Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 19:05

  Muzzy napisał:  
To, co niektórzy tutaj prezentują, nazywa się regułą konsekwencji. W skrócie: sytuacja się zmienia, ale ja już powiedziałem, że Sasal to ..., więc będę mówił tak dalej co by się nie działo, bo głupio nagle zmienić zdanie. :)



Ok. To może ja zabiorę głos, ponieważ bezpośrednio m.in. to mnie dotyczy.
Dla mnie Sasal to słaby trener, ponieważ:
1. Mimo wszystko DLA MNIE nie widać walki na boisku (ok, grają jakoś tam piłką, ale nie ma gryzienia trawy).
2. Przy prowadzeniu np. 3:0, wpuszcza Cotyrobisza. A kiedy ogra młodych? Jak wejdziemy do Ekstraklasy?
3. Pomijanie m.in. Wólka, NOTORYCZNE, również jest dla mnie niezrozumiałe. I z tym powinien się każdy zgodzić, kto obserwuje tego zawodnika min. od 2 lat. Zawsze robił dużo "szumu" po swoim wejściu.
4. Nie chce mi się liczyć jaką średnią wieku miała chociażby ostatnia jedenastka, która wyszła na boisko w Bytomiu. Ale tak jest w każdym meczu. Za Płatka (strzelam w ciemno) była napewno niższa.
5. Zarząd kiedyś mówił (o ile się nie mylę to zarząd) że trzeba budować drużynę na wychowankach, chłopakach z regionu itp. I co się stało po przyjściu Sasala? Sami sobie odpowiedzcie.Gdzie Ci chłopacy z regionu? Ile musiał się do Frączczaka przekonywać? Gdyby nie wymóg młodzieżowca to pewnie i do Szałka by się długo przekonywał. Aż strach pomyśleć, co będzie jak w nowej Akademii zaczną grać już starsi chłopcy. Gdzie pójdą? Na śląsk?
6. A co z tym młodym który strzela tyle bramek w rezerwach? (akurat wyleciało mi nazwisko) Tak ciężko dać mu szansę w końcówkach?
7. Ja wiem, że przy awansie nie jest pewne czy dostaniemy licencje, ale załóżmy że dostaniemy. I wtedy trzonem drużyny są Edi Ława, Radler, Noll, Hricko, Kollendowicz. Ponad połowa drużyny koło 30-tki (niektórzy grubo po niej). I co się zacznie budowanie drużyny od nowa? To już będzie ekstraklasa. Przykład ŁKS-u pokazuje że tak łatwo się nie uda. Trzeba już teraz zacząć o tym myśleć. A tu nie widać żadnych młodych, którzy "mocno pukają" do pierwszej jedenastki.

Ps. To tak na szybko co mi do głowy przyszło. Poza tym bardzo jestem ciekawy okresu przygotowawczego i tego jak się drużyna będzie prezentować po nim w lidze.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 19:23

  Cytat:  
1. Mimo wszystko DLA MNIE nie widać walki na boisku (ok, grają jakoś tam piłką, ale nie ma gryzienia trawy).



W ogóle się z tym nie zgadzam, ostatnimi czasy bardzo fajnie walczą na boisku, a w meczach z Zawiszą czy z Arką było to dosłownie gryzienie trawy.


  Cytat:  
2. Przy prowadzeniu np. 3:0, wpuszcza Cotyrobisza. A kiedy ogra młodych? Jak wejdziemy do Ekstraklasy?



Wydaje mi się, że Sotirovic jest wpuszczany po to, żeby całkowicie mu nie odjebało - albo inna kwestia, może mieć coś w kontrakcie zapisane na temat grania. Poza tym kogo młodego prócz Wólkiewicza i Zwolińskiego miałby Sasal wpuścić? Lewandowski leczy kontuzję, Mandrysz jak gra to zazwyczaj cieniuje, tylko Szałek się wybił na tyle, że stał się pewnym puntem defensywy drużyny.


  Cytat:  
6. A co z tym młodym który strzela tyle bramek w rezerwach? (akurat wyleciało mi nazwisko) Tak ciężko dać mu szansę w końcówkach?



Zwoliński.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 19:39
Gra na chwilę obecną się ustabilizowała, do tego Sasala bronią wyniki. Serb - wypad zimą. Moim zdaniem mógłby dawać szansę młodym na te końcówki tym bardziej przy wyniku 3:0 i tak miażdżącej przewadze. Podkreślam, że to moja opinia.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 19:50

  ArP napisał:  

  verte napisał:  
Można mieć swoje zdanie co do postawy Sotirovica. Ale napisze cos kontrowersyjnego ale moim zdaniem obiektywnego. Vuk gdy wszedł w meczu z Arką na boisko, to takiej zacietości w grze dawno u niego nie widzialem. Nie wychodziły mu zagrania ale co do zaangazowania w gre nie mozna miec było chyba pierwszy raz pretensji. Tak samo wczoraj.
.



Sorry, ale gadasz straszne głupoty, a jak ma się zachowywać zawodnik, który wchodzi i jest wypoczęty? ma zapierdalać bo rywal jest podmęczony i jest to jego święty obowiązek, a ty piszesz jakby "książę" nie wiem czym się popisał.



Wcale nie głóupoty. Większość twierdzi że nie biega i nie walczy. A w ostatnich meczach tak nie jest. Mi się nie podoba że taki zawodnik moze robić ferment w zespole. Zbyt silna, być może kaprysna indywidualność. Jednak ostatnio jak wchodzi to robi swoją robotę. I gdyb6y mu ze dwa zagrania wyszły to byłyby to naprawdę dobrze pomyslane i efektowne akcje.
Generalnie nie chcę go bronić ale trzeba byc obiektywnym w sądach.


21:37
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 20:05

  verte napisał:  

  ArP napisał:  

  verte napisał:  
Można mieć swoje zdanie co do postawy Sotirovica. Ale napisze cos kontrowersyjnego ale moim zdaniem obiektywnego. Vuk gdy wszedł w meczu z Arką na boisko, to takiej zacietości w grze dawno u niego nie widzialem. Nie wychodziły mu zagrania ale co do zaangazowania w gre nie mozna miec było chyba pierwszy raz pretensji. Tak samo wczoraj.
.



Sorry, ale gadasz straszne głupoty, a jak ma się zachowywać zawodnik, który wchodzi i jest wypoczęty? ma zapierdalać bo rywal jest podmęczony i jest to jego święty obowiązek, a ty piszesz jakby "książę" nie wiem czym się popisał.



Wcale nie głóupoty. Większość twierdzi że nie biega i nie walczy. A w ostatnich meczach tak nie jest. Mi się nie podoba że taki zawodnik moze robić ferment w zespole. Zbyt silna, być może kaprysna indywidualność. Jednak ostatnio jak wchodzi to robi swoją robotę. I gdyb6y mu ze dwa zagrania wyszły to byłyby to naprawdę dobrze pomyslane i efektowne akcje.
Generalnie nie chcę go bronić ale trzeba byc obiektywnym w sądach.



To napastnik, a go rozlicza się z bramek lub asyst- u Vuka ani jednego ani drugiego. " I gdyby mu..." no właśnie gdyby...ale się nie udało i coraz mniej udaję.

Sądzę,że Vuk to trochę takie przypadek Petasz w innej odmianie ale mimo wszystko znajduję podobieństwo: Pograł dobrze ( u innych akurat ) chciał być gwiazdą (lub ma takie poczucie) , ale zanim nią został zraził do siebie kibiców i teraz co by nie zrobił to i tak będzie zbierał krytykę :)

Odnośnie stadionu to licencje dostaniemy, parę rzeczy Mosir na szybko poprawi, parę przy retuszują i licencje dostaną, wystarczy spojrzeć na ekstraklasowy stadion ŁKS-u, który jest jeszcze bardziej prehistoryczny niż nasz obecny.[120x:


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2011 22:45

  verte napisał:  

  ArP napisał:  

  verte napisał:  
Można mieć swoje zdanie co do postawy Sotirovica. Ale napisze cos kontrowersyjnego ale moim zdaniem obiektywnego. Vuk gdy wszedł w meczu z Arką na boisko, to takiej zacietości w grze dawno u niego nie widzialem. Nie wychodziły mu zagrania ale co do zaangazowania w gre nie mozna miec było chyba pierwszy raz pretensji. Tak samo wczoraj.
.



Sorry, ale gadasz straszne głupoty, a jak ma się zachowywać zawodnik, który wchodzi i jest wypoczęty? ma zapierdalać bo rywal jest podmęczony i jest to jego święty obowiązek, a ty piszesz jakby "książę" nie wiem czym się popisał.


http://forum.pogononline.pl/login.php?akcja=wyloguj
Wcale nie głóupoty. Większość twierdzi że nie biega i nie walczy. A w ostatnich meczach tak nie jest. Mi się nie podoba że taki zawodnik moze robić ferment w zespole. Zbyt silna, być może kaprysna indywidualność. Jednak ostatnio jak wchodzi to robi swoją robotę. I gdyb6y mu ze dwa zagrania wyszły to byłyby to naprawdę dobrze pomyslane i efektowne akcje.
Generalnie nie chcę go bronić ale trzeba byc obiektywnym w sądach.



dla mnie przede wszystkim jest bez formy (nie umie przetrzymać piłki, często zamiast przyjąć i wykonać ten ruch do piłki to po prostu ona sobie leci i się od niego odbija - brakuje mu wyczucia), szczególnie jak się porównuje go na tle innych, a to że wcześniej nie biegał i że teraz podbiegnie kilka razy w meczu to chyba nie powód żeby go chwalić


Pogoń Szczecin MKS!
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 08:04
A ja myslę wręcz przeciwnie. Umie przetrzymac piłkę, ma zmysł do gry i wyczucie. jest tylko zupelnie bez kondycji i szybkości. Po prostu prawdopodobnie poprzez olewanie treningów totalnie sie zaniedbał. I nie sądzę zeby sie to zmienilo. To znaczy raczej pracowac mu sie nie bedzie chcialo.


21:37
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 11:41

  verte napisał:  
A ja myslę wręcz przeciwnie. Umie przetrzymac piłkę, ma zmysł do gry i wyczucie. jest tylko zupelnie bez kondycji i szybkości. Po prostu prawdopodobnie poprzez olewanie treningów totalnie sie zaniedbał. I nie sądzę zeby sie to zmienilo. To znaczy raczej pracowac mu sie nie bedzie chcialo.

Tylko? W tej lidze walka to podstawa, a bez kondycji to można grać w kopaną jak Pudzian walczyć w MMA.


P. S.
Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 14:41

  verte napisał:  
A ja myslę wręcz przeciwnie. Umie przetrzymac piłkę, ma zmysł do gry i wyczucie. jest tylko zupelnie bez kondycji i szybkości. Po prostu prawdopodobnie poprzez olewanie treningów totalnie sie zaniedbał. I nie sądzę zeby sie to zmienilo. To znaczy raczej pracowac mu sie nie bedzie chcialo.



Za to mu płacą, ze ma być w formie i mieć kondycje.


Łobez zawsze z Pogonią
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 16:13
Pierdzielicie bez sensu - Vuk do wyjebania jak najszybciej. Proste - nie potrzeba nam maruderów.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 16:52
Sotirovic out, a co do Sasala to moim zdaniem z Płatkiem byśmy nie mieli tak dobrych wyników. I ja z Sasala jestem zadowolony, nie można wiecznie narzekać. Mamy Pogoń, która ma realne szanse na Ekstraklasę. W zespole jest wielu ciekawych, wartościowych zawodników jak Janukiewicz. Mamy młodych chłopaków, w tym kilku z regionu. W końcu mamy stosunkowo sensownych właścicieli (w porównaniu z poprzednimi naszymi doświadczeniami..). I tak dalej :)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 17:07

  szczepiii napisał:  
Sotirovic out, a co do Sasala to moim zdaniem z Płatkiem byśmy nie mieli tak dobrych wyników. I ja z Sasala jestem zadowolony, nie można wiecznie narzekać. Mamy Pogoń, która ma realne szanse na Ekstraklasę. W zespole jest wielu ciekawych, wartościowych zawodników jak Janukiewicz. Mamy młodych chłopaków, w tym kilku z regionu. W końcu mamy stosunkowo sensownych właścicieli (w porównaniu z poprzednimi naszymi doświadczeniami..). I tak dalej :)



Rozumiem, że można się cieszyć z pierwszego miejsca, ale... żeby popadać w taki hurraoptymizm? Bez przesady - polemizowałbym co do trenera, zawodników i zarządu...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 17:20

  szczepiii napisał:  
Sotirovic out, a co do Sasala to moim zdaniem z Płatkiem byśmy nie mieli tak dobrych wyników. I ja z Sasala jestem zadowolony, nie można wiecznie narzekać. Mamy Pogoń, która ma realne szanse na Ekstraklasę. W zespole jest wielu ciekawych, wartościowych zawodników jak Janukiewicz. Mamy młodych chłopaków, w tym kilku z regionu. W końcu mamy stosunkowo sensownych właścicieli (w porównaniu z poprzednimi naszymi doświadczeniami..). I tak dalej :)



Sezon zaczyna się w marcu,do tego mnie akurat gra nie przekonuje,więc dalej jestem zdania Sasal słaby trener.


Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4846 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 18:38
Bądź chociaż zdania że przeciętny, gdyby był słaby nie bylibyśmi liderem ;>


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 22:04

  120x napisał:  
(...wycialem inna wypowiedz bo do tego sie chcialem odniesc tylko...)

To napastnik, a go rozlicza się z bramek lub asyst- u Vuka ani jednego ani drugiego. " I gdyby mu..." no właśnie gdyby...ale się nie udało i coraz mniej udaję.

Sądzę,że Vuk to trochę takie przypadek Petasz w innej odmianie ale mimo wszystko znajduję podobieństwo: Pograł dobrze ( u innych akurat ) chciał być gwiazdą (lub ma takie poczucie) , ale zanim nią został zraził do siebie kibiców i teraz co by nie zrobił to i tak będzie zbierał krytykę :)

Odnośnie stadionu to licencje dostaniemy, parę rzeczy Mosir na szybko poprawi, parę przy retuszują i licencje dostaną, wystarczy spojrzeć na ekstraklasowy stadion ŁKS-u, który jest jeszcze bardziej prehistoryczny niż nasz obecny.[120x:



Bardzo dobre porownanie sytuacji Vuka z Petim, tak jak "czepianie" sie KFC (a moze sałatke tam jadl) tak jak żelu Peti'ego

Oni nie maja byc wybierani w "Tap Maddell" a grac i wykonywac zadania postawione przez trenera

Poki graja w Pogoni poty lepiej jest ich wspierac, a nie oslabiac

Sa tacy, ktorych stress dopinguje i wznosza sie na wyzyny, sa tacy co potrafia blyszczec wtedy kiedy maja "komfort" a nawet wrecz cieplarniane warunki

:-)


Lemur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/11/2011 22:52

  szpadel* napisał:  

  szczepiii napisał:  
Sotirovic out, a co do Sasala to moim zdaniem z Płatkiem byśmy nie mieli tak dobrych wyników. I ja z Sasala jestem zadowolony, nie można wiecznie narzekać. Mamy Pogoń, która ma realne szanse na Ekstraklasę. W zespole jest wielu ciekawych, wartościowych zawodników jak Janukiewicz. Mamy młodych chłopaków, w tym kilku z regionu. W końcu mamy stosunkowo sensownych właścicieli (w porównaniu z poprzednimi naszymi doświadczeniami..). I tak dalej :)



Sezon zaczyna się w marcu,do tego mnie akurat gra nie przekonuje,więc dalej jestem zdania Sasal słaby trener.



Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego wszyscy nadal czepiają się Sasala. Facet odwalił kawał dobrej roboty z tym zespołem. I chociaż też uważam, że huraoptymizm po rundzie jesiennej nie jest wskazany, to w przypadku Sasala przydałby się obiektywizm. Jesteśmy liderem, mamy najskuteczniejszy zespół w całej lidze i najlepszą obronę. Wyniki na wyjazdach wyglądają jak wyglądają, ale po Gieksie i Polonii wygląda to dużo lepiej. Poza tym, nie wiem czy wszyscy mają tego świadomość, że w meczu z Polonią Sasal po raz pierwszy mógł wystawić taką samą jedenastke, jak w poprzednim spotkaniu. Rotacje w składzie były ogromne, co nawet przy szerokiej kadrze jest problemem.

Jeżeli po kilku meczach rundy wiosennej Pogoń zacznie grać tragicznie i notorycznie tracić punkty, to przyłączę się do chóru malkontentów, którzy głoszą, że Sasal to słaby trener. Ale teraz moim zdaniem zasłużył na większy szacunek.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/11/2011 00:21
Lemur wiesz dlaczego? 1.Kazdemu zapadly w pamieci mecze wyjazdowe,gdzie oddawalismy po 1 strzale w meczu a przy tym nie biegajac. 2.Sasal sparzyl do siebie swoimi inteligentnymi konferencjami gdzie majaczyl o szanowaniu pkt,albo o lekcewazeniu przeciwnika lub o dobrej grze wieprza. 3.Dla niektorych dziwne sa jego roszady kadrowe a raczej ich brak,na sile wpuszczanie wieprza.Napewno by sie jeszcze cos znalazlo ale napewno sytuacja powoli sie zmienia.Golym okiem widac ze obrona gra pewniej wiec progres jest.Do pelnie szczescia brakuje jeszcze tego czegos Sasalowi,takiej pewnosci siebie,jaj,zeby mowil otwarcie co jest 5 bo tak narazie on taki nijaki jest dlatego chodz jestesmy liderem ludzi do siebie do konca nie przekonal.Pewnie po kolejnych zwyciestwach sie to zmieni,oby:)


,,Vi är överallt,,- POGON
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/11/2011 01:22

  szczepiii napisał:  
W końcu mamy stosunkowo sensownych właścicieli (w porównaniu z poprzednimi naszymi doświadczeniami..). I tak dalej :)



Sensowny co daje hajs to jest...ale jedne i oby jak najszybciej wykupił pozostałych "większościowców"

Pod względem merytorycznym to jest może i dwóch sensownych bo trzeci nadal dopiero ogarnia co jak i wogle :)


Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4846 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/11/2011 01:58
Wersja z Sasalem

- mamy lidera- dobry trener
- awansujemy do ekstraklasy- super trener
- zaczniemy w tej ekstraklasie przegrywać- słaby trener
- przegramy z Polkowicami - trener do zmiany.

Mamy wymagania.


Lemur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/11/2011 09:12

  spagetti napisał:  
Lemur wiesz dlaczego? 1.Kazdemu zapadly w pamieci mecze wyjazdowe,gdzie oddawalismy po 1 strzale w meczu a przy tym nie biegajac. 2.Sasal sparzyl do siebie swoimi inteligentnymi konferencjami gdzie majaczyl o szanowaniu pkt,albo o lekcewazeniu przeciwnika lub o dobrej grze wieprza. 3.Dla niektorych dziwne sa jego roszady kadrowe a raczej ich brak,na sile wpuszczanie wieprza.:)



1. Na wyjazdach rzeczywiście wyglądało to słabo. Tylko po pewnym czasie Sasal wziął ten ten zesół za ryj i widać, że wreszcie to jakoś wyglada. Mecze z Gieksą czy Polonią najlepiej o tym świadczą.
2. Ale Sasal mówił, że remis jest dla niego porażką. Że Pogoń wszędzie jedzie po trzy punkty. Ale wiadomo, że remis jest lepszy od porażki. Odejmijmy sobie teraz 5 punktów (bo tyle było remisów) i zobaczmy gdzie jesteśmy w tabeli. "Jak meczu nie można wygrać, trzeba go zremisować" - stare powiedzenie.
3. Roszady kadrowe są ogromne. Występowały praktycznie w każdym meczu. Co do wpuszczania CoTyRobisza - Donald nie jest gotowy na grę 90 minut. Sami widzicie, że od 60 - 70 minuty drepcze po boisku. A na chwilę obecną innego napastnika nie ma. Poza tym - pytanie jak jest skonstruowany kontrakt CoTyRobisza. Może zastrzegł sobie, że w każdym meczu musi pojawić się na boisku.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005