Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/01/2010 17:41
Bramkarz Sergiusz Prusak będzie zawodnikiem Górnika Łęczna. Dzisiaj uzgodniono warunki transferu z Flotą Świnoujście, wcześniej ustalono je także z samym zawodnikiem. Trzyletni kontrakt zostanie podpisany w najbliższy wtorek o godzinie 12:00.

31-letni Prusak jest wychowankiem Czarnych Dobrzyca. Od ponad dziewięciu lat jest zawodnikiem Floty Świnoujście. W minionej rundzie jesiennej rozegrał wszystkie mecze ligowe.

Flota sie sypie jednym slowem.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/01/2010 17:52
Prusak byl kluczowym zawodnikiem Floty, nie bedzie im łatwo na wiosne :/


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/01/2010 19:29

  RS4 napisał:  
Bramkarz Sergiusz Prusak będzie zawodnikiem Górnika Łęczna. Dzisiaj uzgodniono warunki transferu z Flotą Świnoujście, wcześniej ustalono je także z samym zawodnikiem. Trzyletni kontrakt zostanie podpisany w najbliższy wtorek o godzinie 12:00.

31-letni Prusak jest wychowankiem Czarnych Dobrzyca. Od ponad dziewięciu lat jest zawodnikiem Floty Świnoujście. W minionej rundzie jesiennej rozegrał wszystkie mecze ligowe.

Flota sie sypie jednym slowem.



Widać Flota ma problemy finansowe. Dlatego może warto podrzucić im kilku zawodników. Wypożyczyć im np. Ropiejkę, Prędotę, Dymka, może jak znajdziemy innego bramkarza to podrzucic Pyskatego. Dziwie sie jednak czemu pozbywaja sie Gołebiewskiego jak sprzedaja Prusaka.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
rensdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5415 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/01/2010 19:51
Futbol.pl - wywiad z Olem


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/01/2010 21:32

  rensdr napisał:  



Mało profesjonalnie ten pytający brzmi, z drugiej strony Olo bardzo medialny facet, dobrze się wypowiada.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 15/01/2010 13:04

  Cytat:  
Górnik Zabrze rozstał się z 8 zawodnikami
Ośmiu piłkarzy odeszło z Górnika Zabrze. W piątek za porozumieniem stron rozwiązano kontrakty z sześcioma zawodnikami pierwszej drużyny, jednym graczem zespołu Młodej Ekstraklasy, a wolnym zawodnikiem został też jeden junior.

Zawodnikami Górnika przestali być czeski bramkarz Michal Vaclavik, Litwini Tadas Papeckys i Marius Kiżys oraz Mariusz Dzienis, Piotr Malinowski i Piotr Madejski. Poza tym wolnym zawodnikiem stał się Wojciech Popiel, który występował w drużynie Młodej Ekstraklasy, a ostatnio w Ruchu Radzionków oraz Adam Kurkowski, piłkarz Śląskiej Ligi Juniorów Starszych.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 15/01/2010 14:00
Czy to mozliwe ze sezonu I ligi nie dokonczy: ŁKS Łódź, GKS Katowice, Motor Lublin i Stal Stalowa Wola?
Nie chce mi sie w to wierzyc bo zawsze jakas luka sie znajdzie na pozostanie, zawsze sie znajda jakies dokumenty itd

tutaj prosze


abstrakcja!
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 16/01/2010 18:16
Mam pytanie. Czy w I lidze nie ma żadnej oficjalnej piłki? Koleżanka mnie zapytała i mnie to zaciekawiło. Przejrzałem przed chwilą kilka fotorelacji z różnych stadionów i wygląda na to, że każdy klub gra piłką od swojego dostarczyciela sprzętu. Dziwi mnie to, bo z tego co wiem Ekstraklasa gra jedną piłką. Mylę się? Jest to jakoś w I lidze regulowane?


Adam88
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5472 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 16/01/2010 20:51

  Muzzy napisał:  
Mam pytanie. Czy w I lidze nie ma żadnej oficjalnej piłki? Koleżanka mnie zapytała i mnie to zaciekawiło. Przejrzałem przed chwilą kilka fotorelacji z różnych stadionów i wygląda na to, że każdy klub gra piłką od swojego dostarczyciela sprzętu. Dziwi mnie to, bo z tego co wiem Ekstraklasa gra jedną piłką. Mylę się? Jest to jakoś w I lidze regulowane?



W zeszłym sezonie było info, że technicznym sponsorem I ligi będzie firma Kappa, która miała dostarczać pierwszoligowcom m. in. piłki. Chyba umowa nie wypaliła, bo w tym sezonie każdy gra piłką jaką chcę


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 16/01/2010 20:52

  Muzzy napisał:  
Mam pytanie. Czy w I lidze nie ma żadnej oficjalnej piłki? Koleżanka mnie zapytała i mnie to zaciekawiło. Przejrzałem przed chwilą kilka fotorelacji z różnych stadionów i wygląda na to, że każdy klub gra piłką od swojego dostarczyciela sprzętu. Dziwi mnie to, bo z tego co wiem Ekstraklasa gra jedną piłką. Mylę się? Jest to jakoś w I lidze regulowane?



Ekstraklasa gra jedną piłką. Dokładniej piłką Pumy, którą Pogoń grała w zeszłym sezonie. W I lidze nie ma takich wymogów.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/01/2010 12:18
Kosmalski, Świerczewski, Gajtkowski, Gevorgyan - kto wzmocni ŁKS?

wiadomo, że nazwiska nie grają ale na ŁKS trzeba będzie uważać wiosną...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/01/2010 21:25

  PogońFaN napisał:  
Kosmalski, Świerczewski, Gajtkowski, Gevorgyan - kto wzmocni ŁKS?

wiadomo, że nazwiska nie grają ale na ŁKS trzeba będzie uważać wiosną...



albo i nie...


  Cytat:  

Piłkarze ŁKS-u podjęli decyzję o przerwaniu obozu
Wszystko wskazuje na to, że piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego nie dokończą zgrupowania w Zakopanem. We wtorek wieczorem zespół podjął decyzję o przerwaniu obozu.

- Zbieramy pieniądze na autokar i na własny koszt w środę wracamy do Łodzi - powiedział po spotkaniu z zawodnikami trener ŁKS-u Grzegorz Wesołowski.



reszta pod linkiem: http://www.90minut.pl/news/113/news1134522-Pilkarze-LKS-u-podjeli-decyzje-o-przerwaniu-obozu.html


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/01/2010 21:58
To co sie dzieje w tym klubie to jakas parodia. W dobrze zorganizowanej lidze takie cyrki na kolkach nie mialyby racji bytu, bo z klubem pilkarskim to wiele wspolnego nie ma.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/01/2010 22:28
W poprzednim sezonie też mieli,a w zasadzie nie mieli obozu przygotowawczego a zajęli wysokie szóste miejsce w 1 lidze - a to, że ich wykopali do drugiej to już inna bajka.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/01/2010 22:35

  oczko82 napisał:  
W poprzednim sezonie też mieli,a w zasadzie nie mieli obozu przygotowawczego a zajęli wysokie szóste miejsce w 1 lidze - a to, że ich wykopali do drugiej to już inna bajka.



Wykopali ich z ligi calkiem slusznie. Dziwie sie tylko, ze nikt nie wyciagnal odpowiednich wnioskow. Jak byl burdel tak dalej jest.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/01/2010 22:47

  Przema napisał:  

  oczko82 napisał:  
W poprzednim sezonie też mieli,a w zasadzie nie mieli obozu przygotowawczego a zajęli wysokie szóste miejsce w 1 lidze - a to, że ich wykopali do drugiej to już inna bajka.



Wykopali ich z ligi calkiem slusznie. Dziwie sie tylko, ze nikt nie wyciagnal odpowiednich wnioskow. Jak byl burdel tak dalej jest.


Ale rok temu mieli stabilny ten burdel jezeli mozna tak to nazwac:) . A teraz druzyne ma przejac nowa spolka zalozona przez miasto. Ci ktorzy zaczynali te przeksztalcenia od 2 dni juz nie maja mandatu do rzadzenia , a wladze przejmuje komisarz. Pytanie czy bedzie kontynuowal dzielo poprzednikow i w jaki sposob.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2010 10:56

  Muzzy napisał:  
Mam pytanie. Czy w I lidze nie ma żadnej oficjalnej piłki? Koleżanka mnie zapytała i mnie to zaciekawiło. Przejrzałem przed chwilą kilka fotorelacji z różnych stadionów i wygląda na to, że każdy klub gra piłką od swojego dostarczyciela sprzętu. Dziwi mnie to, bo z tego co wiem Ekstraklasa gra jedną piłką. Mylę się? Jest to jakoś w I lidze regulowane?



Każdy klub ma swoje piłki. Pamiętam jak Petasz się wypowiadał, że czasami jak strzela to piłka lecie nie tam gdzie powinna czyli w okno bramki przeciwnika;), bo piłka którą akurat grają jest jakaś dziwna.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5439 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/01/2010 13:21
Występujący w ekstraklasie Śląsk Wrocław jest tym tajemniczym klubem, z którym mogą nawiązać współpracę działacze pierwszoligowego Motoru Lublin. Wstępne rozmowy trwają, ale wcześniej uzgodniono warunki współdziałania z innym zespołem z ekstraklasy Koroną Kielce..............Dużym problemem od czasu odejścia z zespołu Piotra Prędoty i Daniela Koczona jest dla nas brak skutecznego napastnika.

Prędota skuteczny? Dobre sobie.


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/01/2010 15:04

  mario741019 napisał:  
Występujący w ekstraklasie Śląsk Wrocław jest tym tajemniczym klubem, z którym mogą nawiązać współpracę działacze pierwszoligowego Motoru Lublin. Wstępne rozmowy trwają, ale wcześniej uzgodniono warunki współdziałania z innym zespołem z ekstraklasy Koroną Kielce..............Dużym problemem od czasu odejścia z zespołu Piotra Prędoty i Daniela Koczona jest dla nas brak skutecznego napastnika.

Prędota skuteczny? Dobre sobie.



Za czasów gry w Motorze Prędota był tam wiodącą postacią zespółu.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/01/2010 23:41
Złe wieści :

Piotr Świerczewski to kolejny po Vahanie Gevorgyanie zawodnik, którego pozyskał Łódzki Klub Sportowy - poinformowała "Gazeta Wyborcza". W kolejce po kontrakt czekają Piotr Madejski i Mariusz Kukiełka.

Po informacjach, że nowa spółka jest wypłacalna do klubu zaczęły napływać oferty od menedżerów. Gotowość występów w ŁKS-ie zgłosili Piotr Madejski i Mariusz Kukiełka. Ten pierwszy porozumiał się już w sprawie warunków, drugi ma czas do niedzieli na odpowiedź.

Na razie Gałązka doszedł do porozumienia z Piotrem Świerczewskim i Vahanem Gevorgyanem. - Nie będą zarabiać dużo, ale mogą liczyć na wysoką premię za awans do Ekstraklasy - mówi Gałązka. Świerczewski był wolnym zawodnikiem i podpisał umowę do czerwca, a Gevorgyan został wypożyczony do końca sezonu z Jagiellonii Białystok, do której trafił właśnie z klubu z al. Unii.

Propozycję kontraktu otrzymał Jacek Kosmalski, jednak do wczoraj go nie zaakceptował. - Ma czas do niedzieli - mówi Gałązka. Wiadomo, że po powrocie z Zakopanego do łódzkiej drużyny dołączą Łukasz Burliga i Krzysztof Mączyński, młodzi piłkarze Wisły Kraków.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005