Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7297 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 25/04/2007 11:49

  Cytat:  
Jarosław Kaczyński stanie na czele komitetu organizacyjnego Euro 2012. W jego skład wejdzie prawdopodobnie 10 ministrów. Ale nie będzie wśród nich wicepremierów Giertycha i Leppera - dowiedziała się "Rzeczpospolita".



jak to prawda to mi rece opadaja...


POGOŃ SZCZECIN!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7848 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 25/04/2007 14:03

  Cytat:  
Do charakterystyki Szczecina dodam jeszcze jedną oryginalną rzecz. Mamy wyjątkowo wiele zieleni w mieście, czego zazdroszczą nam mieszkańcy innych aglomeracji.


we Wrocałwiu i tak na jednego mieskzanca przypada wiecej m2 zieleni ;]


  Cytat:  
Cytat:
Jarosław Kaczyński stanie na czele komitetu organizacyjnego Euro 2012. W jego skład wejdzie prawdopodobnie 10 ministrów. Ale nie będzie wśród nich wicepremierów Giertycha i Leppera - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
--
jak to prawda to mi rece opadaja...


a co myslales, ze oddadza takie honory jakims specjalistom z zewnatrz? :D:D kazdy rzad jaki by wladal Polska w czasie przyznawania ME obsadzilby wszystko swoimi ludzmi ;] dobrze chociaz ze przy organizacji ME nie bedzie nowego "układu" mafijno-biznesowo-lewicowego :D:D:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 25/04/2007 15:33

  Plum napisał:  
Gdyby przy wyborze miast kierowano się potencjalem piłkarskim to Szczecin byłby w pierwszej kategorii. Stadion we Wrocławiu czy Gdańsku zapełni się chyba tylko podczas Euro i raz na rok na meczach repry...a co z resztą.... można by doczwórki miast dokoptować Kraków, pomyśleć o rezerwie w Łodzi czy innych miastach gdzie stadiony byłby by odwiedzane przez kibiców częściej niż raz na rok.



Nie przesadzajmy z tym naszym pilkarskim potencjalem.Ilu kibicow teraz zjawia sie na mecze ? 2, 3 tysiace ? Teraz tego potencjalu nikt nie zauwazy wiec nie liczmy ,ze gdyby sie tym kierowano to bysmy mieli EURO. Pewnie za jakies pol roku nie bedziemy miec w ogole druzyny w 1 lidze i co myslicie ze na A klase taki stadion by sie zapelnial ? Potencjal to my mamy jak o cos walczymy.A walczyc o cos w 1 czy 2 lidze to bedziemy najwyzej za kilka lat jak Pogon Nowa awansuje.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 25/04/2007 15:59

  avelyn napisał:  

  Cytat:  
Do charakterystyki Szczecina dodam jeszcze jedną oryginalną rzecz. Mamy wyjątkowo wiele zieleni w mieście, czego zazdroszczą nam mieszkańcy innych aglomeracji.


we Wrocałwiu i tak na jednego mieskzanca przypada wiecej m2 zieleni ;]


  Cytat:  
Cytat:
Jarosław Kaczyński stanie na czele komitetu organizacyjnego Euro 2012. W jego skład wejdzie prawdopodobnie 10 ministrów. Ale nie będzie wśród nich wicepremierów Giertycha i Leppera - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
--
jak to prawda to mi rece opadaja...


a co myslales, ze oddadza takie honory jakims specjalistom z zewnatrz? :D:D kazdy rzad jaki by wladal Polska w czasie przyznawania ME obsadzilby wszystko swoimi ludzmi ;] dobrze chociaz ze przy organizacji ME nie bedzie nowego "układu" mafijno-biznesowo-lewicowego :D:D:D



a Listwiekicz byl taki pewny swego..w jednym z wywiadow zostal lekk owysmiany przez Parde,a ten odpowiadajac na ten wywiad powiedzial ze niezna tego pana ,a na P zna tylko Platiniego:) swoja droga Listkiewicz czy Kaczynski?? ciezki wybor ale chyba bylbym za Listkiem,przynajmniej ``siedzi`` w tym sporcie..no i zna ten jezyk i ma jakies tam uklady...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
AS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 25/04/2007 21:49
Euro daleko od Szczecina


POGOŃ SZCZECIN
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7245 dni

***




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 25/04/2007 21:59

  byku napisał:  

Nie przesadzajmy z tym naszym pilkarskim potencjalem.Ilu kibicow teraz zjawia sie na mecze ? 2, 3 tysiace ? Teraz tego potencjalu nikt nie zauwazy wiec nie liczmy ,ze gdyby sie tym kierowano to bysmy mieli EURO. Pewnie za jakies pol roku nie bedziemy miec w ogole druzyny w 1 lidze i co myslicie ze na A klase taki stadion by sie zapelnial ? Potencjal to my mamy jak o cos walczymy.A walczyc o cos w 1 czy 2 lidze to bedziemy najwyzej za kilka lat jak Pogon Nowa awansuje.



Ze dwa lata temu mielśmy najwyższą średnią frekwencje na stadionie, więc potencjał jest, a to, że działaniami Ptaka, działaczy i miernymi wynikami sportowymi zniechęcono kibiców do przychodzenia na stadion to inna kwestia. Gdyby chociaż było normlanie, nie mówię tu nawet, o grze o jakieś wyższe cele, tylko o normlaności to frekwencja była by wyższa...
Ale o tylko gdybania, bo Szczecin nie ma żadnych szans... zresztą to widać, że miasta które się rozwijają i potrafią sciągnąć do sobie inwestorów zostały wybrane, stąd też pewnie dziwna dla mnie decyzja o wyborze Wrocławia, gdzie ten potencjał jest na nieco mniejszy niż w Szczecinie...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7143 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 26/04/2007 17:00
Zobaczymy czy sie tak stanie Stadion na Euro 2012


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7462 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 26/04/2007 17:45

  Plum napisał:  

Ale o tylko gdybania, bo Szczecin nie ma żadnych szans... zresztą to widać, że miasta które się rozwijają i potrafią sciągnąć do sobie inwestorów zostały wybrane, stąd też pewnie dziwna dla mnie decyzja o wyborze Wrocławia, gdzie ten potencjał jest na nieco mniejszy niż w Szczecinie...



Wroclaw przedstawil bodajze najladniejsza prezentacje jako miasto, w remncie jest stadion Slaska na Oporowskiej, Olimpijski tez do remontu idzie a Dutkiewicz zapewnil ze do Euro stanie nowy stadion na obrzezach miasta a zwykle dotrzymuje on slowa ...
A potencjal jest porownywalny i w Szczecinie i we Wroclawiu i nawet sklanialbym sie ku Wroclawiowi (mieszkam tu na codzien :] ) w Szczecinie jest praktycznie tylko Pogon, we Wroclawiu poza Slaskiem jest jeszcze koszykarski Slask gdzie chodzi regularnie po kilka tysiecy kibicow, jest Sparta Wroclaw czyli zuzlowy Atlas gdzie na mecz chodzi regularnie po kilka-kilkanascie tysiecy ludzi, potencjal jest calkiem spory :]


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 26/04/2007 18:05

  Plum napisał:  

  byku napisał:  

Nie przesadzajmy z tym naszym pilkarskim potencjalem.Ilu kibicow teraz zjawia sie na mecze ? 2, 3 tysiace ? Teraz tego potencjalu nikt nie zauwazy wiec nie liczmy ,ze gdyby sie tym kierowano to bysmy mieli EURO. Pewnie za jakies pol roku nie bedziemy miec w ogole druzyny w 1 lidze i co myslicie ze na A klase taki stadion by sie zapelnial ? Potencjal to my mamy jak o cos walczymy.A walczyc o cos w 1 czy 2 lidze to bedziemy najwyzej za kilka lat jak Pogon Nowa awansuje.



Ze dwa lata temu mielśmy najwyższą średnią frekwencje na stadionie, więc potencjał jest, a to, że działaniami Ptaka, działaczy i miernymi wynikami sportowymi zniechęcono kibiców do przychodzenia na stadion to inna kwestia. Gdyby chociaż było normlanie, nie mówię tu nawet, o grze o jakieś wyższe cele, tylko o normlaności to frekwencja była by wyższa...
Ale o tylko gdybania, bo Szczecin nie ma żadnych szans... zresztą to widać, że miasta które się rozwijają i potrafią sciągnąć do sobie inwestorów zostały wybrane, stąd też pewnie dziwna dla mnie decyzja o wyborze Wrocławia, gdzie ten potencjał jest na nieco mniejszy niż w Szczecinie...



dziwi cie wybor Wroclawia? Wroclaw to w tej chwili, najpiekniejsze, najszybciej rozwijajace sie, najbardziej nowoczesne miasto w Polsce, przyciaga najwiecej inwestorow, wladze miasta maja zdecydowanie najlepiej (nie mowie, ze maja wystarczajaco ale jest ok.) poukladane w glowach i to widac... to juz jest marketing a nie kewstia sportowa... a Szczecin nie ma zadnych szans na euro ... jak juz to wybudaja nam autostrade do berlina... i tyle odczujemy z mistrzostw ... smutna ale prawda


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8199 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 26/04/2007 22:12

  edi1 napisał:  
... jak juz to wybudaja nam autostrade do berlina... i tyle odczujemy z mistrzostw ... smutna ale prawda



Po co mieli by budowac druga?


1948
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 27/04/2007 20:00

  Steryd napisał:  

  edi1 napisał:  
... jak juz to wybudaja nam autostrade do berlina... i tyle odczujemy z mistrzostw ... smutna ale prawda



Po co mieli by budowac druga?



Pomylka; poprawic ja (czyt. zalac dziury) i druga taka sama (zrobic) do Gdanska i byc moze do Poznania ... ale widze, ze masz duzo do powiedzenia skoro "tyle" wylapales z mojego posta


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 27/04/2007 20:13
JEDYNY kawałek autostrady w naszym województwie zbudował... Adolf Hitler, a otwierał uroczyście tę autostradę w 1936 roku Hermann Goering.

Niech to wystarczy za komentarz w sprawie tego rodzaju infrastruktury w naszym regionie.


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/04/2007 15:44

  edi1 napisał:  

  Steryd napisał:  

  edi1 napisał:  
... jak juz to wybudaja nam autostrade do berlina... i tyle odczujemy z mistrzostw ... smutna ale prawda



Po co mieli by budowac druga?



Pomylka; poprawic ja (czyt. zalac dziury) i druga taka sama (zrobic) do Gdanska i byc moze do Poznania ... ale widze, ze masz duzo do powiedzenia skoro "tyle" wylapales z mojego posta



Dobrze powiedział. Napisałeś kurwa, że wybudują drugą więc nie wiem czemu się jeszcze sadzisz?


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8199 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/04/2007 11:50

  edi1 napisał:  

  Steryd napisał:  

  edi1 napisał:  
... jak juz to wybudaja nam autostrade do berlina... i tyle odczujemy z mistrzostw ... smutna ale prawda



Po co mieli by budowac druga?



Pomylka; poprawic ja (czyt. zalac dziury) i druga taka sama (zrobic) do Gdanska i byc moze do Poznania ... ale widze, ze masz duzo do powiedzenia skoro "tyle" wylapales z mojego posta



Gdybys napisal o modernizacji, nie bylo by tematu. Nie masz racji, a sie sadzisz. Odpocznij.


1948
Marco
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




EURO 2012 - 05/05/2007 20:05
Co sądzicie o przyznaniu nam Euro czy dobrze czy źle? czy przyniesie nam zysk czy straty? Czy zdążmy? Ogół piszcie co myślicie na ten temat...

Ja uwazam że przynie sie to zyski wszystkim kibicom, państwu, miastu i sprzedawcą. Myśle że dobrze że ja mamy chce żeby nam sie udało. wieże w nas... To wszystko co mam do powiedzienia czekam na wasze wypowiedzi ;).


www.marcodownload.fora.pl
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5486 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/01/2010 12:20
Koncern olejowy Castrol został drugim globalnym sponsorem piłkarskich mistrzostw Europy, które w 2012 roku odbędą się w Polsce i na Ukrainie.

Castrol sponsorował poprzednie mistrzostwa w Austrii i Szwajcarii, a w czwartek UEFA poinformowała o przedłużeniu umowy. Wcześniej sponsorem globalnym Euro 2012 została firma odzieżowa Adidas.


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/01/2010 13:25
ale, żeś temat okopał:)
Ciekawe teraz jak z tym stadionem we Wrocławiu będzie. Odebrali Mostostalowi budowę, kolejne wyłonienie firmy bądź konsorcjum trochę zajmie. Nie wiem jak czasowo się wyrobią ale UEFA wyznaczyła termin oddania stadionów na rok 2011 (nie pamiętam który miesiąc), ale wydaje mi się, że poczatek 2012 jest bardziej realny. Ciekawe czy przy ewentualnym spóźnieniu Wrocławia nie skorzysta Chorzów lub Kraków.
Pamiętam taką sytuacje, jeden z obiektów przed IO w Atenach w 2004 skończyli dopiero po ceremoni otwarcia. ;) Była to bodajże hala do kosza, ręcznej itp.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6848 dni

****




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/01/2010 15:19

  Marco napisał:  
Co sądzicie o przyznaniu nam Euro czy dobrze czy źle? czy przyniesie nam zysk czy straty? Czy zdążmy? Ogół piszcie co myślicie na ten temat...

Ja uwazam że przynie sie to zyski wszystkim kibicom, państwu, miastu i sprzedawcą. Myśle że dobrze że ja mamy chce żeby nam sie udało. wieże w nas... To wszystko co mam do powiedzienia czekam na wasze wypowiedzi ;).



jak masz pisac wierze przez ,,ż" to lepiej nic nie pisz....w sumie niewiele masz do powodzenia rozpoczynając takie ciężkie tematy...nudzilo ci się i zajebales posta żeby mieć jednego więcej...argumenty?? dla kibiców?? hmmmm chyba dla ciebie...państwu?? miastu?? sprzedawcą?? a sprzątaczkom nie?? kolejarzom?? rolnikom??


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/01/2010 15:34

  Prawa Strona Miasta napisał:  

jak masz pisac wierze przez ,,ż" to lepiej nic nie pisz....w sumie niewiele masz do powodzenia rozpoczynając takie ciężkie tematy...nudzilo ci się i zajebales posta żeby mieć jednego więcej...argumenty?? dla kibiców?? hmmmm chyba dla ciebie...państwu?? miastu?? sprzedawcą?? a sprzątaczkom nie?? kolejarzom?? rolnikom??



Spójrz na datę jego posta ;)


  Mvin napisał:  

Ciekawe teraz jak z tym stadionem we Wrocławiu będzie. Odebrali Mostostalowi budowę, kolejne wyłonienie firmy bądź konsorcjum trochę zajmie. Nie wiem jak czasowo się wyrobią ale UEFA wyznaczyła termin oddania stadionów na rok 2011 (nie pamiętam który miesiąc), ale wydaje mi się, że poczatek 2012 jest bardziej realny. Ciekawe czy przy ewentualnym spóźnieniu Wrocławia nie skorzysta Chorzów lub Kraków.
Pamiętam taką sytuacje, jeden z obiektów przed IO w Atenach w 2004 skończyli dopiero po ceremoni otwarcia. ;) Była to bodajże hala do kosza, ręcznej itp.



Co do nowego wykonawcy to już jest wybrany. Jakoś w połowie stycznia podali, że wybór padł na Max Boegl, a podwykonawcą ma być Budimex.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/01/2010 20:57

  mario741019 napisał:  
Koncern olejowy Castrol został drugim globalnym sponsorem piłkarskich mistrzostw Europy, które w 2012 roku odbędą się w Polsce i na Ukrainie.

Castrol sponsorował poprzednie mistrzostwa w Austrii i Szwajcarii, a w czwartek UEFA poinformowała o przedłużeniu umowy. Wcześniej sponsorem globalnym Euro 2012 została firma odzieżowa Adidas.



co ty Archeolog jesteś czy jak... hahaha


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005