Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PORTOWCY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6289 dni




Odp: EURO 2012 w POLSCE - 18/04/2007 16:40
a ile znów pójdzie kasy na lewo i na prawo...przetargi,wałki..

..taka kase że hej...teraz dopiero bedzie w Polsce korupcja!!! :|


Bo najlepsza w Polsce jest POGOŃ SZCZECIN MKS.
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8331 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 18/04/2007 16:43
Tu jest filmik z najważniejszego momentu
Aż ciarki przechodzą :)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7245 dni

***




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 16:54

  avelyn napisał:  

  Plum napisał:  
Ja jestem sceptycznie nastawiony bo oczekiwane niewiadomo czego po regatach w Szczecinie a wyszło jak zawsze.


zamknij sie, jeszcze sie nie odbylo, a ty juz marudzisz. banda pierdoloncyh sceptykow, przeczytali w wybiórczej czy kurierku, z czyms tam moga nie zdarzyc i juz panika wielka. dolozyles cegielke chociaz do tych regat? pomagasz w tym? zglosiles sie na oficera lacznikowego, bosmana kei, czy tez zwyklego wolontariusza? nie? wiec zamknij dupe!



Nie wiem czemu się odrazu rzucasz, ale to już Twoja sprawa...

Miałem szczeście, że wtedy gdy jeszcze bardziej interoswałem się żeglarstwem miałem okazję zobaczyć jak taka impreza przebiegała w Gdyni mam prawo przypuszczać, że w Szczecine nie przyniesie nam ona tego wszystkiego czego się można spodziewać... Bo te nadzieje właśnie przez te gazetki były na początku bardzo rozdmuchane a dziś widać olewkę tego tematu przez władze Szczecina...
Nawet największe starnia tych ludzi na dole, tych którzy faktycznie zajmują się organizacją tych regat i chcą by Szczecin wypadł jak najlepiej nie zawsze wystaczają by pokonać biurokrację w urzędach przez którą traci się fundusze...
Tak dla przykładu: wiesz kiedy zabrano się za takie poważne szukanie sponsora głównego? na początku tego roku kiedy większość dużych firm miało juz zamknięty budżet na ten rok i trudno im było uwzględnić tak spory wydatek... wsytaczyło o to zadbać trochę wcześniej...
Nie zakładam z góry ze się nie uda i w ogóle powinno się porzucić ten pomysł, ale mogę międzyinnymi przez te niedociągnięcia podchodzić scpetycznie...

Co do tego czy zgłosiłem na oficera łącznikowego czy wolontariusza. Miałem taki zamiar, ale wakcaje są takim okresem gdy często jestem poza Szczecinem i tak będzie też w lipcu...

I na przyszłość wyluzuj


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 17:24

  Macieq napisał:  



Jak ja sie ciesze!!!! jak na lekcji to uslyszalem to nie moglem uwierzyc:).ale ciesze sie bardzo , że nowe stadiony , kasa , infrastruktura , ale najbardziej , że utarlismy nosa pewnym siebie(aż za mocno :p) Włochom.My wraz z Ukraina mamy i jest super!ZAJEBISCIE!!!!!!!!!!!!!!! Nie zmarnujmy tej ogromnej szansy!!! :)


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7659 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 17:27
Szczecin ma szanse na mecz ME?
Polska i Ukraina będą wspólnie organizować piłkarskie Mistrzostwa Europy 2012 roku. W naszym kraju najlepsze drużyny starego kontynentu gościć będą: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Chorzów i Poznań.

W gronie miast rezerwowych znalazły się Bydgoszcz i Szczecin – mówi prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Michał Listkiewicz. Szczecin otrzyma organizację EURO 2012 tylko w przypadku spełnienia wszystkich wymagań dotyczących funkcjonowania nowego stadionu i jednocześnie, gdy chociaż jedno z wyznaczonych miast - będzie miało problemy z szeroką gamą warunków stawianych przez Europejską Federację Piłkarską. Na dziś tylko Kraków i Poznań realizują plany przygotowania stadionów do Mistrzostw Europy – mówi były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel.
Oba miasta rezerwowe – Szczecin i Bydgoszcz, będą brane pod uwagę przy inwestycjach dotyczących poprawy infrastruktury - przed finałami Mistrzostw Europy w 2012 roku.


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: EURO 2012 w POLSCE - 18/04/2007 17:28

  PORTOWCY napisał:  
a ile znów pójdzie kasy na lewo i na prawo...przetargi,wałki..

..taka kase że hej...teraz dopiero bedzie w Polsce korupcja!!! :|



dokładnie-może nie bądzmy pesymistami ale znając naszych notabli,trzeba miec do nich dystans i umiarkowane zaufanie.wiec rola mediów w tym aby dokładnie przyglądac sie to co dzieje bo inaczej komisje będą mieć roboty na nastepne dziesięciolecia...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 17:51
Znaczy, że na bank wybudują nam nowe estadio? Sorry, że głupie pytania zadaje ale niezbyt wyznaję się w tych sprawach :]


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6544 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 18:14

  ..::Krzysiek::.. napisał:  
Znaczy, że na bank wybudują nam nowe estadio? Sorry, że głupie pytania zadaje ale niezbyt wyznaję się w tych sprawach :]



Gdyby już Szczecin byłby miastem w którym odbyły by się ME to nowy stadion to podstawa...wieć wybudowali by nam z tego ci się orientuje.


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 18:30

  Ramzes_ napisał:  

  ..::Krzysiek::.. napisał:  
Znaczy, że na bank wybudują nam nowe estadio? Sorry, że głupie pytania zadaje ale niezbyt wyznaję się w tych sprawach :]



Gdyby już Szczecin byłby miastem w którym odbyły by się ME to nowy stadion to podstawa...wieć wybudowali by nam z tego ci się orientuje.



Ale czy wybuduja Szczecinowi stadion, nawet jak będa tylko stadionem rezerwowym?


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 19:20
Chyba tak - obecność na liście rezerwowej też zobowiązuje. A jak Szczecin miałby ewentualnie zastąpić któreś z miast, jeśli nie miał by stadionu i infrastruktury?



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7327 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 19:34

  pchela napisał:  

  Ramzes_ napisał:  

  ..::Krzysiek::.. napisał:  
Znaczy, że na bank wybudują nam nowe estadio? Sorry, że głupie pytania zadaje ale niezbyt wyznaję się w tych sprawach :]



Gdyby już Szczecin byłby miastem w którym odbyły by się ME to nowy stadion to podstawa...wieć wybudowali by nam z tego ci się orientuje.



Ale czy wybuduja Szczecinowi stadion, nawet jak będa tylko stadionem rezerwowym?



Jakby był to tak.. ale oficjalnie nie jest.. (nie jest zgłoszony na liście do UEFA..), więc szanse niestety naprawdę małe bo w pierwszej kolejności rezerwowymi są Chorzów i Kraków (tam koniecznie muszą zbudować)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6412 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 19:53
Jesli Szczecin bylby miastem rezerwowym to musi wybudowac stadion. Zacznijmy jednak od tego ze Szczecin byl brany pod uwage jako miasto rezerwowane, ale ostatecznie zostalo odrzucone. Natomiast moze sie nic stac tylko wtedy jesli UEFA zmienilaby zdanie i w ME gralby 24 druzyny a nie 16 jak jest do tej pory.

Ale gdyby Szczecin stal sie miastem rezerowym to znaczy ze sztab e2012 to wieksi frajerzy niz PZPN. Po pierwsze mowicie tu o regatach, z czym z wami sie zgadzam. A 2 to Puchar Europy w Wielobojach, ktory ma byc w lipcu na stadione na litewskiej. W pazdzierniku wywiesili karteczke na drzwiach wejsciowych, aby nie korzystac z biezni ze wzgledu na renowacje murawy oraz biezni. Do dzis nie wymienili biezni, ktora jets w stanie tragicznym (w kilku miejscach sa pozalatane dziury, w niektorych sie nawet odkleja). Nie mowiac juz o tym ze mieli tam dobudowywac dodatkowe trybuny. No ale czytaja ostatni artykul na PZLA widac ze wszystko jest w normie i idzie zgodnie z planem, a p. Szewinska jest wniebowzieta jest obecnym zaangazowanie szczecinskich wladz miasta.

Ogolem jestem na TAK e2012 i wierze, ze zorganizujemy conajmiej tak jak szwaby MŚ!

Ostatnio edytowany przez: Leśny Dziadek, 18 kwietnia 2007, 19:59 [1 raz(y)]


HERRING POWER
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 22:07
Ludzie zejdzcie na ziemie. Nawet jeśli tutaj wybuduja stadion to co Szczecin ma do zaoferowania poza stadionem. To miasto niema centrum kulturalnego tu nawet niema się gdzie zabawić, a kibice jak tu przyjadą to chcą poczuć wspólnote, chcą sie gdzieś piwa napic poczuć klimat miasta. No ok chyba że coś zrobią z tą starówką szczecińska i naprawde zaczną ją budować nad samym bulwarem przeprowadzającv ulice tunelem, ale ogólnie to nie jedeyny problem Szczecina. Wczoraj miałem taką zwyczajną sytuacje na placu grunwaldzkim wieczorem jak sobie szedłem ulicą podjecjhała do mnie taka furgonetka z której kilku gości zxapytało sie gdzie jest centrum, to ja im odpowiedziałem ze tu juz jest centrum, podejrzewam że jak im to powiedziałem to oni byli w konsternacji. Normalnie to jest chyba najdziwniejsze miasto z tak wielkich aglomeracji, najdziwniejszy 400 tysięcznik na świecie ...kur.. krew mnie zalewa bo jak sie pojedzie do Poznania to tam na stare miasto i na różne imprezy jadą co 20 min przepełnione nocne autobusy, a sam rynek aż pęka od turystów i jest niesamowita atmosfera, a wy się zachwycacie że nam stadion może odbudują, nie róbmy sobie wiochy bo tylko zepsujemy sobie tym wizerunek jako miasta niemając poza ewentualnym stadionem nic wiecej do zaoferowania, co innego Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków i Warszawa.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/04/2007 22:47
Marcelo - i co teraz powiesz?! :)


Pisząc posty odnoszące się do naszych szans na organizację EURO 2012 dwa lata temu (4 strona tematu), byłem jednym z nielicznych, którzy wierzyli w ten projekt, ale jak widać stało się, a mi udało się wytypować gospodarza tych Mistrzostw, dzięki Bogu Polskę i Ukrainę :)


Tak się cieszę, że z tej radości, euforii, poczucia wielkiej dumy i triumfu trudno mi cokolwiek więcej napisać, może później będę w stanie.


P.S. Żeby się nie okazało, że musieliśmy zorganizować ME by brać w nich udział, bo będzie trochę wstyd :D

P.S.2. Nie liczcie nawet na to, że Szczecin będzie jednym z miast EURO. Już nas dawno wycyckali, zresztą jak zawsze.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 19/04/2007 00:30

  Mietow napisał:  
Marcelo - i co teraz powiesz?! :)


Pisząc posty odnoszące się do naszych szans na organizację EURO 2012 dwa lata temu (4 strona tematu), byłem jednym z nielicznych, którzy wierzyli w ten projekt, ale jak widać stało się, a mi udało się wytypować gospodarza tych Mistrzostw, dzięki Bogu Polskę i Ukrainę :)


Tak się cieszę, że z tej radości, euforii, poczucia wielkiej dumy i triumfu trudno mi cokolwiek więcej napisać, może później będę w stanie.


P.S. Żeby się nie okazało, że musieliśmy zorganizować ME by brać w nich udział, bo będzie trochę wstyd :D




Ja dawałem 20% szans dla Polski&Ukrainy(ktoras tam strona tego tematu) a jednak :) Immposible is nothing :) teraz to tylko wylosować bilety :D


  Mietow napisał:  


P.S.2. Nie liczcie nawet na to, że Szczecin będzie jednym z miast EURO. Już nas dawno wycyckali, zresztą jak zawsze.



Szczecin sam się wycyckał....


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7327 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 19/04/2007 08:28
A tam losować, ME w Polsce to się znajdą sposoby na bilety :D Polak przecież wszystko potrafi :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7785 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 19/04/2007 12:00
Wybór oczami Włochów


Obrazek gif wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 19/04/2007 16:26

  PogońFaN napisał:  

  Mietow napisał:  
P.S.2. Nie liczcie nawet na to, że Szczecin będzie jednym z miast EURO. Już nas dawno wycyckali, zresztą jak zawsze.



Szczecin sam się wycyckał....



To też prawda, ale mnie dziwi jak to się stało, że byliśmy na liście rezerwowej i już nie jesteśmy...



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7327 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 19/04/2007 19:17

  Mietow napisał:  

  PogońFaN napisał:  

  Mietow napisał:  
P.S.2. Nie liczcie nawet na to, że Szczecin będzie jednym z miast EURO. Już nas dawno wycyckali, zresztą jak zawsze.



Szczecin sam się wycyckał....



To też prawda, ale mnie dziwi jak to się stało, że byliśmy na liście rezerwowej i już nie jesteśmy...



Było dzisiaj w Głosie chyba, że jak przyjechał Listek na wizytacje to nawet nie było żadnego przedstawiciela ze strony miasta...

Szanse Szczecina na ME oceniam niestety na 0 %.. ewentualnie wchodzi w grę (było dziś w GW-Szczecin) budowa trochę gorszego stadionu (niż reszta) i rozgrywanie tam sparingów finalistów.. dobre i to..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 19/04/2007 20:13

  Mietow napisał:  
Marcelo - i co teraz powiesz?! :)


Pisząc posty odnoszące się do naszych szans na organizację EURO 2012 dwa lata temu (4 strona tematu), byłem jednym z nielicznych, którzy wierzyli w ten projekt, ale jak widać stało się, a mi udało się wytypować gospodarza tych Mistrzostw, dzięki Bogu Polskę i Ukrainę :)


Tak się cieszę, że z tej radości, euforii, poczucia wielkiej dumy i triumfu trudno mi cokolwiek więcej napisać, może później będę w stanie.


P.S. Żeby się nie okazało, że musieliśmy zorganizować ME by brać w nich udział, bo będzie trochę wstyd :D

P.S.2. Nie liczcie nawet na to, że Szczecin będzie jednym z miast EURO. Już nas dawno wycyckali, zresztą jak zawsze.




Sypię głowe popiołem i szaleje ze szcześcia

Jak mogli nas wycyckac , jak nie mamy nic do zaoferowania.
Poczytajcie co napisał narodowiec to bedzie wszystko jasne , przykre to .


narodowiec napisał:

Ludzie zejdzcie na ziemie. Nawet jeśli tutaj wybuduja stadion to co Szczecin ma do zaoferowania poza stadionem. To miasto niema centrum kulturalnego tu nawet niema się gdzie zabawić, a kibice jak tu przyjadą to chcą poczuć wspólnote, chcą sie gdzieś piwa napic poczuć klimat miasta. No ok chyba że coś zrobią z tą starówką szczecińska i naprawde zaczną ją budować nad samym bulwarem przeprowadzającv ulice tunelem, ale ogólnie to nie jedeyny problem Szczecina. Wczoraj miałem taką zwyczajną sytuacje na placu grunwaldzkim wieczorem jak sobie szedłem ulicą podjecjhała do mnie taka furgonetka z której kilku gości zxapytało sie gdzie jest centrum, to ja im odpowiedziałem ze tu juz jest centrum, podejrzewam że jak im to powiedziałem to oni byli w konsternacji. Normalnie to jest chyba najdziwniejsze miasto z tak wielkich aglomeracji, najdziwniejszy 400 tysięcznik na świecie ...kur.. krew mnie zalewa bo jak sie pojedzie do Poznania to tam na stare miasto i na różne imprezy jadą co 20 min przepełnione nocne autobusy, a sam rynek aż pęka od turystów i jest niesamowita atmosfera, a wy się zachwycacie że nam stadion może odbudują, nie róbmy sobie wiochy bo tylko zepsujemy sobie tym wizerunek jako miasta niemając poza ewentualnym stadionem nic wiecej do zaoferowania, co innego Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków i Warszawa.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005