Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 29/01/2012 16:05

  M.K 74 napisał:  


W pierwszym momencie gdy rozwiązał kontrakt z Energie myślałem że Nasi działacze będą się o Niego starać. Ciekawe jak wyglądałaby jego rywalizacja o miejsce w składzie z Djousse?



No pewnie ! wiecej czarnuchow a pozniej sie dziwcie ze mlodzi sie wybic nie moga i spierdalaja nawet lige nizej czy dwie zeby zagrac


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 29/01/2012 17:25

  pstro napisał:  

  M.K 74 napisał:  


W pierwszym momencie gdy rozwiązał kontrakt z Energie myślałem że Nasi działacze będą się o Niego starać. Ciekawe jak wyglądałaby jego rywalizacja o miejsce w składzie z Djousse?



No pewnie ! wiecej czarnuchow a pozniej sie dziwcie ze mlodzi sie wybic nie moga i spierdalaja nawet lige nizej czy dwie zeby zagrac



Nie najlepiej to zrobić kadrę, z samych juniorów i młodzików, obowiązkowo z regionu. Ciułać się po niższych ligach, i chuj kłaść! Po co walczyć Nam o wyższe cele. Grunt żeby kolega "pstro" był zadowolony. Czarnuch jest czarnuchem, a Djousse jest "młodym czarnuchem", więc chyba o rozwojowych zawodników Nam chodzi. Zresztą Nwaogu też jest młody. Wolę takich piłkarzy niż "bałkańską" gwiazdę po operacji łękotki.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 29 stycznia 2012, 17:31 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 29/01/2012 17:34
wole grac w tej 1 lidze z zawodnikami z regionu ktorzy maja wielki potencjal [patrz;lebedynski,malo gral bo leniuch i murzyn byli "lepsi" a zostal zuwazony i smiga w e-klasie w holandi] niz w esktraklasie z 15 murzynami, 10 arabami i kij wie kim jeszcze w skladzie, juz raz zaciag zagranicznych przezywalismy. Co do wieku Nwaogu-on ma z 30 lat, wiec nie wiem czy taki mlody. bez odbioru.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 29/01/2012 17:39

  pstro napisał:  
wole grac w tej 1 lidze z zawodnikami z regionu ktorzy maja wielki potencjal [patrz;lebedynski,malo gral bo leniuch i murzyn byli "lepsi" a zostal zuwazony i smiga w e-klasie w holandi] niz w esktraklasie z 15 murzynami, 10 arabami i kij wie kim jeszcze w skladzie, juz raz zaciag zagranicznych przezywalismy. Co do wieku Nwaogu-on ma z 30 lat, wiec nie wiem czy taki mlody. bez odbioru.



Era antonio ptaka s sprzedawców krawatów już dawno się skończyła. A Nwaogu ma 21-lat.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 29/01/2012 18:01

  M.K 74 napisał:  
A Nwaogu ma 21-lat.


Kupa śmiechu

A z tym śmiganiem Lebedyńskiego po holenderskich boiskach bym nie przesadzał, bo zagrał tam w sumie raptem pół godziny.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 29/01/2012 20:11

  pstro napisał:  
wole grac w tej 1 lidze z zawodnikami z regionu ktorzy maja wielki potencjal [patrz;lebedynski,malo gral bo leniuch i murzyn byli "lepsi" a zostal zuwazony i smiga w e-klasie w holandi] niz w esktraklasie z 15 murzynami, 10 arabami i kij wie kim jeszcze w skladzie, juz raz zaciag zagranicznych przezywalismy. Co do wieku Nwaogu-on ma z 30 lat, wiec nie wiem czy taki mlody. bez odbioru.



A aspiracje i ambicje sportowe? To nie to abym był za "czarnuchami" bo trauma po Brazylijczykach do dzis pozostała, ale młodzi "ambitni" z regionu tez mieli swoja 5 minut i dobitnie pokazali jak im zależy na klubie jak np Kowal czy inny Przewoźniak. Problemy zawsze jakieś będą.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 29/01/2012 23:38

  pstro napisał:  
wole grac w tej 1 lidze z zawodnikami z regionu ktorzy maja wielki potencjal [patrz;lebedynski,malo gral bo leniuch i murzyn byli "lepsi" a zostal zuwazony i smiga w e-klasie w holandi] niz w esktraklasie z 15 murzynami, 10 arabami i kij wie kim jeszcze w skladzie, juz raz zaciag zagranicznych przezywalismy. Co do wieku Nwaogu-on ma z 30 lat, wiec nie wiem czy taki mlody. bez odbioru.



Grał mało, bo trenerzy mieli zawsze inną wizję - w Poznaniu wszedł na boisko z zadaniem biegania by zmęczyć i skupić na sobie uwagę obrońców - jak miał wtedy coś na boisku pokazać?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/01/2012 01:13
No wlasnie po czesci mi chodzi o te wizje trenerow . Nie rozumiem po co trzymac takiego nolla, skoro na pewno znalazlby sie jakis dobry Polski srodkowy obronca ale to juz wystarczy poszukac

Albo sotirovic. Typowi ewidentnie sie nie chce i jak Zwolinski nie bedzie dostawal szansy na koszt tego "pilkarza" to juz bez kitu lipa bedzie

Lebedynski dostawal malo szans ale mimo to go zauwazyli. Niby malo gra w eredivisie, ale ta liga jest o niebo lepsza od naszej 1 ligi i trenujac tam zdobywa wiecej umiejetnosci niz tutaj.Kolejny przyklad z 1 ligi-Swierczok. 2 pelne mecz od podpisania konraktu w bundeslidze. Wyszedl z takiej Polonii Bytom ktora wlasnie grala takimi mlodymi jak on i oplacilo sie to i Polonii i samemu Swierczokowi

W Polsce jest duzo dobrych grajkow wystarczy doibrze ulozyc taktyke i poszukac i przede wszystkim DAWAC SZANSE bo nawet jeden na dziesiecu ktory sie wybije wyzej bedzie sukces. Kurwa 3 miejsce na MP pare lat temu i ktory z nich gra w Pogoni ?
Chemik Police w tym roku mistrz Polski juniorow [2011] i kto od nich gra w naszym zespole rezerw chociazby, bo to rocnzik 95 ? jak juz maja sciagac zagranicznych, to jakis wybitnych a nie hernani sredniak za milion albo bikana ktory kombinowal z wiekiem pare razy go zlapali i w sumie w tej lidze szwajcarskiej malo gral


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/01/2012 02:49
Bikana złapany na kombinacjach z wiekiem? Ja wiem, że u murzynów z Afryki to nigdy nie wiadomo (patrz przywoływany wcześniej Nwaogu) ale zazwyczaj to tylko spekulacje na podstawie tego jak zawodnik gra/wygląda, bez dowodów (pewnie często słuszne). Czy w jego przypadku były jakieś konkrety bo nic nie znalazłem na ten temat a wygląda faktycznie staro?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/01/2012 03:32
Na innym forum wyczytalem.


  Cytat:  
...Na takiej też zasadzie Bikana trafił najpierw do Corinthians, następnie do Xamax. W młodzieżówce Corinthians grał całkiem nieźle i ponoć "Timao" chcieli przedłużyć okres wypożyczenia, ale sprawa się rypła z powodu... oskarżeń o fałszowanie wieku zawodnika (wersję o fałszerstwie potwierdzają rzekomo przeprowadzone badania kości.



ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/01/2012 17:34
Nieoczekiwany zwrot w sprawie transferu Petasza, tego się nikt nie spodziewał!!! ukrywane do ostatniej chwili!!! i gdzie są Ci wszyscy co go krytykowali? :D

Ostatnio edytowany przez: ArP, 31 stycznia 2012, 17:48 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/01/2012 17:56
haha dobre dobre ;) 1 miejsce


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 01/02/2012 02:34
W drugim spotkaniu kontrolnym Zawisza przegrał z Olimpią Elbląg 1:2 .

Im Agali nie pomoże(był w wyjściowej jedynastce)!

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 6 lutego 2012, 18:02 [3 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/02/2012 18:05
Nwaogu związał się z Arką Gdynia. Nwaogu jesienią grał w niemieckim drugoligowcu FC Energie Cottbus, do którego trafił z Floty Świnoujście. Wcześniej występował m.in. w Zniczu Pruszków i Odrze Opole. W sezonie 2010/11 z dorobkiem dwudziestu bramek został królem strzelców I ligi.

Ciekawe czy będzie błyszczał jak we Flocie.


27-letni obrońca Cezary Stefańczyk i 28-letni pomocnik Paweł Strąk zostali oficjalnie zawodnikami Zawiszy Bydgoszcz. Pierwszy z nich podpisał półtoraroczny kontrakt, a drugi został wypożyczony na pół roku.

Zawisza też nie próżnuje. Zatrudnienie Strąka też jest takim małym 1-ligowym transferowym hitem.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/02/2012 18:44

  M.K 74 napisał:  

Zawisza też nie próżnuje. Zatrudnienie Strąka też jest takim małym 1-ligowym transferowym hitem.



No jest, jest. Jak klub, który chce walczyć o ekstraklase bierze takich graczy . Gość ostatni normalny sezon rozegrał w 2008 roku czyli 4 lata temu.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/02/2012 18:51

  stahu napisał:  

  M.K 74 napisał:  

Zawisza też nie próżnuje. Zatrudnienie Strąka też jest takim małym 1-ligowym transferowym hitem.



No jest, jest. Jak klub, który chce walczyć o ekstraklase bierze takich graczy . Gość ostatni normalny sezon rozegrał w 2008 roku czyli 4 lata temu.



Haha. Nie widziałem tej fotki. Bardziej chodziło mi nie o formę ale o nazwisko.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 06/02/2012 21:03

  M.K 74 napisał:  

  stahu napisał:  

  M.K 74 napisał:  

Zawisza też nie próżnuje. Zatrudnienie Strąka też jest takim małym 1-ligowym transferowym hitem.



No jest, jest. Jak klub, który chce walczyć o ekstraklase bierze takich graczy . Gość ostatni normalny sezon rozegrał w 2008 roku czyli 4 lata temu.



Haha. Nie widziałem tej fotki. Bardziej chodziło mi nie o formę ale o nazwisko.



Foto dawno nieaktualne. Chłopak już jakiś czas temu doprowadził się do stanu używalności, ale jego forma to nadal wielka zagadka.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/02/2012 00:50

  Sampaio napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  stahu napisał:  

  M.K 74 napisał:  

Zawisza też nie próżnuje. Zatrudnienie Strąka też jest takim małym 1-ligowym transferowym hitem.



No jest, jest. Jak klub, który chce walczyć o ekstraklase bierze takich graczy . Gość ostatni normalny sezon rozegrał w 2008 roku czyli 4 lata temu.



Haha. Nie widziałem tej fotki. Bardziej chodziło mi nie o formę ale o nazwisko.



Foto dawno nieaktualne. Chłopak już jakiś czas temu doprowadził się do stanu używalności, ale jego forma to nadal wielka zagadka.



Nie napisałem nigdzie, że to fotka z przed tygodnia. Miałem bardziej na myśli to, że skoro gość się tak zapuścił to źle o nim świadczy. Talentem był jeszcze pare lat temu za czasów Wisły. Forma tak jak napisales zagadka ale ostatnie mecze na wysokim poziomie rozgrywkowym rozegrał w 2010 więc ligi zbawić nie powinien.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/02/2012 13:50
Warta Poznań wygrała aż 18:0 w meczu towarzyskim z występującą w B-klasie drużyną Poznań FC. Mecz był częścią obchodów ósmej rocznicy założenia tego klubu i jak widać, pierwszoligowiec nie zamierzał odpuszczać.

:) Sparingpartner na poziomie
Victor Agali przyjeżdżając do Bydgoszczy zadziwił chyba wszystkich. Miał zostać wielką gwiazdą strzelać w dziesiątkę i zarabiać najwięcej w lidze. Jego sytuacja trochę się skomplikowała. Na jego pierwszy trening zjawiła się dość duża grupa kibiców. W pierwszym sparingu zaprezentował się bardzo niedobrze. Zero formy zero zaangażowania i kondycji. Usprawiedliwia go jedynie długa przerwa niegrania w piłkę. Na szczęście klasowy zawodnik zaczął się starać o grę w Zawiszy. W meczu z Wartą Poznań zaprezentował się o niebo lepiej niż na meczu z Nielbą Wągrowiec.
Strzelił bramkę na 2:0, a co najważniejsze wywarł na trenerze dużo lepszą opinie niż po poprzednim spotkaniu. 6 Lutego odbył się wywiad z prezesem klubu Radosławem Osuchem, po którym dowiedzieliśmy się trochę cennych informacji. Prezes dał mu jeszcze trochę czasu. W środę wystąpi w sparingu przeciwko drużynie z Olsztyna a w Sobotę pojedzie na mecz z Lechią, po której zostanie podjęta decyzja.

Zawisza też nie bierze w ciemno.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 8 lutego 2012, 13:58 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/02/2012 14:39
Kończąc temat tego Agaliego: Zawisza Bydgoszcz zrezygnował z transferu Victora Agalego. Nigeryjski napastnik nie wystąpił w dzisiejszym sparingu z OKS-em 1945 Olsztyn.

Hmm... zastanawiam się czy to dobrze czy źle dla Pogoni że go Zawisza nie zakontraktowała bo może mają kogoś lepszego na oku.


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005