Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 21:03
No i Zetka wygrywa 1-0. Pewnie ich to trochę podbuduje psychicznie.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5337 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 21:16
Kurwa co za pech :( Sandencja przeważa przez 80 minut, by przegrać 1:0, Wisła prowadzi przez 89 minut, by przegrać 2:1. A mogło być tak pięknie w tabeli po jutrzejszej wygranej Pogoni...


Obrazek jpg wstawiony na forum
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 21:17

  Święty napisał:  
No i Zetka wygrywa 1-0. Pewnie ich to trochę podbuduje psychicznie.



Myślałem, że nie dadzą rady wygrać w Nowym Sączu. Piast mimo problemów w meczu z Wisłą też wygrał w końcówce. Przydałoby się, aby Pogoń też wygrała w Bytomiu.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 22:16
I liga to totolotek, nie ma co patrzeć na innych tylko zapierdalać swoje do przodu.
Do boju MKS !


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 22:42
Wyniki i okoliczności faktycznie mogą frustrować, ale nie oglądajmy sie na innych, narazie to my rozdajemy karty. Choć mam jakieś dziwne , niezbyt dla nas przychylne przeczucia odnośnie jutrzejszego meczu. Dobrze że Piast mamy u siebie, to może być dość kluczowy mecz w perspektywie całego sezonu.

A Flota zaczyna już swoje odpierdalać? Ale pewnie na nas oczywiście zepną poślady, mimo że pewnikiem z 80% na wiosnę puszczą kanałami.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4846 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 22:54
Heh, Flota to nie jest bot zaprogramowany na wygrywanie, jedna porażka i już teorie że oddaje sezon.

Bytom, mimo paru pauz za kartki powinniśmy przejść. Oby.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 23:05

  Luk_225 napisał:  
Heh, Flota to nie jest bot zaprogramowany na wygrywanie, jedna porażka i już teorie że oddaje sezon.

Bytom, mimo paru pauz za kartki powinniśmy przejść. Oby.



Zeby to był wyjątek.. taki stan to tradycja. Zakład , że takie coś zacznie sie coraz częściej? I niczym legendarny Janosik punkty Wysparze będą zostawiać na tych z dołu tabeli. Nie podoba mi sie taka postawa i to pisze, byśmy za 5 lat nie czytali o ustawionych meczach które były z udziałem Floty. mam podstawy do takich insynuacji. A że niektórzy nie widzą problemu, ich sprawa.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 23:15
Przeciez Flota tak gra odkad sie znalazla w 1 lidze. Na jesien walka i czolowka, a im blizej konca sezonu tym coraz wiecej porazek zeby tylko nie awansowac.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2011 23:23

  pstro napisał:  
Przeciez Flota tak gra odkad sie znalazla w 1 lidze. Na jesien walka i czolowka, a im blizej konca sezonu tym coraz wiecej porazek zeby tylko nie awansowac.



To wersja oficjalna. To niech przyjadą zna Twardowskiego i odwala maniane, co im zależy? A jeśli idzie o awans, to nawet jakby grali to co graja zwykle i na co ich stać, awans tak czy siak by im nie groził.

mnie nie irytuje samo opuszczenie lotów na wiosnę tylko w jaki sposób i z kim tracą te punkty.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/11/2011 13:50
Anathema mam podobne przeczucia co dzisiejszego meczu,zreszta jak do kazdego wyjazdowego.Wiem ze nie graja na 100 procent jak w meczach u siebie.Najgorzej jak pojechali z nastawieniem na remis,to juz mozna Poloni 3 pkt dopisac.Nasza sytuacja wcale rozowa nie jest w kontekscie wczorajszych wygranych Piasta i Zawiszy.Musza dzis zagrac na max bo inaczej...


,,Vi är överallt,,- POGON
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/11/2011 23:12

  spagetti napisał:  
Anathema mam podobne przeczucia co dzisiejszego meczu,zreszta jak do kazdego wyjazdowego.Wiem ze nie graja na 100 procent jak w meczach u siebie.Najgorzej jak pojechali z nastawieniem na remis,to juz mozna Poloni 3 pkt dopisac.Nasza sytuacja wcale rozowa nie jest w kontekscie wczorajszych wygranych Piasta i Zawiszy.Musza dzis zagrac na max bo inaczej...



i w chuj nasz defendentyzm . tak czy siak.. saaaaasal toooo chuuuuj nieeeee treeeeeneeer.

czy nie? bo cos krytyki nie widze


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/11/2011 23:28

  anathema napisał:  

  spagetti napisał:  
Anathema mam podobne przeczucia co dzisiejszego meczu,zreszta jak do kazdego wyjazdowego.Wiem ze nie graja na 100 procent jak w meczach u siebie.Najgorzej jak pojechali z nastawieniem na remis,to juz mozna Poloni 3 pkt dopisac.Nasza sytuacja wcale rozowa nie jest w kontekscie wczorajszych wygranych Piasta i Zawiszy.Musza dzis zagrac na max bo inaczej...



i w chuj nasz defendentyzm . tak czy siak.. saaaaasal toooo chuuuuj nieeeee treeeeeneeer.

czy nie? bo cos krytyki nie widze



Przed zimą sasala jestem pełny obaw,oby mu coś wyszło z tych przygotowań.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/11/2011 23:39

  szpadel* napisał:  

  anathema napisał:  

  spagetti napisał:  
Anathema mam podobne przeczucia co dzisiejszego meczu,zreszta jak do kazdego wyjazdowego.Wiem ze nie graja na 100 procent jak w meczach u siebie.Najgorzej jak pojechali z nastawieniem na remis,to juz mozna Poloni 3 pkt dopisac.Nasza sytuacja wcale rozowa nie jest w kontekscie wczorajszych wygranych Piasta i Zawiszy.Musza dzis zagrac na max bo inaczej...



i w chuj nasz defendentyzm . tak czy siak.. saaaaasal toooo chuuuuj nieeeee treeeeeneeer.

czy nie? bo cos krytyki nie widze



Przed zimą sasala jestem pełny obaw,oby mu coś wyszło z tych przygotowań.



chodzi mi o konsekwencje, a o sasalu zdanie mam i tak


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 11:17
Jaki ma Sasal warsztat trenerski to nie mi oceniac ale..Dziwia mnie jego decyzje,juz nie wspomne o jego madrych konferencjach.Wygrywaja 3:0 a on dalej na sile pcha tego wieprza za Djusse.Czemu nikogo nowego nie probuje wprowadzic do druzyny,non stop jeden sklad.Tak jak by sie bal.Chodz nie powiem od jego przyjscia obrona gra znacznie lepiej,ale dalej mnie on poprostu nie przekonuje,sam tez nie probuje przekonac do siebie.

Ps.kazdy nasz mecz wyjazdowy teraz powinien byc w tv,bo odrazu widac ze inaczej graja.Za duzo ludzi patrzy zeby w ciula leciec,zobaczymy co bedzie dalej:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4846 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 11:58
Mówiąc prawdę takiego piekiełka i oporu kibiców jak Sasal chyba nikt nie miał- gromili u siebie, było mówione że to dzięki Płatkowi i szybko się to skończy, a poza tym były pretensje że nie grają na wyjeździe, zaczęli grac coś na wyjazdach, są pretensje że Sasal nie testuje nowych zawodników i wpuszcza Sotirovica. On jest trenerem, on zna tych ludzi i wie na co kogo stać, a my odbieramy gotowy "produkt" w postaci gry, bramek i punktów. A mi się wydaje że co by nie zrobił to i tak ma za sobą ludzi czekających na drobny błąd i wytykanie go, ot tak dla zasady...


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 12:03

  Luk_225 napisał:  
Mówiąc prawdę takiego piekiełka i oporu kibiców jak Sasal chyba nikt nie miał- gromili u siebie, było mówione że to dzięki Płatkowi i szybko się to skończy, a poza tym były pretensje że nie grają na wyjeździe, zaczęli grac coś na wyjazdach, są pretensje że Sasal nie testuje nowych zawodników i wpuszcza Sotirovica. On jest trenerem, on zna tych ludzi i wie na co kogo stać, a my odbieramy gotowy "produkt" w postaci gry, bramek i punktów. A mi się wydaje że co by nie zrobił to i tak ma za sobą ludzi czekających na drobny błąd i wytykanie go, ot tak dla zasady...



Sezon zacznie się na wiosnę,jak dla mnie rewelacyjnie nie grają i tylko dzięki temu,że trochę zaczęli biegać,Edi swoje robi,nie najgorzej prezentuje się Djousse,zaczęły trochę lepiej wychodzić dośrodkowania Kolendowicza a bramce mamy Radka jesteśmy w niezłej sytuacji.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 12:07
Każdy kto pamięta ostatni mecz z GKS Katowice u siebie nie powinien operować jako argumentem "prowadzimy 3:0". Trener odpowiada za wynik. Można mieć swoje zdanie co do postawy Sotirovica. Ale napisze cos kontrowersyjnego ale moim zdaniem obiektywnego. Vuk gdy wszedł w meczu z Arką na boisko, to takiej zacietości w grze dawno u niego nie widzialem. Nie wychodziły mu zagrania ale co do zaangazowania w gre nie mozna miec było chyba pierwszy raz pretensji. Tak samo wczoraj.
Co do Sasala, to rozliczac go nalezy z wyników. A te sa dobre. Druzyna gra dobrze. Mnie tez martwi pomijanie Wólkiewicza czy zbyt późne zmiany w meczach w których od 20 minuty widac że gra się nie składa. Ale jak się ma dwudziestu kilku zawodników, to wiadomo ze coś trzeba wybrać i wiadomo że ktos będzie pominięty. Każdy trener ma swoje koncepcje, przyzwyczajenia, preferencje. Jest do jednych zawodników przekaonany do innych nie. Tak jak wiekszość kibiców. Rzeczywiscie dla mnie weryfikacją pracy Sasala bedzie gra Pogoni na wiosnę. Czy będzie to zespół prawidłowo przygotowany. I to nie tylko pod względem kondycji ale i pod względem tego czy nie będą np zajeżdżeni i podatni na kontuzje. Pierwsze mecze wiosną zweryfikują Sasala. Na razie nie ma podstaw do dużego narzekania.


21:37
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 13:35
Niestety dopóki Sasal będzie trenerem Wólkiewicz boiska nawet nie powącha - nie lubi go i taki ma kaprys.


Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 18:17
To, co niektórzy tutaj prezentują, nazywa się regułą konsekwencji. W skrócie: sytuacja się zmienia, ale ja już powiedziałem, że Sasal to ..., więc będę mówił tak dalej co by się nie działo, bo głupio nagle zmienić zdanie. :)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 18:42

  verte napisał:  
Można mieć swoje zdanie co do postawy Sotirovica. Ale napisze cos kontrowersyjnego ale moim zdaniem obiektywnego. Vuk gdy wszedł w meczu z Arką na boisko, to takiej zacietości w grze dawno u niego nie widzialem. Nie wychodziły mu zagrania ale co do zaangazowania w gre nie mozna miec było chyba pierwszy raz pretensji. Tak samo wczoraj.
.



Sorry, ale gadasz straszne głupoty, a jak ma się zachowywać zawodnik, który wchodzi i jest wypoczęty? ma zapierdalać bo rywal jest podmęczony i jest to jego święty obowiązek, a ty piszesz jakby "książę" nie wiem czym się popisał.


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005