Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 06/08/2007 22:39
Troche zdjęć mojego autorstwa :
Gosiewski oraz reszta oficjeli
Most pontonowy
Scena
The World

Jestem bardzo zadowolony i dumny z finału regat. Miasto godnie się zareprezentowało i wykorzystało swoje walory, organizacja na plus, mnóstwo turystów i... ładna pogoda co również było ważne. Szczecin wkońcu ŻYŁ przez czas regat i miejmy nadzieje że to początek lepszego i piękniejszego Szczecina a po tych regatach wiele zmieni się na plus. Nie tylko w mieście ale również w nas samych. Narzekaniem w jakiej to wsi mieszkamy nic nie zmienimy . Problem tkwi m.in. w czynach władzy. Pamiętajmy, Szczecin jest miastem pięknym o wielu NIE WYKORZYSTANYCH walorach i możliwościach.

Pozdrawiam i troche optymizmu. Bo mimo tego że uważam regaty za bardzo udane to malkontentów nie brakuje. Kochajmy Szczecin!


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 06/08/2007 23:07
Kolega Krokus pieknie to podsumowal. Piotr Krzystek stanal na wysokości zadania(wątpie aby bylo tak za jurczyka). Miejmy nadzieje że po takim wielkiej reklamie Szczecina, Krzystek kolejny raz stanie na wysokosci zadania i wybuduje stadion , basen itd.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 06/08/2007 23:16

  phoenix napisał:  
Kolega Krokus pieknie to podsumowal. Piotr Krzystek stanal na wysokości zadania(wątpie aby bylo tak za jurczyka). Miejmy nadzieje że po takim wielkiej reklamie Szczecina, Krzystek kolejny raz stanie na wysokosci zadania i wybuduje stadion , basen itd.



Hallo hallo... kandydaturę Szczecina do The Tall Ship Races zgłosił Marian Jurczyk i to za jego kadencji przyznano nam organizację. A co do basenów i stadionów... to już inny wątek. Ale karmieni bajkami o stadionach i szybkich tramwajach jestesmy od lat. Młody jestem ale o hali mowi sie ze 30 lat, w latach 80-tych nawet była jakaś społeczna składka, a hala miała stać na Emili Plater na Niebuszewie. Prawda jest taka że winą władz jest to ze Szczecin ma tyle nie wykorzystanych mozliwosci i potencjału. Może włodarze miasta i władza w Warszawie zrozumie coś po tych regatach.

Ps. Koszt TTSR poniesiony przez miasto to około... 50 milionów. Dużo? Dużo, ale myśle że się zwróci. Do tego dochodzą korzyści związane z promocją miasta w Polsce i zagranicą. Duże nagłośnienie w mediach ogólnopolskich i nie tylko.

Ostatnio edytowany przez: Stanisław Grzesiuk, 6 sierpnia 2007, 23:36 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 00:03

  phoenix napisał:  
Kolega Krokus pieknie to podsumowal. Piotr Krzystek stanal na wysokości zadania(wątpie aby bylo tak za jurczyka). Miejmy nadzieje że po takim wielkiej reklamie Szczecina, Krzystek kolejny raz stanie na wysokosci zadania i wybuduje stadion , basen itd.


akurat fanfary to powinny byc dla biura organizacji regat, oficerów łącznikowych i wolontariuszy, a nie dla niego ;]

impreza jak najbardziej udana, obylo sie bez wiekszych gaf, były male mankamenty jak drewniana droga na łasztowni,ale nie powinno to rzutować na obraz całej imprezy. wie ktos czy w ogolnopolskich mediach byly jakies relacje? ogolnie to praktycznie wszystkie zalogi z ktorymi mialem doczynienia byly oczarowane miastem, ze tyle jest miejsca, imprez, ze jakas fajna wysepka jest ;] i trasa zamkowa tez im przypadla do gustu ;]

szkoda, ze juz jutro moja belgijska jednostka odplywa :(:( jeszcze kilka dni by sie przydalo ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 00:08

  avelyn napisał:  
wie ktos czy w ogolnopolskich mediach byly jakies relacje?



Były na Tvn24 i na Tvp2 (nie mówie tu o koncercie Eski ) . Za to znikome informacje były na ogólnopolskich serwisach internetowych.
TVN24


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 01:25
czy gdzies mozna obejrzec relacje z tvp2 eski ? chce zobaczyc jak to wygladalo w TV :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 02:49

  christoph napisał:  

  Vega napisał:  
Byl ostatecznie ten pokaz laserow na wodzie? Zastanawiam sie, czy ja tego nie widzailem bo zle usiadlem czy poprostu sie nie odbyl...
P.S. Widzieliscie nowego gryfusa?:/




Myślę, że wszyscy źle usiedli...bo nikt nic nie widział.



Laserowy pokaz byl i wyszlo to naprawde zajebiscie.. chociaz z fajerwerkami nic nie moglo sie rownac;]


no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 10:07

  malcoolm napisał:  
czy gdzies mozna obejrzec relacje z tvp2 eski ? chce zobaczyc jak to wygladalo w TV :D



również chętnie bym zobaczył


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 10:07
Nie przychodzą mi na myśl inne słowa niż: pięknie, wspaniale, kapitalnie, niepowtarzalnie. To co się działo przez te kilka dni - te tłuuuumy ludzi, mnóstwo imprez okolicznościowych, piękne żaglowce, cała otoczka, po prostu oczarowało mnie (szczególnie nocą)! Dla takich chwil warto żyć...

Może teraz władza nareszcie przejrzy na oczy i zobaczy jak wielkie możliwości ma nasze ukochane miasto (o czym słusznie pisał Krokus), zresztą co ja będę o tym pisał - każdy widzi jak jest w Grodzie Gryfa. Kocham Szczecin, kocham Pogoń!


Ale mi się zebrało... ;)


P.S. W tym roku znika komunistyczna Arkona :)


robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6494 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 10:11

  MolestaEwenement napisał:  

  malcoolm napisał:  
czy gdzies mozna obejrzec relacje z tvp2 eski ? chce zobaczyc jak to wygladalo w TV :D



również chętnie bym zobaczył



Piątek 20:00 na TVP2 powtórka jak sie nie myle ;), ale i na internecie powinno juz byc gdzies ;> SZCZECIN !


no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 11:22

  robso napisał:  

  MolestaEwenement napisał:  

  malcoolm napisał:  
czy gdzies mozna obejrzec relacje z tvp2 eski ? chce zobaczyc jak to wygladalo w TV :D



również chętnie bym zobaczył



Piątek 20:00 na TVP2 powtórka jak sie nie myle ;), ale i na internecie powinno juz byc gdzies ;> SZCZECIN !



nie ma w piątek o 20:00 :( może ktoś znajdzie na necie?


chtwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 12:40

  MolestaEwenement napisał:  

  robso napisał:  

  MolestaEwenement napisał:  

  malcoolm napisał:  
czy gdzies mozna obejrzec relacje z tvp2 eski ? chce zobaczyc jak to wygladalo w TV :D



również chętnie bym zobaczył



Piątek 20:00 na TVP2 powtórka jak sie nie myle ;), ale i na internecie powinno juz byc gdzies ;> SZCZECIN !



nie ma w piątek o 20:00 :( może ktoś znajdzie na necie?



www.wszczecinie.pl tam masz pelno filmikow z wystepow zespolow lub wpisz sobie na www.youtube.com " hity na czasie - Szczecin"
ps a tu ciekawie zmontowany filmik http://youtube.com/watch?v=g8_GCB2PPGk&mode=related&search=

Ostatnio edytowany przez: chtwo, 7 sierpnia 2007, 12:57 [1 raz(y)]


Szacunek dla Braci - Pogarda dla frajerów
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 14:34
moze ktos dysponuje nagraniem video / dvd :PP

ps. do filmiku juz jakis czas temu linkowalem :P
mam nadzieje ze po TSR powstanie naprawde jakis dobry promocyjny film(ik) o Szn :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 18:24

  Cytat:  
Wielki sukces Szczecina

To wielki, wspaniały sukces - tak organizację szczecińskiego finału The Tall Ships" Races ocenił szef tegorocznych regat Christer Samuelsson. Według wstępnych szacunków przez trzy dni Szczecin odwiedziło blisko 2 miliony turystów.

Widok z Wałów Chrobrego i Łasztowi dzięki kamerom internetowym oglądali internauci z całego świata, między innymi z Chin, USA, Izraela, Hiszpanii oraz Rosji - w sumie 15 milionów osób.

Zdaniem prezydenta Piotra Krzystka Szczecin bardzo wysoko postawił poprzeczkę kolejnym miastom organizującym finał regat The Tall Ships" Races.

- Jestem dumny, że udało nam się zorganizować imprezę na światowym poziomie - mówił dziś Krzystek. - Sprawiliśmy, że było to wielkie, wspaniałe i niezapomniane wydarzenie. Chcemy, aby Szczecin stał się przyjaznym portem dla żaglowców, północnoeuropejską stolicą żeglarstwa.

Szef regat Christer Samuelsson przyznał, że The Tall Ships" Races na pewno powróci do Szczecina. - To fantastyczny port i miasto, a impreza została doskonale zorganizowana - podsumował krótko Samuelsson.

Prezydent Krzystek zapowiedział, że Szczecin będzie starał się o organizację regat w 2013. W dalszym ciągu ma funkcjonować biuro do spraw organizacji regat, które swoimi doświadczeniami będzie dzieliło się z kolejnymi miastami.

żródło: Radio Szczecin



1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

*




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 18:50
Dar Szczecina na pożegnanie :)


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 21:04

  TymoN napisał:  

  christoph napisał:  

  Vega napisał:  
Byl ostatecznie ten pokaz laserow na wodzie? Zastanawiam sie, czy ja tego nie widzailem bo zle usiadlem czy poprostu sie nie odbyl...
P.S. Widzieliscie nowego gryfusa?:/




Myślę, że wszyscy źle usiedli...bo nikt nic nie widział.



Laserowy pokaz byl i wyszlo to naprawde zajebiscie.. chociaz z fajerwerkami nic nie moglo sie rownac;]



To gdzie był ten pokaz?


Dziękuję :)
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6482 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 21:12
Wierzę że te regaty to początek nowej, pięknej ery Szczecina. Szczecin pokazało że stać go na organizację imprez na Światowym (przez wielkie Ś ;)) poziomie1 miejsce. To byly jedne z najpiękniejszych, jeśli nie najpiękniejsze, chwile w powojennej historii naszego miasta. Może szczecinianianie uwierzą teraz w swoje miasto. Może rządzący Szczecinem zobaczą że takie wydarzenia przynoszą ogromne korzyści dla miasta i bedą podejmowali starania o organizację kolejnych takich imprez a przez to napędzć jego rozwój . Regaty były niezapomnianym przeżyciem. Ciekaw jestem kiedy TSR znowu do nas zawitają. Długo będzie mi brakować tych żaglowców i tłumów na Wałach. Może już w 2013 przyznają nam organizację kolejnych regat:P Dla takich chwil warto tutaj żyć. Jestem szczęśliwy że moje ukochane miasto w końcu pokazało swoją wielkość. Oby nie ostani raz.


"W życiu piękne są tylko chwile"
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 21:15
Jedyne czego mi brakowało to typowo "żeglarskiej" muzyki cały czas, a nie jakieś z dupy wyjęte Piaski i Dody. A druga sprawa to nie spotkałem sie z ani jednym stoiskiem ze smażonymi rybami...a to ma swój klimat heh. A pozatym to pozytyw.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 22:23
Szczerze to impreza Eski trochę podratowała regaty, bo końcu ten koncert zgromadził największą widonie. Pogoda dopisała, piekne żaglowce i organiazcja sprawiły, że drobnostki nie miały znaczenia i wyszło super [:

Parę fotek ode mnie:

Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum

I jedna fotka z dziś, a na niej mój ulubiony żaglowiec... choć nie pod pełnymi żaglami [: coś w sepii i coś na pożegannie choć został jeszcze Siedov
Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum Obrazek jpg wstawiony na forum

Oczywiście kopiowanie za zgodą autota, czyli mła [: To tak na wszelki wypadek jakby trafił się jakiś szalony [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 07/08/2007 23:04

  Pit. napisał:  
Jedyne czego mi brakowało to typowo "żeglarskiej" muzyki cały czas, a nie jakieś z dupy wyjęte Piaski i Dody. A druga sprawa to nie spotkałem sie z ani jednym stoiskiem ze smażonymi rybami...a to ma swój klimat heh. A pozatym to pozytyw.



Szanty były, ale co do drugiego to masz racje - brak smażonych ryb. Mimo to trzeba być zadowolonym.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005