Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 02/10/2010 15:47
Sandecja łatwo ogrywa Warte 3:1 . Ciekawe co My dziś pokażemy


Tylko Pogoń !
ZIOMEK Łukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4989 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 00:28
Szanse na awans w tym sezonie do Ekstraklasy oceniam na mizerne!!! Daje im 20 % max 30% szans na awans!!! Mamy już na koncie 5 porażek i dzisiaj 7 pkt straty do 2 miejsca (jutro prawdopodobnie wygra ŁKS i ta strata wzrośnie do 10pkt!!!!) Chciałbym wierzyć w to, że Pogoń wygra jeszcze z 4-5 meczy w tej rundzie i jak Górnik Zabrze w poprzednim sezonie zaatakuje awans do Ekstraklasy wiosną!!! Po meczu z Warta i Górnikiem Łęczna myślałem ze ten zespół łapie formę i będzie grał swoja normalna grę i będzie przewyższał umiejętnościami inne zespoły!!! Jak widać chyba się myliłem nawet nie chyba tylko na pewno!!! Kończąc proszę kibiców żeby dali szanse trenerowi Stolarczykowi do końca rundy a jak dalej będzie szlo tak jak w 2 ostatnich meczach to może nasz zarząd klubu znajdzie już 3 trenera dla Pogoni w tym sezonie!!! Pożyjemy i zobaczymy!!! ALE:
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!! BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST POGOŃ SZCZECIN MKS!!!


Perlej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5280 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 03:35

  ZIOMEK Łukasz napisał:  
Szanse na awans w tym sezonie do Ekstraklasy oceniam na mizerne!!! Daje im 20 % max 30% szans na awans!!! Mamy już na koncie 5 porażek i dzisiaj 7 pkt straty do 2 miejsca (jutro prawdopodobnie wygra ŁKS i ta strata wzrośnie do 10pkt!!!!) Chciałbym wierzyć w to, że Pogoń wygra jeszcze z 4-5 meczy w tej rundzie i jak Górnik Zabrze w poprzednim sezonie zaatakuje awans do Ekstraklasy wiosną!!! Po meczu z Warta i Górnikiem Łęczna myślałem ze ten zespół łapie formę i będzie grał swoja normalna grę i będzie przewyższał umiejętnościami inne zespoły!!! Jak widać chyba się myliłem nawet nie chyba tylko na pewno!!! Kończąc proszę kibiców żeby dali szanse trenerowi Stolarczykowi do końca rundy a jak dalej będzie szlo tak jak w 2 ostatnich meczach to może nasz zarząd klubu znajdzie już 3 trenera dla Pogoni w tym sezonie!!! Pożyjemy i zobaczymy!!! ALE:
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!! BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST POGOŃ SZCZECIN MKS!!!



a Ty to samo bedziesz kopiowal w kazdym temacie?

btw wie ktos co to byla za przyspiewka Floty co niby miala by pojechac Pogoni? Bo widzialem ze pedalki z gorzowa sie napinaly


Gdyby interesowała mnie piłka, to zostałbym piłką.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 07:48

  ZIOMEK Łukasz napisał:  
Szanse na awans w tym sezonie do Ekstraklasy oceniam na mizerne!!! Daje im 20 % max 30% szans na awans!!! Mamy już na koncie 5 porażek i dzisiaj 7 pkt straty do 2 miejsca (jutro prawdopodobnie wygra ŁKS i ta strata wzrośnie do 10pkt!!!!) Chciałbym wierzyć w to, że Pogoń wygra jeszcze z 4-5 meczy w tej rundzie i jak Górnik Zabrze w poprzednim sezonie zaatakuje awans do Ekstraklasy wiosną!!! Po meczu z Warta i Górnikiem Łęczna myślałem ze ten zespół łapie formę i będzie grał swoja normalna grę i będzie przewyższał umiejętnościami inne zespoły!!! Jak widać chyba się myliłem nawet nie chyba tylko na pewno!!! Kończąc proszę kibiców żeby dali szanse trenerowi Stolarczykowi do końca rundy a jak dalej będzie szlo tak jak w 2 ostatnich meczach to może nasz zarząd klubu znajdzie już 3 trenera dla Pogoni w tym sezonie!!! Pożyjemy i zobaczymy!!! ALE:
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!! BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST POGOŃ SZCZECIN MKS!!!



Przestań się łudzić. Tych cieniaków z Pogoni stać conajwyżej na walkę o utrzymanie. Frekwencja pewnie będzi około tysiąca :)


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5099 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 09:23

  Janek80 napisał:  

  ZIOMEK Łukasz napisał:  
Szanse na awans w tym sezonie do Ekstraklasy oceniam na mizerne!!! Daje im 20 % max 30% szans na awans!!! Mamy już na koncie 5 porażek i dzisiaj 7 pkt straty do 2 miejsca (jutro prawdopodobnie wygra ŁKS i ta strata wzrośnie do 10pkt!!!!) Chciałbym wierzyć w to, że Pogoń wygra jeszcze z 4-5 meczy w tej rundzie i jak Górnik Zabrze w poprzednim sezonie zaatakuje awans do Ekstraklasy wiosną!!! Po meczu z Warta i Górnikiem Łęczna myślałem ze ten zespół łapie formę i będzie grał swoja normalna grę i będzie przewyższał umiejętnościami inne zespoły!!! Jak widać chyba się myliłem nawet nie chyba tylko na pewno!!! Kończąc proszę kibiców żeby dali szanse trenerowi Stolarczykowi do końca rundy a jak dalej będzie szlo tak jak w 2 ostatnich meczach to może nasz zarząd klubu znajdzie już 3 trenera dla Pogoni w tym sezonie!!! Pożyjemy i zobaczymy!!! ALE:
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!! BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST POGOŃ SZCZECIN MKS!!!



Przestań się łudzić. Tych cieniaków z Pogoni stać conajwyżej na walkę o utrzymanie. Frekwencja pewnie będzi około tysiąca :)



Pierdolnij się w łeb i zacznij pisać normalnie.Jak jesteś taki mądry to sam pokaż na co Cię stać załóż buty i wio na murawę!!!!


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 12:18

  konradoomoreno napisał:  

  Janek80 napisał:  

  ZIOMEK Łukasz napisał:  
Szanse na awans w tym sezonie do Ekstraklasy oceniam na mizerne!!! Daje im 20 % max 30% szans na awans!!! Mamy już na koncie 5 porażek i dzisiaj 7 pkt straty do 2 miejsca (jutro prawdopodobnie wygra ŁKS i ta strata wzrośnie do 10pkt!!!!) Chciałbym wierzyć w to, że Pogoń wygra jeszcze z 4-5 meczy w tej rundzie i jak Górnik Zabrze w poprzednim sezonie zaatakuje awans do Ekstraklasy wiosną!!! Po meczu z Warta i Górnikiem Łęczna myślałem ze ten zespół łapie formę i będzie grał swoja normalna grę i będzie przewyższał umiejętnościami inne zespoły!!! Jak widać chyba się myliłem nawet nie chyba tylko na pewno!!! Kończąc proszę kibiców żeby dali szanse trenerowi Stolarczykowi do końca rundy a jak dalej będzie szlo tak jak w 2 ostatnich meczach to może nasz zarząd klubu znajdzie już 3 trenera dla Pogoni w tym sezonie!!! Pożyjemy i zobaczymy!!! ALE:
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!! BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST POGOŃ SZCZECIN MKS!!!



Przestań się łudzić. Tych cieniaków z Pogoni stać conajwyżej na walkę o utrzymanie. Frekwencja pewnie będzi około tysiąca :)



Pierdolnij się w łeb i zacznij pisać normalnie.Jak jesteś taki mądry to sam pokaż na co Cię stać załóż buty i wio na murawę!!!!



Ale te pajace dostają za to gruby sos i to oni mają zakładac buty i zapierdalac,maja najwiekszy sos w lidze,a dostają po łbie na każdej lepszej wiosce,wiec cos tu jest nie tak albo upierdolic im pensje o połowe albo zegnamy.


pojka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 12:22
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101003/POGON/202151280


Wychowany na osiedlu ZELECHOWO w moim sercu
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 13:12

  pojka napisał:  
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101003/POGON/202151280



Jak ma na to swiadkow, to niech zglosi pozew do sadu i bedize spokoj. Ja jestem jak najbardziej za. Tanim kosztem pozbedizemy sie najbardziej przereklamowanej gwiazdy tej miernej ligi. Na poczynania tego goscia patrzec nie moge. Ktos wie ile prawdy jest w tym, ze dostal oklep w City? Podobno trafil na kilku kolegow, ktorzy pilka nozna sie nie interesuja i dostal za swoje. Nie chodze po takich klubach to niestety akcji nie widzialem. Z miesiac temu gdzies to bylo.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 13:46

  Przema napisał:  

  pojka napisał:  
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101003/POGON/202151280



Jak ma na to swiadkow, to niech zglosi pozew do sadu i bedize spokoj. Ja jestem jak najbardziej za. Tanim kosztem pozbedizemy sie najbardziej przereklamowanej gwiazdy tej miernej ligi. Na poczynania tego goscia patrzec nie moge. Ktos wie ile prawdy jest w tym, ze dostal oklep w City? Podobno trafil na kilku kolegow, ktorzy pilka nozna sie nie interesuja i dostal za swoje. Nie chodze po takich klubach to niestety akcji nie widzialem. Z miesiac temu gdzies to bylo.



Sędzia też święty nie był i swoje do piłkarzy również mówił...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7364 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 14:17

  Przema napisał:  

  pojka napisał:  
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101003/POGON/202151280



Jak ma na to swiadkow, to niech zglosi pozew do sadu i bedize spokoj. Ja jestem jak najbardziej za. Tanim kosztem pozbedizemy sie najbardziej przereklamowanej gwiazdy tej miernej ligi. Na poczynania tego goscia patrzec nie moge. Ktos wie ile prawdy jest w tym, ze dostal oklep w City? Podobno trafil na kilku kolegow, ktorzy pilka nozna sie nie interesuja i dostal za swoje. Nie chodze po takich klubach to niestety akcji nie widzialem. Z miesiac temu gdzies to bylo.



Co do City to by sie zgadzalo. Najebany jak worek...


MW'03
janspontan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 14:26
huj w to ze z bluzgał jakiegos sedziego niedojebanego:D mogl go dojebac jak suke burą :D no a teraz czas pokazac ,ze nie puszcza slow na wiatr i znajdzie go w stoLicy ;)


szywno przed siebie,z podniesioną głową...
niebuszewo8308
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 17:22
Petasz żelek ;) studio urody na Warcisława tam co 2 dzień można go spotkać...


POGOŃ SZCZECIN
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 17:34
Apropo Płatasza, z jednego z forum, ja oceniłem jego dyspozycje i kwalifikacje to jeden z userów do mnie coś takiego



"Ja widze w Petaszu potencjał, jeśli cała drużyna grała dobrze to zachwycaliśmy się Piotrkiem, a teraz całą drużyna gra słabo i chyba niektórzy wymagają od niego rewelacyjnej gry, ale w takim słabym okresie o to ciężko. Ma swoje wady, ale to wszystko jest do wyeliminowania przez dobrego trenera. Ma wiele cech bardzo mile widzianych u piłkarzy, szczególnie w słabej polskiej lidze. Crossy, coraz lepsze prostopadłe podanie, szybkość, siła, wzrost idący w parze z dobrą techniką. Jednak nie jest to lider i nie pociągnie za sobą całej drużyny więc kiedy gramy słabo on nie wygra meczu, ale to dobry zawodnik i przy współpracy może bardzo dużo ugrać. Na tym koniec, bo ty widzisz w nim wyżelowane włoski, tak jak ja kiedy grał z nami jeszcze w drugiej lidze, ale u mnie to się zmieniło. "

Rece opadaja...koleś widzie u niego technike i szybkość, to ja nie mam wiecej pytan


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 17:45

  konradoomoreno napisał:  

  Janek80 napisał:  

  ZIOMEK Łukasz napisał:  
Szanse na awans w tym sezonie do Ekstraklasy oceniam na mizerne!!! Daje im 20 % max 30% szans na awans!!! Mamy już na koncie 5 porażek i dzisiaj 7 pkt straty do 2 miejsca (jutro prawdopodobnie wygra ŁKS i ta strata wzrośnie do 10pkt!!!!) Chciałbym wierzyć w to, że Pogoń wygra jeszcze z 4-5 meczy w tej rundzie i jak Górnik Zabrze w poprzednim sezonie zaatakuje awans do Ekstraklasy wiosną!!! Po meczu z Warta i Górnikiem Łęczna myślałem ze ten zespół łapie formę i będzie grał swoja normalna grę i będzie przewyższał umiejętnościami inne zespoły!!! Jak widać chyba się myliłem nawet nie chyba tylko na pewno!!! Kończąc proszę kibiców żeby dali szanse trenerowi Stolarczykowi do końca rundy a jak dalej będzie szlo tak jak w 2 ostatnich meczach to może nasz zarząd klubu znajdzie już 3 trenera dla Pogoni w tym sezonie!!! Pożyjemy i zobaczymy!!! ALE:
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!! BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST POGOŃ SZCZECIN MKS!!!



Przestań się łudzić. Tych cieniaków z Pogoni stać conajwyżej na walkę o utrzymanie. Frekwencja pewnie będzi około tysiąca :)



Pierdolnij się w łeb i zacznij pisać normalnie.Jak jesteś taki mądry to sam pokaż na co Cię stać załóż buty i wio na murawę!!!!



Zobaczysz, że Pogoni bliżej będzie do walki o utrzymanie niż awans. Są obecnie w dołku, jak zdobywają prowadzenie w meczu to i tak je zazwyczaj tracą. To nie jest przypadek. Taka jest prawda. Walkę o awans w tym sezonie, to między bajki można włożyć. Ja nie jestem zawodowym piłkarzem, żeby na murawę wybiegać, tak więc nie pisz głupot.


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5099 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 18:32
To huj z ciebie nie kibic jak nie wierzysz w swoją drużynę!!Bo ja w nią wierze zawsze!!!!Realnie myśląc nie ma raczej szans,ale policz punkty policz mecze.....patrz runda w zeszlym sezonie.Jakby Pogon wygrałą to co przegrala...np MOTOR,KLUCZBORK u siebie itp. to Górnik za huja by nie awansował!!!I podobnie może być teraz,ale moim zdaniem potrzeba nam trenera co zrobi rewolte i poustawia to wszystko!Tyle...


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5238 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 18:47
Ponoć Nwaogu był obserwowany przez wysłanników Lechii i Lecha...
Także możemy się pożegnać raczej z jego pozyskaniem


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 19:28
Ludzie bez nerwów to tylko piłka.Jakie grajki są to każdy widzi,więc przynajmniej my fason trzymajmy.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 19:55

  konradoomoreno napisał:  

  Janek80 napisał:  

  konradoomoreno napisał:  
To huj z ciebie nie kibic jak nie wierzysz w swoją drużynę!!Bo ja w nią wierze zawsze!!!!Realnie myśląc nie ma raczej szans,ale policz punkty policz mecze.....patrz runda w zeszlym sezonie.Jakby Pogon wygrałą to co przegrala...np MOTOR,KLUCZBORK u siebie itp. to Górnik za huja by nie awansował!!!I podobnie może być teraz,ale moim zdaniem potrzeba nam trenera co zrobi rewolte i poustawia to wszystko!Tyle...



Gnoju śmierdzący oszołom z ciebie i tyle. Jak chcesz to sobie wierz w nich. Moim zdaniem będą walczyli o utrzymanie, bo są słabą drużyną.



Nie bede tego komentował dałeś popis czlowieku.Jaka wypowiedz taki twój iloraz inteligencji.Jak są słabi twoim zdaniem to powiem tyle SPIERDALAJ STĄD PEDALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Nie ma sensu z tobą dyskutować. Twoim zdaniem pewnie Pogon przegrywa od rundy wiosennej zeszłego sezonu, bo jest dobrą drużyną. Sorki za wyzwisko, ale niestety udało ci się mnie sprowokować :)


konradoomoreno
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5099 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 20:01
Niech ci bedzie....to forum jest zeby dyskutowac!!Ja nie twierdze ze to super druzyna...ale wiem że potrafia grac jak chca zobacz co bylo jesienia w zeszlym sezonie a co bylo na wiosne i sie tak ciagnie!!My nie mamy super grajkow,ale ambicja wola walki i ble ble....mozna wiele patrz FLOTA!!!


"honor, który w każdym zdaniu traci honor, to coś jak gdyby burdel dziewic, gdyby to było możliwe" Julio Cortázar
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 03/10/2010 20:12

  anathema napisał:  
Apropo Płatasza, z jednego z forum, ja oceniłem jego dyspozycje i kwalifikacje to jeden z userów do mnie coś takiego



"Ja widze w Petaszu potencjał, jeśli cała drużyna grała dobrze to zachwycaliśmy się Piotrkiem, a teraz całą drużyna gra słabo i chyba niektórzy wymagają od niego rewelacyjnej gry, ale w takim słabym okresie o to ciężko. Ma swoje wady, ale to wszystko jest do wyeliminowania przez dobrego trenera. Ma wiele cech bardzo mile widzianych u piłkarzy, szczególnie w słabej polskiej lidze. Crossy, coraz lepsze prostopadłe podanie, szybkość, siła, wzrost idący w parze z dobrą techniką. Jednak nie jest to lider i nie pociągnie za sobą całej drużyny więc kiedy gramy słabo on nie wygra meczu, ale to dobry zawodnik i przy współpracy może bardzo dużo ugrać. Na tym koniec, bo ty widzisz w nim wyżelowane włoski, tak jak ja kiedy grał z nami jeszcze w drugiej lidze, ale u mnie to się zmieniło. "

Rece opadaja...koleś widzie u niego technike i szybkość, to ja nie mam wiecej pytan



Po meczu dziennikarze z Kluczborka chwali nas, że mamy dobrych i szybkich napastników...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005