Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2011 13:23

  Kicaj napisał:  
Haha żyds Drumlak złapany za korpucje... Ahh te piłkarzyki

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/policja-zatrzymala-bylego-pilkarza-cracovii,1,4117377,wiadomosc.html



Co za czlowiek...nie dosc ze frajer i judasz to jeszcze sprzedawczyk,najgorszy typ czlowieka/pilkarza, odkad pamietam zawsze kierowal sie tylko $, i pomyslec tylko ze kiedys otarl sie o kadre i tworzyl z Dzwigala jedna z lepszych linii pomocy w lidze...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2011 13:28

  Randall McMurphy napisał:  

  Kicaj napisał:  
Haha żyds Drumlak złapany za korpucje... Ahh te piłkarzyki

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/policja-zatrzymala-bylego-pilkarza-cracovii,1,4117377,wiadomosc.html



Co za czlowiek...nie dosc ze frajer i judasz to jeszcze sprzedawczyk,najgorszy typ czlowieka/pilkarza, odkad pamietam zawsze kierowal sie tylko $



wlasnie mialem o tym pisac. Ha, wreszcie przyszla kryska na matyska.... D.....k pe..l D..e sprzedal


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2011 14:00
Godziny i terminy spotkań . Ciekawe czy cos w tv pokaza??


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2011 14:04

  pogoniarz96 napisał:  
Godziny i terminy spotkań . Ciekawe czy cos w tv pokaza??



sobota 17 jest jak najbardziej ok.

ps. a po co Ci mecz w tv na wlasnym stadionie ? nie zamierzasz przyjść ?


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2011 15:02

  Cytat:  
W związku z "ustawieniem" tego samego meczu policja zatrzymała również innego byłego piłkarza klubu, w którym grał Paweł D.

- To Marcin B., który po usłyszeniu zarzutów został zwolniony do domu za poręczeniem majątkowym - powiedział rzecznik.



zgaduję, że Bojarski...


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Kicaj
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/01/2011 09:36
On tez popierdolony jest. Zamienił Pogoń na zespół, którego nazwę podejżewam większośc kibiców pierwszy raz słyszała. No ale on ma aspirację na walkę haha. Jeszcze niech Ławę zabiorą za korupcje, niech tez wypierdala ;]


"Skurwysynu psi oddechu bez pośpiechu,
jeszcze się spotkamy ty podczłowieku...
Jeszcze się spotkamy i jeszcze zobaczymy...
Jaką trudność wtedy sprawi ci przełknięcie śliny!!!"
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/01/2011 15:22
A mnie nie zdziwiłyby motywy takiego nagłego transferu Iwańskiego do Turcji chyba dzień przed aresztowaniem D. :D


RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 14:06
W ubiegłym roku z tytułu promocji Szczecina poprzez sport miasto przekazało Pogoni 3 miliony 370 tysięcy złotych. W tym roku działacze liczą, że ta kwota się zwiększy o 1,5 miliona złotych. Przewodniczący komisji sportu radny Dawid Krystek jednak zauważył, że na tak wysoką kwotę Pogoń nie ma szans.

- Cała suma przeznaczona dla klubów na promocję miasta przez sport wynosi 4 miliony 970 tysięcy złotych, a przecież Pogoń to nie jedyny klub - podkreślił Krystek.

Wiceprezes Pogoni Grzegorz Smolny przypomniał obietnice prezydenta Szczecina Piotra Krzystka dotyczące stadionu.

- Stadion jest niezbędny, aby dalej iść do przodu - oznajmił. - My wykładamy pieniądze na klub, a nowego obiektu nie ma. Zastanawiamy się, czy warto to robić, skoro nie ma stadionu i słyszymy, że miasto ma nam dać mniej pieniędzy, niż w ubiegłym roku.


mam nadzieje,że on nic nie sugeruje !!


Granatowo - Bordowa Emigracja!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 15:26

  RJP. napisał:  

- Stadion jest niezbędny, aby dalej iść do przodu - oznajmił. - My wykładamy pieniądze na klub, a nowego obiektu nie ma. Zastanawiamy się, czy warto to robić, skoro nie ma stadionu i słyszymy, że miasto ma nam dać mniej pieniędzy, niż w ubiegłym roku.

mam nadzieje,że on nic nie sugeruje !!



Oj nawet jak odejdą, to i tak dużo nie stracimy. Zastanawiałeś się kiedyś ile pieniędzy tak naprawdę "wyłożyli" panowie Smolny i Kałużny? W trawie piszczy od dawna i mogę Cię zapewnić, że pieniędzy, to oni nie wtopili, a wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś porządny inwestor który chętnie odkupi od gastronomików udziały. Naprawdę fajnie byłoby znaleźć konkretnego gościa który miałby pieniądze które chciałby zainwestować, a co najważniejsze miałby pojęcie jak to umiejętnie robić. Pogoń, to taka marka, że spokojnie można i zarobić i zadowolić kibiców. Po cichu liczę, iż już taki się znalazł, a Smolny z Kałużnym powoli dają znać, że się wycofują ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 15:32

  Safe napisał:  

  RJP. napisał:  

- Stadion jest niezbędny, aby dalej iść do przodu - oznajmił. - My wykładamy pieniądze na klub, a nowego obiektu nie ma. Zastanawiamy się, czy warto to robić, skoro nie ma stadionu i słyszymy, że miasto ma nam dać mniej pieniędzy, niż w ubiegłym roku.

mam nadzieje,że on nic nie sugeruje !!



Oj nawet jak odejdą, to i tak dużo nie stracimy. Zastanawiałeś się kiedyś ile pieniędzy tak naprawdę "wyłożyli" panowie Smolny i Kałużny? W trawie piszczy od dawna i mogę Cię zapewnić, że pieniędzy, to oni nie wtopili, a wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś porządny inwestor który chętnie odkupi od gastronomików udziały. Naprawdę fajnie byłoby znaleźć konkretnego gościa który miałby pieniądze które chciałby zainwestować, a co najważniejsze miałby pojęcie jak to umiejętnie robić. Pogoń, to taka marka, że spokojnie można i zarobić i zadowolić kibiców. Po cichu liczę, iż już taki się znalazł, a Smolny z Kałużnym powoli dają znać, że się wycofują ;)



Nikt poważny nie zainwestuje dopóki nie będzie nowego stadionu lub przynajmniej rozpoczętych prac.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 15:32

  RJP. napisał:  


- My wykładamy pieniądze na klub, a nowego obiektu nie ma. Zastanawiamy się, czy warto to robić, skoro nie ma stadionu i słyszymy, że miasto ma nam dać mniej pieniędzy, niż w ubiegłym roku.




Lekka sprzeczność, najpierw mówi, że wykłada pieniądze, a potem, że miasto ma dać mu ich mniej. To kto w końcu wykłada te pieniądze w tym klubie, bo jak widać, gdyby nie miasto bylibyśmy w dupie. Realnie to wiemy ile wykłada miasto. Ciekawe ile prezesi?

Poza tym niestety Ci pajace sami sobie zmniejszyli dotacje, przez wpierdalanie się w politykę, beznadziejne zarzadzanie, słabe decyzje personalne. Fajnie jakby poszukali winy u siebie. Ja sie osobiście Krzystkowi nie dziwię. Na jego miejscu upierdoliłbym dotację do zera i miał naszych prezesów gdzieś.

PS przypomniało mi sie jak Nasi prezesi nie dostali transzy z kasa i panikowali, że sami dorzuca 100 000 zł. Śmiech na sali.


majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 15:47

  Radziu napisał:  

  RJP. napisał:  


- My wykładamy pieniądze na klub, a nowego obiektu nie ma. Zastanawiamy się, czy warto to robić, skoro nie ma stadionu i słyszymy, że miasto ma nam dać mniej pieniędzy, niż w ubiegłym roku.




Lekka sprzeczność, najpierw mówi, że wykłada pieniądze, a potem, że miasto ma dać mu ich mniej. To kto w końcu wykłada te pieniądze w tym klubie, bo jak widać, gdyby nie miasto bylibyśmy w dupie. Realnie to wiemy ile wykłada miasto. Ciekawe ile prezesi?

Poza tym niestety Ci pajace sami sobie zmniejszyli dotacje, przez wpierdalanie się w politykę, beznadziejne zarzadzanie, słabe decyzje personalne. Fajnie jakby poszukali winy u siebie. Ja sie osobiście Krzystkowi nie dziwię. Na jego miejscu upierdoliłbym dotację do zera i miał naszych prezesów gdzieś.

PS przypomniało mi sie jak Nasi prezesi nie dostali transzy z kasa i panikowali, że sami dorzuca 100 000 zł. Śmiech na sali.



A ja sie nie dziwie gastro...mial byc stadion nie ma...nie taka byla gadka jak przejmowali Pogon i ja odbudowywano.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 15:54
Skoro wystarcza tyle ile daje miasto + ewentualny sponsoring, a personalnie i zarobkowo jesteśmy w czołówce I ligi, to po co mają dokładać?
Ratuje nas awans do ekstraklasy, wtedy wszystko wywróci się do góry nogami


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 16:28

  maniek^^ napisał:  
Skoro wystarcza tyle ile daje miasto + ewentualny sponsoring, a personalnie i zarobkowo jesteśmy w czołówce I ligi, to po co mają dokładać?
Ratuje nas awans do ekstraklasy, wtedy wszystko wywróci się do góry nogami



Awans do ekstraklasy... i na stadionie Floty będziemy grać? Ratuje nas nowoczesny stadion.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6785 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 17:25
Niestety sprawa różowo nie wygląda. Obecni właściciele mają dość, bez stadionu nawet dobra gra może nic nie dać. Sponsor który miał wejść "mocniej" stwierdził, że to nie ma sensu bo choćby wygrał wszystko to może nie dostać licencji.
Nie ma też innych chętnych na klub. Może inaczej są chętni, ale bez kasy. Ci z kasą weszliby gdyby były jakieś perspektywy. Na obietnice nikt się nie chce nabrać po doświadczeniach i obietnicach stadionowych dla Bekdasa, Ptaka i Gastro.


majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 20:20
No to taka zmiana tematu...Mysona w Niecieczy.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/02/2011 20:28

  RJP. napisał:  
W ubiegłym roku z tytułu promocji Szczecina poprzez sport miasto przekazało Pogoni 3 miliony 370 tysięcy złotych. W tym roku działacze liczą, że ta kwota się zwiększy o 1,5 miliona złotych. Przewodniczący komisji sportu radny Dawid Krystek jednak zauważył, że na tak wysoką kwotę Pogoń nie ma szans.

- Cała suma przeznaczona dla klubów na promocję miasta przez sport wynosi 4 miliony 970 tysięcy złotych, a przecież Pogoń to nie jedyny klub - podkreślił Krystek.

Wiceprezes Pogoni Grzegorz Smolny przypomniał obietnice prezydenta Szczecina Piotra Krzystka dotyczące stadionu.

- Stadion jest niezbędny, aby dalej iść do przodu - oznajmił. - My wykładamy pieniądze na klub, a nowego obiektu nie ma. Zastanawiamy się, czy warto to robić, skoro nie ma stadionu i słyszymy, że miasto ma nam dać mniej pieniędzy, niż w ubiegłym roku.


mam nadzieje,że on nic nie sugeruje !!



Ci goście chyba kpią. Miasto ma stanowić cały budżet klubu a oni tam dla ozdoby są?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/03/2011 16:37
Ja tam nie wiem, ale ten Nemec to jakiś fenomen. My płaczemy że już od jakiegoś czasu mamy problem z napadziorami, a tam proszę, jakis Ostalczuk dwie bramy w przeciągu 4 minut w meczu z KSZO...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/03/2011 18:39

  anathema napisał:  
Ja tam nie wiem, ale ten Nemec to jakiś fenomen. My płaczemy że już od jakiegoś czasu mamy problem z napadziorami, a tam proszę, jakis Ostalczuk dwie bramy w przeciągu 4 minut w meczu z KSZO...



Dobry trener, żaden fenomen :)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/03/2011 20:09

  Radziu napisał:  

  anathema napisał:  
Ja tam nie wiem, ale ten Nemec to jakiś fenomen. My płaczemy że już od jakiegoś czasu mamy problem z napadziorami, a tam proszę, jakis Ostalczuk dwie bramy w przeciągu 4 minut w meczu z KSZO...



Dobry trener, żaden fenomen :)



dobry trener w Polsce? fenomen:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005