Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 20:13

  konradoomoreno napisał:  
Niech ci bedzie....to forum jest zeby dyskutowac!!Ja nie twierdze ze to super druzyna...ale wiem że potrafia grac jak chca zobacz co bylo jesienia w zeszlym sezonie a co bylo na wiosne i sie tak ciagnie!!My nie mamy super grajkow,ale ambicja wola walki i ble ble....mozna wiele patrz FLOTA!!!



Widzisz w sumie się zgadzamy. Jakby chcieli piłkarze Pogoni to mogliby awansować, o czym świadczy jesień zeszłego sezonu. Wnioski nasuwają się same, że oni raczej nie chcą. Wybacz, ale po tym co oni wyprawiają bardzo ciężko wierzyć w ich zwycięstwa.


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6163 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 20:16

  Janek80 napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
To huj z ciebie nie kibic jak nie wierzysz w swoją drużynę!!Bo ja w nią wierze zawsze!!!!Realnie myśląc nie ma raczej szans,ale policz punkty policz mecze.....patrz runda w zeszlym sezonie.Jakby Pogon wygrałą to co przegrala...np MOTOR,KLUCZBORK u siebie itp. to Górnik za huja by nie awansował!!!I podobnie może być teraz,ale moim zdaniem potrzeba nam trenera co zrobi rewolte i poustawia to wszystko!Tyle...



Gnoju śmierdzący oszołom z ciebie i tyle. Jak chcesz to sobie wierz w nich. Moim zdaniem będą walczyli o utrzymanie, bo są słabą drużyną.



zostaw gowno bo bedzie smierdzialo ;]


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5109 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 20:17

  Janek80 napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
Niech ci bedzie....to forum jest zeby dyskutowac!!Ja nie twierdze ze to super druzyna...ale wiem że potrafia grac jak chca zobacz co bylo jesienia w zeszlym sezonie a co bylo na wiosne i sie tak ciagnie!!My nie mamy super grajkow,ale ambicja wola walki i ble ble....mozna wiele patrz FLOTA!!!



Widzisz w sumie się zgadzamy. Jakby chcieli piłkarze Pogoni to mogliby awansować, o czym świadczy jesień zeszłego sezonu. Wnioski nasuwają się same, że oni raczej nie chcą. Wybacz, ale po tym co oni wyprawiają bardzo ciężko wierzyć w ich zwycięstwa.



Teraz zaczynasz mówić ludzkim głosem,czasami tak jest że masz zespół na EX a nic nie idzie w zeszłym sezonie niby taką pakę miał Górnik Łęczna niby Podbeskidzie miało walczyć o awans a jak się skończyło każdy wie.....nikt z nas nie wie co sie dziejie w szatni i o co chodzi ale jak dla mnie to od Trenera sie zaczyna.Byl Mandrysz grali oni na prawde grali bylo to widac a pozniej klapa..i sie zaczeło.W kryzysie trzeba kogos takiego kto to ogarnie bo nie sztuką jest wygrywac....przegrywac tez trzeba umiec i wychodzic z dołka także.Moim zdaniem czas na trenera...z doświadczeniem z EX a zimą połowa won!!!


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 22:31

  konradoomoreno napisał:  

  Janek80 napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
Niech ci bedzie....to forum jest zeby dyskutowac!!Ja nie twierdze ze to super druzyna...ale wiem że potrafia grac jak chca zobacz co bylo jesienia w zeszlym sezonie a co bylo na wiosne i sie tak ciagnie!!My nie mamy super grajkow,ale ambicja wola walki i ble ble....mozna wiele patrz FLOTA!!!



Widzisz w sumie się zgadzamy. Jakby chcieli piłkarze Pogoni to mogliby awansować, o czym świadczy jesień zeszłego sezonu. Wnioski nasuwają się same, że oni raczej nie chcą. Wybacz, ale po tym co oni wyprawiają bardzo ciężko wierzyć w ich zwycięstwa.



Teraz zaczynasz mówić ludzkim głosem,czasami tak jest że masz zespół na EX a nic nie idzie w zeszłym sezonie niby taką pakę miał Górnik Łęczna niby Podbeskidzie miało walczyć o awans a jak się skończyło każdy wie.....nikt z nas nie wie co sie dziejie w szatni i o co chodzi ale jak dla mnie to od Trenera sie zaczyna.Byl Mandrysz grali oni na prawde grali bylo to widac a pozniej klapa..i sie zaczeło.W kryzysie trzeba kogos takiego kto to ogarnie bo nie sztuką jest wygrywac....przegrywac tez trzeba umiec i wychodzic z dołka także.Moim zdaniem czas na trenera...z doświadczeniem z EX a zimą połowa won!!!



Muszę ci przypomnieć, że to ty zaczęłeś nadawanie na tym bardzo niskim poziomie, wyzwisk i przekleństw. Chyba faktycznie wymiana z połowy składu drużyny będzie konieczna, żeby nastąpiły zmiany na lepsze w postawie Pogoni na boisku.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5401 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 22:34
Ten zespół potrafi grać, ale kurwa jak się piłkarzom nie chce dupy ruszać, a trener nie potrafi ich porządnie zjebać to takie są efekty.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5109 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/10/2010 14:28

  Maxvell napisał:  
Ten zespół potrafi grać, ale kurwa jak się piłkarzom nie chce dupy ruszać, a trener nie potrafi ich porządnie zjebać to takie są efekty.



czyli odpowiedz sama nasuwa sie na usta,trenera nam potrzeba ale nie jakiegoś ogórka z okręgówki tylko z doświadczeniem z EX!!!


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/10/2010 14:30

  konradoomoreno napisał:  

  Maxvell napisał:  
Ten zespół potrafi grać, ale kurwa jak się piłkarzom nie chce dupy ruszać, a trener nie potrafi ich porządnie zjebać to takie są efekty.



czyli odpowiedz sama nasuwa sie na usta,trenera nam potrzeba ale nie jakiegoś ogórka z okręgówki tylko z doświadczeniem z EX!!!



Sama zmiana trenera nic nie da,bo niektórzy grajkowie są niereformowalni.


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6595 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/10/2010 16:17

  szpadel_85 napisał:  

  konradoomoreno napisał:  

  Maxvell napisał:  
Ten zespół potrafi grać, ale kurwa jak się piłkarzom nie chce dupy ruszać, a trener nie potrafi ich porządnie zjebać to takie są efekty.



czyli odpowiedz sama nasuwa sie na usta,trenera nam potrzeba ale nie jakiegoś ogórka z okręgówki tylko z doświadczeniem z EX!!!



Sama zmiana trenera nic nie da,bo niektórzy grajkowie są niereformowalni.



Jestem bardzo ciekawy kogo konkretnego masz na myśli?


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5109 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/10/2010 20:43
Ja bym widział Jabłońskiego ale chyba z Łęcznej nie odejdzie.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Robert Dymkowski przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego w Pogoni Szczecin. Dymkowski pracował na tym stanowisku od 2007 roku, równocześnie będąc radnym Rady Miasta z ramienia Platformy Obywatelskiej. Na chwilę obecną nie znamy oficjalnych powodów zakończenia współpracy popularnego 'Dymka' z Pogonią Szczecin.

Info LIGOWIEC.NET


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/10/2010 20:49

  konradoomoreno napisał:  
Ja bym widział Jabłońskiego ale chyba z Łęcznej nie odejdzie.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Robert Dymkowski przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego w Pogoni Szczecin. Dymkowski pracował na tym stanowisku od 2007 roku, równocześnie będąc radnym Rady Miasta z ramienia Platformy Obywatelskiej. Na chwilę obecną nie znamy oficjalnych powodów zakończenia współpracy popularnego 'Dymka' z Pogonią Szczecin.

Info LIGOWIEC.NET



Jablonski? Co Ty za sabotaz chcesz nam tu zafudnowac. Ten czlowiek az kipi konfliktami. Do wziecia byl Lenczyk, to trzeba bylo kontraktowac, a nie oszczedzac. Teraz kolejny sezon beda oszczedzac na krzeselkach, bo wiekszych szans na awans nei widze poki taki stan rzeczy bedzei utrzymany.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/10/2010 23:48

  grzela07 napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  konradoomoreno napisał:  

  Maxvell napisał:  
Ten zespół potrafi grać, ale kurwa jak się piłkarzom nie chce dupy ruszać, a trener nie potrafi ich porządnie zjebać to takie są efekty.



czyli odpowiedz sama nasuwa sie na usta,trenera nam potrzeba ale nie jakiegoś ogórka z okręgówki tylko z doświadczeniem z EX!!!



Sama zmiana trenera nic nie da,bo niektórzy grajkowie są niereformowalni.



Jestem bardzo ciekawy kogo konkretnego masz na myśli?



Mógłbym powiedzieć,że prawie cała kadra bo można jechać po nich,nawet im wpieprz dać a pewnie i tak będą mieć to w dupie.Konkretnie np.Petasz,wkładanie go do składu to czysty sabotaż.

Co do trenera to na to chwilę widzę tylko Tarasiewicza.


BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8292 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/10/2010 13:26

  szpadel_85 napisał:  

  grzela07 napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  konradoomoreno napisał:  

  Maxvell napisał:  
Ten zespół potrafi grać, ale kurwa jak się piłkarzom nie chce dupy ruszać, a trener nie potrafi ich porządnie zjebać to takie są efekty.



czyli odpowiedz sama nasuwa sie na usta,trenera nam potrzeba ale nie jakiegoś ogórka z okręgówki tylko z doświadczeniem z EX!!!



Sama zmiana trenera nic nie da,bo niektórzy grajkowie są niereformowalni.



Jestem bardzo ciekawy kogo konkretnego masz na myśli?



Mógłbym powiedzieć,że prawie cała kadra bo można jechać po nich,nawet im wpieprz dać a pewnie i tak będą mieć to w dupie.Konkretnie np.Petasz,wkładanie go do składu to czysty sabotaż.

Co do trenera to na to chwilę widzę tylko Tarasiewicza.



Według mnie to na chwile obecną zmiana trenera. To juz ostatni dzwonek. Szanse na awans jeszcze są. Trzeba wierzyć do końca, ale jak nie idzie to pierwsza sprawą powinno być znalezienie odpowiedniego trenera spoza układu.Z całym szacunkiem dla Maćka ale starczy nam już "kolesiostwa" a potrzeba mocnej ręki i ciężkiej pracy. Przecież ten zespół na potencjał, możliwości... brak kogoś kto to odpowiednio poukłada... jak się nie uda to to pamiętajmy że....
POGON to MY!!!


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5109 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/10/2010 14:46
O Tarasie też myślałem ale to co zrobił w Śląsku i ze Śląskiem za nim nie przemawia więc jak dla mnie odpada...


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/10/2010 15:16

  konradoomoreno napisał:  
O Tarasie też myślałem ale to co zrobił w Śląsku i ze Śląskiem za nim nie przemawia więc jak dla mnie odpada...



Na przykłąd to że wprowadził z 3 ligi do pierwszej Śląsk? Nie oceniaj go tylko po obecnej rundzie, która dla Ślaska jest fatalna.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/10/2010 15:20

  Radziu napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
O Tarasie też myślałem ale to co zrobił w Śląsku i ze Śląskiem za nim nie przemawia więc jak dla mnie odpada...



Na przykłąd to że wprowadził z 3 ligi do pierwszej Śląsk? Nie oceniaj go tylko po obecnej rundzie, która dla Ślaska jest fatalna.



A poprzednia byla jeszcze gorsza.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/10/2010 15:34
Przema, co do poprzedniej rundy to bym dyskutował, bo jak wiadomo Śląsk miał dobrą rundę jesienną i zapewnił sobie utrzymanie spokojne, a jak wiedza wszyscy w Naszych realiach to punkty na wiosnę są duuuuużo "droższe" niż te jesienne :P W podobnej sytuacji w tamtej rundzie była również Lechia.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/10/2010 16:00

  Radziu napisał:  
Przema, co do poprzedniej rundy to bym dyskutował, bo jak wiadomo Śląsk miał dobrą rundę jesienną i zapewnił sobie utrzymanie spokojne, a jak wiedza wszyscy w Naszych realiach to punkty na wiosnę są duuuuużo "droższe" niż te jesienne :P W podobnej sytuacji w tamtej rundzie była również Lechia.



Punkty punktami, widziales co robili poszegolni pilkarze na boisku? Tarasiewicz stwarza pozory dobrego, nowoczesnego trenera, podobnie jak Michniewicz, ale kompletnie mnie nie przekonuje. Do tego jest uparty i zbyt obrazalski jak na trenera. Inna sprawa, ze w Polsce nie ma dobrych wolnych trenerow. Podziekujmy zarzadowi, chcieli zaoszczedzic, to zaoszczedza na modernizacji stadionu, ktora bylaby koniecnza w razie awansu. Nie wierze, ze przed zima bedzie zmiana trenera. Z realnych pozycji wzialbym jedynie Wojtowicza z Nowego Sacza, ale nie wiem jak teraz wyglada jego sytuacja.


Pogoń-Wa(L)cząca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5350 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/10/2010 18:19
Jest pierwszy pogromca Podbeskidzia! Piast Gliwice wygrał z ,,góralami'' 2:1


Tylko Pogoń!


  Cytat:  
Obrazek gif wstawiony na forum
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8224 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/10/2010 20:14
Teraz jeszcze tylko trzeba znaleźć pogromce Piasta i nie będzie zespołu bez porażki :)


za plecami psów myśliwskich cała masa
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 14/10/2010 14:26
Flota gra o awans


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005