Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
xrone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3873 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 12/06/2010 19:16
równie dobrze mogli ustawić Janukiewicza i 10 z widzewa... NO I GDZIE JEST PIOTR 'PET' PETASZ? w rundzie zimowej walnal zyciowe i go wybrali, ale po rewanżowce ciężko by mu bylo wskoczyc do 11 pelikana łowicz :D


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5513 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 12/06/2010 20:01

  xrone napisał:  
równie dobrze mogli ustawić Janukiewicza i 10 z widzewa... NO I GDZIE JEST PIOTR 'PET' PETASZ? w rundzie zimowej walnal zyciowe i go wybrali, ale po rewanżowce ciężko by mu bylo wskoczyc do 11 pelikana łowicz :DHrymowicz tez no i co ?


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4383 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 12/06/2010 20:23

  P.1948.S napisał:  

  xrone napisał:  
równie dobrze mogli ustawić Janukiewicza i 10 z widzewa... NO I GDZIE JEST PIOTR 'PET' PETASZ? w rundzie zimowej walnal zyciowe i go wybrali, ale po rewanżowce ciężko by mu bylo wskoczyc do 11 pelikana łowicz :DHrymowicz tez no i co ?Hrymowicz wiosna lotow nie obnizyl, tylko mial drewno za partnera i dorobek naszej obrony nie byl juz taki imponujacy. No i drugiej takiej bramki jak w Zabrzu juz nie strzelil, choc momentami widzialem podobne zapedy :)


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3839 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 14/06/2010 13:13

  Przema napisał:  

  P.1948.S napisał:  

  xrone napisał:  
równie dobrze mogli ustawić Janukiewicza i 10 z widzewa... NO I GDZIE JEST PIOTR 'PET' PETASZ? w rundzie zimowej walnal zyciowe i go wybrali, ale po rewanżowce ciężko by mu bylo wskoczyc do 11 pelikana łowicz :DHrymowicz tez no i co ?Hrymowicz wiosna lotow nie obnizyl, tylko mial drewno za partnera i dorobek naszej obrony nie byl juz taki imponujacy. No i drugiej takiej bramki jak w Zabrzu juz nie strzelil, choc momentami widzialem podobne zapedy :)Dokładnie, Hrymowicz ciągle trzymał poziom, i myślę, że jest jednym z najpewniejszych punktów drużyny. Jarun natomiast często grał wręcz fatalnie, choć występ w finale może zaliczyć do tych najlepszych w barwach Pogoni. Co do bramki Hrymowicza w Zabrzu, to chyba jeden z tych momentów, które będzie się pamiętać przez całe życie ;)

Ostatnio edytowany przez: mjnz48, 14 czerwca 2010, 14:17 [1 raz(y)]


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4424 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 18/06/2010 09:00
Może już nie 1 liga, ale...

Motor będzie grał w II lidze na licencji Spartakusa
Zarząd spadkowicza z I ligi Motoru Lublin zdecydował, że wykupi licencję na grę w II lidze od Spartakusa Szarowola - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

- Ustaliliśmy, że spółka będzie ubiegała się o grę w II lidze na licencji Spartakusa - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" prezes stowarzyszenia LKP Motor Grzegorz Szkutnik. - Stowarzyszenie uzyska udziały w spółce, wnosząc aportem kadrę zawodniczą, lub część udziałów otrzyma odpłatnie po sprzedaży zawodników do innych klubów.

Zatem spółka Motoru nie przejmie długów stowarzyszenia. LKP Motor będzie mógł dalej funkcjonować, a nawet posiadać udziały w spółce. - Stowarzyszenie ma kilka opcji dalszego istnienia - twierdzi Szkutnik. - Możliwe, że zajmiemy się tylko szkoleniem młodzieży. Jest też jednak opcja posiadania własnej drużyny w IV lidze, na licencji obecnej ekipy rezerw. Na razie nie wiem, która opcja zwycięży. To rozstrzygnie się na nadzwyczajnym walnym zebraniu członków stowarzyszenia, które zaplanowano na 21 czerwca. Nie chcielibyśmy, żeby LKP całkiem zniknął z futbolowej mapy Polski. Na razie zwyciężył zdrowy rozsądek i spółka zagra na licencji Spartakusa, o ile radni pozytywnie zaopiniują uchwałę o przekazaniu pieniędzy spółce. Miejmy nadzieję, że się uda - kończy Szkutnik.


źródło: Gazeta.pl

Wszedłem sobie z ciekawości na stronę Spartakusa i jak zobaczyłem KADRĘ ZESPOŁU to mnie zamurowało :X

Spartakus ukraiński albo żaden ;)


PS
Mazik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4308 dni

*
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 18/06/2010 14:39
Zdegradują ŁKS do drugiej ligi?Piątek, 18 czerwca 2010, 09:39

Brak doświadczenia nowych właścicieli piłkarskiej spółki ŁKS w futbolowym interesie, za sprawą działaczy Wisły Płock, może ich bardzo drogo kosztować.

Jak się nieoficjalnie dowiedział Express Ilustrowany, jedna nierozważna wypowiedź nowego łódzkiego działacza w PZPN może stać się kamieniem, który poruszy lawinę. Nie można wykluczyć sytuacji, że zespół zostanie zdegradowany do drugiej ligi.

Powód? Gra w rundzie Rafała Kujawy. Napastnik występował w ŁKS, choć nie miał podpisanej umowy z nową spółką. Taką sytuację chce wykorzystać zdegradowana Wisła (już w PZPN złożyła jedno pismo w tej sprawie i nie zamierza na tym poprzestać) i upatruje w tym szansy na walkower za spotkanie z ełkaesiakami. W wypadku korzystnego werdyktu PZPN pozwoliłoby to tej drużynie na przeskoczenie w tabeli Dolcanu Ząbki i powrót do I ligi.

Kujawa rozegrał wiosną czternaście spotkań w barwach ŁKS i nie można wykluczyć, że również inne zespoły podążą śladem Wisły, a to miałoby tragiczne skutki dla łodzian.


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5632 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 18/06/2010 17:31
chyba ich pojebało!!!!


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4383 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 18/06/2010 18:01
Faktycznie ich pojebalo jesli faktycznie gral bez podpisanej umowy, niemniej tego zawodnika. W ogole poziom organizacyjny w tym klubie jest...no brakuje mi okreslenia, ale dno to dosc deilkatnie powiedziane.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6664 dni

**
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 18/06/2010 18:22
Co takiego jest w klubie z Plocka, ze wszelkimi sposobami chca im pomoc uniknac degradacji? :D
Sezon juz dawno skonczony, a tu takie kwiatki wyrosly - ktos sie musial sporo naszukac :D


1948
Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/06/2010 21:37
wiadomo kiedy ma być terminarz?


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6208 dni

****
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/06/2010 21:48
hehe Giza wszyscy czekamy jak co roku na to najlepsza zabawa pozniej w rozkminanie prawda:) skoro nie było w czwartek to bedze chyba za tydzien


Surowi rodzice
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5660 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/06/2010 22:39

  RUBIN napisał:  
hehe Giza wszyscy czekamy jak co roku na to najlepsza zabawa pozniej w rozkminanie prawda:) skoro nie było w czwartek to bedze chyba za tydzienZ tego co się orientuję to nie należy się spodziewac wczesniej niz w okolicach 30 czerwca


Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/06/2010 22:58

  RUBIN napisał:  
hehe Giza wszyscy czekamy jak co roku na to najlepsza zabawa pozniej w rozkminanie prawda:) skoro nie było w czwartek to bedze chyba za tydzienno ale ileż można czekać?:P trzeba jakoś zaplanować wakacje:D
oby jak najszybciej...;]


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4798 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/06/2010 12:42

  90minut.pl napisał:  
Michał Jonczyk i Maciej Bębenek, którzy w poprzednim sezonie bronili barw Sandecji Nowy Sącz, będą teraz grali dla Górnika Zabrze. Obaj podpisali trzyletnie kontrakty.Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5661 dni

****
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/06/2010 12:55

  Misiek. napisał:  

  90minut.pl napisał:  
Michał Jonczyk i Maciej Bębenek, którzy w poprzednim sezonie bronili barw Sandecji Nowy Sącz, będą teraz grali dla Górnika Zabrze. Obaj podpisali trzyletnie kontrakty.
ten Jończyk to długo nie zagrzeje miejsca w Zabrzu, stawiam, że maks po roku weźmie go Legia, Wisła bądź Lech.

Ps. Pisałem o nim przy okazji naszych wzmocnień...:)

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 22 czerwca 2010, 13:01 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4869 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/06/2010 15:21
Kolejne problemy ŁKSu


  Cytat:  
Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego najbliższy mecz w I lidze mają rozegrać bez udziału publiczności. Taką decyzję podjęła wojewoda Jolanta Chełmińska.

Zdaniem wojewody, podczas organizowanego przez ŁKS meczu z Widzewem (7 marca 2010 r.) na stadionie przy al. Unii "doszło do wielu naruszeń ładu i porządku publicznego, z których znaczna część nosiła znamiona zachowań chuligańskich".

W piśmie przesłanym do klubu podkreślono m.in. złą pracę firmy ochroniarskiej, która "wielokrotnie dopuściła się naruszenia dyscypliny oraz warunków bezpieczeństwa". Do podstawowych uchybień zaliczono zbyt powierzchowną kontrolę osób wchodzących na stadion, dopuszczenie do poruszania się kibiców w czasie meczu wokół płyty boiska i brak reakcji na odpalanie środków pirotechnicznych.

Klub ma 14 dni na złożenie odwołania od decyzji wojewody.

W marcu 2010 r. właścicielem piłkarskiej spółki ŁKS było miasto Łódź, a prezesem - Dariusz Gałązka, pełniący jednocześnie funkcję dyrektora MOSiR, który jest formalnie właścicielem stadionu przy al. Unii.

Kara nałożona przez wojewodę to nie jedyny "spadek", jaki obecni właściciele przejęli po poprzednikach. Długi z lat poprzednich odwlekają przyznanie klubowi licencji na grę w 1. lidze (przed rokiem z tego powodu został karnie zdegradowany z ekstraklasy). ŁKS musiał w poniedziałek dostarczyć Komisji Licencyjnej dokumenty dotyczące aktualnego zadłużenia i harmonogramu jego spłaty.

- Spotkanie z członkami komisji przebiegło w bardzo spokojnej i sympatycznej atmosferze. Przedstawiliśmy wszystkie dokumenty, o które nas poproszono. Członkowie komisji wskazali nam kilka punktów, które wymagają jeszcze drobnych korekt lub uzupełnienia. Myślę, że uporamy się z tym w ciągu dwóch dni i wtedy kompletne dokumenty ponownie trafią do PZPN. Mam nadzieję, że na następnym posiedzeniu Komisji Licencyjnej zapadnie decyzja, która ucieszy nas i wszystkich sympatyków ŁKS - powiedział po wizycie w Warszawie prezes piłkarskiej spółki ŁKS Jakub Urbanowicz.


90minut.pl  Cytat:  
Na dzisiejszym posiedzeniu komisja ds. licencji klubów I ligi rozpatrzyła wnioski licencyjne kilku klubów ubiegających się o licencję na grę w tej klasie rozgrywkowej. Komisja przyznała licencję na grę w I lidze w sezonie 2010/11 Piastowi Gliwice.
Zgodnie z przedstawionym dokumentami gliwicki klub ten będzie rozgrywał mecze na stadionie w Wodzisławiu Śląskim.

Dziś licencję otrzymał również KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, który został jednakże objęty nadzorem finansowym i infrastrukturalnym.
GKP Gorzów Wielkopolski, Łódzki Klub Sportowy i Warta Poznań zostały zobligowane do złożenia do końca czerwca brakujących dokumentów. Wszystkie kluby zostały poinformowane, o jakie dokumenty konkretnie chodzi.
Kolejne posiedzenie komisji, na które zaproszono beniaminków I ligi Ruch Radzionków, Bruk-Bet Nieciecza, Kolejarza Stróże oraz Górnika Polkowice, odbędzie się 1 lipca.


pzpn.pl

2x Wodzisław Depresja

Ostatnio edytowany przez: Rch., 22 czerwca 2010, 15:28 [2 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
qbek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3560 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 25/06/2010 15:38
Mario stracił pracę w Zawiszy.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4798 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/06/2010 09:50

  Cytat:  
Na początku lipca Marcin Mięciel powinien zostać piłkarzem beniaminka I ligi Ruchu Radzionków. 34-letni zawodnik, któremu 30 czerwca wygasa umowa z Legią Warszawa, ustalił warunki indywidualnego kontraktu.

Ofertę gry w zespole Cidrów otrzymał też inny były gracz Legii Tomasz Jarzębowski.Na tą ligę "Miętowy" chyba powinien ogarnąć :D


Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5657 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/06/2010 10:59

  Misiek. napisał:  

Na tą ligę "Miętowy" chyba powinien ogarnąć :DW sumie u nas by sie przydał. Aż takiej kaszany nie gral.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5202 dni

**
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/06/2010 11:01

  Dandi napisał:  

  Misiek. napisał:  

Na tą ligę "Miętowy" chyba powinien ogarnąć :DW sumie u nas by sie przydał.W jakim celu?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
stewie

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005