Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
rensdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5415 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/07/2010 09:59
ŁKS się zbroi. Zobaczymy co z tego będzie...


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 16/07/2010 21:34
Po dzisiejszym przeglądzie prasy takie 2 newsy.
..............................................................................................................................
Jak to się dzieje, że GKP Gorzów, które ma długi wobec mnie, dostało licencję na grę w I lidze? - oburza się bramkarz Pogoni Szczecin Radosław Janukiewicz.

- Jeśli się to potwierdzi, oddamy sprawę do Wydziału Dyscypliny - zapewnia szef komisji licencyjnej Jan Popiołek. A GKP Gorzów płacić nie zamierza...

Sprawa ciągnie się już od roku, gdy Janukiewicz reprezentował barwy gorzowskiego klubu. Głównym winowajcą słabej gry drużyny został obwołany właśnie golkiper, więc prezes klubu Sylwester Komisarek przesunął go do zespołu juniorów.

- I zapowiedział, że nie wypłaci mi pensji za trzy miesiące. W sumie, wraz z odsetkami, jest to kilkadziesiąt tysięcy złotych - mówi zawodnik, któremu rację przyznał sąd polubowny przy PZPN. Wyrok jest prawomocny, ale gracz Pogoni pieniędzy nie dostał.

- Nie będę nic płacił, sprawę skieruję do sądu cywilnego - mówi zdenerwowany Komisarek.

- Janukiewicz to nieudacznik, który - gdybym nie odsunął go od składu - doprowadziłby do degradacji drużyny. Podstawową pensję dostał, ale jak może domagać się wypłaty premii za występy w meczach, w których nie grał?

- dziwi się prezes. - Moja pensja składała się z dwóch części: podstawowej i tzw. nagrody sportowej. Ta druga nie była uzależniona od mojej formy, więc ją też powinienem dostać - odpowiada Janukiewicz.
Pytanie jednak, jak to się stało, że mimo długów klub dostał licencję na grę w I lidze.

- Nie widziałem żadnych zastrzeżeń. Nie jestem duchem świętym, by wszystko wiedzieć. Gdyby piłkarz wysłał do nas pismo, że coś takiego się dzieje, na pewno zareagowalibyśmy i oddalibyśmy sprawę do Wydziału Dyscypliny. I tak zrobimy, jeśli to się potwierdzi. Co grozi GKP? Na przykład odjęcie punktów - twierdzi Jan Popiołek.
..............................................................................................................................

Pogoń Szczecin rozglądała się za bramkarzem, ale ostatecznie działacze podpisali nową umowę z Krzysztofem Pyskatym. Do Szczecina mógł trafić Bartosz Fabiniak, ale dla Pogoni był trochę za drogi.

Pogoń od początku okresu przygotowawczego poszukiwała nowego golkipera. W klubie zatrudniono jako szkoleniowca bramkarzy Siergieja Szypowskiego i miał on już kilku kandydatów, jednak wszyscy zostali odrzuceni. Aktualnie testowany jest jeszcze 20-letni Łukasz Kupczanko. Bramkarz Arkonii Szczecin dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, ale sztab trenerski nie podjął jeszcze decyzji w jego sprawie. Poza tym jak mówią w klubie, to melodia przyszłości.

Tymczasem dość niespodziewanie Widzew Łódź wystawił na listę transferową Bartosza Fabiniaka, wychowanka Energetyka Gryfino, byłego bramkarza Pogoni Szczecin. Ten wysoki golkiper zaliczył w poprzednim sezonie tylko jeden mecz w barwach łódzkiej drużyny. Tam stawiano na doświadczonego 35-letniego Macieja Mielcarza.

- Na listę transferową wystawiamy utalentowanych zawodników, którzy jednak mają na swojej pozycji w Widzewie bardzo dużą konkurencję i tym samym znacznie utrudniony dostęp do pierwszego składu. Ich ambicją nie jest siedzenie na ławce rezerwowych - tak brzmi komunikat wiceprezesa Widzewa, Mateusza Cacka.

W Pogoni Szczecin sytuacja jest o tyle skomplikowana, że klub niedawno podpisał nowe umowy z dotychczasowymi bramkarzami: Radosławem Janukiewiczem i Krzysztofem Pyskatym.

- Trochę zbyt późno dotarła do nas informacja o tym, że Fabiniak jest do kupienia - mówi Robert Dymkowski, dyrektor Pogoni Szczecin. - W przypadku jego pozyskania musielibyśmy się pożegnać z którymś bramkarzem, a to byłoby mało eleganckie po podpisaniu nowych umów. Poza tym Fabiniak jest zawodnikiem z ważnym kontraktem, więc trzeba za niego zapłacić. Rok temu podpytywaliśmy w Widzewie o możliwość kupienia Bartka. Łodzianie chcieli za niego około miliona złotych. Teraz ta cena pewnie trochę spadła, ale dalej jest wysoka.


PS 1948
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/07/2010 20:04
Flota wymienia murawę, ale nie tylko, bo w przyszłym roku mają robić zadaszenie i budynek dla VIP. Ciekawe czy się wyrobią z murawą na mecz z Pogonią.

Wątek i zdjęcia z forum koparek --> KLIK


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/07/2010 21:30
Krzysztof Mączyński zostanie wypożyczony na rok do Łódzkiego Klubu Sportowego - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

- To dla mnie doskonała wiadomość - cieszy się 23-letni piłkarz. - Chcę przede wszystkim grać jak najwięcej. A tak było w ŁKS-ie, dlatego chętnie do niego wrócę.

Nieoficjalnie wiadomo, że Mączyński przyjedzie do Łodzi w piątek. Dlaczego? - W czwartek Wisła rozegra mecz w Lidze Europy i dopiero po nim Krzysiek będzie mógł zostać formalnie wypożyczony - wyjaśnia Daniel Weber, menedżer piłkarza.


A rywale się zbroją ŁKS - Mączyński , GKS - Kaliciak wzmocnienia także porobiło jeszcze parę drużyn.


PS 1948
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 19/07/2010 22:12
Skazywany na miernotę ŁKS w ostatnich dniach zrobił ciekawe transfery. Fakt, że zbierają ich w krótkim czasie i będą mieli mało czasu na zgranie (co daję nam szansę na inaugurację), ale z biegiem czasu będą na pewno groźni.
Skład w ostatnim sparingu z Legią jak na I ligę znośny:
Łódzki KS: 1. Bogusław Wyparło - 6. Piotr Klepczarek, 10. Mariusz Mowlik, 4. Marcin Adamski , 22. Adrian Woźniczka - 9. Marcin Smoliński, 15. Dariusz Kłus, 19. Tomasz Nowak, 2. Damian Pawlak- 21. Rafał Kujawa, 11. Marcin Mięciel.

Do tego teraz wypożyczenie Mączyńskiego, który w ostatnim pobycie w Łodzi spisywał się bardzo dobrze, wypożyczony będzie również Kosecki z Legii, pewnie zostanie u nich też Łabędzki. Całkiem możliwe, że jednak ŁKS powalczy o awans.
Obok nich należy spodziewać się Piasta i GieKSy. Piast o dziwo zatrzymał większość graczy: Smektała, Iwan, Chałbiński, Gamla, Muszalik czy Zganiacz na pewno pozwolą na walkę o powrót do Ekstraklasy. Z kolei GKS pomału wraca do dobrej kondycji finansowej, ciekawe wzmocnienia, jasny cel. Rywalizacja o awans będzie trudniejsza niż się wydawało. Do tego zapewne wypali ktoś ze średniaków: Podbeskidzie, Sandecja, Łęczna czy odmieniona Odra.


proX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/07/2010 00:09

  kiko napisał:  
Skazywany na miernotę ŁKS w ostatnich dniach zrobił ciekawe transfery. Fakt, że zbierają ich w krótkim czasie i będą mieli mało czasu na zgranie (co daję nam szansę na inaugurację), ale z biegiem czasu będą na pewno groźni.
Skład w ostatnim sparingu z Legią jak na I ligę znośny:
Łódzki KS: 1. Bogusław Wyparło - 6. Piotr Klepczarek, 10. Mariusz Mowlik, 4. Marcin Adamski , 22. Adrian Woźniczka - 9. Marcin Smoliński, 15. Dariusz Kłus, 19. Tomasz Nowak, 2. Damian Pawlak- 21. Rafał Kujawa, 11. Marcin Mięciel.

Do tego teraz wypożyczenie Mączyńskiego, który w ostatnim pobycie w Łodzi spisywał się bardzo dobrze, wypożyczony będzie również Kosecki z Legii, pewnie zostanie u nich też Łabędzki. Całkiem możliwe, że jednak ŁKS powalczy o awans.
Obok nich należy spodziewać się Piasta i GieKSy. Piast o dziwo zatrzymał większość graczy: Smektała, Iwan, Chałbiński, Gamla, Muszalik czy Zganiacz na pewno pozwolą na walkę o powrót do Ekstraklasy. Z kolei GKS pomału wraca do dobrej kondycji finansowej, ciekawe wzmocnienia, jasny cel. Rywalizacja o awans będzie trudniejsza niż się wydawało. Do tego zapewne wypali ktoś ze średniaków: Podbeskidzie, Sandecja, Łęczna czy odmieniona Odra.



Co do ŁKS-u zgodzę się z tobą ale Piast z tych zawodników co wymieniłeś to tylko Smektała w miare wygląda a reszta to nic nie pokazała może Gamla trzymał poziom a odeszło 3 podstawowych zawodnikow Glik, Wilczek i Olszar wiec jak bedą w pierwszej 8 na koniec sezonu powinni sie cieszyc


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/07/2010 19:55
Obrazek jpg wstawiony na forum

kolejna trójka w ŁKSie, w czwartek mają przedstawić Łabędzkiego i Mączyńskiego z Cracovii.

Ps. Fajne koszulki mają, wzór strasznie przypomina Ajax.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/07/2010 20:06
Szczerze mówiąc przez rozpoczęciem przygotowań do ligi stawiałem ŁKS na straconej pozycji, ale z każdym dniem jestem bardziej przekonany, że będzie to nasz główny rywal do awansu (dlatego WSZYSCY DO ŁODZI!!!!!!!!! :)), razem z GieKSą ;)


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 00:36
Roczny kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym podpisał Michał Łabędzki. To dziesiąty piłkarz pozyskany przez łodzian w tym sezonie.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 00:47

  Misiek. napisał:  
Szczerze mówiąc przez rozpoczęciem przygotowań do ligi stawiałem ŁKS na straconej pozycji, ale z każdym dniem jestem bardziej przekonany, że będzie to nasz główny rywal do awansu (dlatego WSZYSCY DO ŁODZI!!!!!!!!! :)), razem z GieKSą ;)



Gotowy jestem założyć się o flachę,że ŁKS nie awansuje;p


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 08:32

  szpadel_85 napisał:  

  Misiek. napisał:  
Szczerze mówiąc przez rozpoczęciem przygotowań do ligi stawiałem ŁKS na straconej pozycji, ale z każdym dniem jestem bardziej przekonany, że będzie to nasz główny rywal do awansu (dlatego WSZYSCY DO ŁODZI!!!!!!!!! :)), razem z GieKSą ;)



Gotowy jestem założyć się o flachę,że ŁKS nie awansuje;p



Juz jeden taki niedawno zalozyl sie w temacie MŚ o laptopa i slowa nie dotrzymal wiec uwazaj z zakladami:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 10:08

  Randall McMurphy napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  Misiek. napisał:  
Szczerze mówiąc przez rozpoczęciem przygotowań do ligi stawiałem ŁKS na straconej pozycji, ale z każdym dniem jestem bardziej przekonany, że będzie to nasz główny rywal do awansu (dlatego WSZYSCY DO ŁODZI!!!!!!!!! :)), razem z GieKSą ;)



Gotowy jestem założyć się o flachę,że ŁKS nie awansuje;p



Juz jeden taki niedawno zalozyl sie w temacie MŚ o laptopa i slowa nie dotrzymal wiec uwazaj z zakladami:]



Dlatego o flachę idę,by w razie czego dotrzymać słowa:] Myślę,że wejdzie ktoś spoza pary ŁKSu i GKSu.


Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 13:30

  Ambasador napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

kolejna trójka w ŁKSie, w czwartek mają przedstawić Łabędzkiego i Mączyńskiego z Cracovii.

Ps. Fajne koszulki mają, wzór strasznie przypomina Ajax.



w końcu żydowski klub :)


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 14:46
"Jedyny Polak grający w koszykarskiej lidze NBA Marcin Gortat został współwłaścicielem piłkarskiej spółki ŁKS. "

aŁKS staje na nogi powolutku;p


Crisp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5743 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 16:10
To może teraz zamiast w nogę będą w kosza grać !!! ;D


qbek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 22:35

  szpadel_85 napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  Misiek. napisał:  
Szczerze mówiąc przez rozpoczęciem przygotowań do ligi stawiałem ŁKS na straconej pozycji, ale z każdym dniem jestem bardziej przekonany, że będzie to nasz główny rywal do awansu (dlatego WSZYSCY DO ŁODZI!!!!!!!!! :)), razem z GieKSą ;)



Gotowy jestem założyć się o flachę,że ŁKS nie awansuje;p



Juz jeden taki niedawno zalozyl sie w temacie MŚ o laptopa i slowa nie dotrzymal wiec uwazaj z zakladami:]



Dlatego o flachę idę,by w razie czego dotrzymać słowa:] Myślę,że wejdzie ktoś spoza pary ŁKSu i GKSu.



Ale niestety nie będzie to też MKS


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/07/2010 22:48

  Randall McMurphy napisał:  
Juz jeden taki niedawno zalozyl sie w temacie MŚ o laptopa i slowa nie dotrzymal wiec uwazaj z zakladami:]



Protestuję, nikt nie zatwierdził zakładu :)


Bukowe
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 24/07/2010 13:13
ŁKS przegrywa w sparingu z Bełchatowem 0-3


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 28/07/2010 17:21
O co chodzi z tym herbem ŁKS?


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 28/07/2010 17:24

  Muzzy napisał:  
O co chodzi z tym herbem ŁKS?



a co ma chodzić ? to ich herb


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005