Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/03/2011 17:57
Hasor, ale to nie wina Litwinów że jest jak jest. Ambicje i wymaganie to my mamy tylko co z tego, jak nasza duma i ego jest tak rozdmuchane, że wydaje sie nam że nasze orły tylko wyjdą na boisko to klękajcie narody? Niz z tego, nikt nie chce i nie lubi być chłopcem do bicia, a takimi są nasi pseudokopacze, któzy ambicji nie maja (szczyt dla takiego to lakoniczna-fura i komóra, co najwyżej gdzieś wyjechać i przyspawać sie do ławki rezerwowych) Ja tam taki stan rzeczy przewidziałem już jakiś czas temu i systematycznie konsekwentnie zmierza ku moim założeniom, a będzie jeszcze gorzej. Euro 2012 tylko dobitnie zobrazuje to wszystko na każdej płaszczyźnie, organizacyjnej także, bo malowanie trawy na zielono czyli budowa zajebistych stadionów czy naturalizowanie grajków z racji deficytu ich posiadania nic i tak nie pomoże.

Dlatego moje motto jest takie i niezmienne od jakiegoś czasu- im gorzej tym lepiej. Jak to wszystko pizdnie po Euro być może ma jaką szanse w następnych latach sie odrodzić, choć to bardzo daleka perspektywa.

najgorsze jest tylko to że kibice jakby mniej stali sie wymagający i rodzime podwórko traktują jako preferencyjnie, a sam fakt że gra reprezentacja która rzekomo generalizuje naszych najlepszych grajków sprawia jakiś entuzjazm i niepohamowaną euforie (chocby pełny stadion u nas z Kamerunem), a że grajki kopią sie lepiej w czoło po piłka im przeszkadza, to już mało ważne . Widocznie minimalizm i wszechobecny tumiwisizm udzielił sie nam wszystkim.

edit. zajeb osty jestem, ale w porę sie zreflektowałem- w jednym poście trochę sam sobie zaprzeczyłem i wyszedł jakiś oksymoron. No ale mam nadzieje że zaczaicie moją intencje i wyciągniecie najważniejsze z tej dwuznaczności:) kibic wymagający i niewymagający zarazem-dobre hehe)

Ostatnio edytowany przez: anathema, 29 marca 2011, 18:03 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/03/2011 19:32

  eM napisał:  
No i na tym skończmy temat bramkarzy w kadrze Polski.

Dudek może puszczać buble ( " z reszta kto nie puszczał " ) a jak Borucowi to się przytrafi dwa razy to już jest skreślony lol

No tak , w końcu jest gruby i Franek się na niego obraził...

edit: wolę "nieułożonego" Boruca ktory potrafi zajebać "koledze" z drużyny gdy ten na to zasluguje , zrobic porządek w szatni czy nawrzucać na obronców gdy ci popełniają błędy niż tą bandę nażelowanych gamoni którzy skompromitowali Polskę w meczu z Litwą.



Nie rób już z Artura takiego "świętoszka" Boruc dużo więcej tych bubli napuszczał. W pamięci utkwił mi chociażby mecz towarzyski z USA nie pamiętam dokładnie kiedy, ale na pewno przegrany po błędzie Boruca, co można by mu wybaczyć. Ale wypowiedzi po meczu, że było okej pograli sobie troche z kolegami, ogólnie jest zadowolony itp. niezbyt dobrze o nim świadczą. Tak to mógłby mówić po meczu na podwórku z kolegami, a nie po kiksie w meczu reprezentacji. Jak dla mnie to jest kompromitacja.
Na MŚ 2006r. chwalisz go za mecz z Niemcami. A w meczu z Kostaryką na tych samych MŚ puszczony przez niego gol, to bramkarz z przeciętnym refleksem raczej by obronił, bo on nie zdążył się ruszyć, jak słoń.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/03/2011 19:42

  Janek80 napisał:  

  eM napisał:  
No i na tym skończmy temat bramkarzy w kadrze Polski.

Dudek może puszczać buble ( " z reszta kto nie puszczał " ) a jak Borucowi to się przytrafi dwa razy to już jest skreślony lol

No tak , w końcu jest gruby i Franek się na niego obraził...

edit: wolę "nieułożonego" Boruca ktory potrafi zajebać "koledze" z drużyny gdy ten na to zasluguje , zrobic porządek w szatni czy nawrzucać na obronców gdy ci popełniają błędy niż tą bandę nażelowanych gamoni którzy skompromitowali Polskę w meczu z Litwą.



Nie rób już z Artura takiego "świętoszka" Boruc dużo więcej tych bubli napuszczał. W pamięci utkwił mi chociażby mecz towarzyski z USA nie pamiętam dokładnie kiedy, ale na pewno przegrany po błędzie Boruca, co można by mu wybaczyć. Ale wypowiedzi po meczu, że było okej pograli sobie troche z kolegami, ogólnie jest zadowolony itp. niezbyt dobrze o nim świadczą. Tak to mógłby mówić po meczu na podwórku z kolegami, a nie po kiksie w meczu reprezentacji. Jak dla mnie to jest kompromitacja.
Na MŚ 2006r. chwalisz go za mecz z Niemcami. A w meczu z Kostaryką na tych samych MŚ puszczony przez niego gol, to bramkarz z przeciętnym refleksem raczej by obronił, bo on nie zdążył się ruszyć, jak słoń.



Może faktycznie brakuje Boruca,jedni to nażelowani gamonie,drugi to fan regularnych kebabów,papierosów i zdradzania żony...pasują do siebie;p


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/03/2011 19:48
A co mnie interesuje jego życie prywatne? Wybacz ale nie slędzę tak pilnie pudelka jak ty więc nie orientuje się jak tam wyglądają jego sprawy sercowe. Jeśli jednak tak bardzo razi cię jego styl życia to może zacznij sledzić wyniki ligii salezjańskiej , tam pewnie wszyscy są czysci , wolni od pokus i grzechów a w każdą niedziele dają na tace.Ja mu pod koldrę nie zaglądam , w menu również nie , ważne że zapierdala na boisku , daje z siebie wszystko i ma charakter czego nie mozna powiedzieć o obecnych gwiazdorkach Smudy.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/03/2011 19:54

  eM napisał:  
A co mnie interesuje jego życie prywatne? Wybacz ale nie slędzę tak pilnie pudelka jak ty więc nie orientuje się jak tam wyglądają jego sprawy sercowe. Jeśli jednak tak bardzo razi cię jego styl życia to może zacznij sledzić wyniki ligii salezjańskiej , tam pewnie wszyscy są czysci , wolni od pokus i grzechów a w każdą niedziele dają na tace.Ja mu pod koldrę nie zaglądam , w menu również nie , ważne że zapierdala na boisku , daje z siebie wszystko i ma charakter czego nie mozna powiedzieć o obecnych gwiazdorkach Smudy.



Po pierwsze nie wiem o jakim Ty pudelku mówisz,po drugie dla mnie osoba która reprezentuje mój kraj,zakłada koszulkę reprezentacji Polski powinna być fair i na boisku i poza nim,tyle w temacie.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/03/2011 20:07
Noo... masz rację...proponuję aby Smuda przed powołaniem do kadry , wysyłał dzielnicowego do każdego z kandydatów na reprezentatna Polski aby ten przeprowadził wywiad srodowiskowy w miejscu jego zamieszkania i dopiero po pozytywnym zweryfikowaniu delikwenta tj.spełnieniu warunków min. dotrzymanie przysięgi małżeńskiej , zakaz palenia tytoniu , zakaz spożywania przysmaków kuchnii tureckiej przyznał mu certyfikat bycia fair poza boiskiem który obliguje go do założenia koszulki reptezentacji Polski, tyle w temacie.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/03/2011 20:13
Nie ma co popadać w skrajności. Z drugiej strony jakby ktorys z nas przyszedł na kacu do pracy i do tego odpierdalał maniane to pracodawca chyba nie byłby szczęśliwy z tego powodu. piłkarz ma tego "pecha" ze wykonuje medialny, acz bardzo dobrze płatny zawód. Dopóki byłby wyniki i zaangażowanie, nikt by sie nie interesował kto z kim, ile i gdzie. A tak...jak to w polityce, tematy zastępcze;)

Tak samo jak z żelowaniem sie-C. Ronaldo czy Xavi tez mają tubke żelu we włosach, ale czy ktos ten detal dostrzega? Poza paniami, które niewątpliwie moga przysiąć z nami do oglądania meczu chocby w tym celu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/03/2011 23:39
Dzisiaj nawet się starali, parę akcji ładnych zagrali.

Ale w sensie sportowym... jeśli nie potrafią strzelić gola Grekom, którzy zrobili sobie totalną olewkę z tego meczu, to tylko potwierdza jak słabą mamy reprezentację.

Nie dość, że słabą to jeszcze nierówną. Jest paru piłkarzy, którzy od biedy nadają się na poziom reprezentacyjny. Ale jest też paru takich, którzy absolutnie się doń nie nadają, czego Smuda raczy nie zauważać:

1) Sadlok - taki z niego lewy obrońca jak ze mnie chiński mleczarz.
2) Dudka - pan "truchcik" który robi za środek pola
3) Murawski - od wyjazdu do Rosji nadaje się tylko do noszenia piłek
4) Roger - niech nikogo nie zmyli to jedyne ładne podanie jakie dzisiaj wykonał
5) Obraniak - od dawna kompletnie bez formy

Na taką lewą obronę Smuda usilnie wpycha beznadziejnego Sadloka - na tej pozycji najwyraźniej selekcja jest zakończona. A bramkarzy wynajduje ciągle nowych, nawet takich którzy ledwo parę meczów w lidze zagrali i hop siup do kadry. Tak jak ten gość co z Litwą udawał, że broni. Co mecz inne powołania, co mecz inni bramkarze...

Ciekaw jestem też kiedy kur** Grosicki dostanie wreszcie jakąś uczciwą szansę.
Gra w niezłej lidze, GRA (czego nie można powiedzieć o Kubie czy Obraniaku). Gra dobrze, wybija się, jest w formie. A w kadrze dostaje ogony po 5-10 minut.
Wchodzi na te ogony i pokazuje, że jest dużo większym zagrożeniem dla rywali niż tamta dwójka razem wzięta. Ale jak widać to na nic.

P.S. A propos Żewłakowa... tak sobie myślę, który zawodnik mógłby jako następny doczekać się równie okazałego dorobku reprezentacyjnego. Patrzę, patrzę i widzę w zasadzie tylko jednego takiego kandydata:
Dariusz Dudka (minął już 50 występów).

No comment.

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 29 marca 2011, 23:48 [2 raz(y)]


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 30/03/2011 00:01
Na lewej obronie ja jedynie widzę Piotra Brożka,bo Sadlok jeśli już ma grać to jako środkowy obrońca,albo defensywny pomocnik.W ogóle obrona u nas to katastrofa bo oprócz Piszczka to ja nikogo nie widzę a już na pewno Głowacki,który prędzej czy później i tak się połamie.Grosik powinien normalnie grać bo Obraniak to cień grajka od dawna,może to brak regularności w Lille na to wpływa,ale bez gościa,który zrobi widoczną przewagę w środku to każdy mecz będzie wyglądał jak dzisiejszy albo jak z Litwą.Jako defensywnego to widziałbym Kaźmierczaka a nawet Sobolewskiego,który przetrzyma piłkę w środku na spokojnie kiedy trzeba to wrzuci do przodu byle nie Dudke,który i tak zasłynie tym,że zrobi babola jak w 90min z Niemcami.Atak to nawet nie ma o czym mówić,z Lewandowskiego to naciągany snajper,ostatniego z prawdziwego zdarzenia to mieliśmy Juskowiaka.


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5949 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 17:39
Można już logować się na konta i sprawdzać wyniki!

Ja na 11 wysłanych aplikacji (różne kombinacje meczów) trafiłem 1 (słownie: JEDEN) bilet na półfinał w Warszawie w 3 kategorii cenowej...
W sumie dobrze że chociaż to mam :D
Ale teraz cholera dalej trzeba walczyć o mecze Polski :(


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 18:42
na dwa konta zamówienie na kilkadziesiąt biletów rezultat... 0 biletów. :/


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6457 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 18:44
@Tasior Jak Ci nie zależy na tym bilecie to podbij :D


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8331 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 18:57
gdzie sie to sprawdza dokladnie ?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 19:03

  Junior napisał:  
gdzie sie to sprawdza dokladnie ?



Logujesz się tutaj klik

I na pierwszej stronie w My allocation masz wyniki.
5 kont, mnóstwo biletów = Wynik ZERO :(


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8331 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 19:04
ZERO

ps. kolezka wylosowal 4 bilety na final....


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5030 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 19:16
rowniez zero..


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 19:54
Na co to się patrzy na tą fioletową ramkę?


PS 1948
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 21:44
11 kont, 176 zamówionych biletów
0 wylosowanych. Parodia, wiadomo lepiej zeby chuje z pzpnu mogly sobie mecze obejrzec.


Crisp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 21:49
tak na tą fioletową.

ja również 0 na 16 ;/


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5461 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 22/04/2011 22:49

  bal napisał:  
11 kont, 176 zamówionych biletów
0 wylosowanych. Parodia, wiadomo lepiej zeby chuje z pzpnu mogly sobie mecze obejrzec.


A dostełeś meila że Ciebie nie wylosowano? Przecież mają czas do końca miesiąca na powiadomienie i nawet jeśli nie to i tak dostaniesz meila, że nie otrzymałeś biletu


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005