (ul. Sienna 7),
B-52 (Deptak Bogusława Cfaniak,
Barrel Club (ul. Śląska 12),
Brama Jazz Cafe (Hołdu Pruskiego 1),
Club 77 (ul. Bohaterów Warszawy 34/35),
Grand Cru (Deptak Bogusława 9),
Intro (al. Jedności Narodowej 11),
Kontrasty (ul. Wawrzyniaka 7a),
Mezzoforte (Deptak Bogusława 9),
Pinokio (ul. Sikorskiego 29),
Pomiędzy Cafe Club (ul. Sienna 9),
Champions Club (al. Wyzwolenia 18-20),
Stara Cynkownia (ul. Kolumba 4),
Tabu Music Club (ul. Wyzwolenia 63),
Tiger Club (ul. Felczaka 9).

To być może jedyna taka okazja by przeżyć taki clubbing. Lecz czy wystarczy Ci sił by przytupnąć noga w każdym z nich?


Bilety do kupienia w :
Apartament (ul. Sienna 7)
A. R. Centrum Wynajmu i Turystyki (ul. Kolumba 1/6 - obok dworca kolejowego)
Kręgielnia Galaxy (al. Wyzwolenia 18-20)
Pomiędzy Cafe Club (ul. Sienna 9)

Więcej informacji wkrótce.


Bilety: 10pln


- Jestem w posiadaniu kilku biletow wiec jakby ktos chcial to gg w profilu...:)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 09/10/2007 19:30

  borsuk napisał:  
Kiedy 31 października zapada wieczór i wznosi się księżyc, w mroku zaczyna się najgrubsza impreza tego wieczoru - Halloween. Na ulice wychodzą wiedźmy, wampiry, duchy, gobliny i inne bestie, ale zamiast przerażać i krzywdzić ludzi zmierzają do piętnastu szczecińskich lokali..

Nie inaczej. Agencja Musicbath oraz Miejska Sieć Informacyjna (www.teraz.szczecin.pl) organizujące w tym roku imprezę Halloween, postanowiły zrobić to z wielkim impetem. Odbędzie się ona aż w piętnastu szczecińskich lokalach. Kupując bilet, który kosztuje jedyne 10 zł, otrzymujesz prawo wstępu do całej plejady szczecińskich klubów. Tego jeszcze w naszym mieście nie było, z jednym biletem możesz swobodnie przemieszczać się z jednego lokalu do drugiego.

Na evencie za deckami straszyć będą między innymi 3channels charakteryzujący się stylami minimal/deephouse/chicagohouse. Poza tym dj Koval z mrocznej kuźni wybijający oldschoolowe rytmy, przy których każdy będzie rozgrzany jak kawał żeliwa między młotem a Kova?dłem. Dj Snack który rozbuja wszystkie szkielety tłustym hip-hopowym bitem zakąsanym z duszą (dla wszystkich zombie co nie skumały - gra soul). Ostatni zachowany w naszach czasach z zielonoskórych - Dj Trollu, który działa w klimatach czarnej muzyki przeplatanej z funky, jednym słowem "Hey monkey, get funky!". Dwaj fejmowi nieumarli Kicikk & Micheal Bull zagrają łącznie w czterech kryptach przemieszczając się swoją prywatną zombiezyną z napędem na przednią szybę. Jakub Krezel - młody, kreatywny zombie DJ. Szaleje po nagrobkach w klimatach house, disco, necro i funeral house.


Impreza odbędzie się w :
Apartament (ul. Sienna 7),
B-52 (Deptak Bogusława Cfaniak,
Barrel Club (ul. Śląska 12),
Brama Jazz Cafe (Hołdu Pruskiego 1),
Club 77 (ul. Bohaterów Warszawy 34/35),
Grand Cru (Deptak Bogusława 9),
Intro (al. Jedności Narodowej 11),
Kontrasty (ul. Wawrzyniaka 7a),
Mezzoforte (Deptak Bogusława 9),
Pinokio (ul. Sikorskiego 29),
Pomiędzy Cafe Club (ul. Sienna 9),
Champions Club (al. Wyzwolenia 18-20),
Stara Cynkownia (ul. Kolumba 4),
Tabu Music Club (ul. Wyzwolenia 63),
Tiger Club (ul. Felczaka 9).

To być może jedyna taka okazja by przeżyć taki clubbing. Lecz czy wystarczy Ci sił by przytupnąć noga w każdym z nich?


Bilety do kupienia w :
Apartament (ul. Sienna 7)
A. R. Centrum Wynajmu i Turystyki (ul. Kolumba 1/6 - obok dworca kolejowego)
Kręgielnia Galaxy (al. Wyzwolenia 18-20)
Pomiędzy Cafe Club (ul. Sienna 9)

Więcej informacji wkrótce.


Bilety: 10pln


- Jestem w posiadaniu kilku biletow wiec jakby ktos chcial to gg w profilu...:)



Ja również, ja również :) Panowie, zapraszam po bileciki ;) 1178432


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 11/10/2007 10:00
Horror Festiwal w Multikinie :D oj będzie się działo :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 15/10/2007 09:32

  Cytat:  
Zespołu założonego w 1982 roku przez Kazika Staszewskiego dziś chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać. W Szczecinie zagrają w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich w piątek, 19 października o godzinie 19. O godzinie 18:00 z przystanku na ul. Wyszyńskiego wyruszą specjalne autobusy, dowożące uczestników koncertu na ul. Struga do hali MTS. Po koncercie odwiozą one uczestników imprezy na przystanek przy ul. Wyszyńskiego. Przejazd w obie strony jest bezpłatny. Wejście na salę od godziny 18. Bilety 32 - 37 zł.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Bratan2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6074 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 15/10/2007 16:55

  malcoolm napisał:  
Horror Festiwal w Multikinie :D oj będzie się działo :)



Można już teraz rezerwowac na to bilety ??


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7947 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 15/10/2007 18:45

  Dyzio napisał:  

  Cytat:  
Zespołu założonego w 1982 roku przez Kazika Staszewskiego dziś chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać. W Szczecinie zagrają w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich w piątek, 19 października o godzinie 19. O godzinie 18:00 z przystanku na ul. Wyszyńskiego wyruszą specjalne autobusy, dowożące uczestników koncertu na ul. Struga do hali MTS. Po koncercie odwiozą one uczestników imprezy na przystanek przy ul. Wyszyńskiego. Przejazd w obie strony jest bezpłatny. Wejście na salę od godziny 18. Bilety 32 - 37 zł.




i bardzo dobrze


Szlugi, wóda, gołe baby !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 15/10/2007 19:06

  Bratan2 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Horror Festiwal w Multikinie :D oj będzie się działo :)



Można już teraz rezerwowac na to bilety ??



jak szukalem rezerwacji online na ostatni maraton tarantino&rodrigez nie znalazlem :( a w kasie na pewno juz kupisz bilety :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 16/10/2007 17:07

  Cytat:  
Przez trzy dni przy nabrzeżu na Wałach Chrobrego cumowac będą okręty Marynarki Wojennej RP. Ich pokłady udostępnione będą do zwiedzania
Trzy duże okręty rakietowe - Rolnik, Metalowiec i Grom - przypłynęły dziś do Szczecina. Będą cumować przy nabrzeżu Wałów Chrobrego do 18 października i zostaną udostępnione do zwiedzania.

ORP Rolnik ma prawie 60 metrów długości, 10 metrów szerokości i 3,5 metra zanurzenia. Nabrzeże wynajmuje należąca do Grupy PŻM spółka Polsteam Shipping Agency. Pracownicy Polsteamu chcą, aby do Szczecina przypłynęły dwa największe okręty Polskiej Marynarki Wojennej - ORP Kazimierz Pułaski i ORP Tadeusz Kościuszko.


za GW


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7977 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/10/2007 08:59
Dave Gahan w Szczecinie ! 17.10.2007

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informacje z dwóch niezależnych, a jednocześnie pewnych źródeł, że już w najbliższym czasie Polskę odwiedzi Dave Gahan! Nie będzie to jednak koncert, artysta podpisywać będzie swoją najnowszą płytę "Hourglass". Termin wizyty nie został jeszcze dokładnie określony, choć pod uwagę brana jest końcówka października i początek listopada 2007 – Dave będzie wtedy przebywał w Berlinie i łatwo będzie ściągnąć go do naszego kraju. Jeżeli chodzi o lokalizację spotkania, to odbędzie się ono w Szczecinie, w tamtejszym sklepie Media Markt. Więcej szczegółów przekażemy jak tylko zostaną one oficjalnie potwierdzone przez EMI Music Poland i Media Markt. Źródła zastrzegły jednak, że w przypadku problemów z dostępnością artysty impreza może nie dojść do skutku...

Info ze strony www.depechemode.pl


POGOŃ TO MY !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.41 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005