Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 18:45
W kadrze Pogoni jest wielu zawodników piłkarsko o niebo lepszych od Vuka Sotirovicia, ale Serb nie zamierza usuwać się w cień. Z racji tego, że na boisku nie umie, to stara się błyszczeć w mediach.

W minionym tygodniu Serb wypowiedział się o szczecińskich kibicach(czyli osób dla których świadczy usługi), a także starał się poddać trenera Marcina Sasala swojemu wewnętrznemu rankingowi trenerów.

W wypowiedzi dla serwisu 2x45.com.pl Serb mówi: - Moje podejście jest takie: nie chodzę dziękować kibicom, bo uważam, że nie ma za co. Zaczęło się od tego, że zachowywali się źle wobec naszego kapitana, gdy wchodziliśmy kiedyś do autokaru. A już na trybunach wobec całego zespołu. Było tak w czasie większości spotkań. Przez te siedem lat gry w Polsce nie spotkałem się z takimi kibicami. Nie będę dziękował komuś, kto w ten sposób odnosi się do mnie i całej drużyny.

Cały nasz artykuł

ps. Special topic for Kristof! :D


Corpo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4999 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 14:31
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/7508/vuk-sotirovic-od-dzis-pisze-dla-2x45compl-kibice-w-szczecinie-to-kibice-sukcesu-najlepsi-sa-fani-slaska/

ANTY vuk!


" Dobrze, że kibice Pogoni w 2002 roku, widząc, co dzieje się wokół ich ukochanej ekipy, utworzyli swoją drużynę - Pogoń Szczecin Nową. Przezorny zawsze ubezpieczony. Gdyby nie oni, dzisiaj prawdziwy futbol w tym mieście ludzie widzieliby tylko na archiwalnych zdjęciach…"/ AMF
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 14:49

  Cytat:  
Gdy naprzeciw nam stawały lepsze zespoły, jak Zawisza czy Arka, to fani przychodzili w większej ilości, bo chcieli pokazać się w telewizji.



Mógł jeszcze napisać, że oprawa również była przygotowana po ty by pokazać się w telewizji. Chuj w dziób jebanej parówie.

Ostatnio edytowany przez: Porcja Piwa, 21 lutego 2012, 13:52 [1 raz(y)]


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 14:59

  Lokator napisał:  
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/7508/vuk-sotirovic-od-dzis-pisze-dla-2x45compl-kibice-w-szczecinie-to-kibice-sukcesu-najlepsi-sa-fani-slaska/

ANTY vuk!



Pierdolona "bałkańska" gwiazda.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4480 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 15:20
Hahahah to sobie humor poprawiłem jego wypowiedzi. Kolesiowi sodówa do głowy uderzyła. Wracaj tam skąd jesteś i się odpierdol od Szczecina.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 16:29
oby ten spacerowy pseudokopacz jak najmniej dostawał szans w nadchodzącej rundzie, bo pożytku sportowo to raczej dalej z niego nie będzie


Pogoń Szczecin MKS!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 16:36
Koszulki z nadrukiem ANTY VUK "SZANUJ KIBICA ...." już zamówione :) kolor czarny z białym napisem. Na początek 9 sztuk, trzeba zobaczyć jak to gatunkowo wygląda.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
torres15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4422 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 16:38
panowie moze troche wyluzujcie


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 16:46

  M.K 74 napisał:  
Koszulki z nadrukiem ANTY VUK "SZANUJ KIBICA ...." już zamówione :) kolor czarny z białym napisem. Na początek 9 sztuk, trzeba zobaczyć jak to gatunkowo wygląda.



że co?


Bukowe
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5368 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 16:50

  M.K 74 napisał:  
Koszulki z nadrukiem ANTY VUK "SZANUJ KIBICA ...." już zamówione :) kolor czarny z białym napisem. Na początek 9 sztuk, trzeba zobaczyć jak to gatunkowo wygląda.



Naprawdę wyborny pomysł, pogratulować...


Football Without Ultras Is Nothing !
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 16:52

  PZ. napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Koszulki z nadrukiem ANTY VUK "SZANUJ KIBICA ...." już zamówione :) kolor czarny z białym napisem. Na początek 9 sztuk, trzeba zobaczyć jak to gatunkowo wygląda.



Naprawdę wyborny pomysł, pogratulować...



Chcemy sobie z chłopakami z pracy pośmigać w takich koszulkach dla jaj.

[120x: Olać tego marnego grajka]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 16:53

  Cytat:  
Wiem, że były gwizdy, ale ci co gwizdali to pewnie za dużo piwa wypili i nigdy na boisku nie byli. My natomiast nie zagraliśmy tak źle, by kibiców odstraszyć, wiec jeśli będzie lepsza pogoda to pewnie przyjdzie więcej ludzi - mówił trener Śląska Orest Lenczyk po meczu z Ruchem Chorzów.

Remis lidera T-Mobile Ekstraklasy z chorzowianami na nowym stadionie we Wrocławiu oglądało około 18 tys. widzów. Z jednej strony to niewiele, biorąc pod uwagę, że na poprzednich dwóch spotkaniach z Lechią Gdańsk i Wisłą Kraków był komplet 43 tys. kibiców. Z drugiej, frekwencja i tak nie była najgorsza zważywszy, że ligowe spotkanie Lecha z GKS-em Bełchatów w Poznaniu oglądało jedynie 10 tys. osób, a wcześniej kompletu nie było także na pucharowych pojedynkach Wisły Kraków ze Standardem Liege czy Legii Warszawa ze Sportingiem Lizbona.

- Pretensje o frekwencje to można mieć chyba głównie do niebios, bo kto się spodziewał, że w połowie lutego będzie taka pogoda. Jestem przekonany, że jeśli pogoda byłaby lepsza, to przyszłoby więcej ludzi. W naszym przypadku swoje dołożyły też media, które pisały, że na mecz nie zgadza się straż pożarna czy policja, że utopiła się jakaś koparka, albo że decydenci w klubie są w konflikcie. Po czymś takim, to pewnie kibice pomyśleli sobie: "po co ja mam iść na ten mecz, jak tam się takie rzeczy dzieją" - stwierdził po sobotnim spotkaniu trener Śląska - Orest Lenczyk.

Doświadczony szkoleniowiec wrocławian mówił także: - Ten wynik nie jest może jaskółką, która czyni wiosnę, ale z drugiej strony nie graliśmy tak źle aby odstraszyć kibiców. Wiem, że były gwizdy, ale gwizdali ci, którzy za dużo piwa wypili i nigdy na boisku nie byli. Zapraszam ich na trening, niech zobaczą jak to jest.

Co ciekawe na meczu Śląska z Ruchem mimo wszystko pojawili się kibice z Chorzowa, choć tak naprawdę nie powinno ich tam być. Mecze na nowym wrocławskim stadionie ze względów bezpieczeństwa do końca sezonu mają się odbywać bez udziału fanów przyjezdnych, bowiem na obiekcie nie da się ich odpowiednio rozdzielić od sympatyków gospodarzy. Jak się okazało, w sobotę taki rozdział nie był potrzebny, bo kibice Ruchu zostali przez fanów Śląska wpuszczeni na trybunę gospodarzy.

Kolejny mecz na własnym stadionie Śląsk rozegra za tydzień, a jego przeciwnikiem będzie Legia Warszawa. Niemal pewne jest, że na hitowym pojedynku wiosny zasiądzie więcej kibiców niż podczas meczu wrocławian z chorzowianami.

Tak apropos tych najlepszych kibiców, co to nie gwiżdżą ;)


P. S.
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/02/2012 18:05

  Cytat:  

O zespole i kibicach

W Szczecinie mamy dobry zespół, ale jeszcze lepszą atmosferę. Naprawdę jest świetna. W końcu to też klucz do sukcesu, a takim jest awans do Ekstraklasy. Najbardziej trzymam się z Robertem Kolendowiczem, z Bartkiem Ławą i Peterem Hricko. Choć jest jeszcze kilku. Robimy sobie często żarty, ale one są wszędzie. Były, są i będą. Mamy świetnego zawodnika, jakim jest Edi Andradina. Chyba najważniejsza osoba w drużynie. Gdyby nie on, mielibyśmy nieporównywalnie trudniej, ale niczego mu nie zazdroszczę. Każdy z nas jest, jaki jest. Jeśli jednak chodzi o niego, to muszę dodać, że jest fantastycznym człowiekiem, także poza boiskiem. Co do walorów piłkarskich, to spory potencjał ma mój rywal do gry Donald Djousse. Nie miał najlepszego początku, złapał formę trochę później. Jeżeli ją utrzyma, to bez wątpienia jest w stanie poradzić sobie w Ekstraklasie. Ale nie ma potrzeby, żeby gdzieś odchodził. My awansujemy, więc będzie miał ją na miejscu.

W minionej rundzie sporo mówiło się o mnie w kontekście moich relacji z kibicami. Ja w żadnym konflikcie nie jestem. Żeby tak było, musiałbym się z kimś kłócić, robić cokolwiek z tym związanego. Moje podejście jest takie: nie chodzę dziękować kibicom, bo uważam, że nie ma za co. Zaczęło się od tego, że zachowywali się źle wobec naszego kapitana, gdy wchodziliśmy kiedyś do autokaru. A już na trybunach wobec całego zespołu. Było tak w czasie większości spotkań. Przez te siedem lat gry w Polsce nie spotkałem się z takimi kibicami. Nie będę dziękował komuś, kto w ten sposób odnosi się do mnie i całej drużyny.

Zmienię swoje podejście, dopiero gdy ci ludzie zmienią swoje zachowanie. Poza tym, ja jestem w klubie od grania, a nie od dziękowania. Gdy naprzeciw nam stawały lepsze zespoły, jak Zawisza czy Arka, to fani przychodzili w większej ilości, bo chcieli pokazać się w telewizji. Ale mniejsza o to, bo wtedy było naprawdę wspaniale. W czasie innych spotkań było ich dużo mniej, prócz tego jeszcze nam przeszkadzali. Najlepsi kibice w Polsce, to bez wątpienia fani Śląska. Kibicowali nam bez względu na to, czy wygrywaliśmy czy nie. Zawsze byli z nami. To są prawdziwi fani, a tutaj w Szczecinie? To kibice sukcesu.
Vuk Sotirovic



Tak nasz najlepszy piłkarz minionej jesieni, który swoją grą zachwycał stadiony w Polsce a także w Lidze Mistrzów podsumował kibiców, klub a przede wszystkim akcje marketingową " Nie bądź królem w kapciach kup karnet" Dziękujemy ! To buduje profesjonalizm i spójność...

Odnośnie kibiców powiem krótko: wstydźcie się bo macie parcie na szkło ! Naprawdę jak mogliście przyjść wtedy na mecz?!

A odnośnie Vuka: z kim się zadajesz taki się stajesz - pozdrów Bartka!


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 02:50
Sotirović: Jestem w czarnej dupie. Bez powodu!






Z dużym hukiem i w atmosferze sporego napięcia odchodził przed tą rundą ze Śląska Vuk Sotirović. Skłócony z Orestem Lenczykiem, nie szczędził ostrych słów pod jego adresem, co zaowocowało wszczęciem postępowania dyscyplinarnego przez klub z Wrocławia. Wcześniej jednak, Serb przedłużył kontrakt z drużyną z Oporowskiej i poszedł na wypożyczenie do Jagiellonii. Wydawało się, że to dla niego świetne miejsce, żeby się wyciszyć, złapać formę i zaprezentować swoją wartość.

Dostał na to łącznie 248 minut w czterech meczach ligowych i dwóch pucharowych. Gola nie strzelił, otrzymał dwie żółte kartki, a ostatnio został zdjęty w 40. minucie bardzo ważnego dla białostoczan meczu: z Wisłą w Krakowie. W środę z kolei, trener Michał Probierz polecił zarządowi zrezygnowanie z jego usług, czego następstwem było rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.

Piłkarz z pewnością otrzyma więc finansową rekompensatę od klubu z Podlasia, który będzie musiał też zapłacić Śląskowi należności wynikające z umowy o wypożyczenie. Nie będzie mógł przy tym korzystać z usług Sotirovicia, czyli napastnika, którego tak w popłochu szukano gdy kontuzji doznał Bartłomiej Grzelak. Sam zawodnik też wolałby grać i zostać z zespołem. Nasuwają się więc podejrzenia, że jeśli mimo wszystko, zdecydowano się tak postąpić, to kryje się za tym jakaś historia pozasportowa, że piłkarz znowu coś nawywijał. - Ja nawywijałem?! A wcześniej co nawywijałem? No powiedz mi – odpiera przypuszczenia Sotirović. Ciężko zatem zrozumieć podłoże całego zajścia. - No ja też tego nie rozumiem – mówi Vuk.

Serb zapewnia też, że nie poszło o sytuację ze wspomnianego meczu z Wisłą, kiedy opuszczając murawę, nie podał ręki trenerowi Probierzowi: - Po pierwsze, to on nie podaje ręki. Sam powiedział, że zawodnikom nie podaje ręki. Jak schodziłem, to szedłem w jego stronę, żeby mu podać rękę! Także na pewno nie chodzi o to!

W takim razie, o co? - Nie ma żadnego powodu – mówi z przekonaniem napastnik, który uważa, że to nieczysta zagrywka trenera, mająca zrzucić odpowiedzialność za ostatnie niepowodzenia. - Niby nie podobała mu się moja postawa w meczach i treningach... - dodaje i sugeruje też, że Probierz chciał zostać zwolniony, dlatego postawił zarząd przed takim wyborem.

Tak czy inaczej, wybrano, że to właśnie trener zostanie w Jagiellonii, a piłkarz z niej odejdzie, a to stawia jego najbliższą przyszłość w nieciekawych barwach. Co będzie teraz robił? - Sam nie wiem, co mam robić i gdzie mam iść. Może wyjadę do siebie do domu - zastanawia się rozżalony.

- Rozwiązałem dziś kontrakt i taka jest sytuacja... Nie wiem, gdzie teraz będę trenował i w ogóle. Ogólnie na razie jestem, no, w czarnej dupie – ocenia realnie sytuację.

Trudno nie przyznać mu racji. Jeszcze ponad rok ma ważny kontrakt ze Śląskiem, ale teraz nie ma tam powrotu, chyba że do treningów z Młodą Ekstraklasą, lecz tego sam pewnie będzie wolał uniknąć. - Formalnie naszym zawodnikiem będzie ponownie w lipcu – mówią przy Oporowskiej. Los piłkarza nie jest wrocławianom obojętny, bo gdy ten stawi się na starcie nowego sezonu po takim czasie przerwy od zajęć, nie będą mieli z niego wielkiego pożytku. Innego rozwiązania na horyzoncie jednak nie widać.


Artykuł stary, ale jakże terażniejszy. VUKU SPACEROVICZU czytasz to forum, wiem z dobrych żródeł! "Biedaku" ze Śląska wyrzucił Cię trener, który według Ciebie nie zna się na piłce, z jakiego powodu? Z takiego że zrobiłeś awanturę bo nie zagrałeś w sparingu. Tylko ten pseudotrener Pan Lenczyk, jest osobą od której pozostali trenerzy mogą się uczyć jak osiągać wyniki. W Jagielloni po paru kolejkach zrezygnowano z Ciebie, bo byłeś cienki jak barszcz, a jeszcze obraziłeś się bo trener Probierz nie podał Ci ręki. Dla przykładu ten trener, trenował drużynę Ekstraklasy greckiej, której Ty nigdy nawet nie powąchasz. No może jakś V-liga z Olisadebe zagrasz w duecie. Lechia Gdańsk też Cię olała, gdy przyjechałeś jak przysłowiowy kundel, spakowany przed obozem tej drużyny i pewny kontraktu. Poznali się na Tobie. Chciał Cię Inter ale nie ten z Mediolanu tylko z Baku. Azerbejdzan szczyt Twoich marzeń. Ale Ty dałeś słowo włodarzom Pogoni tej ze Szczecina że tu zagrasz. Człowiek honoru który daje słowo, nie zawraca się w połowie drogi do domu, bo nie jest pewny tego słowa. Tak robią tchórze! Ale gdy tu już trafiłeś, teraz nie podobają Ci się kibice Pogoni. Bo gwiżdzą na Ciebie. A ty przecież jesteś "gwiazdą" światowego formatu. Messi czy Eto to przy Tobie cieniaki. Panoszysz się i gwiazdorzysz a argumentów nie masz żadnych!!! Gwizdy są i będą bo Ciebie już cała Polska zna! Jesteś cieniakiem,pseudopiłkarskim dupkiem. Ciesz się że jesteś w Szczecinie bo masz KFC, Rockera i go-go, po którym najprawdopodobniej walisz pamięciówy. Nie wiem co Sasal ze Smolnym widzą w Tobie? Ale to będzie do momentu gdy się obrazisz "gwiazdeczko" że masz za krótkie np.sznurki w spodenkach. Weż kiedyś umyj buty Djousse, bo to mu się należy. Chłopak się stara i bramki strzela. Nie wie nawet gdzie jest Rocker, bo trenuje. I wiesz co? Djousse jest dobrym czarnym piłkarzem, A Ty to rzeczywiście jesteś jak powiedziałeś w czarnej dupie, ale takiej z hemoroidami. :) KTO CI DAŁ PRAWO, WYRAŻANIA SIĘ W TEN SPOSÓB O KIBICACH POGONI SZCZECIN? ZAPAMIĘTAJ WIELKIEJ POGONI!!!!!! KTO JEST W CZĘŚCI SPONSOREM TWOICH MIESIĘCZNYCH WYPŁAT? MY KIBICE. I MY TWOI PRACODAWCY MAMY PRAWO CIĘ KARAĆ GWIZDAMI. A ŻEBY TO BYŁO W CAŁOŚCI ZALEŻNE OD NAS DOSTAŁBYŚ DYSCYPLINARKĘ.Obrazek jpg wstawiony na forum umazałeś się w tej dupie!Obrazek jpg wstawiony na forum to nie to co KFC w Szczecinie


Lenczyk o Spaceroviczu:
- Powiem tak: święta krowa odeszła, szkoda jednak, że nie pojechała do Indii, a została w Polsce.


Sytuacja w Śląsku (gwiazda wobec kolegów):
Trener Orest Lenczyk parę razy zwracał mu uwagę, że spóźnia się na treningi. Przed sparingiem z FC Sloboda Sevojno Vuk znów przyszedł spóźniony, ale kiedy z pretensjami wystąpił jeden z kolegów, Sotirović rzucił się na niego z pięściami. Krewkiego Serba obezwładniono, a trener Lenczyk nie mial wątpliwości, Vuk został karnie wyrzucony ze zgrupowania.


Debil:
Ledwie wyleciał z drużyną na obóz przygotowawczy do Turcji, a już musi wracać do kraju. Napastnik Jagiellonii Białystok, Vuk Sotirović, zostanie prawdopodobnie deportowany do Polski.








Serb trafił do tureckiego aresztu po tym, jak wywołał awanturę w samolocie podczas podróży "Jagi" na obóz. 26-latek mimo wielu próśb stewardes i kapitana samolotu nie chciał przestać... bawić się telefonem komórkowym. W efekcie zaraz po wylądowaniu został zatrzymany przez lotniskową ochronę. Obecnie serbski piłkarz czeka na deportację.

To niejedyny wybryk Sotirovicia podczas jego gry w Białymstoku. Niedawno oświadczył, że nie zamierza występować w Jagiellonii, bo... zakochał się w łodziance i chce przenieść się do Widzewa. Ostatecznie jednak i ze związku, i z transferu nic nie wyszło.

Myślał że zwolnią trenera bo pozbył się "gwiazdy":

- Trener Probierz powiedział po wtorkowym treningu, że nie jest zadowolony z mojej postawy na boisku i treningach. Skoro tak jest, to dlaczego grałem w podstawowym składzie? Z mojej strony wygląda to tak, że on chce stąd odejść. Pewnie jest już dogadany z jakimś klubem. Przecież po każdym meczu powtarza, że jest gotowy na rozwiązanie umowy - mówił nam ostro Sotirović.

To są tylko przykłady jak niepoważny może być Vuk. Panie Smolny ja się pytam: Kto trzyma takiego grajka?

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 20 lutego 2012, 05:16 [11 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 07:02
Obrazek jpg wstawiony na forum


mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6240 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 07:24
ja tak się zastanawiam i myślę ,że ten Piłkarz to ma rację ot tak żeby być pod prąd - ja mu dziękuję za minioną rundę, dziękuję mu za lidera i dziękuję mu za grę w Pogoni..... WYPIERDALAJ!


=ZDR=
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 07:57
Brać komórkę z aparatem w łapę i robić gwiazdorkowi zdjęcia gdzie popadnie. W klubach, KFC i innych uciechach spacerowicza pełno, może to stanie się pretekstem do wywalenia go z klubu...

Ostatnio edytowany przez: chrisxx, 20 lutego 2012, 09:45 [1 raz(y)]


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 09:26
Dziwie sie Zarzadowi ze jeszcze mu nie zamkneli pyska.Udzielajac takich wywiadow dziala tylko na szkode klubowi.I to nie pierwszy jego taki wywiad.Tlusta parowo ,WON


,,Vi är överallt,,- POGON
abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 10:16
Vuk - uświadom sobie , że w Szafie też nie jesteś mile widziany.


Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4856 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 10:36
Poprośmy Vuka o oficjalny komunikat w którym poinformuje nas jak mamy się "pokazać", w końcu mamy szanse na transmisję. Oczywiście na podstawie własnych doświadczeń ze Śląskiem.

A na poważnie idiota powinien dostać po kieszeni za działanie na szkodę klubu to może się zamknie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005