Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 04/11/2009 22:04

  BFC napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Podbeskidzie - GKS Katowice 1:3.

-------------------------------------------------------------------------------------

Runda wiosenna I ligi wystartuję 6 marca



za dluga ta przerwa zimowa jest. koniec stycznia powinni juz grac.



chyba nie na polskich boiskach, a raczej kartofliskach (w większości). I "podgrzewanych murawach" typu mecz Polska - Słowacja na Śląskim ostatnio;)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2009 01:48
Kto wie czy Katowiczanie nie beda naszym najtrudniejszym przeciwnikiem wyjazdowym. Ostatnio niezle sobie radza nawet na wyjazdach, a i u siebie nie przegrali zadnego meczu w tej rundzie. Bedzie ciekawe widowisko. Pogon za wszelka cene bedzie chciala utrzymac te 2 pozycje na wiosne :)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2009 01:58

  Przema napisał:  
Kto wie czy Katowiczanie nie beda naszym najtrudniejszym przeciwnikiem wyjazdowym. Ostatnio niezle sobie radza nawet na wyjazdach, a i u siebie nie przegrali zadnego meczu w tej rundzie. Bedzie ciekawe widowisko. Pogon za wszelka cene bedzie chciala utrzymac te 2 pozycje na wiosne :)



A właśnie, że przegrali jeden mecz i to właśnie w rozegranej ostatnio kolejce. Także jakaś nadzieja na korzystny wynik jest - trzeba tylko zagrać defensywnie i stylem naśladować ogórki z Kluczborka.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2009 02:50

  Sampaio napisał:  

  Przema napisał:  
Kto wie czy Katowiczanie nie beda naszym najtrudniejszym przeciwnikiem wyjazdowym. Ostatnio niezle sobie radza nawet na wyjazdach, a i u siebie nie przegrali zadnego meczu w tej rundzie. Bedzie ciekawe widowisko. Pogon za wszelka cene bedzie chciala utrzymac te 2 pozycje na wiosne :)



A właśnie, że przegrali jeden mecz i to właśnie w rozegranej ostatnio kolejce. Także jakaś nadzieja na korzystny wynik jest - trzeba tylko zagrać defensywnie i stylem naśladować ogórki z Kluczborka.



W TEJ RUNDZIE to jeszcze nikt nie przegrał ;)
Poza tym szkoda, że ostatnio wygrali bo w tym sezonie się specjalizujemy w zwycięstwach na wyjeździe z drużynami niepokonanymi u siebie ;)


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2009 11:13
Jako, że nie wszyscy mogą, nie wszyscy chcą itd.

Które knajpy w Szczecinie mają tvp sport?


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2009 15:55

  Pit. napisał:  

  BFC napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Podbeskidzie - GKS Katowice 1:3.

-------------------------------------------------------------------------------------

Runda wiosenna I ligi wystartuję 6 marca



za dluga ta przerwa zimowa jest. koniec stycznia powinni juz grac.



chyba nie na polskich boiskach, a raczej kartofliskach (w większości). I "podgrzewanych murawach" typu mecz Polska - Słowacja na Śląskim ostatnio;)



Z tego co wiem to runda wiosenna :( startuje 7 listopada.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2009 21:14

  kingaps napisał:  

  Pit. napisał:  

  BFC napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Podbeskidzie - GKS Katowice 1:3.

-------------------------------------------------------------------------------------

Runda wiosenna I ligi wystartuję 6 marca



za dluga ta przerwa zimowa jest. koniec stycznia powinni juz grac.



chyba nie na polskich boiskach, a raczej kartofliskach (w większości). I "podgrzewanych murawach" typu mecz Polska - Słowacja na Śląskim ostatnio;)



Z tego co wiem to runda wiosenna :( startuje 7 listopada.



Oby w przyszlym sezonie juz takiej madrosci nikt nie wymyslil, bo niczemu to nie sluzy. Dzieki temu wiosna zagramy tylko 6 spotkan ligowych u siebie. Bylismy jedynym zespolem, ktory w rundzie jesiennej zagral 10 z 17 spotkan na wlasnym stadionie. Ze Stilonem bedize to mecz numer 11. Tylko my mielismy uklad gier 10-7 (dom-wyjazd). Pozostale druzyny 9-8 lub 8-9, czyli standardowo. Czy w 18-to zespolowej lidze zawsze ktorys zespol ma tak nietypowy kalendarz jak my tej rundy? W zeszlych sezonach jakos normalniej ten terminarz sie nam ukladal i ciezko mi skojarzyc kto gral 3 mecze z rzedu u siebie lub na wyjezdzie.


1948
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 05/11/2009 21:29
Górnik Zabrze podobnie ma 7 spotkań rozegranych na wyjeździe przy 10 u siebie.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
DumnyPortowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5438 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/11/2009 21:10
Widzew sensacyjnie remisuje u siebie z Górnikiem Łęczna 0:0. Jest szansa zmniejszyć dystans do lidera. W Katowicach powalczmy o zwycięstwo;)


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/11/2009 23:10
źródło: GW Sport.pl

  Cytat:  



Do PZPN-u wpłynęła niekorzystna dla Górnika ekspertyza w tzw. sprawie Ensara Arifovicia. W najbliższy wtorek decyzję ma podjąć Wydział Gier. Zabrzańskiemu klubowi poważnie grożą walkowery!

"Sprawa Arifovicia" trwa od ponad miesiąca. Pod koniec września okazało się, że Bośniak sprowadzony z Jagiellonii, w Górniku niezgodnie z prawem wystąpił w czterech meczach. Górnik w meczach z udziałem Arifovicia zdobył pięć punktów - trzy z Podbeskidziem Bielsko-Biała, po jednym z Flotą Świnoujście i Zniczem Pruszków. Napastnik z Bałkanów zagrał, mimo że Górnik nie załatwił dla niego zgody na pracę w katowickim urzędzie wojewódzkim. Przedstawiciele Podbeskidzia Bielsko-Biała wystąpili do PZPN-u o sprawdzenie całej procedury.

W najbliższy wtorek "sprawa Arifovicia" ma znaleźć wreszcie epilog. Kluczowa może być ekspertyza Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. - Wystąpiliśmy do urzędu z prośbą o odpowiedź na jedno pytanie. Chcemy wiedzieć, czy zezwolenie, które miał Arifović, obowiązywało na terenie całej Polski - mówi Wojciech Jugo, przewodniczący Wydziału Gier PZPN-u. - Mamy swoje stanowisko w tej sprawie, ale chcemy zasięgnąć opinii urzędu wojewódzkiego, bo możemy się mylić - przyznaje Jugo.

W urzędzie wojewódzkim pismo z PZPN-u trafiło do wydziału polityki społecznej, gdzie mieści się oddział ds. legalizacji zatrudnienia cudzoziemców. - Otrzymaliśmy pismo ze związku, zdążyliśmy też już przesłać odpowiedź z powrotem do PZPN-u - mówi Mariusz Dobrzaniecki, kierownik oddziału. Co urząd odpowiedział? - Zezwolenie na pracę wydawane jest dla każdego pracodawcy. Górnik w tym okresie nie miał takiego zezwolenia z ŚUW, więc z naszego punktu widzenia piłkarz grał nielegalnie - twierdzi kierownik Dobrzaniecki.

Na wtorkowym posiedzeniu Wydziału Gier pismo ze Śląska będzie już do dyspozycji. Tego dnia powinna zapaść ostateczna decyzja w kontrowersyjnej sprawie.

Arifović po dłuższej przerwie pojawił się na boisku w niedawnych meczach Górnika z Dolcanem i Widzewem. Teraz już na pewno legalnie. - Klub do nas wystąpił potem o zgodę na pracę i to zostało załatwione. Piłkarz może legalnie pracować w Górniku Zabrze - dodaje kierownik Dobrzaniecki.

W razie straty pięciu punktów Górnik spadłby aż na dziewiąte miejsce! Miałby wtedy 12 punktów straty do Widzewa i 6 do wicelidera Pogoni Szczecin oraz Floty Świnoujście, która zainkasowałaby dwa kolejne "oczka". - Musimy się bronić w tej sprawie. Z tego co wiem, to powinna nas dotyczyć kara administracyjna, nie związkowa. Ewentualne walkowery oznaczałyby, że sprawa awansu do ekstraklasy mocno by się dla nas oddaliła - przyznaje Ryszard Komornicki, szkoleniowiec Górnika.



Całe szczęście że z nami nie grał, a Flota zdobędzie 2 pkt więcej :)

Ostatnio edytowany przez: kingaps, 6 listopada 2009, 23:27 [2 raz(y)]


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/11/2009 23:41
Nie wierze w to aby Zabrzańskie lobby nie dało rady odpowiednio "załatwić" tej sprawy.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/11/2009 23:48

  Dyzio napisał:  
Nie wierze w to aby Zabrzańskie lobby nie dało rady odpowiednio "załatwić" tej sprawy.

Tez tak myslalem. Ale Gornik z mocnym sponsorem nie dla wszystkich jest wygodny .


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2009 00:06

  Dyzio napisał:  
Nie wierze w to aby Zabrzańskie lobby nie dało rady odpowiednio "załatwić" tej sprawy.



Myślę, że nie tym razem. PZPN będzie chciał pokazać jak "sprawnie" działa i nawet przed takimi klubami jak Górnik Z. się nie ugina.
Inna sprawa, że gdyby chodziło o Pogoń to byłoby już pozamiatane.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
jakub_am
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5419 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2009 12:21

  Cytat:  
Całe szczęście że z nami nie grał, a Flota zdobędzie 2 pkt więcej


Zbyt piękne żeby było prawdziwe. Niestety Dyzio nie mija się z prawdą pisząc o zabrzańskim "lobby".
Ogólnie to , jesli wierzyć kilku znajomym działaczom Floty, w lidze powstaje coś na kształt spółdzielni. Niektórym klubom wyjątkowo nie pasują w lidze 2 ekipy z zachodnio-pomorskiego - chodzi oczywiście o wydatki związane z organizacją wyjazdów.


Na Papricanie wychowany...
Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5995 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2009 13:04
Flota do przerwy remisuje z Motorem...

;/


51' minuta spotkania- karny dla floty i 1:0 dla przyjaciol :)


a Kamieniarze 1:0 przegrywaja z Kluczborkiem

na dodatek od 50minuty w 10 beda grali pilkarze GKP.

Ostatnio edytowany przez: Fyfy, 7 listopada 2009, 13:21 [1 raz(y)]


hahaha00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5399 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2009 13:27

  Leli napisał:  
Flota do przerwy remisuje z Motorem...

;/


51' minuta spotkania- karny dla floty i 1:0 dla przyjaciol :)


a Kamieniarze 1:0 przegrywaja z Kluczborkiem

na dodatek od 50minuty w 10 beda grali pilkarze GKP.



i z czego tu się cieszyć? wolałbym żeby flota zremisowała albo przegrała na korzyść POGONI proste


Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5995 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2009 13:32
Hmm... Dam Ci taka rade bo nie wiem czy sobie poradzisz- w prawym gornym rogu masz taki czerwony krzyzyk-nacisnij go i wyjdz stad...


maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2009 14:20
Dolcan przegrywa u siebie ze Stalą. Warta na razie remisuje z ŁKS`em - bardzo korzystne wyniki. Pozostaje tylko wygrać w Katowicach :)


miejsce na Twoja reklame.
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2009 14:21

  Leli napisał:  
Hmm... Dam Ci taka rade bo nie wiem czy sobie poradzisz- w prawym gornym rogu masz taki czerwony krzyzyk-nacisnij go i wyjdz stad...



No nasz stary znajomy młynek12, więc olej kretyna.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/11/2009 14:26

  Dyzio napisał:  
Nie wierze w to aby Zabrzańskie lobby nie dało rady odpowiednio "załatwić" tej sprawy.



pewnie to zalatwia. a dlaczego? A pamietacie sprawę Floty i Kazadhiego? Sytuacja była identyczna, brak pozwolenia na pracę. Moim zdaniem, brak takiego zezwolenia powinien skutkowac jedynie kara finansowa dla Gornika, a jesli zawodnik zostal przez PZPN zgloszony do gry to Gornik nie powinien byc karany z tego tytulu. Wiem, ze inna decyjzja (czyli walkowery) bylaby dla Nas korzystna, ale trzeba konczyc z ustawianiem ligi na zielonym stoliku.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005