Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7455 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/07/2012 11:01

  Cytat:  
2. Zobaczyliśmy inną kulturę piłkarskiego kibicowania

Polacy zobaczyli też podczas Euro, że kibicowanie w wielkim futbolu jest bardzo odległe od tego, co znali z ligowych stadionów. Że można naturalnie dopingować i ekscytować meczem piłkarskim.

- Okazało się, że można pójść na mecz i nie trzeba być kierowanym przez grupkę sterującą dopingiem i mówiącą kiedy mam wstać, kiedy śpiewać, a kiedy zdjąć koszulkę. Emocje są naturalne, siedzę i oglądam, a w końcu przychodzi moment, w którym mam dreszcze, wstaję i krzyczę - opisywał to Boniek.

Setki tysięcy na stadionach i miliony w Strefach Kibica doświadczyły czegoś, czego w Polsce przy piłce nożnej nie było - wielkiej, kolorowej, roześmianej zabawy prowadzonej wspólnie z Hiszpanami, Irlandczykami, Niemcami czy Chorwatami. Biało-czerwonym, ale nie tylko im, kibicowała cała Polska i robiła to na poziomie!

http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,12047917,Piec_rzeczy__ktore_nam_zostaly_po_Euro_2012__Numer.html


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni

***




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/07/2012 11:48

  malcoolm napisał:  

  Cytat:  
2. Zobaczyliśmy inną kulturę piłkarskiego kibicowania

Polacy zobaczyli też podczas Euro, że kibicowanie w wielkim futbolu jest bardzo odległe od tego, co znali z ligowych stadionów. Że można naturalnie dopingować i ekscytować meczem piłkarskim.

- Okazało się, że można pójść na mecz i nie trzeba być kierowanym przez grupkę sterującą dopingiem i mówiącą kiedy mam wstać, kiedy śpiewać, a kiedy zdjąć koszulkę. Emocje są naturalne, siedzę i oglądam, a w końcu przychodzi moment, w którym mam dreszcze, wstaję i krzyczę - opisywał to Boniek.

Setki tysięcy na stadionach i miliony w Strefach Kibica doświadczyły czegoś, czego w Polsce przy piłce nożnej nie było - wielkiej, kolorowej, roześmianej zabawy prowadzonej wspólnie z Hiszpanami, Irlandczykami, Niemcami czy Chorwatami. Biało-czerwonym, ale nie tylko im, kibicowała cała Polska i robiła to na poziomie!

http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,12047917,Piec_rzeczy__ktore_nam_zostaly_po_Euro_2012__Numer.html



I w jakim celu to tu wkleiłeś? Wogóle nie czaję po chuj wklejacie tutaj linki do gówien wyborczej. Wszyscy zajarani tym super hiper ultrasowskim ełrodopingiem niech wypierdalają na siatkówkę.


Against modern wszystko!
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4521 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/07/2012 13:16
Dzisiejsze "Metro" i podsumowanie Euro: " Polscy kibice absolutnie powyżej oczekiwań, odbiliśmy kibicowanie kibolom", "Okazało się, że można pójść na mecz i nie trzeba być kierowanym przez grupkę sterującą dopingiem i mówiącą, kiedy mam wstać, kiedy śpiewać, a kiedy zdjąć koszulkę. Emocje są naturalne, siedzę i oglądam, a w końcu przychodzi moment, w którym mam dreszcze, wstaję i krzyczę."

Czyli głośne śpiewy przez cały mecz, niezależnie od wyniku są złe, a siedzenie na dupie i dopingowanie tylko wtedy gdy drużynie idzie na boisku to esencja kibicowania. 1 miejsce Już nie mogę się doczekać, gdy od nowego sezonu "Eurofanatycy" zaczną przejmować ligowe stadiony...


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/07/2012 13:29
Janusze przejmują stadiony! Mają już wielką wspaniała sektorówkę . Mają szefa ultrasów w osobie Zimnocha i fanatyczny doping typu " Polska <klask> <klask> <klask> ".


Kinia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5588 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/07/2012 13:42
Mnie szczegolnie urzekl jeden fragment ;] metro


passion, not fashion
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7426 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/07/2012 15:27
Śmiech na sali - tego się nawet dopingiem nie da nazwać, to były co najwyżej spontaniczne krzyki podczas meczu (każda trybuna/sektor na swoją rękę i stąd też taka sraczka wychodziła).

Dziwnym trafem po 1 meczu z Grekami był lament, że doping słaby i że X razy mniejsza grupa Greków przekrzykiwała cały Narodowy, a teraz nagle pikole spisali się na 6-tkę? Ktoś tu mydli oczy.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/07/2012 16:55
propaganda trwa :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/07/2012 22:54

  eM napisał:  
Janusze przejmują stadiony! Mają już wielką wspaniała sektorówkę . Mają szefa ultrasów w osobie Zimnocha i fanatyczny doping typu " Polska <klask> <klask> <klask> ".



a co takiego Zimoch odjebał, ze taka nagonka sie na niego zrobiła? Nie w temacie jestem, a powiem że do tej pory lubiłem tego pana.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/07/2012 23:40
Jak czytałem jego napisane caps lockiem "felietony", w których jarał się tą całą sektorówką jak szaszłyk na grilu, dopingiem i generalnie wypowiadał na tematy kibicowskie to jednocześnie strzelał mnie przysłowiowy huj jak i śmiać się chciało. Większa euforia niż Hiszpanie po zdobyciu mistrzostwa.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/07/2012 23:47

  anathema napisał:  

  eM napisał:  
Janusze przejmują stadiony! Mają już wielką wspaniała sektorówkę . Mają szefa ultrasów w osobie Zimnocha i fanatyczny doping typu " Polska <klask> <klask> <klask> ".



a co takiego Zimoch odjebał, ze taka nagonka sie na niego zrobiła? Nie w temacie jestem, a powiem że do tej pory lubiłem tego pana.



Jak to co odjebał? Uratował honor Polskiego Janusza i wlasnymi ręcami zorganizował gigantyczną sektorówkę!


  Cytat:  
Tomasz ZimochPolacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami
KOCHANI...
UDAŁO SIĘ!!!
BIAŁO - CZERWONA ROZKWITŁA NA STADIONIE WE WROCŁAWIU!!!
KOCHANI KIBICE, ROZWINĘLIŚCIE FLAGĘ KONCERTOWO!!!
WZRUSZYŁEM SIĘ JAK WIDZIAŁEM, JAK ROSŁA DZIĘKI WAM!!!
SPISALIŚCIE SIĘ ZNAKOMICIE!!!
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM!!!
JESTEŚCIE WSPANIALI!!!
DZIĘKUJĘ ZA POPARCIE INICJATYWY!!!
DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA WSPARCIA!!!
BYŁO WARTO!!!

DZIĘKUJĘ TO ZA MAŁO POWIEDZIANE... BRAK MI SŁÓW NA OKREŚLENIE I PODKREŚLENIE TEGO CO W TEJ SPRAWIE ZDARZYŁO SIĘ W CIĄGU OSTATNICH DNI!!!

WE WROCŁAWIU PRZEKONAŁEM SIĘ, JAK BIAŁO - CZERWONA POTRAFI NAS ZŁĄCZYĆ!!!
NIE PUSZCZAJMY TYCH WIĘZÓW... DZIAŁAJMY DALEJ RAZEM!!!

DZIĘKUJĘ!!!



Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6457 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 01:09
Czekamy teraz na Zimocha w Tańcu z Gwiazdami. :D


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7658 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 01:47
I tak fajniej było z jego komentarzem z radia, niż biadolenie ignoranta Szpakowskiego...


Pogoń Szczecin MKS!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 01:48
Faktycznie, mógł zostać w radiowej jedynce i się z niej nie wyłaniać na światło dzienne. Tam mu o wiele lepiej szło, zdecydowanie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 11:48
Kolejny, który ma misje do wykonania z radzieckiego nadania.


Better dead than red!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8331 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 12:36
Obrazek jpg wstawiony na forum


Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6615 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 12:50
Weszło nie śpi :D


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 13:04
To się nazywa prawdziwy fanatyk a nie jakiś kibic sukcesu zwykły...


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 15:26
Pewnie walczył mocniej z otaczającymi go przeciwnikami niż w wielu meczach. Kurwa kapitan Pogoni, a on jakieś szmaty Barcelony nosi i dzieciakowi na głowę czapkę z ich herbem nakłada. Wstyd i żenada.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6985 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 15:35
po takim treningu, nie będzie mu równych w walce bark w bark na boisku


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 03/07/2012 16:29
W lidze nie będzie miał herbu Barcelony na sobie, więc wątpię...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005