Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 18:08
Telewizor wprost kipi od wszelkiej maści ekspertów. Od rana widzów atakują Michały Milowicze i inne tego typu wynalazki. Przed chwilą Majka Jeżowska z Siostrą Basen wspólnie zaśpiewały "koko euro spoko" trzymając nasze narodowe barwy do góry nogami. Jezu, teraz dopiero widać ilu w tym kraju januszy, a co drugi to mądrzejszy i ma do powiedzenia dwa razy więcej od swojego poprzednika.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Wazza
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 18:20
oby przejebali przebierańcy PZPN-owscy.


PÓŁNOCNE DZIELNICE !!!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 18:52

  Sampaio napisał:  
Telewizor wprost kipi od wszelkiej maści ekspertów. Od rana widzów atakują Michały Milowicze i inne tego typu wynalazki. Przed chwilą Majka Jeżowska z Siostrą Basen wspólnie zaśpiewały "koko euro spoko" trzymając nasze narodowe barwy do góry nogami. Jezu, teraz dopiero widać ilu w tym kraju januszy, a co drugi to mądrzejszy i ma do powiedzenia dwa razy więcej od swojego poprzednika.



Z racij z enie mam mozliwosci codziennie ogladac polska tv,dzis akurat ten moment widzialem. Matko jedyna jaki zal. Jakies wierszyki po Czesku,podniecanie sie kazdym grajkiem.Telewizyjna wazelina,pilkarskie dwie expertki.Wylaczylem w pizdu ten tv bo w oczy kluje


,,Vi är överallt,,- POGON
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 18:57
Chuj tam z Majką Jeżowską! Teraz nawet moja 80 letnia sąsiadka jest specjalistką od piłki nożnej...

"A słyszeliście że będzie wielka flaga"?

"a wiesz że przyjeżdza 400 kiboli z rosji"?

Oby ten cyrk się dziś skończył.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6198 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 19:08
grażyna żarko...:)


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4882 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 19:16

  Sampaio napisał:  
Telewizor wprost kipi od wszelkiej maści ekspertów. Od rana widzów atakują Michały Milowicze i inne tego typu wynalazki. Przed chwilą Majka Jeżowska z Siostrą Basen wspólnie zaśpiewały "koko euro spoko" trzymając nasze narodowe barwy do góry nogami. Jezu, teraz dopiero widać ilu w tym kraju januszy, a co drugi to mądrzejszy i ma do powiedzenia dwa razy więcej od swojego poprzednika.



Jeżowska, Czubaszek, Monika Jaruzelska i inne Milowicze to sniadaniowi eksperci od wszystkiego. Gdyby tematem numer 1 w Polsce byłoby kupowanie elektrosprezarek to tez zapewne wystapiliby jako eksperci wszedzie . Jedyne co mozna w takiej sytuacji zrobic to po prostu w chwili inauguracyjnej kolejki ekstraklasy najblizszego sezonu namowic dziennikarzy, zeby w jakims programie na zywo wyzej wymenieni eksperci podali 10 zawodnikow grajacych w ekstraklasie. I wtedy ludzie przestaliby słuchac ich genialnych rad i wypowiedzi o Euro, a telewizyjne stacje przestalby ich zapraszac do wszelakich programow.

Ostatnio edytowany przez: pogoniarz96, 16 czerwca 2012, 19:23 [1 raz(y)]


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 19:26
Na szczęście nie włączyłem dzisiaj jeszcze telewizora, radia słuchałem przez pięć minut i oczywiście cztery poświęcone były Euro. Za to ciekawie jest na fb. Wszyscy nagle stali się wielkimi fanami piłki, nawet osoby, które w życiu meczu nie widziały wrzucają zdjęcia z barwami i dopiskiem jak to nie kibicowali. Jeszcze inni jeżdżą na mecze innych drużyn i zakładają koszulki lub malują mordy barwami innych reprezentacji. A, no i oczywiście każdy ma po meczu zdarte gardło. Zastanawiam się co oni robią przed tym telewizorem podczas meczu. Fanatycy. Zauważyłem też, że ktoś wspominał o Irlandzkich kibicach od których powinni się uczyć polscy pseudokibole. :D No i teraz polanski jest prawdziwym Polakiem a może nawet patriotą, bo użył dwóch polskich wulgaryzmów w tym tygodniu. obraniak wydukał dwa zdania po Polsku, polanski dwa przekleństwa i już od razu brawa, ogólna radość, zachwyty, wielcy Polacy. W jakich to czasach przyszło nam żyć...

Teraz czekać na wynik meczu z Czechami. Przegramy, jutro dużo szumu, trochę w kolejnych dniach i spokój. Wygramy, strach pomyśleć. Mecz z Niemcami, to nawet pogody nie będą pokazywać, tylko trzeba będzie słuchać co Kret myśli o nadchodzącym spotkaniu.


Wazza
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 20:03

  waszkiel napisał:  



ta to jest dopiero naćpana "ąfętaminą" :D


PÓŁNOCNE DZIELNICE !!!
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4882 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 20:05

  Wazza napisał:  

  waszkiel napisał:  



ta to jest dopiero naćpana "ąfętaminą" :D



Kobieta moze w BBC robic jak sie jezyka przyuczy:D.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4521 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 20:17
Przez przypadek obejrzałem dzisiaj "serial" na TVP pt. "Piąty stadion". Masakra... Większej żenady dawno nie widziałem. Niech te Euro już się skończy i nakurwiamy Ekstrakalse. Dawno tak nie czekałem na nową rundę (i to nie tylko ze względu na awans do Ekstrakalsy, tylko właśnie przez to całe europajacowanie).

PS. Wkurwia mnie fakt, że Szpaku i cała "eurokibolska" Polska będą się niesamowicie podniecać tą flagą jaka to ona kosmiczna zapominając, że w trakcie sezonu praktycznie co tydzień na polskich stadionach prezentowanych jest wiele pięknych, skomplikowanych, efektownych opraw, za które Ultarsi dostają zakazy...

Ostatnio edytowany przez: hejpogongol, 16 czerwca 2012, 20:31 [2 raz(y)]


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 20:46
zygieuro


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:36
cyrk odjechał zabawa2


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:37
KURWAAA NARESZCIE KONIEC TEJ SZOPKI!!!

dziękuję :P


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:39
ahahaha pzpn wjebał i kacapy :D


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:42
Bum. :)

Pewnie wszystkie flagi już pozdejmowane.


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5635 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:44
Dobrze pamiętam że lato miał podać się do dymisji w przypadku gdy Polska nie wyjdzie z grupy? czy coś mi się pojebało... ?


JLB !
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4882 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:45
Czyli juz nie usłyszymy od Januszy "Boją się nas kibice angielscy, boją się nas także holenderscy."


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:46
NIC SIE NIE STAŁO , POLACY NIC SIE NIE STAŁO!!!

HAHAHAHA


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5438 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:50
Zero ambicji - dno i kompromitacja.

Koniec tej szopki i koniec znawców. Koniec kibicowania januszy.

Cieszę się.

I tak jak kolega wyżej wspomniał poznikają na lata flagi w piwnicach.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:52
GRALIŚMY U SIEBIE, POLACY GRALIŚMY U SIEBIE!!!


A Lato chyba coś takiego mówił. Teraz pewnie będzie się tłumaczył, że walczyliśmy do końca, pechowo nie wyszliśmy, nie ma czego się wstydzić, więc musi kandydować. Albo się wyprze.



  Maxvell napisał:  

I tak jak kolega wyżej wspomniał poznikają na lata flagi w piwnicach.



To i tak optymistyczna wersja. Część pewnie w śmietnikach.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005