Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 11:05

  piro napisał:  
''Mecz z trybun obserwował Michał Probierz, który oglądał Michała Nalepę, wypożyczonego z Wisły Kraków. Obecność szkoleniowca nie wpłynęła korzystnie na postawę środkowego obrońcy. 19-latek grał niepewnie. Zbyt często popełniał błędy. W pierwszej połowie dwukrotnie podał piłkę tuż przed polem karnym do...Vuka Sotirovicia. Serb jednak nie skorzystał z prezentów. Napastnik gości był w środę najgorszym graczem na boisku. Poruszał się po murawie tak, jakby miał dużą nadwagę i marnował seryjnie sytuacje podbramkowe. Pod koniec pierwszej połowy znalazł się na wprost bramki rywali. Był kilka metrów od niej, ale zamiast strzelać, podał do gorzej ustawionego Takafumi Akahoshi. Mimo że zawodnik z Bałkanów grał fatalnie, Tarasiewicz zmienił go dopiero po przerwie.''



Dlatego własnie szanse powinien dostać Zwoliński - gorzej od tego jebanego grubasa napewno się nie zaprezentuje...


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 11:46

  xxjarek05xx napisał:  

  piro napisał:  
''Mecz z trybun obserwował Michał Probierz, który oglądał Michała Nalepę, wypożyczonego z Wisły Kraków. Obecność szkoleniowca nie wpłynęła korzystnie na postawę środkowego obrońcy. 19-latek grał niepewnie. Zbyt często popełniał błędy. W pierwszej połowie dwukrotnie podał piłkę tuż przed polem karnym do...Vuka Sotirovicia. Serb jednak nie skorzystał z prezentów. Napastnik gości był w środę najgorszym graczem na boisku. Poruszał się po murawie tak, jakby miał dużą nadwagę i marnował seryjnie sytuacje podbramkowe. Pod koniec pierwszej połowy znalazł się na wprost bramki rywali. Był kilka metrów od niej, ale zamiast strzelać, podał do gorzej ustawionego Takafumi Akahoshi. Mimo że zawodnik z Bałkanów grał fatalnie, Tarasiewicz zmienił go dopiero po przerwie.''



Dlatego własnie szanse powinien dostać Zwoliński - gorzej od tego jebanego grubasa napewno się nie zaprezentuje...


Ty to wiesz, ja to wiem, niemal wszyscy to wiedzą, Taraś niekoniecznie... Co do Salcesona to on tak gra prawie od początku. Po prostu stała i ustabilizowana forma na pewnym żenująco niskim poziomie... tylko masy przybywa.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7364 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 13:52

  Orangutan napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  piro napisał:  
''Mecz z trybun obserwował Michał Probierz, który oglądał Michała Nalepę, wypożyczonego z Wisły Kraków. Obecność szkoleniowca nie wpłynęła korzystnie na postawę środkowego obrońcy. 19-latek grał niepewnie. Zbyt często popełniał błędy. W pierwszej połowie dwukrotnie podał piłkę tuż przed polem karnym do...Vuka Sotirovicia. Serb jednak nie skorzystał z prezentów. Napastnik gości był w środę najgorszym graczem na boisku. Poruszał się po murawie tak, jakby miał dużą nadwagę i marnował seryjnie sytuacje podbramkowe. Pod koniec pierwszej połowy znalazł się na wprost bramki rywali. Był kilka metrów od niej, ale zamiast strzelać, podał do gorzej ustawionego Takafumi Akahoshi. Mimo że zawodnik z Bałkanów grał fatalnie, Tarasiewicz zmienił go dopiero po przerwie.''



Dlatego własnie szanse powinien dostać Zwoliński - gorzej od tego jebanego grubasa napewno się nie zaprezentuje...


Ty to wiesz, ja to wiem, niemal wszyscy to wiedzą, Taraś niekoniecznie... Co do Salcesona to on tak gra prawie od początku. Po prostu stała i ustabilizowana forma na pewnym żenująco niskim poziomie... tylko masy przybywa.



To nie Tarasiewicz jest ślepy. TO smolny pcha pewnie tego jebanego grubasa do składu, w końcu jak twierdzi, jugosłowiańska gwaizda szczecińskich kfc ma 5%tkanki tłuszczowej i w Turcji prezentował się jak młody Bóg !!!! KURWA ŻENADA !!


MW'03
torres15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 14:39
Proszę bardzo - Sasal http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/8636/odpoczywajacy-marcin-sasal-znalazl-prace-wyladowal-w-iv-lidze-mazowieckiej/


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 14:47

  torres15 napisał:  
Proszę bardzo - Sasal http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/8636/odpoczywajacy-marcin-sasal-znalazl-prace-wyladowal-w-iv-lidze-mazowieckiej/



Właściwy poziom dla Marcinka.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 15:38

  MOBILIZACJA napisał:  

  Orangutan napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  piro napisał:  
''Mecz z trybun obserwował Michał Probierz, który oglądał Michała Nalepę, wypożyczonego z Wisły Kraków. Obecność szkoleniowca nie wpłynęła korzystnie na postawę środkowego obrońcy. 19-latek grał niepewnie. Zbyt często popełniał błędy. W pierwszej połowie dwukrotnie podał piłkę tuż przed polem karnym do...Vuka Sotirovicia. Serb jednak nie skorzystał z prezentów. Napastnik gości był w środę najgorszym graczem na boisku. Poruszał się po murawie tak, jakby miał dużą nadwagę i marnował seryjnie sytuacje podbramkowe. Pod koniec pierwszej połowy znalazł się na wprost bramki rywali. Był kilka metrów od niej, ale zamiast strzelać, podał do gorzej ustawionego Takafumi Akahoshi. Mimo że zawodnik z Bałkanów grał fatalnie, Tarasiewicz zmienił go dopiero po przerwie.''



Dlatego własnie szanse powinien dostać Zwoliński - gorzej od tego jebanego grubasa napewno się nie zaprezentuje...


Ty to wiesz, ja to wiem, niemal wszyscy to wiedzą, Taraś niekoniecznie... Co do Salcesona to on tak gra prawie od początku. Po prostu stała i ustabilizowana forma na pewnym żenująco niskim poziomie... tylko masy przybywa.



To nie Tarasiewicz jest ślepy. TO smolny pcha pewnie tego jebanego grubasa do składu, w końcu jak twierdzi, jugosłowiańska gwaizda szczecińskich kfc ma 5%tkanki tłuszczowej i w Turcji prezentował się jak młody Bóg !!!! KURWA ŻENADA !!


Jeśli tak to Taraś nie ma jaj i jest pizdą, skoro pozwala sobie na wpierdalanie się komukolwiek do zestawienia drużyny. Jeśli tak jest to nie ma on ani ambicji ani instynktu samozachowawczego ponieważ jeśli Gastronomik będzie ustalał skład, chociaż w 10% to Pogoń nie awansuje a Taraś leci i jego kunsztu trenerskiego będzie doświadczać jakiś GKP Targówek, bo nikt więcej go nie zatrudni. Jeśli natomiast postawi na swoim to mając takie zaplecze, zawodników.. itd to najprawdopodobniej awansuje i nawet jeśli Gastryk go zwolni bo nie grała Pogoń "brazyliany" (jak za Płatka), to i tak znajdzie sobie dobrą, satysfakcjonującą pracę (jak Płatek).


piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4472 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 18:38

  Orangutan napisał:  

  MOBILIZACJA napisał:  

  Orangutan napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  piro napisał:  
''Mecz z trybun obserwował Michał Probierz, który oglądał Michała Nalepę, wypożyczonego z Wisły Kraków. Obecność szkoleniowca nie wpłynęła korzystnie na postawę środkowego obrońcy. 19-latek grał niepewnie. Zbyt często popełniał błędy. W pierwszej połowie dwukrotnie podał piłkę tuż przed polem karnym do...Vuka Sotirovicia. Serb jednak nie skorzystał z prezentów. Napastnik gości był w środę najgorszym graczem na boisku. Poruszał się po murawie tak, jakby miał dużą nadwagę i marnował seryjnie sytuacje podbramkowe. Pod koniec pierwszej połowy znalazł się na wprost bramki rywali. Był kilka metrów od niej, ale zamiast strzelać, podał do gorzej ustawionego Takafumi Akahoshi. Mimo że zawodnik z Bałkanów grał fatalnie, Tarasiewicz zmienił go dopiero po przerwie.''



Dlatego własnie szanse powinien dostać Zwoliński - gorzej od tego jebanego grubasa napewno się nie zaprezentuje...


Ty to wiesz, ja to wiem, niemal wszyscy to wiedzą, Taraś niekoniecznie... Co do Salcesona to on tak gra prawie od początku. Po prostu stała i ustabilizowana forma na pewnym żenująco niskim poziomie... tylko masy przybywa.



To nie Tarasiewicz jest ślepy. TO smolny pcha pewnie tego jebanego grubasa do składu, w końcu jak twierdzi, jugosłowiańska gwaizda szczecińskich kfc ma 5%tkanki tłuszczowej i w Turcji prezentował się jak młody Bóg !!!! KURWA ŻENADA !!


Jeśli tak to Taraś nie ma jaj i jest pizdą, skoro pozwala sobie na wpierdalanie się komukolwiek do zestawienia drużyny. Jeśli tak jest to nie ma on ani ambicji ani instynktu samozachowawczego ponieważ jeśli Gastronomik będzie ustalał skład, chociaż w 10% to Pogoń nie awansuje a Taraś leci i jego kunsztu trenerskiego będzie doświadczać jakiś GKP Targówek, bo nikt więcej go nie zatrudni. Jeśli natomiast postawi na swoim to mając takie zaplecze, zawodników.. itd to najprawdopodobniej awansuje i nawet jeśli Gastryk go zwolni bo nie grała Pogoń "brazyliany" (jak za Płatka), to i tak znajdzie sobie dobrą, satysfakcjonującą pracę (jak Płatek).





Coś czuje, że Zwoliński długo długo nie dostanie szansy w pierwszym składzie ...


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4472 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 19:02
A Taraś SLABY TRENER! odsunął Zwolińskiego do rezerw ....


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 22:19
to juz mamy czarne na białym, co było powodem wyrzucenia, to takim było sie pozbycia Płatka. Nie pozwalał ingerować w skład. Smolny to główny powód tego stanu jaki panuje, powiem więcej, to on pozwala na działania jakie dzieją sie z prowadzaniem sie piłkarzy, brak jakiegokolwiek ruchu w ta stronę przez tyle lat dobitnie to obrazuje. Kałużny odszedł też z jakiś dziwnych powodów... Smolny sie bawi za nieswoją mamone a tylko z naszych czyli miasta pieniędzy Nie wierze, żę wyrzucałby w błoto kolejny juz rok własne pieniądze. czas pożegnać tego pana.
Mniemam, ba moje domniemania graniczą z pewnością, że to Grześ nie chce awansu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6670 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 22:27
Zbyt grubymi nićmi szyte.
Chyba, że Smolny w razie awansu traci ... co?
Tam dopiero w menagera mógłby się pobawić.


culé
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 22:45

  anathema napisał:  
to juz mamy czarne na białym, co było powodem wyrzucenia, to takim było sie pozbycia Płatka. Nie pozwalał ingerować w skład. Smolny to główny powód tego stanu jaki panuje, powiem więcej, to on pozwala na działania jakie dzieją sie z prowadzaniem sie piłkarzy, brak jakiegokolwiek ruchu w ta stronę przez tyle lat dobitnie to obrazuje. Kałużny odszedł też z jakiś dziwnych powodów... Smolny sie bawi za nieswoją mamone a tylko z naszych czyli miasta pieniędzy Nie wierze, żę wyrzucałby w błoto kolejny juz rok własne pieniądze. czas pożegnać tego pana.
Mniemam, ba moje domniemania graniczą z pewnością, że to Grześ nie chce awansu.



Nie popadajmy w paranoje bo zaraz bedziemy winić wszystkich tylko nie piłkarzyków. Koleś (Smolny) wydaje niemałe pieniądze, żeby to w końcu jakoś wyglądało a niedługo wyjdzie na sobotażyste. Radze przypomnieć sobie czasy Ptaka lub innego Gondora, kiedy o stanie jaki mamy teraz w klubie mogliśmy pomarzyć. Oczywiscie jest jeszcze sporo rzeczy do poprawienia, ale wg. mnie wszystko idzie w dobrym kierunku (pod wzgledem organizacyjnym).


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5588 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 22:57

  anathema napisał:  
to juz mamy czarne na białym, co było powodem wyrzucenia, to takim było sie pozbycia Płatka. Nie pozwalał ingerować w skład. Smolny to główny powód tego stanu jaki panuje, powiem więcej, to on pozwala na działania jakie dzieją sie z prowadzaniem sie piłkarzy, brak jakiegokolwiek ruchu w ta stronę przez tyle lat dobitnie to obrazuje. Kałużny odszedł też z jakiś dziwnych powodów... Smolny sie bawi za nieswoją mamone a tylko z naszych czyli miasta pieniędzy Nie wierze, żę wyrzucałby w błoto kolejny juz rok własne pieniądze. czas pożegnać tego pana.
Mniemam, ba moje domniemania graniczą z pewnością, że to Grześ nie chce awansu.



Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jak Płatek odchodził to coś wspominał że nie za każdym razem dostawał wolną rękę gdy prowadził zespół, tak samo chyba było jak mówił, że panuje tu chaos i trzeba wszystko poukładać. Dobrze kojarze? Nie podobała mu się ingerencja zarządu, nie dał sobie dmuchać w kasze więc go wyjebali. No ale niema się co zabawiać w detektywów, liczy się tu i teraz, a każdy wie, że jak nie będzie awansu to połowa składu może odejść i ciekawe jak to będzie z pieniędzmi i sponsorami. Jutro kolejny mecz z serii być albo nie być.


JLB !
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/04/2012 22:58
Anathema nie przesadzaj. Smolny jest chyba ostatnim człowiekiem, który tego awansu by nie chciał. Nie wierze w to, że jest w klubie jakaś osoba, która tego nie chce. Kasa na transfery Hernaniego i Budki z sufitu się nie wzięła. Pewnie na pokrycie tego pójdzie kasa z c+ itp. W przypadku braku awansu nie zdziwię się jak zaczną się długi i problemy.
Piłkarzyki też wiedzą, że jak się nie uda to połowa poleci. A jak się uda to druga połowa też pewnie poleci. Ale...polecą z wpisanym w CV awansem do ekstraklasy. W innym wypadku będą sobie szukać klubów po wioskach.

Nie ma co popadać w paranoje. Wierzę, że jedno zwycięstwo odmieni wszystko. Patrząc na tą ligę i grę kandydatów do awansu to jestem przekonany, że ten awans ugramy. W bólach, ale ugramy!


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/04/2012 00:46
A moze Smolny chce nam udowodnic co powiedzial na prezentacij.Ze jak smalec strzeli 10bramek to zmienimy zdanie.I tak o to mamy wytlumaczenie czemu salceson wychodzi w pierwszej 11 :/


,,Vi är överallt,,- POGON
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/04/2012 01:01
byc moze przesadzam, byc może naginam realia i stan rzeczywisty, nie wiem. ale nienormalne jest to, ze ktoś brnie w swoja rzekoma nieomylność a tak po prawdzie popełnia od lat te same błędy. to albo jest sabotażysta, albo laikiem do tego niereformowalnym. nie wiem co gorsze.

i naprawdę, zrezygnujmy z zimowych wycieczek, bo to cos trudno inaczej nazwać po jakiś Turcjach etc i zimowe hitowe transfery tez sobie darujmy na przyszłość, bo może tu trzeba poszukać jakiś tendencji przyczynowo skutkowej w takim razie? przewinęła sie masa trenerów, piłkarzy wyciągaliśmy którzy grali w poprzednich klubach pierwsze skrzypce, by u nas nagle zacząć kopać sie po czole, i nikt zasadniczo przez te lata nie zna odpowiedzi czemu tak jest? (kiedyś dorabiało sie teorie o aklimatyzacji, specyfice klubu, teraz jeszcze słysze o czymś takim jak presje) drużyna jest przygotowana, albo podchodzi na poważnie tylko do jednej rundy, pamietam że w niższych ligach było posobnie, tylko rywale byli tak słabi, że byliśmy skazani na awans. ale pamiętajmy że te promocje wywalczyliśmy w potwornych mękach, a mieliśmy to wygrywać w cuglach. więc coś nie halo jest praktycznie od zarania.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/04/2012 06:28
pilkanozna.pl:

- Na drużynę z Gdyni patrzę z ogromnym sentymentem. Spędziłem tam sześć lat, które bardzo dobrze wspominam. Nadal kibicuje Arce i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie powróci do Ekstraklasy - mówił Bartosz Ława.

przegląd sportowy:

Odchodzi Pan do Pogoni?
Ława: W kierunku Pogoni raczej nie patrzę. Wiadomo, jak to z awansami do ekstraklasy jest.

Weszło:
Cała prawda o myśleniu Ławy:
"Tak, mam zamiar odcinać kupony, czyli olewać mecze, pić piwo, balangować i naciągać kolejnych pracodawców na to, że mam rozegranych sporo meczów w lidze"?


Stare ale jakże prawdziwe! Co ON kurwa u Nas w Pogoni robi? W pizdu z takimi wychowankami!


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/04/2012 09:51

  M.K 74 napisał:  
pilkanozna.pl:

- Na drużynę z Gdyni patrzę z ogromnym sentymentem. Spędziłem tam sześć lat, które bardzo dobrze wspominam. Nadal kibicuje Arce i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie powróci do Ekstraklasy - mówił Bartosz Ława.

przegląd sportowy:

Odchodzi Pan do Pogoni?
Ława: W kierunku Pogoni raczej nie patrzę. Wiadomo, jak to z awansami do ekstraklasy jest.

Weszło:
Cała prawda o myśleniu Ławy:
"Tak, mam zamiar odcinać kupony, czyli olewać mecze, pić piwo, balangować i naciągać kolejnych pracodawców na to, że mam rozegranych sporo meczów w lidze"?


Stare ale jakże prawdziwe! Co ON kurwa u Nas w Pogoni robi? W pizdu z takimi wychowankami!




nie będę go bronił bo uważam, ze to pajac ale nie wierze, że on tak powiedział....widziałem z kolei twój cytat (ten o odcinaniu kuponów), jedynie jako komentarz.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/04/2012 19:27

  spagetti napisał:  

  luki_717 napisał:  

  spagetti napisał:  
Nie no jasne ze nie zagram na Pogon.Zagram na Leczna-musze ich troche w tabeli spuscic:)



Twoje typy mozna obstawiac w ciemno ale na odwrotny wynik:P GKS Katowice 1-0 Bogdanka Łęczna



Dlatego postawilem Leczna zeby ich w tabeli troche zatrzymac:D ale coz 100 zl w plecy...hehehe

Za tydzien biore sie za Arke:)



Dobra Leczna i Arke troche zatrzymalem.Tylko kasy zaczyna brakowac.....Ale czego nie robi sie dla Pogonki:) Za kogo sie teraz zabrac?:D


,,Vi är överallt,,- POGON
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/04/2012 19:37

  spagetti napisał:  

  spagetti napisał:  

  luki_717 napisał:  

  spagetti napisał:  
Nie no jasne ze nie zagram na Pogon.Zagram na Leczna-musze ich troche w tabeli spuscic:)



Twoje typy mozna obstawiac w ciemno ale na odwrotny wynik:P GKS Katowice 1-0 Bogdanka Łęczna



Dlatego postawilem Leczna zeby ich w tabeli troche zatrzymac:D ale coz 100 zl w plecy...hehehe

Za tydzien biore sie za Arke:)



Dobra Leczna i Arke troche zatrzymalem.Tylko kasy zaczyna brakowac.....Ale czego nie robi sie dla Pogonki:) Za kogo sie teraz zabrac?:D


Ośmiornica Paul ;)


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/04/2012 19:49

  spagetti napisał:  

  spagetti napisał:  

  luki_717 napisał:  

  spagetti napisał:  
Nie no jasne ze nie zagram na Pogon.Zagram na Leczna-musze ich troche w tabeli spuscic:)



Twoje typy mozna obstawiac w ciemno ale na odwrotny wynik:P GKS Katowice 1-0 Bogdanka Łęczna



Dlatego postawilem Leczna zeby ich w tabeli troche zatrzymac:D ale coz 100 zl w plecy...hehehe

Za tydzien biore sie za Arke:)



Dobra Leczna i Arke troche zatrzymalem.Tylko kasy zaczyna brakowac.....Ale czego nie robi sie dla Pogonki:) Za kogo sie teraz zabrac?:D




Za Piasta i wsioków z Niecieczy ;)


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005