Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni

**
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 18/06/2014 17:38
Dobrze, ze Stomil sie utrzymal kosztem Kolejarza. Awanse z II ligi tez nie najgorsze, choc moglo byc ciutke lepiej. Im wiecej zasluzonych klubow w wyzszych ligach, tym lepiej dla calej kibicowskiej Polski.


1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3384 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 27/06/2014 15:18

  Cytat:  
Grający ostatnio w Podbeskidziu Bielsko-Biała Przemysław Pietruszka podpisał dwuletni kontrakt z Chojniczanką Chojnice.

- Nie jest tajemnicą, że szukaliśmy zawodnika na lewą stronę obrony. Wydaje mi się, że pozyskany Przemek Pietruszka gwarantuje jakość na tej pozycji. Będziemy pracować nad kolejnymi wzmocnieniami - mówi dyrektor sportowy Chojniczanki Maciej Chrzanowski.Mi tam do tej pory szkoda Pietruchy. Przy poziomie Naszej obrony , mógłby spokojnie jeszcze u Nas grać.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2613 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 16/07/2014 15:02
Flota żegna się z I ligą


Fanatycznie
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4699 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 16/07/2014 23:30

  Cytat:  
Drużyna chce zostać

W przedostatniej minucie dzisiejszego meczu z Górnikiem Wałbrzych dotarła do mnie telefoniczna wiadomość o wysłaniu uchwały o gotowości przekazania pierwszoligowej drużyny do Stali Rzeszów. Oczywiście natychmiast przekazałem ją zawodnikom i trenerom. Zobaczyłem coś, czego nie chciałbym widzieć nigdy w życiu. Część zawodników, między innymi Marek Niewiada, Sebastian Olszar, Ensar Arifović, czy Michał Stasiak po prostu się rozpłakała. Testowani zawodnicy łapali się za głowy. Mimo iż mecz się skończył, nikt nie schodził z boiska. Zapanowała absolutna cisza. Na koniec zrobiliśmy sobie ostatnie, pożegnalne zdjęcie z okrzykiem "Flota" na ustach. Zawodnicy nie chcieli jeść obiadu, tylko wracać do domu. Niestety, nie mieliśmy w dyspozycji autokaru. Wrócimy jutro wieczorem. Czy ktoś z odpowiedzialnych za to spojrzy nam w oczy?
Jeśli naprawdę nie wszystko jeszcze stracone, jeśli jest jakakolwiek iskierka nadziei gorąco apeluję do osób odpowiedzialnych o opamiętanie się. Czy zdajecie sobie sprawę z tego co robicie? Też jestem członkiem prezydium zarządu, dlaczego nikt nie spytał mnie o opinię na ten temat? Jestem daleko, ale przecież telefon mam włączony.
Wypowiedź tę dedykuję radnym i członkom zarządu klubu. Nie spodziewałem się takiego zwieńczenia pięćdziesięcioletniej, społecznej, pracy dla tego klubu.
Leszek ZakrzewskiJeśli Flota faktycznie jest w rodzinie Pogoni to szkoda , że ich nie wspieraliśmy , nie wspieramy w demonstracjach podczas walki o klub


PS 1948
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2214 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2014 15:09
PZPN zablokował sprzedaż licencji i Flota pozostaje jednak w I lidze.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2409 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2014 21:51

  Gonzalez13 napisał:  
PZPN zablokował sprzedaż licencji i Flota pozostaje jednak w I lidze.Ale raczej w niej nie zostają bo przecież kasy nie mają żeby występować w niej ?


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni

**
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2014 21:55

  Icar napisał:  
Ale raczej w niej nie zostają bo przecież kasy nie mają żeby występować w niej ?  Cytat:  
- W tej sytuacji Flota nadal chce występować w I lidze. Ponownie zaprosimy do klubu pana Andrzeja Kuchara, który był zainteresowany sponsorowaniem Floty. Zwrócimy się także do rady miasta o ponowne rozpatrzenie naszego wniosku o dotację - mówi prezes Floty Edward Rozwałka.

Źródło - 90minut.plBo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2409 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2014 21:58
Z tego wynika, że i sponsor i miasto musi znów łożyć kasę żeby mogli grac. Ciekawe czy miasto tym razem podejmie inną decyzje.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5297 dni

**
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2014 23:12
Zapewne jakoś się prześlizgną i będą rewelacją rundy jesiennej ;-)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/07/2014 22:02
1.3 mln miał kosztować cały handelek.Dobrze,że zablokowany,może od tego zacznie się normalizcja w tego typu sprawach.
Aż dziwne,że Flota dobrze radząca sobie od lat w I lidze i swego czasu ocierająca się o e-klasę nie może znaleźć sponsora.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4573 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/07/2014 22:54

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
1.3 mln miał kosztować cały handelek.Dobrze,że zablokowany,może od tego zacznie się normalizcja w tego typu sprawach.
Aż dziwne,że Flota dobrze radząca sobie od lat w I lidze i swego czasu ocierająca się o e-klasę nie może znaleźć sponsora.Widzisz Zygmunt, to jest specyfika Świnoujścia właśnie. Może uda im się Kuchara ściągnąć.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2214 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/07/2014 01:11
Pomocnik Daniel Brud oraz obrońca Sławomir Cienciała są już nowymi piłkarzami Floty Świnoujście. W trakcie załatwiania jest kontrakt pomocnika Pawła Lisowskiego. Oczywiście to nie będą jedyne wzmocnienia Floty przed pierwszą rundą zbliżającego się sezonu. - Chcemy rozmawiać m.in. z Pogonią Szczecin o napastniku Kamilu Zielińskim - wyjaśnia Dunajko.

Więc jak widać kasę mają i będą grali w I lidze. Takimi zawodnikami na Okręgówkę na pewno się nie zbroją ;)

Pojawiły się głosy, że jeżeli nie nastąpi przeniesienie licencji ze Świnoujścia do Rzeszowa, to w I lidze grać będzie Puszcza Niepołomice. - Nie ma takiego tematu: w I lidze będzie grała Flota - mówi krótko dyrektor Floty, Jarosław Dunajko.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2409 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/07/2014 01:37
" Chcemy rozmawiać m.in. z Pogonią Szczecin o napastniku Kamilu Zielińskim - wyjaśnia Dunajko."

Ich chyba główka boli ;] Widmo bankructwa, cudem uniknęli całkowitej degradacji a tutaj nagle mieliby kasę na transfery ? :D Zakładając, że nowi sponsorzy spłaciliby ich długi, bo w końcu tylko pod takim warunkiem mogą uzyskac w teorii licencję.
Ktoś tutaj chyba strasznie kantuje. Wcale się nie dziwię, jak po takich wypowiedziach miasto stwierdzi, że widocznie tak źle z finansami Floty nie było, skoro takie buńczuczne wypowiedzi gościu daje i potrzymają swoje zdanie w kwestii nie dania im funduszy. Gdybym był radnym to takiemu gościu bym się w twarz roześmiał, gdzie o ledwie jeden dzień po takich tarapatach, takie plany ma.
Jeśli miasto utrzyma swoja decyzję, to jestem przekonany, że Flota nie dogra do końca sezonu i podzieli los Polonii, o ile w ogóle podejdą do rozgrywek.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5734 dni

**
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/07/2014 07:51
W kwestii Zielińskiego to pewnie chodzi o wypożyczenie, ale z drugiej strony patrząc na jego dorobek Pogoń nie ma jakichś argumentów aby postawić warunki transferowe. Może odejść za czapkę gruszek, a potem ewentualnie za taką samą czapkę wrócić. Kwestia umowy :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3384 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/07/2014 16:42
Ale Widzew stosuje złośliwą politykę wobec piłkarzy. Dzisiaj za porozumieniem stron kontrakt rozwiązał Alex Bruno.... Warunkiem tego rozwiązania było to że piłkarz nie może w ciągu następnych 36 miesięcy, związać się umową z żadnym klubem z Polski. W przeciwnym razie będzie musiał zapłacić dla Widzewa karę umowną....


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2409 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/07/2014 17:06

  eJay napisał:  
W kwestii Zielińskiego to pewnie chodzi o wypożyczenie, ale z drugiej strony patrząc na jego dorobek Pogoń nie ma jakichś argumentów aby postawić warunki transferowe. Może odejść za czapkę gruszek, a potem ewentualnie za taką samą czapkę wrócić. Kwestia umowy :)Co ty wypisujesz ... przy jego sprzedaży nikt nie patrzył by na jego grę tylko w Pogoni ale też choćby na grę w Łęcznej.Źle ci się wydaje, że istnieją tylko dwa transfery - gwiazdy za grubą kasę i miernoty za skrzynkę piwa... Szczerze wątpię, żeby Kamila opchnęli za marne grosze, bo tylko na takie stać flotę. Zresztą co ta za gadanie ... Zarząd już dostał po dupie bo myśleli, że łatwo kogoś znajdą w miejsce Robaka a tu dupka. Flota niech najpierw pozałatwia kwestię długów a potem myśli o transferach. Może jeszcze za Messim się rozglądają :D

A co do wypożyczenia Kamila, nawet gdyby Robak wrócił i załóżmy klub znów by chciał gdzieś go na rok oddać to z jakiej paki do floty mieliby go oddać ? skoro pewnie bez problemów Łęczna by go wzięła i grałby w ekstraklasie ? Śmiechu warte ;]

Ostatnio edytowany przez: Icar, 24 lipca 2014, 17:11 [1 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4919 dni

*
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/07/2014 17:14

  Icar napisał:  

  eJay napisał:  
W kwestii Zielińskiego to pewnie chodzi o wypożyczenie, ale z drugiej strony patrząc na jego dorobek Pogoń nie ma jakichś argumentów aby postawić warunki transferowe. Może odejść za czapkę gruszek, a potem ewentualnie za taką samą czapkę wrócić. Kwestia umowy :)Co ty wypisujesz ... przy jego sprzedaży nikt nie patrzył by na jego grę tylko w Pogoni ale też choćby na grę w Łęcznej.Źle ci się wydaje, że istnieją tylko dwa transfery - gwiazdy za grubą kasę i miernoty za skrzynkę piwa... Szczerze wątpię, żeby Kamila opchnęli za marne grosze, bo tylko na takie stać flotę. Zresztą co ta za gadanie ... Zarząd już dostał po dupie bo myśleli, że łatwo kogoś znajdą w miejsce Robaka a tu dupka. Flota niech najpierw pozałatwia kwestię długów a potem myśli o transferach. Może jeszcze za Messim się rozglądają :D

A co do wypożyczenia Kamila, nawet gdyby Robak wrócił i załóżmy klub znów by chciał gdzieś go na rok oddać to z jakiej paki do floty mieliby go oddać ? skoro pewnie bez problemów Łęczna by go wzięła i grałby w ekstraklasie ? Śmiechu warte ;]ZIELIŃSKI, nie Zwoliński.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2409 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/07/2014 21:39
hahahahaha oj hahahahaha sorry :D Ślepak :D Dzisiaj słońce widocznie za mocno przegrzało ;/ I jeszcze sam napisałem Kamil a przecież Łukasz... ehhh wstyd.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2615 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/09/2014 18:51
Dawid Kort strzelcem gola dla Floty w meczu z Gks Tychy.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2765 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/09/2014 19:38
Co najlepsze tydzień temu wszedł w 60min, a w 61min już asystował gdzie piła była na lini, a Nwaogu tylko wystawił nogę.
Dzisiaj wszedł w 70min, a bramkę strzelił w 73min :)

Ostatnio edytowany przez: Niezniszczalny, 7 września 2014, 00:28 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005