Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7369 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 19:07
O ile w ostatniej kolejce po Flocie można się spodziewać wszystkiego i może ograć Niecieczę to wątpliwe żeby Zawisza przegrał z Polonią w Bytomiu
a Cracovia może w Legnicy wygrać
i wchodzi Zawisza i Cracovia, no chyba ze mi sie na szybko cos pomieszalo


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 19:07
Nieciecza-Flota 4-0
Zawisza-nieciecza 1-1
Nieciecza-Zawisza 0-1
Flota-Zawisza 0-3
Zawisza Flota 2-2
Czyli Flota juz odpadla z walki i wygra z Nieciecza :). Nieciecza potrzebuje remisu do awansu lub braku wygranej cracovii

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 1 czerwca 2013, 19:14 [1 raz(y)]


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 19:10

  Cobra_S napisał:  
O ile w ostatniej kolejce po Flocie można się spodziewać wszystkiego i może ograć Niecieczę to wątpliwe żeby Zawisza przegrał z Polonią w Bytomiu
a Cracovia może w Legnicy wygrać
i wchodzi Zawisza i Cracovia, no chyba ze mi sie na szybko cos pomieszalo



Też mam wrażenie, że właśnie tak będzie, Flota nagle przypomniała sobie jak się gra i pokona Termalice i obie druzyny będą zadowolone po sezonie a awansuje Zawisza i Cracovia, a Zawisza pewnie po remisie. pewnie ładne kursy będą, dobrze, że dziś nie obstawiłem a mnie korciło


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 19:28

  Owczarek napisał:  

  Cobra_S napisał:  
O ile w ostatniej kolejce po Flocie można się spodziewać wszystkiego i może ograć Niecieczę to wątpliwe żeby Zawisza przegrał z Polonią w Bytomiu
a Cracovia może w Legnicy wygrać
i wchodzi Zawisza i Cracovia, no chyba ze mi sie na szybko cos pomieszalo



Też mam wrażenie, że właśnie tak będzie, Flota nagle przypomniała sobie jak się gra i pokona Termalice i obie druzyny będą zadowolone po sezonie a awansuje Zawisza i Cracovia, a Zawisza pewnie po remisie. pewnie ładne kursy będą, dobrze, że dziś nie obstawiłem a mnie korciło


Ja czułem remisy zawiszy i termaliki i postawiłem 1x ale że cracovia przegra to nie...i kupon w plecy. BTW. ta liga jest tak ustawiona, że huj.
Piłkarzyki grają jak im kursy odpowiadają, i ot cała filozofia.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 19:29
Cracovia wygrywa w Legnicy, Zawisza w Bytomiu, Flota ogrywa u siebie Nieciecze i kibicowsko mamy zajebistą Ekstrakalsę w przyszłym sezonie.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 19:42
Tak jak napisał kolega trochę wyżej nożownicy niech gniją w pierwszej lidze.

Edit. Gdzieś wcięło komentarz chyba tomithomas co pisał żeby Cracovia zgniła w 1 lidze ale mniejsza o to nie ma co się ścierwem zajmować :)

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 1 czerwca 2013, 20:03 [1 raz(y)]


PS 1948
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 19:55

  zach-pom napisał:  
Tak jak napisał kolega trochę wyżej nożownicy niech gniją w pierwszej lidze.



Kolega wyżej akurat opisał wersję z awansem cveli ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 20:03

  kAwA *.* napisał:  

  Owczarek napisał:  

  Cobra_S napisał:  
O ile w ostatniej kolejce po Flocie można się spodziewać wszystkiego i może ograć Niecieczę to wątpliwe żeby Zawisza przegrał z Polonią w Bytomiu
a Cracovia może w Legnicy wygrać
i wchodzi Zawisza i Cracovia, no chyba ze mi sie na szybko cos pomieszalo



Też mam wrażenie, że właśnie tak będzie, Flota nagle przypomniała sobie jak się gra i pokona Termalice i obie druzyny będą zadowolone po sezonie a awansuje Zawisza i Cracovia, a Zawisza pewnie po remisie. pewnie ładne kursy będą, dobrze, że dziś nie obstawiłem a mnie korciło


Ja czułem remisy zawiszy i termaliki i postawiłem 1x ale że cracovia przegra to nie...i kupon w plecy. BTW. ta liga jest tak ustawiona, że huj.
Piłkarzyki grają jak im kursy odpowiadają, i ot cała filozofia.



Tu się nic nie zmieni dopóki pieniądze z transmisji będą w takiej dysproporcji w ekstraklasie i pierwszej lidze.Koszty prowadzenia drużyn bardzo podobne ale nie ma szans oprzeć budżet o wpływy z transmisji tak jak w T-Mobile EKL.Tu dorabianie u Buków jest na taką skalę ze pewnie jest to zaprogramowane (nieoficjalnie) w kosztach każdej drużyny.Jestem ciekaw ile osób w Polsce postawiło takie wyniki i jakie były wygrane.Myślę ze jest jakiś układ z bukmacherami bo oni na takich wynikach zarabiają krocia nawet jeśli muszą kilkadziesiąt kuponów pokryć dużą wygraną.
Watpie by do Floty w normalnych warunkach przyszedł Aleksander,Stasiak czy wcześniej Olszar.
Sorry ale ja nie wierzę w cuda w ilościach hurtowych od kilku już sezonów.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 20:07

  Owczarek napisał:  

  Cobra_S napisał:  
O ile w ostatniej kolejce po Flocie można się spodziewać wszystkiego i może ograć Niecieczę to wątpliwe żeby Zawisza przegrał z Polonią w Bytomiu
a Cracovia może w Legnicy wygrać
i wchodzi Zawisza i Cracovia, no chyba ze mi sie na szybko cos pomieszalo



Też mam wrażenie, że właśnie tak będzie, Flota nagle przypomniała sobie jak się gra i pokona Termalice i obie druzyny będą zadowolone po sezonie a awansuje Zawisza i Cracovia, a Zawisza pewnie po remisie. pewnie ładne kursy będą, dobrze, że dziś nie obstawiłem a mnie korciło



To grajcie to u bukow zeby nie zalowac. Grajcie rozne kombinacje:))


,,Vi är överallt,,- POGON
vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 20:07
Teraz można stawiać miliony, zastawiać chaty na wygraną Cracovii i wygraną/remis Zawiszy :) 1000000% pewności hehe.
Ale tu już pewnie będą stawki z dupy typi 1.10. i 1.01 na 1x Zawiszy :) Ci co mieli się nachapać nachapali się w tej kolejke :D


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 21:20

  zach-pom napisał:  
Tak jak napisał kolega trochę wyżej nożownicy niech gniją w pierwszej lidze.

Edit. Gdzieś wcięło komentarz chyba tomithomas co pisał żeby Cracovia zgniła w 1 lidze ale mniejsza o to nie ma co się ścierwem zajmować :)



Mimo wszystko wole chyba jednak mecze z Cracovią niż Niecieczą w przyszłym sezonie.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 21:24
Zwariowalem jak zobaczylem wyniki i okolicznosci ich uzyskania :D


1948
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 21:31

  Owczarek napisał:  

  Cobra_S napisał:  
O ile w ostatniej kolejce po Flocie można się spodziewać wszystkiego i może ograć Niecieczę to wątpliwe żeby Zawisza przegrał z Polonią w Bytomiu
a Cracovia może w Legnicy wygrać
i wchodzi Zawisza i Cracovia, no chyba ze mi sie na szybko cos pomieszalo



Też mam wrażenie, że właśnie tak będzie, Flota nagle przypomniała sobie jak się gra i pokona Termalice i obie druzyny będą zadowolone po sezonie a awansuje Zawisza i Cracovia, a Zawisza pewnie po remisie. pewnie ładne kursy będą, dobrze, że dziś nie obstawiłem a mnie korciło



takze obstawić wygrana Floty i z w związku z tym awans cracovi i Zawiszy i będzie to o co zakładano od oczatku, tylko po stymulowanej dramaturgii. co na to buki? niestety, trzeba trzymać kciuki za Nieciecze, bo awansują nozownicy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/06/2013 21:54
Ale jajca


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5795 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 02/06/2013 12:25

  hejpogongol napisał:  

  zach-pom napisał:  
Tak jak napisał kolega trochę wyżej nożownicy niech gniją w pierwszej lidze.

Edit. Gdzieś wcięło komentarz chyba tomithomas co pisał żeby Cracovia zgniła w 1 lidze ale mniejsza o to nie ma co się ścierwem zajmować :)



Mimo wszystko wole chyba jednak mecze z Cracovią niż Niecieczą w przyszłym sezonie.



faktycznie, nie wiem jakim cudem zaginął mój komentarz odnośnie cweli. Niech gniją.

Najlepsze/najgorsze jest to, że dwie drużyny które tak naprawdę nie chcą awansować (Flota-Termalica) mogą się umówić na remis i w ten sposób przepchnąć Zawisze i cweli. Chora liga.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 02/06/2013 12:31

  thomithomass napisał:  

Najlepsze/najgorsze jest to, że dwie drużyny które tak naprawdę nie chcą awansować (Flota-Termalica) mogą się umówić na remis i w ten sposób przepchnąć Zawisze i cweli. Chora liga.


Myslisz, ze gdyby Nieciecza nie chciala awansowac stracilaby wczoraj bramke dopiero 30 sekund przed koncem po uderzeniu glowa bramkarza rywali ? Dla mnie wczorajszym meczem Nieciecza potwierdzila, ze chce wywalczyc awans chociaz mialem co do tego watpliwosci.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 2 czerwca 2013, 12:37 [1 raz(y)]


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5795 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 02/06/2013 12:57

  goral1982 napisał:  

  thomithomass napisał:  

Najlepsze/najgorsze jest to, że dwie drużyny które tak naprawdę nie chcą awansować (Flota-Termalica) mogą się umówić na remis i w ten sposób przepchnąć Zawisze i cweli. Chora liga.


Myslisz, ze gdyby Nieciecza nie chciala awansowac stracilaby wczoraj bramke dopiero 30 sekund przed koncem po uderzeniu glowa bramkarza rywali ? Dla mnie wczorajszym meczem Nieciecza potwierdzila, ze chce wywalczyc awans chociaz mialem co do tego watpliwosci.



może niesłusznie idę tropem spisków, ale wydaje mi się może tak być .Może tak być choć - jasne - nie musi.Na teraz orzechy przeciw dolarom, że mecz Flota-Termalica zakończy się remisem. (ale) w tej lidze nic mnie nie zdziwi.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 02/06/2013 13:14
Wystarczyłby jakis wymysl sedziego , ze przy rzucie roznym bylo popchniecie obroncy (o co nie tak trudno) i Nieciecza byłaby w ekstraklasie. A juz nie bylo czasu zeby przeprowadzic jeszcze jeden atak. Gdyby mieli odpuscic straciliby bramke wczesniej. Nie bylo gwarancji , ze sedzia przedluzy mecz i ewentualnie o ile itd. Mecz toczyl sie w tak kuriozalnych warunkach , ze gdyby mieli odpuscic to bez problemu by cos wykombinowali wczesniej.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 02/06/2013 13:18
Ja obstaję przy swoim. Awansuje Termalica i Zawisza. Nie sądzę, żeby kraksa dała radę wygrać w Legnicy z Miedzią.
Teoretyczne szanse awansu ma jeszcze Flota :)
Zawisza zdobywa jakieś punkty w Bytomiu (nie może przegrać), Cracovia nie wygrywa w Legnicy. Oba warunki bardzo prawdopodobne.
Wtedy wystarczy Flocie wygrać 4:0 z Tremaliką, aby były baraże z nią lub wygrać minimum pięcioma golami i wchodzi Flota! ;) Oczywiście to bardzo mało prawdopodobne :)
Chyba, że Zawisza przegra w Bytomiu, Cracovia nie wygra w Legnicy, to żeby w małej tabeli zrównać się z Termaliką musiałaby wygrać Flota 6:0 :) więcej żeby ją wyprzedzić :) Chyba regulamin nie mówi inaczej :) W polskiej lidze wszystko jest możliwe ;)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 2 czerwca 2013, 13:23 [1 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 02/06/2013 13:25

  thomithomass napisał:  

  goral1982 napisał:  

  thomithomass napisał:  

Najlepsze/najgorsze jest to, że dwie drużyny które tak naprawdę nie chcą awansować (Flota-Termalica) mogą się umówić na remis i w ten sposób przepchnąć Zawisze i cweli. Chora liga.


Myslisz, ze gdyby Nieciecza nie chciala awansowac stracilaby wczoraj bramke dopiero 30 sekund przed koncem po uderzeniu glowa bramkarza rywali ? Dla mnie wczorajszym meczem Nieciecza potwierdzila, ze chce wywalczyc awans chociaz mialem co do tego watpliwosci.



może niesłusznie idę tropem spisków, ale wydaje mi się może tak być .Może tak być choć - jasne - nie musi.Na teraz orzechy przeciw dolarom, że mecz Flota-Termalica zakończy się remisem. (ale) w tej lidze nic mnie nie zdziwi.



Najśmieszniejsze jest to że wiele lat korupcji,wygrywanie meczy przez faworytów po 7-0,8-0 jeśli była taka potrzeba przyzwyczaiło nas do tego ze nic ie jest normalne.Teraz padaja wyniki jakie trudno przewidzieć w kontekście awansu lub spadku i to dopiero jest dziwne.Przestaliśmy wierzyć w normalność.Ja też przestałem .Dzisiaj choć takie wyniki brzmią normalnie i tylko świadczą o tym że poziom drużyn jest podobny a o rezultacie decyduje ambicja ,przypadek albo nieudaczny sędzia to i tak będziemy patrzyć jeśli już mniej na działania "fryzjerów" to bardziej na "bukmacherów".
Takie sa konsekwencje złodziejstwa ,cwaniactwa i wynaturzeń że nikt już w nic nie wierzy.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005