Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/02/2012 16:30
A może po prostu zauważyli że ten emeryt do niczego się już nie nadaje i sobie odpuscili? Hmm..Jak myślisz?


PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/02/2012 17:24

  zach-pom napisał:  
Kończąc temat tego Agaliego: Zawisza Bydgoszcz zrezygnował z transferu Victora Agalego. Nigeryjski napastnik nie wystąpił w dzisiejszym sparingu z OKS-em 1945 Olsztyn.

Hmm... zastanawiam się czy to dobrze czy źle dla Pogoni że go Zawisza nie zakontraktowała bo może mają kogoś lepszego na oku.



Zakontraktował!


Football Without Ultras Is Nothing !
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/02/2012 15:04
Po cofnięciu zakazu transferowego Polonia Bytom przedstawiła propozycje kontraktów sześciu piłkarzom - informuje SportSlaski.pl.

Marcin Cabaj jest aktualnie wolnym zawodnikiem i decyzja w sprawie transferu może zapaść w każdej chwili. Hermes już wcześniej podpisał dokumenty dotyczącego jego ewentualnego transferu do Polonii i podpis pod kontraktem powinien być formalnością


Wygląda na to że Polonia nie będzie już dostarczycielem punktów. 27-letni gruziński pomocnik Koba Szalamberidze podpisał półtoraroczny kontrakt z Flotą Świnoujście.

Szalamberidze to były zawodnik m.in. Dinama Tbilisi, Spartaki Tbilisi, Torpeda Kutaisi i Ameri Tbilisi. Ostatnio grał w Spartaki Cchinwali. Jesienią rozegrał 17 meczów ligowych i strzelił trzy bramki. Wcześniej przez rok grał też w Polsce w barwach Odry Wodzisław Śląski.

Flota znowu skleci sobie kadrę i będzie mogła powalczyć z każdym.

10.02.2012r Cabaj już podpisał z Polonią.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 10 lutego 2012, 04:53 [2 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 14/02/2012 15:32
Brazylijczyk Hermes podpisał kontrakt z Polonią Bytom.

Pierwszym polskim zespołem Hermesa był Widzew Łódź, do którego trafił przed rundą jesienną 2002/03. Następne pięć i pół roku spędził w Koronie Kielce. Ostatnim klubem pomocnika była Jagiellonia Białystok, gdzie przebywał przez trzy i pół roku. Na koncie ma 185 meczów Ekstraklasy, zdobył sześć goli.



Jak sobie dobrze przypominam to jakiś czas temu, Sasal był za sprowadzeniem go do Pogonki.



30-letni Marcin Dymkowski podpisał półroczną umowę z MKS-em Kluczbork. Istnieje także możliwość przedłużenia kontraktu o rok.

Dymkowski przez ostatnie półtora roku występował na pierwszoligowych boiskach - w Pogoni Szczecin i Sandecji Nowy Sącz. W drużynie z województwa małopolskiego rozegrał cztery spotkania ligowe. Wcześniej grał m.in. w Odrze Wodzisław Śląski i Lechu Poznań. Podczas pobytu w tych zespołach zaliczył 127 meczów Ekstraklasy, strzelił pięć bramek.

Jeżeli taki zawodnik nie znajduje sobie zatrudnienia w porządnym klubie, to jest z Nim coś nie tak. Dobrze że w Pogoni na Nim się poznali i w porę rozstali. Z byłych obrońców tzn.Dymkowski, Nowak, Wożniak chyba tylko trochę szkoda tego ostatniego, bo chłop nigdy nie odpuszczał.



Marcin Chmiest rozpoczął dzisiaj treningi z GKS-em Katowice. Zawodnik zagra w jutrzejszym spotkaniu sparingowym pierwszoligowca z Rozwojem Katowice.

Przez ostatni rok Chmiest grał w Sandecji Nowy Sącz. Jesienią rozegrał trzynaście meczów w pierwszej lidze, w których zdobył dwie bramki.



Kolejny przykład na to że piłkarze z "nazwiskiem", nie wstydzą się grać w I lidze

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 14 lutego 2012, 15:43 [2 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6152 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 15/02/2012 12:04
Daniel Łukasik został wypożyczony na rok z Legii Warszawa do Piasta Gliwice. Warszawski klub w umowie zawarł możliwość powrotu zawodnika po rundzie wiosennej - donosi "Legia.com".

20-letni pomocnik od półtora roku znajdował się w szerokiej kadrze Legii. Jesienią wystąpił w jednym spotkaniu w ekstraklasie.



Wyniki sparingów kandydatów do awansu:

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Hiszpanii Piast Gliwice uległ 17. drużynie hiszpańskiej drugiej ligi (Segunda División) CD Alcoyano 0-3 (0-2).


Drugoligowa Chojniczanka Chojnice wygrała w meczu sparingowym 3-0 (3-0) z pierwszoligowym Zawiszą Bydgoszcz.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 15 lutego 2012, 15:01 [3 raz(y)]


PS 1948
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/02/2012 03:26
Mecz z Piastem transmitowany w orange sport albo w tvp sport?


PS
GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5256 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/02/2012 08:46

  Kula napisał:  
Mecz z Piastem transmitowany w orange sport albo w tvp sport?



Transmitowany za pomocą oczów na Twardowskiego z sektora 12 ;) A tak na serio, to zapewne będzie.. :/

Ale to początek rundy wiosennej, więc stawiamy się jak najliczniej na Twardowskiego!


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
gryfus1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4853 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/02/2012 09:57

  Kula napisał:  
Mecz z Piastem transmitowany w orange sport albo w tvp sport?



Jebac transmisje WSZYSCY NA STADION!!!!!!!!


Pogoń To My
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/02/2012 11:09
Dokladnie.A Norwegian otwiera polaczenie Arlanda-Szczecin.Wpasc sobie tylko na mecz bezcenne:)


,,Vi är överallt,,- POGON
stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 17:04
Nie wiedzialem gdzie dac to info to daje tu,takie nie zwiazane z vukiem.CHODZI O TURNIEJ fify12 NA ps3

TRZECH PIŁKARZY POGONI SZCZECIN WEŹMIE UDZIAŁ W TURNIEJU... NAZWISKA JUŻ NIEBAWEM. ŁOWCY AUTOGRAFÓW , FANI POGONI SZCZECIN ZAPRASZAMY DO KONFRONTACJI. BĘDZIE MOŻNA ZROBIĆ SOBIE FOTO Z IDOLEM, SPRÓBOWAĆ SIŁ NA CYBER BOISKU...


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 18:51
Aby nie robić syfu w fajnych tematach... przeniesiona dyskusja wiadomo o kim

TUTAJ


Tobb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5341 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/02/2012 12:07
Mysiak w Warcie Poznań


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2012 05:15
Japończyk Ryotaro Nakano podpisał półroczną umowę z Arką Gdynia. Nakano jest pomocnikiem. Urodził się 13 czerwca 1988 roku w Koganei. Mierzy 177 cm. Ostatnio grał w FC Pommern Greifswald (szósta liga niemiecka). Występował także w młodzieżowych reprezentacjach Japonii U-17 i U-19.
Reprezentant młodzieżówek reprezentacji Japonii w szóstej lidze niemieckiej? Coś nie tak.


Nowym piłkarzem Warty Poznań został Grzegorz Bartczak. 26-letni obrońca przez ostatnie pół roku grał w Jagiellonii Białystok. - Grzegorz podpisał z nami kontrakt do czerwca 2012 roku z opcją przedłużenia umowy o kolejny sezon - powiedział "Gazecie Wyborczej" dyrektor sportowy Warty Arkadiusz Miklosik.


Jagiellonia Białystok wypożyczyła Przemysława Trytkę do Polonii Bytom na resztę tego sezonu. 24-letni napastnik w poprzedniej rundzie z powodu kontuzji nie zagrał w żadnym meczu białostoczan. Trytko już wcześniej znalazł się w kadrze Polonii, która w najbliższą środę wyjedzie na zgrupowanie do Turcji.


"Prezes Piasta: Sytuacja z Pogoni Szczecin Antoniego Ptaka się nie powtórzy"

W Piaście Gliwice testuje się nowych zawodników, głównie Hiszpanów. Prezes Józef Drabicki przekonuje, że zbyt wielu graczy do Piasta już nie dołączy, a on sam nie obawia się powtórki z... Pogoni Szczecin.

Kilka lat temu ówczesny prezes Pogoni Szczecin, Antoni Ptak, ruszył na brazylijskie plaże, aby tam wynajdować piłkarzy do swojego zespołu. W pewnym momencie wyjściową jedenastkę tworzyło 9 Brazylijczyków. Piast w chwili obecnej zakontraktował już dwóch Hiszpanów, a na testach przebywa trzech innych. Gdyby podpisać z nimi umowy, niemal połowę pierwszego składu mogliby tworzyć gracze z Półwyspu Iberyjskiego.

- Sytuacja, która miała miejsce w Pogoni Szczecin Antoniego Ptaka, w Piaście Gliwice się nie powtórzy. Z prostego powodu. Otóż my zamierzamy tej zimy zakontraktować w sumie trzech Hiszpanów, czyli jeszcze jeden dołączy do kadry Marcina Brosza. Pozostali będą mogli spróbować swoich sił latem - wyjaśnia sternik gliwickiego klubu portalowi SportSlaski.pl.

Skąd więc tylu zawodników na testach, skoro i tak związać się można z jednym? - Z danej grupy wybierzemy najlepszego. Obecnie drużyna przebywa w Hiszpanii i naturalnym jest, że testujemy tamtejszych graczy. Mamy możliwość zakontraktowania jeszcze jednego gracza, to czynimy przegląd kandydatów. Musimy znać rynek, jeśli chcemy w tym kierunku udać się latem - kontynuuje.



"Arka Gdynia do kibiców gości: Nie przyjeżdżajcie do nas, prosimy"

Kibice Arki Gdynia, którzy wiosną zamierzają bojkotować mecze swojego zespołu, namawiają do tego także fanów drużyn, które wiosną mają przyjechać do Gdyni. Kibice protest rozpoczęli na początku roku. Domagają się zmian we władzach Arki, a ponieważ zarząd klubu ich nie słucha, zapowiadają bojkot meczów rozgrywanych w Gdyni.

"W związku z tym prosimy wszystkich kibiców, którym na sercu leży dobro Arki, o niekupowanie karnetów i biletów na rundę wiosenną. Do odwołania nie będziemy także prowadzić na stadionie zorganizowanego dopingu, opraw, ani wieszać flag na meczach w Gdyni" - piszą na stronie Arkowcy.pl.

Teraz kibice Arki poszli dalej. Namawiają także kibiców gości, aby wiosną nie przyjeżdżali do Gdyni. "Prosimy kibiców drużyn, które rozgrywać będą swoje mecze w ramach zawodów o Mistrzostwo I Ligi oraz Pucharu Polski w Gdyni, o zaniechanie uczestnictwa w tym wydarzeniu i nie wchodzenie na stadion przy ulicy Olimpijskiej" - piszą w swoim komunikacie.

Co ciekawe, sami zamierzają podróżować za swoją drużyną w rundzie wiosennej. A w Gdyni będą wspierać piłkarzy spod stadionu.
No to chyba jeden z najlepszych wyjazdów w tym sezonie pójdzie w pizdu!

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 22 lutego 2012, 05:34 [3 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2012 11:04

  Tobb napisał:  
Mysiak w Warcie Poznań




a chciał wrócić do nas, ale go nie chciano...


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6152 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2012 11:51
Kiedy nie pojechałem na obóz do Pogorzelicy, to trenowałem ostro z drugą drużyną w Szczecinie – opowiada o swojej sytuacji Wójcik. – Walczyłem o to, żeby wrócić do pierwszego zespołu i to się udało. Trenując w Pogoni II pokazałem się z dobrej strony i to poskutkowało. Trenerzy wzięli mnie z powrotem.


Zapomniał się jeszcze pochwalić że był na testach w Bytovii Bytów


Wyniki sparingów drużyn aspirujących do awansu do Ekstraklasy:



Przebywający na obozie w Hiszpanii Piast Gliwice wygrał w sparingu 4-0 (1-0) z młodzieżową drużyną szwajcarskiego FC Sion.

bramka samobójcza 30, Wojciech Kędziora 48, 56, Tomasz Podgórski 78


Piast Gliwice wygrał w rozegranym w hiszpańskiej La Mandze sparingu z trzynastą drużyną norweskiej ekstraklasy Lillestrøm SK 3-2 (1-0).

Piast Gliwice 3-2 Lillestrøm SK
Tomáš Dočekal 9, Gediminas Paulauskas 52, Tomasz Bzdęga 83 - Fredrik Gulbrandsen 47, Effiom Otu-Bassey 90


W sparingu rozegranym w Dębicy pierwszoligowa Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała 1-0 (0-0) drugoligową Puszczę Niepołomice.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1-0 Puszcza Niepołomice
Łukasz Kowalski 61


W sparingu rozegranym podczas zgrupowania na Cyprze Zawisza Bydgoszcz przegrał 0-4 (0-3) z siódmą drużyną chińskiej ekstraklasy - Changchun Yatai.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 22 lutego 2012, 17:54 [1 raz(y)]


PS 1948
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2012 18:15
Pierwszoligowcy przygotowują się do rozgrywek dłużej niż grają.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8161 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2012 19:46

  TeHaCe napisał:  

  Tobb napisał:  
Mysiak w Warcie Poznań




a chciał wrócić do nas, ale go nie chciano...



Jesli to prawda, to ciekaw jestem jakie kryteria o tym decydowaly, bo raczej nie sportowe.


1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2012 19:51

  Steryd napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  Tobb napisał:  
Mysiak w Warcie Poznań




a chciał wrócić do nas, ale go nie chciano...



Jesli to prawda, to ciekaw jestem jakie kryteria o tym decydowaly, bo raczej nie sportowe.




- Maciek Mysiak to bardzo dobry piłkarz, ale mamy tak silną kadrę, że postanowiliśmy, iż nie będziemy z nim rozmawiać. Ja osobiście życzę mu jak najlepiej, bo to bardzo dobry zawodnik – komentuje całą sytuację Smolny.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6152 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2012 19:56
O tym że nie przyszedł zadecydował transfer Hernaniego m.in. a także to że działacze nie są raczej skłonni do powrotu zawodników którzy byli wcześniej przez Pogoń sprzedani czy wypożyczeni do innych klubów.


PS 1948
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4992 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/02/2012 17:03

  M.K 74 napisał:  

Teraz kibice Arki poszli dalej. Namawiają także kibiców gości, aby wiosną nie przyjeżdżali do Gdyni. "Prosimy kibiców drużyn, które rozgrywać będą swoje mecze w ramach zawodów o Mistrzostwo I Ligi oraz Pucharu Polski w Gdyni, o zaniechanie uczestnictwa w tym wydarzeniu i nie wchodzenie na stadion przy ulicy Olimpijskiej" - piszą w swoim komunikacie.

Co ciekawe, sami zamierzają podróżować za swoją drużyną w rundzie wiosennej. A w Gdyni będą wspierać piłkarzy spod stadionu.
No to chyba jeden z najlepszych wyjazdów w tym sezonie pójdzie w pizdu!



27.05.12 (niedziela), godz. 17. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin.

W przypadku transmisji telewizyjnej podane terminy mogą ulec zmianie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005