Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 22:14
Tak,mam 21.Smolny Smolnym,zawsze byłem jego przeciwnikiem w tym klubie,na czole wypisane ma że "złodziej". Co do prowadzenia klubu. To też mają dosyć "bogatego" sponsora,bogatego jak na 1 ligę,ale bez zaplecza treningowego,biletów z meczy i dobrych drużyn juniorskich nie zabawią długo w ekstraklasie. Wróżę im spadek szybciutki. Chyba ze nagle za ich plecami pojawi się jakiś większy koncern i dalej będą budować drużynę w odpowiedni sposób. U nas marketing kuleje tragicznie..W innych kwestiach i tak wyprzedzamy ich o lata świetlne.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 22:23

  Maxymalny napisał:  

  Przema napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało pod względem kibicowskim. W końcu będą grali na stadionie Hutnika, 100km od swojej wsi. Teraz grając u siebie przychodzi po max 2000.



A w samej miescinie 732 osoby mieszkaja :)



Czyli to tak jakby na mecz Pogoni przyszło milion widzów. Proponuję gimbazie ruszyć zwoje mózgowe i przykontrolować bajerę bo w necie to jesteście kozaki a na stadionie to was Podbeskidzie przekrzykuje. Ty Paula wypierdalaj do garów bo jak ja za Pogonią po jakichś Mielcach czy Lublinach jeździłem to ciebie na świecie nie było. Przyjebać się do mnie to potraficie a w prawdziwym życiu prezentujecie 5 ligę. Kilka słów prawdy was boli. Kryta z dziadkami was zamiata.
P S A Czesiu was jutro w Poznaniu wydyma na maxa.



Mowisz ze Nieciecza super zorganizowana, wręcz bronisz tą wioske a pozniej o duzych miastach w skali Polski oczywiscie jak Lublin czy Mielec piszesz "jakichs Mielcach czy Lublinach"

Zdecyduj sie w koncu

Ps w Mielcu ostatni raz gralismy 1995 roku, a ty wtedy sie urodziles:)))))

olejce tego typa i z nim nie wchodzcie w wieksze dyskusje. gosciu ma 20 lat, mentalnie gimbus a zachowuje sie jakby był 40 latkiem z firmą, trójką dzieci i 200 wyjazdami.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 22:25
Ja tam fanem Niecieczy nie jestem. Tylko zwyczajnie wkurza mnie taka napinka na "wieśniaków". Awansowali w sportowej walce więc po co ta przyjebka. Piszesz, że "w pozostałych rzeczach wyprzedzamy ich o lata świetlne", tzn w jakich? Bo to, że po deszczu u nas większe błoto na trybunach niż u nich (mimo, że boisko mają w polu) to wiem. A te inne? P S W nowym sezonie znowu wpierdol w sparingu z Błękitnymi a w pierwszej kolejce bęcki od Niecieczy.

DP - na wyjeździe w Mielcu byłem 3 razy. Znajdź mi kibiców Pogoni, którzy byli tam więcej razy. O reszcie twoich pierdół nie chce mi się dyskutować. Jesteś półdebilem. Bez odbioru.

Ostatnio edytowany przez: Maxymalny, 30 maja 2015, 22:30 [1 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 22:32
Teraz "bez odbioru" , jakbym tego wszystkiego nie napisał to bys dalej sie klocil.

Jeb sie lamusie :)

Przepraszam wszystkich za głupią dyskusje z jełopem,ale musialem. Gosciu wkurwial wszystkich.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 22:37

  Ozii napisał:  
,ale bez zaplecza treningowego,biletów z meczy i dobrych drużyn juniorskich nie zabawią długo w ekstraklasie. .


Patrze na sklad ekstraklasy i widze , ze mozna funkcjonowac z marnym zapleczem treningowym, w wielu klubach wplywy z biletow sa praktycznie zadne a druzyny juniorskie na marnym poziomie.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 22:41

  goral1982 napisał:  

  Ozii napisał:  
,ale bez zaplecza treningowego,biletów z meczy i dobrych drużyn juniorskich nie zabawią długo w ekstraklasie. .


Patrze na sklad ekstraklasy i widze , ze mozna funkcjonowac z marnym zapleczem treningowym, w wielu klubach wplywy z biletow sa praktycznie zadne a druzyny juniorskie na marnym poziomie.



W wielu klubach budzet ratuje hajs z c+

wplywy z biletow to pozwalają na pokrycie dnia meczowego, ochrone, itd.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 23:08
Śmieszny jesteś Maxymalny, oburzasz się, że o "wieśniakach" mówią, wkurzasz, że się z nich śmieją, ba uważasz, że w paru rzeczach są lepsi od Pogoni a sam niedawno pogardliwie o Jagiellonii per "wieśniaki" napisałeś . Przyganiał kocioł garnkowi.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 23:19

  Icar napisał:  
Śmieszny jesteś Maxymalny, oburzasz się, że o "wieśniakach" mówią, wkurzasz, że się z nich śmieją, ba uważasz, że w paru rzeczach są lepsi od Pogoni a sam niedawno pogardliwie o Jagiellonii per "wieśniaki" napisałeś . Przyganiał kocioł garnkowi.



Nie wkurzam się, że o nich mówią. To ja nazwałem ich "wieśniakami". Wkurzam się, że nimi pogardzają mimo, że awansowali w sportowy sposób. A przymykają oczy na takiego śmiecia jak Michniewicz, którego ukształtowała Amica Wronki, klub który ze sportem nie miał nic wspólnego. Ja wiem, że wielu młodych ludzi nie pamięta jak Michniewicz z ławki rezerwowych Amici (był tam bramkarzem) śmiał się nam w twarz po przekrętach we Wronkach. Finał PP Amica - Konin to jeden z największych przekrętów w historii Polskiej piłki. Takich wieśniaków potępiam. Takich jak Jagiellonia, która nas wydymała z Małkiem na spółkę. Jagę w tamtym wpisie, o którym wspominasz, nazwałem "wieśniakami" w innym kontekście i Ty dobrze o tym wiesz.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 30/05/2015 23:52
Wybacz ale nazywanie ich wieśniakami, przy tym co tam posiadają w porównaniu do nas, obrażasz właśnie Szczecin, kibiców i klub. Mówię tu o przypadku Jagiellonii. Ale to nie miejsce na tą dyskusję tylko tam gdzie był jej początek. Tak czy inaczej, to już kolejny klub (teraz Termalica) w krótkim czasie, który bronisz niczym lew świeżej zdobyczy, jednocześnie pisząc o "wadach" naszego klubu. Wcześniej tyrałeś Pogoń na tle błękitnych, teraz widzę, że zaczynasz powoli to samo tylko przy nowym klubie. O ile rozumiem, że może cię wkurzać to, że pogardzają nimi mimo ich sportowego sukcesu, o tyle bronienie ich lub błękitnych przy pomocy wyszydzenia Pogoni jest bardzo słabe.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 30 maja 2015, 23:59 [1 raz(y)]


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 00:04
Kibicowsko wiadomo, że żaden poziom. Sportowo, cóż trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że raczej podobna historia jak Wronki, Grodzisk Wlkp. itp. ( w sensie, że może i trochę pograją, ale po czasie nie będzie ich w TME).


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 00:16

  Icar napisał:  
Tak czy inaczej, to już kolejny klub (teraz Termalica) w krótkim czasie, który bronisz niczym lew świeżej zdobyczy, jednocześnie pisząc o "wadach" naszego klubu. Wcześniej tyrałeś Pogoń na tle błękitnych, teraz widzę, że zaczynasz powoli to samo tylko przy nowym klubie. .



No i tu się z Tobą zgodzę. Dokładnie to robię. I mam ku temu swoje powody. I zgadzam się, że możesz mieć te powody w dupie. Oddałem temu klubowi 30 lat życia, nigdy nie otrzymałem nic w zamian. Większość czasu to były sportowe, organizacyjne i inne upokorzenia. Ale bylo fajnie bo to była POGOŃ. A na koniec dostałem na kapitana gościa z Amico-Lecha. Mimo, że ten gość ze względu na swoją przeszłość nie chciał być tym kapitanem. Ale klub się uparł. Teraz jeszcze ten konfident i sprzedawczyk jako trener. Ale to co odpierdala się w tym klubie mógłbym przełknąć bo nie ja te władze wybierałem. Najbardziej boli, że nowe pokolenie kibiców to akceptuje. Bo w dupie mają historię, której nie znają. Boli, że chłopaki z SKPS zamiast zbierać dobrowolne składki na oprawy (nie mam problemu żeby się dorzucić) to opierdalają obowiązkowe koszulki po zawyżonej cenie przy każdym wyjeździe do Poznania. Że młyn to 4 liga. I jeszcze jakaś Zenusia czy Paulusia mi tu sapią. I, że Błękitni piszesz małą literą chociaż to klub z sąsiedztwa a amicę nazywasz LECHEM.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 14:08
"Delikatnie drażliwym tematem do rozmowy okazały się mecze z wielkimi drużynami i wiążące się z nimi przyjazdy grup kibiców Legii czy Wisły. Kibice w Niecieczy przyzwyczajeni są do kompletnego spokoju. Na stadionie jest kulturalnie, chwilami ma się wrażenie, że aż za bardzo. Przez cały mecz nie słyszeliśmy ani jednej “kurwy”, nie wspominając o przyśpiewkach grubszego kalibru. Kiedy pytamy o ostatnią burdę, kibice wspominają mecz sprzed kilkudziesięciu lat, podczas którego zginął trafiony kamieniem w głowę kibic. – Ostatnio przyjechali jacyś w kominiarkach, ale policja szybko ich otoczyła i mecz spędzili w autobusie. Kibole z Legii nie są nam tutaj potrzebni. A jak już się pojawią, to mają osobną drogę na swoją trybunę. Zamknie się ich w klatce, jest wysoka siatka, monitoring i do widzenia. Nie będą mieli pola do popisu, bo tu nawet nie ma gdzie uciekać. Przecież nie w kukurydzę. Policja puści psy i będzie pozamiatane."

Osuch marzy o takich kibicach. Takich kibiców potrzebujemy w Ekstraklasie ! To oczywiście ironia.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 14:13

  Icar napisał:  
"Delikatnie drażliwym tematem do rozmowy okazały się mecze z wielkimi drużynami i wiążące się z nimi przyjazdy grup kibiców Legii czy Wisły. Kibice w Niecieczy przyzwyczajeni są do kompletnego spokoju. Na stadionie jest kulturalnie, chwilami ma się wrażenie, że aż za bardzo. Przez cały mecz nie słyszeliśmy ani jednej “kurwy”, nie wspominając o przyśpiewkach grubszego kalibru. Kiedy pytamy o ostatnią burdę, kibice wspominają mecz sprzed kilkudziesięciu lat, podczas którego zginął trafiony kamieniem w głowę kibic. – Ostatnio przyjechali jacyś w kominiarkach, ale policja szybko ich otoczyła i mecz spędzili w autobusie. Kibole z Legii nie są nam tutaj potrzebni. A jak już się pojawią, to mają osobną drogę na swoją trybunę. Zamknie się ich w klatce, jest wysoka siatka, monitoring i do widzenia. Nie będą mieli pola do popisu, bo tu nawet nie ma gdzie uciekać. Przecież nie w kukurydzę. Policja puści psy i będzie pozamiatane."

Osuch marzy o takich kibicach. Takich kibiców potrzebujemy w Ekstraklasie ! To oczywiście ironia.



Mogą sobie pomarzyć co najwyżej o tych klatkach. Jak Legia tam w tysiąc osób pojedzie (albo inna Wisła czy Górnik) i ktoś im nakaże wbijać do klatek dla zwierząt to zgliszcza z tej wioski zostaną. Nie wiedzą jeszcze na co się piszą...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 14:49

  Maxymalny napisał:  
Ja tam fanem Niecieczy nie jestem. Tylko zwyczajnie wkurza mnie taka napinka na "wieśniaków". Awansowali w sportowej walce więc po co ta przyjebka. Piszesz, że "w pozostałych rzeczach wyprzedzamy ich o lata świetlne", tzn w jakich? Bo to, że po deszczu u nas większe błoto na trybunach niż u nich (mimo, że boisko mają w polu) to wiem. A te inne? P S W nowym sezonie znowu wpierdol w sparingu z Błękitnymi a w pierwszej kolejce bęcki od Niecieczy.

DP - na wyjeździe w Mielcu byłem 3 razy. Znajdź mi kibiców Pogoni, którzy byli tam więcej razy. O reszcie twoich pierdół nie chce mi się dyskutować. Jesteś półdebilem. Bez odbioru.



Nie dość,że prorok, mesjasz, głosiciel prawd objawionych, nieomylny, to teraz okazuje się,że jeszcze wyjazowy wyjadacz i ogólnie człowiek w poważnym już wieku. Wspaniale.Winszuję samopoczucia
Szkoda tylko,że te żenujace posty rodem ze slamsów całkowice temu zaprzeczają. 30 lat z życia dla klubu?Wielu tutaj łącznie ze mną może wylegitymowac się podobnym stażem, mamy klękać z wrażenia? To jest podstawa do twojego wybujałego ego i mniemania o sobie?Pokaż klasą i kulturą te rzekome lata i doświadczenie bo mentalnie to co piszesz jest na poziomie dziecka ze szkoły podstawowej. Oczekujesz tu szacunku i uznania za zasługi?Zacznij od siebie, skończ z ubliżaniem i poniżaniem wszystkich z każdym poście a swoje osobiste życiowe frustracje przeżuwaj w 4 kątach-nie muszą być one udziałem tu wszystkich.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 31 maja 2015, 16:27 [3 raz(y)]


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 15:00

  Niepokonany napisał:  

  Icar napisał:  
"Delikatnie drażliwym tematem do rozmowy okazały się mecze z wielkimi drużynami i wiążące się z nimi przyjazdy grup kibiców Legii czy Wisły. Kibice w Niecieczy przyzwyczajeni są do kompletnego spokoju. Na stadionie jest kulturalnie, chwilami ma się wrażenie, że aż za bardzo. Przez cały mecz nie słyszeliśmy ani jednej “kurwy”, nie wspominając o przyśpiewkach grubszego kalibru. Kiedy pytamy o ostatnią burdę, kibice wspominają mecz sprzed kilkudziesięciu lat, podczas którego zginął trafiony kamieniem w głowę kibic. – Ostatnio przyjechali jacyś w kominiarkach, ale policja szybko ich otoczyła i mecz spędzili w autobusie. Kibole z Legii nie są nam tutaj potrzebni. A jak już się pojawią, to mają osobną drogę na swoją trybunę. Zamknie się ich w klatce, jest wysoka siatka, monitoring i do widzenia. Nie będą mieli pola do popisu, bo tu nawet nie ma gdzie uciekać. Przecież nie w kukurydzę. Policja puści psy i będzie pozamiatane."

Osuch marzy o takich kibicach. Takich kibiców potrzebujemy w Ekstraklasie ! To oczywiście ironia.



Mogą sobie pomarzyć co najwyżej o tych klatkach. Jak Legia tam w tysiąc osób pojedzie (albo inna Wisła czy Górnik) i ktoś im nakaże wbijać do klatek dla zwierząt to zgliszcza z tej wioski zostaną. Nie wiedzą jeszcze na co się piszą...



Pojemność stadionu Termaliki to jakieś 2300 miejsc, wydzielą wymagane 5% dla gości i tyle. 115 miejsc (słownie sto piętnaście), pozostałe 900 jak przyjedzie to będzie siedzieć, ale w kukurydzy.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 15:03

  Boris napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Icar napisał:  
"Delikatnie drażliwym tematem do rozmowy okazały się mecze z wielkimi drużynami i wiążące się z nimi przyjazdy grup kibiców Legii czy Wisły. Kibice w Niecieczy przyzwyczajeni są do kompletnego spokoju. Na stadionie jest kulturalnie, chwilami ma się wrażenie, że aż za bardzo. Przez cały mecz nie słyszeliśmy ani jednej “kurwy”, nie wspominając o przyśpiewkach grubszego kalibru. Kiedy pytamy o ostatnią burdę, kibice wspominają mecz sprzed kilkudziesięciu lat, podczas którego zginął trafiony kamieniem w głowę kibic. – Ostatnio przyjechali jacyś w kominiarkach, ale policja szybko ich otoczyła i mecz spędzili w autobusie. Kibole z Legii nie są nam tutaj potrzebni. A jak już się pojawią, to mają osobną drogę na swoją trybunę. Zamknie się ich w klatce, jest wysoka siatka, monitoring i do widzenia. Nie będą mieli pola do popisu, bo tu nawet nie ma gdzie uciekać. Przecież nie w kukurydzę. Policja puści psy i będzie pozamiatane."

Osuch marzy o takich kibicach. Takich kibiców potrzebujemy w Ekstraklasie ! To oczywiście ironia.



Mogą sobie pomarzyć co najwyżej o tych klatkach. Jak Legia tam w tysiąc osób pojedzie (albo inna Wisła czy Górnik) i ktoś im nakaże wbijać do klatek dla zwierząt to zgliszcza z tej wioski zostaną. Nie wiedzą jeszcze na co się piszą...



Pojemność stadionu Termaliki to jakieś 2300 miejsc, wydzielą wymagane 5% dla gości i tyle. 115 miejsc (słownie sto piętnaście), pozostałe 900 jak przyjedzie to będzie siedzieć, ale w kukurydzy.



Nie doceniasz chłopaków. Myślisz, że 1000 chłopa z jakąś prowizoryczną bramką sobie nie poradzi?:D


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 15:36
Wątpię, by z Warszawy pojechało 1000 osób wiedząc, że mają wejściówek około setki. Jechać taki kawał tylko po to, by poprzepychać się z bramką na jakiejś wiosce? Co innego Wisła, mają rzut beretem, mogą przejechać się z samej ciekawości nawet na rowerach i zobaczyć co to za wynalazki zaszczyciły swoją obecnością ekstraklasę.


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 16:56
Przecież Nieciecza będzie grała na stadionie Hutnika w Nowej Hucie, więc po co ta rozkmina ?


PS
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 17:20

  miau ! napisał:  
Przecież Nieciecza będzie grała na stadionie Hutnika w Nowej Hucie, więc po co ta rozkmina ?


Max 4 kolejki.


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 31/05/2015 17:41
Wątpię, żeby przez 3-4 miesiące zwiększyli np. dwukrotnie pojemność stadionu. Minimalna na ekstraklasę to 4.500 miejsc "przytwierdzonych na stałe do podłoża". Dostawki nie wchodzą w rachubę.


PS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005