Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4661 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/02/2010 17:49
Start ligi dwa tygodnie później ?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5393 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/02/2010 18:19
Jak co roku szopka z rozpoczęciem/dokończeniem rundy wiosennej wraca jak bumerang...


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3788 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/02/2010 18:55

  BFC napisał:  
Widzew ustalił harmonogram meczów


Terminy Widzewa "u siebie"


i skoro tak to pewnie wazniejsze mecze Pogoni ktore mialyby byc transmitowane, beda rozgrywane w inne dni, pt/nd/pon...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4710 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/02/2010 19:52
JA JAKOŚ DZIWNIE JESTEM SPOKOJNY ŻE łks WYSTARTUJE DO RUNDY REWANZOWEJ,A NAWET ZATRZYMAJA STAN POSIADANIA PERSONALNY. I będą zdeterminowani jak cholera by awansować. Tylko kto wtedy im da licencje? Ci co im zabrali?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4527 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/02/2010 20:31

  Cytat:  
Pierwszoligowa Flota Świnoujście kończy powoli etap testów i przechodzi do podpisywania kontraktów z nowymi graczami.
Znane są już nazwiska siedmiu graczy, którzy na pewno zostaną w klubie na wiosnę. Siłę ognia ma wzmocnić Ensar Arifović, bośniacki napastnik z Górnika Zabrze. Konkurencję w defensywie zwiększą Marcin Staniek (GKS Jastrzębie), Ukrainiec Serhij Czapko oraz Radosław Pruchnik z Tura Turek. W pomocy zobaczymy pomocnika Michała Ciarkowskiego z Polonii Warszawa. W miejsce bramkarza Sergiusza Prusaka przychodzi Krzysztof Żukowski oraz, co bardzo prawdopodobne, Łukasz Jarosiński z Wisły Kraków. - Pojechał do Krakowa załatwić swoje sprawy organizacyjne i będziemy się z nim kontaktować w najbliższym czasie - informuje Leszek Zakrzewski, kierownik zespołu..
Pewny gry we Flocie może być również Bartłomiej Piszczek, który w styczniu rozwiązał kontrakt z pierwszoligową Stalą Stalowa Wola. - W meczu nie grał. Jest lekko kontuzjowany, ale znamy jego wartość i nie musimy go sprawdzać - dodał Zakrzewski. - Z trójki testowanych zrezygnowaliśmy.
Czwartek i piątek to czas podpisywania kontraktów.Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4725 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/02/2010 22:49
Całkiem ciekawe wzmocnienia, na pewno gwarantujące środek tabeli.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4261 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 11/02/2010 10:35

  nowa od nowa napisał:  
JA JAKOŚ DZIWNIE JESTEM SPOKOJNY ŻE łks WYSTARTUJE DO RUNDY REWANZOWEJ,A NAWET ZATRZYMAJA STAN POSIADANIA PERSONALNY. I będą zdeterminowani jak cholera by awansować. Tylko kto wtedy im da licencje? Ci co im zabrali?Spokojnie - nawet jeżeli jakimś cudem wskoczą na 2 miejsce, to i tak awansuje trzecia drużyna - oni nie dostaną licencji


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4920 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 11/02/2010 11:01

  energ napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
JA JAKOŚ DZIWNIE JESTEM SPOKOJNY ŻE łks WYSTARTUJE DO RUNDY REWANZOWEJ,A NAWET ZATRZYMAJA STAN POSIADANIA PERSONALNY. I będą zdeterminowani jak cholera by awansować. Tylko kto wtedy im da licencje? Ci co im zabrali?Spokojnie - nawet jeżeli jakimś cudem wskoczą na 2 miejsce, to i tak awansuje trzecia drużyna - oni nie dostaną licencjiTaka prawda, ŁKS jest już skreślony na parę najbliższych lat dla PZPN za te dochodzenia odszkodowawcze i całą aferę licencyjną...


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5979 dni

*
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 11/02/2010 12:30

  energ napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
JA JAKOŚ DZIWNIE JESTEM SPOKOJNY ŻE łks WYSTARTUJE DO RUNDY REWANZOWEJ,A NAWET ZATRZYMAJA STAN POSIADANIA PERSONALNY. I będą zdeterminowani jak cholera by awansować. Tylko kto wtedy im da licencje? Ci co im zabrali?Spokojnie - nawet jeżeli jakimś cudem wskoczą na 2 miejsce, to i tak awansuje trzecia drużyna - oni nie dostaną licencjiJesteś pewien, że akurat trzecia? Przecież licencja na grę w Ekstraklasie to nie przelewki hihi Poza tym nadal nie wiadomo kto zajmie miejsce "premiowane" spadkiem do 1 ligi.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3788 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 11/02/2010 18:15
dokladnie, jest pare klubow w e-klasie ktore nawet jak sie utrzymaja moga nie dostac licencji ;]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4725 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 12/02/2010 00:55

  Cytat:  
:
Pan
Prezes Rady Ministrów
Rzeczypospolitej Polskiej
Donald TuskSzanowny Panie Premierze!W dniu 10 lutego 2010 roku mocą uchwały Rady Miejskiej w Łodzi dotyczącej stanowiska Rady Miejskiej w Łodzi o dofinansowania spółki "Łódzki Klub Sportowy Piłkarska Spółka Sportowa" z budżetu miasta Łodzi ustanowiono, że ŁKS nie otrzyma kwoty 3,6 milionów złotych na dalsze funkcjonowanie. Decyzja ta sprawiła prawdopodobne zniknięcie na najbliższe lata z piłkarskiej mapy Polski najstarszego łódzkiego stowarzyszenia sportowego.
Łódzki Klub Sportowy istnieje od 1908 roku. Przez lata ludzie związani z Klubem dawali dowody swojego patriotyzmu i oddania zasadom czystej rywalizacji sportowej. To ŁKS jest jednym z klubów, które wystąpiły w pierwszych mistrzostwach Polski w 1921 roku, to ŁKS jest jednym z założycieli piłkarskiej ligi w naszym kraju, to ŁKS dostarczył wielu wybitnych reprezentantów, z których znaczna część była wychowankami Klubu, to wreszcie ŁKS przez lata dawał, wciąż daje i jesteśmy przekonani, że dawać będzie, radość tysiącom łodzian, obywatelom naszej ojczyzny.


Zwracamy się do Pana nie tylko, jako do Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, ale jako do sympatyka piłki nożnej, wiernego kibica, któremu dobro polskiej piłki nożnej leży głęboko na sercu. Panie Premierze, prosimy przyjrzeć się sprawie!

W 2007 roku ŁKS stracił na rzecz Miasta Łódź swoje tereny, z którymi związany był od lat 20-tych ubiegłego wieku. Na boiskach treningowych, na których swoje umiejętności szkolili m.in. tacy piłkarze jak Jan Tomaszewski, Marek Dziuba, Stanisław Terlecki, Tomasz Wieszczycki, Marek Saganowski i Tomasz Kłos, stanęła hala wielofunkcyjna, którą poszczycić się może się nie tylko Łódź, ale także i Rzeczpospolita Polska. W zamian obiecano Łódzkiemu Klubowi Sportowemu wybudowanie boisk treningowych w innym miejscu. Do dziś boisk tych nie ma, a piłkarze ŁKS, przede wszystkim ci młodzi, będący nadzieją polskiej piłki, muszą borykać się z tak prozaicznym problemem, jak baza treningowa.

Przez lata łódzcy politycy traktowali ŁKS "po macoszemu", nie interesując się coraz gorszą sytuacją Klubu. W chwili, kiedy to jedno z najbardziej zasłużonych stowarzyszeń sportowych w Polsce stanęło na krawędzi swego istnienia, pojawiła się szansa na odbudowanie Łódzkiego Klubu Sportowego. Łódzcy radni oraz powołany przez Pana, Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Łodzi, zadecydowali jednak inaczej. Ich pobudek znać nie chcemy, bo jest nam najzwyczajniej wstyd, że wybraliśmy osoby tak nieodpowiedzialne i niesłuchające głosów swoich wyborców. Są to jednak pobudki, których celem jest uniemożliwienie funkcjonowania ŁKS. Zabrakło dobrej woli, by uratować jeden z symboli Miasta i piłkarskiej Polski. Jesteśmy jednak przekonani, że łodzianie zweryfikują ich działania w jesiennych wyborach samorządowych.

My, jako kibice nie pozwolimy na to, by decyzje polityczne bądź podyktowane innymi małostkowymi pobudkami nieodpowiedzialnych osób sprawiły, że Łódzki Klub Sportowy przestanie istnieć. Podniesiemy się z kolan, bo jesteśmy sympatykami instytucji, która przetrwała ciężkie czasy zaborów, I i II wojny światowej oraz okresu komunizmu. Instytucji o rodowodzie i tradycji, jakich mało w sportowej Polsce.


Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego


Do wiadomości:


Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz
Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski
Marszałek Województwa Łódzkiego Włodzimierz Fisiak
Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska
Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Łodzi Tomasz Sadzyński
Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi Tomasz KacprzakSkoro tak, po to co im Tusk i cała reszta polityków, którzy są adresatami tego listu. :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4565 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 12/02/2010 01:56
Dla mnie to wygląda na mowe pożegnalną :]


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 12/02/2010 11:19
Taka ciekawostka o "potencjalnym" niedoszłym sponsorze ŁKSu trzymanym w tajemnicy:

  Cytat:  
Trzeba otwarcie powiedzieć, że kibice ŁKS-u byli oszukiwani bajkami o potężnym sponsorze, przy którym - cytuję - "Cacek to biedny człowiek". Później, gdy rada miejska nie zgodziła się oddać terenów "w ciemno", mityczny sponsor zmienił się w dobrze znanego Antoniego Ptaka.To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4725 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 15/02/2010 19:35

  Cytat:  
Kibice ŁKs Łódź manifestowali przed budynkiem łódzkiego magistratu. Ponad pół tysiąca kibiców miało pretensje do radnych, którzy w ubiegłym tygodniu odmówili dokapitalizowania miejskiej spółki piłkarskiej ŁKS PSS.

Obecnie sytuacja ŁKS jest bardzo trudna i być może zespół nie przystąpi do wiosennych rozgrywek. Stojący przed budynkiem kibice rozwiesili plakat, na którym napisano - "Walczyć o stołki umiecie, Łodzianom pomóc nie chcecie". Odpalono kilka rac, odśpiewano kilka klubowych piosenek. Policja oceniła protest jako spokojny.

Grzegorz Marciniak, źr. PAPJak dotąd po pospolitego ruszenia jeszcze daleko...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4653 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 16/02/2010 16:38
16 lutego 2010, 14:30 - Side

Widzew Łódź 0-3 Zoria Ługańsk

Bramki zdobyli: Serhij Syluk 19, Maksym Biłyj 50, Serhij Szewczuk 52 (k)


Widzew Łódź: Bartosz Fabiniak - Łukasz Broź (61 Polizoi Arbëri), Jarosław Bieniuk, Ugochukwu Ukah (52 Wojciech Szymanek), Dudu Paraíba, Krzysztof Ostrowski (70 Adrian Budka), Wojciech Szymanek (46 Łukasz Grzeszczyk), Mindaugas Panka, Piotr Grzelczak (61 Tomasz Lisowski, 87 Łukasz Broź), Darvydas Šernas (46 Velibor Đurić), Marcin Robak (82 Przemysław Oziębała).

Zoria Ługańsk: Bohdan Szust (46 Ihor Szczuchowcew) - Serhij Szewczuk (72 Wałerij Mazur), Wołodymyr Jezerskyj, Maksym Kowaliow, Mykyta Kameniuka (72 Dmytro Chowbosza) - Artem Semenenko (69 Serhij Kołesnyczenko), Ihor Skoba (46 Wadym Milko), Ihor Czajkowskyj (55 Serhij Rudyka), Serhij Syluk (69 Jehor Kartuszow) - Maksym Biłyj, Taras Łazarowycz (61 Ołeksandr Wołkow).

żółte kartki: Semenenko, Wołkow, Kołesnyczenko.
czerwona kartka: Ugochukwu Ukah (52. minuta, Widzew).

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Widzew Łódź przegrał 0-3 (0-1) z trzynastą drużyną ukraińskiej ekstraklasy - Zorią Ługańsk.

PS. Ciekawe jak Pogoń wypadnie grając z Zorią Ługańsk


PS 1948
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 16/02/2010 22:44

  RS4 napisał:  Liga zgodnie z planem


No One Like Us....We don't Care...
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/02/2010 13:34

  Dyzio napisał:  

  Cytat:  
Kibice ŁKs Łódź manifestowali przed budynkiem łódzkiego magistratu. Ponad pół tysiąca kibiców miało pretensje do radnych, którzy w ubiegłym tygodniu odmówili dokapitalizowania miejskiej spółki piłkarskiej ŁKS PSS.

Obecnie sytuacja ŁKS jest bardzo trudna i być może zespół nie przystąpi do wiosennych rozgrywek. Stojący przed budynkiem kibice rozwiesili plakat, na którym napisano - "Walczyć o stołki umiecie, Łodzianom pomóc nie chcecie". Odpalono kilka rac, odśpiewano kilka klubowych piosenek. Policja oceniła protest jako spokojny.

Grzegorz Marciniak, źr. PAPJak dotąd po pospolitego ruszenia jeszcze daleko...

nowy ŁKS?


abstrakcja!
crtz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3778 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/02/2010 17:55
a Flota przegrywa 3-0 z juniorami Herthy..


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4661 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/02/2010 18:14

  crtz napisał:  
a Flota przegrywa 3-0 z juniorami Herthy..no nie wiem czy U 23 to juniorzy, ale fakt 3-0 to wysoki wynik.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni
Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 17/02/2010 20:22

  RS4 napisał:  

  crtz napisał:  
a Flota przegrywa 3-0 z juniorami Herthy..no nie wiem czy U 23 to juniorzy, ale fakt 3-0 to wysoki wynik.bylem, ogladalem mecz, nawet Kowal gral w niecalej drugiej polowie


abstrakcja!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005