Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 19:59
To może jednak poszukaj dalej...

eliminacje do Mistrzostw Europy w 2008 roku wygrane dzięki interwencjom Artura? Mówi ci to coś? Potem na Mistrzostwach mecze Polska - Niemcy , Polska - Austria , Polska - Chorwacja.Pamiętasz?

Łatwo jest wypominać dwie wpadki , zapominając ile to zawdzięczaliśmy Borucowi , typowe dla Polskich "fanatyków" piłki kopanej...

P.S porównania legedny Celtiku , wielokrotnego reprezentanta kraju i obecnie pierwszego bramkarza Fiorentiny do Radosławy nawet nie mam zamiaru komentować.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 20:06

  eM napisał:  
To może jednak poszukaj dalej...

eliminacje do Mistrzostw Europy w 2008 roku wygrane dzięki interwencjom Artura? Mówi ci to coś? Potem na Mistrzostwach mecze Polska - Niemcy , Polska - Austria , Polska - Chorwacja.Pamiętasz?

Łatwo jest wypominać dwie wpadki , zapominając ile to zawdzięczaliśmy Borucowi , typowe dla Polskich "fanatyków" piłki kopanej...

P.S porównania legedny Celtiku , wielokrotnego reprezentanta kraju i obecnie pierwszego bramkarza Fiorentiny do Radosławy nawet nie mam zamiaru komentować.



To było 3 lata temu od których bardzo wiele się zmieniło.Ja dla mnie w kadrze jest bardzo niepewny,zresztą jakby wrócił presja byłaby olbrzymia na nim.Tu się nie dogadamy,więc nie będę rozwijać wątku.Jestem za stawianiem na Sandomierskiego w tej chwili.który na Euro szykowany jest jako trzeci,nie może bronić dwóch bramkarzy na raz,Boruc jako ten drugi na pewno by nie chciał być.
Jak dla mnie na tą chwilę 1.Szczęsny,2.Tytoń,3.Sandomierski.Zresztą zgodzę się z jednym.Połowa drużyny,która wybiegła z Litwą to totalna pomyłka...mam swoje przemyślenia na każdą pozycję,no ale to już na dłuższą rozmowę.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 28 marca 2011, 20:12 [2 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 20:13
Przez 3 lata tyle się zmieniło że jak na razie Szczęsny rozegrał pare meczów w Arsenalu i równiez nie ustrzegł się błędów, Fabian ciągle kontuzjowany , Tytoń jedna wielka niewiadoma , Sandomierski jest gwiązdą mega silnej Polskiej Ekstraklasy a Artur robi karierę w Serie A.

Jeżeli jednak dla ciebie 2 wpadki Boruca na 46 rozegranych spotkań w kadrze swiądczą o tym że jest "niepewny" to rzeczywiscie sie nie dogadamy...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 20:13
Dla mnie Boruc powinien być nr 1.
Rywalizować z nim powinien Szczęsny - reszta póki co im nie dorasta. Zwłaszcza Sandomierski.

W Fiorentinie broni bardzo dobrze. Wszyscy są z niego zadowoleni i najpewniej po sezonie przeniesie się do lepszego klubu w Italii [tylko dlatego, że dostaną za niego więcej niż za Freya]. Po tym co Boruc przeszedł to trzeba być pełnym uznania, że wrócił do tak wysokiej formy. Jest jeszcze mocniejszy, fizycznie też lepiej wygląda.
Ale niestety patrząc na charaktery zarówno Boruca jak i Smudy nie ma szans na jego powołanie.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 20:18

  eM napisał:  
Jeżeli dla ciebie 2 wpadki Artura na 46 rozegranych spotkań w kadrze swiądczą o tym że jest "niepewny" to rzeczywiscie sie nie dogadamy...



To jest uogólnianie,liczy się całokształt,zresztą przed nami później Brazylia,Francja itd.Szczęsny powinien być 1 już teraz,byśmy mieli bramkarza na długie lata.Bramkarz musi czuć,że jest 1,że się na niego stawia i zdecydowanie przed mistrzostwami dać mu to do zrozumienia.Nie wyobrażam sobie w jednej drużynie Szczęsnego i Boruca.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 20:23
To wlasnie ty uogólniasz , skoro koncentrujesz się jedynie na dwóch wpadkach Artura , zapominając ze Boruc jest obecnie jednym z najlepszych bramkarzy w europie i zbiera bardzo dobre recenzję za swoje występy w silnej Serie A.

Taki Sandomierski z Jadzki do pięt mu nie dorasta , nie wspominajac juz o tym lebiodzie z Lechii którego nazwiska nawet nie pamiętam...


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 20:32

  eM napisał:  
To wlasnie ty uogólniasz , skoro koncentrujesz się jedynie na dwóch wpadkach Artura , zapominając ze Boruc jest obecnie jednym z najlepszych bramkarzy w europie i zbiera bardzo dobre recenzję za swoje występy w silnej Serie A.



Od czasu Euro minęło wiele dni w których Artur leciał bardziej w dół niż w górę.Mistrzostwa były ostatnią imprezą,w której dał z siebie max.Od niego wymaga się by nie schodził z pewnego poziomu,w 2012r.będzie miał 31 lat,co najwyżej do Brazylii dociągnie a i to tak pewne nie jest.Z tymi najlepszymi to duże nadużycie,wyróżnia się ale nie widzę go w kadrze.Zresztą Kiko napisał jeden z powodów dlaczego.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 20:50
Życzyłbym sobie aby wszystkie nasze piłkarki tak jak Artur "leciały w dół" i lądowały w pierwszym składzie jednego z zespołów Serie A grając co tydzień przeciwko takim firmom jak Milan , Inter czy Juve..Na razie dla większości asów Smudy szczytem marzen jest liga turecka.Masz racje , 31 lat jak dla bramkarza to już prawie emeryt , więcej rozwijać sie nie będzie , co innego Van den Saar w Man U , ten to dopiero młodzieniaszek , w końcu dopiero 4 dychy na karku , wszystko przed nim! lol

Widzę że posiadasz umiejętności wrózbity skoro już wiesz ze Boruc dał z siebie max możliwosci. Może przy okazji zdradzisz mi najbliższe numery totka? Cool

Poza tym jak dla mnie te max mozliwosci z Euro 2008 zupelnie wystarczy.Niech trzyma ten poziom i gra w kadrze a nie będzie takich baboli jak ostatnio z Litwą.

Ostatnio edytowany przez: eM, 28 marca 2011, 21:02 [2 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 21:16
Zdecydowanie Artur jest teraz najlepszym polskim bramkarzem i mam nadzieję, że jeszcze zagra w kadrze oby i na euro.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7426 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 21:31

  Cytat:  
Dla mnie Boruc powinien być nr 1.
Rywalizować z nim powinien Szczęsny - reszta póki co im nie dorasta.



Tyle w temacie bramkarzy. Małkowski to jakiś żart, Sandomierskiemu brak ogrania, Tytoń wieczna nadzieja i talent holenderskiej ligi.

Smuda sam sobie strzela w kolano nie biorąc pod uwagę Boruca - jakbyśmy z innymi formacjami mieli mało problemów.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 21:47

  szpadel_85 napisał:  

  eM napisał:  
Niech ten Smuda przestanie pajacować , tylko jedzie do Florencji przeprosić się z Borucem bo jak widać gdy Szczęsny , Fabian czy Tyton kontuzjowani to trzeba wystawić jakiegoś lebiodę z Lechii a potem mamy mega zajebisty wynik z potetentatem europejskim typu Litwa...



No jeszcze Boruca?! Weźmy Majdana...
Boruc jest tak nierówny jak polskie drogi.Słowenia,Irlandia...daleko szukać nie trzeba.



A Słowacja? Generalnie od tego meczu zaczęła sie cała zgroza z reprezentacja Leo tak po prawdzie, a Boruc to obie bramki mega zawalił.

Do Boruca nic nie mam, ale należy pamiętać jaki mial ostatni sezon w Celticu, a nawet i ten wcześniejszy również bardzo nierówny, odchodził w dość nieprzyjemnej atmosferze, częste zgrzyty z kolegami z zespołu, nie tylko w szatni ale nawet na boisku. We Florencji też nie miał pewnego miejca, dopiero gdy Frei doznał kontuzji wskoczył w jego miejsce i muszę przyznać, że broni całkiem przyzwoicie, choc zawalił np mecz w Rzymie przeciwko Romie.m Widziałem z 3-4 mecze Fiore (Inter, Roma 2x, Lazio, Napoli i Milan)o to będzie nawet 5-6 I Boruc bronił całkiem oki. Ale trzeba oddać jedno-Fiore na dzis dzien do przecietniak serie a, a i ta sama liga mocno straciła na sile, ja bym ją sklasyfikował juz za ligą francuska i niemiecką. A u samego Artura problemem z nim są tzw kwestie poza boiskowe i dyscyplinarne i chyba tu jest pies pogrzebany.

Prawiono o polskiej szkole bramkarskiej (chyba taka gloryfikacja mocno na wyrost) a rotacje tylko obrazują że mimo teoretycznego rogu obfitości w praktyce wygląda to dość mizernie.

Ale nie oszukujmy sie, nie w bramkarzach tkwi padacznosc tej naszej całej reprezentacji.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:05

  anathema napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  eM napisał:  
Niech ten Smuda przestanie pajacować , tylko jedzie do Florencji przeprosić się z Borucem bo jak widać gdy Szczęsny , Fabian czy Tyton kontuzjowani to trzeba wystawić jakiegoś lebiodę z Lechii a potem mamy mega zajebisty wynik z potetentatem europejskim typu Litwa...



No jeszcze Boruca?! Weźmy Majdana...
Boruc jest tak nierówny jak polskie drogi.Słowenia,Irlandia...daleko szukać nie trzeba.



A Słowacja? Generalnie od tego meczu zaczęła sie cała zgroza z reprezentacja Leo tak po prawdzie, a Boruc to obie bramki mega zawalił.

Do Boruca nic nie mam, ale należy pamiętać jaki mial ostatni sezon w Celticu, a nawet i ten wcześniejszy również bardzo nierówny, odchodził w dość nieprzyjemnej atmosferze, częste zgrzyty z kolegami z zespołu, nie tylko w szatni ale nawet na boisku. We Florencji też nie miał pewnego miejca, dopiero gdy Frei doznał kontuzji wskoczył w jego miejsce i muszę przyznać, że broni całkiem przyzwoicie, choc zawalił np mecz w Rzymie przeciwko Romie.m Widziałem z 3-4 mecze Fiore (Inter, Roma 2x, Lazio, Napoli i Milan)o to będzie nawet 5-6 I Boruc bronił całkiem oki. Ale trzeba oddać jedno-Fiore na dzis dzien do przecietniak serie a, a i ta sama liga mocno straciła na sile, ja bym ją sklasyfikował juz za ligą francuska i niemiecką. A u samego Artura problemem z nim są tzw kwestie poza boiskowe i dyscyplinarne i chyba tu jest pies pogrzebany.

Prawiono o polskiej szkole bramkarskiej (chyba taka gloryfikacja mocno na wyrost) a rotacje tylko obrazują że mimo teoretycznego rogu obfitości w praktyce wygląda to dość mizernie.

Ale nie oszukujmy sie, nie w bramkarzach tkwi padacznosc tej naszej całej reprezentacji.



Generalnie tak można podsumować temat Boruca.Nie wiem eM coś Ty się uczepił tego Boruca jakby nie wiem kto to był,niestety w kadrze mamy tonę problemów i wg.mnie akurat z bramkarzami mamy najmniejszy.W ogóle połowa powołań to jak z kosmosu jest.Dziwić może czemu w kadrze nie sprawdzi się Piotra Brożka na lewej obronie(której w tej chwili nie mamy) tym bardziej,że Sadlok nie mówiąc o braku umiejętności w ogóle nie jest lewym obrońcą,do tego na środku ma grać Głowacki to tym bardziej byłaby możliwość zgrania lewego obrońcy ze środkowym.

A co do tego poziomu z Austrii to od dawna go nie trzyma,w ogóle porównania z Van der Sarem to jakaś dziwota...nie ta liga.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 28 marca 2011, 22:18 [2 raz(y)]


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6333 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:25
Najmniej problemów z bramką? Teraz właśnie to widać. Fabiański, Szczęsny, Tytoń kontuzje. I zamiast Sandomierskiego, który dostaje regularne powołania w meczu z Litwą i który wydaję mi się, że będzie w kadrze na Euro wychodzi Małkowski, który rozegrał 6 (słownie: sześć) meczów w ekstraklasie. Szkoda, że nie bronił 'Kaczmarczyk' lol Jak dla mnie Boruc to zdecydowanie numer jeden ze wszystkich naszych bramkarzy, w końcu - bramkarz jest jak wino, czym starsze tym lepsze :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:26
Nikogo się nie czepiam. Stwierdzam fakt - Artur jest najlepszym polskim bramkarzem i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Napisałem o Van der Sarze bo wypomniałeś Borucowi jego wiek. 31 lat jak na jego pozycję na boisku to nic , widać jednak nie zrozumiałeś aluzji , trudno :)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:27

  Misiek. napisał:  
Najmniej problemów z bramką? Teraz właśnie to widać. Fabiański, Szczęsny, Tytoń kontuzje. I zamiast Sandomierskiego, który dostaje regularne powołania w meczu z Litwą wychodzi Małkowski, który rozegrał 6 (słownie: sześć) meczów w ekstraklasie. Szkoda, że nie bronił 'Kaczmarczyk' lol Jak dla mnie Boruc to zdecydowanie numer jeden ze wszystkich naszych bramkarzy, w końcu - bramkarz jest jak wino, czym starsze tym lepsze :)



Nie liczę kontuzji,ale gdy są wszyscy zdrowi,to z powołań Smudy to z bramka powinniśmy mieć najmniej problemów.Pewnie któryś bramkarz znów wystrzeli znając możliwości naszej kadry.

A ja nie przypadkowo piszę,że po 30tce z Boruca,może nie być pożytku.Po prostu jakoś tak jest,że Polski produkt piłkarski po tym wieku fiksuje...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:32
Noo np taki Frankowski to już calkiem sfiksował po 30 tce...

To jak będzie z tymi numerami totka bo widać że masz kolejną wizję? ;)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:33

  szpadel_85 napisał:  

  anathema napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  eM napisał:  
Niech ten Smuda przestanie pajacować , tylko jedzie do Florencji przeprosić się z Borucem bo jak widać gdy Szczęsny , Fabian czy Tyton kontuzjowani to trzeba wystawić jakiegoś lebiodę z Lechii a potem mamy mega zajebisty wynik z potetentatem europejskim typu Litwa...



No jeszcze Boruca?! Weźmy Majdana...
Boruc jest tak nierówny jak polskie drogi.Słowenia,Irlandia...daleko szukać nie trzeba.



A Słowacja? Generalnie od tego meczu zaczęła sie cała zgroza z reprezentacja Leo tak po prawdzie, a Boruc to obie bramki mega zawalił.

Do Boruca nic nie mam, ale należy pamiętać jaki mial ostatni sezon w Celticu, a nawet i ten wcześniejszy również bardzo nierówny, odchodził w dość nieprzyjemnej atmosferze, częste zgrzyty z kolegami z zespołu, nie tylko w szatni ale nawet na boisku. We Florencji też nie miał pewnego miejca, dopiero gdy Frei doznał kontuzji wskoczył w jego miejsce i muszę przyznać, że broni całkiem przyzwoicie, choc zawalił np mecz w Rzymie przeciwko Romie.m Widziałem z 3-4 mecze Fiore (Inter, Roma 2x, Lazio, Napoli i Milan)o to będzie nawet 5-6 I Boruc bronił całkiem oki. Ale trzeba oddać jedno-Fiore na dzis dzien do przecietniak serie a, a i ta sama liga mocno straciła na sile, ja bym ją sklasyfikował juz za ligą francuska i niemiecką. A u samego Artura problemem z nim są tzw kwestie poza boiskowe i dyscyplinarne i chyba tu jest pies pogrzebany.

Prawiono o polskiej szkole bramkarskiej (chyba taka gloryfikacja mocno na wyrost) a rotacje tylko obrazują że mimo teoretycznego rogu obfitości w praktyce wygląda to dość mizernie.

Ale nie oszukujmy sie, nie w bramkarzach tkwi padacznosc tej naszej całej reprezentacji.



Generalnie tak można podsumować temat Boruca.Nie wiem eM coś Ty się uczepił tego Boruca jakby nie wiem kto to był,niestety w kadrze mamy tonę problemów i wg.mnie akurat z bramkarzami mamy najmniejszy.W ogóle połowa powołań to jak z kosmosu jest.Dziwić może czemu w kadrze nie sprawdzi się Piotra Brożka na lewej obronie(której w tej chwili nie mamy) tym bardziej,że Sadlok nie mówiąc o braku umiejętności w ogóle nie jest lewym obrońcą,do tego na środku ma grać Głowacki to tym bardziej byłaby możliwość zgrania lewego obrońcy ze środkowym.

A co do tego poziomu z Austrii to od dawna go nie trzyma,w ogóle porównania z Van der Sarem to jakaś dziwota...nie ta liga.



Boruc do tego często miał problemy ze swoją dużą wagą, a przez to z szybkością, zwinnością. Nieszczęście z nim w bramce kadry moim zdaniem zaczęło się już na MŚ w 2006 roku, gdy Janas zamiast Dudka zabrał jako bramkarza nr1 właśnie ociężałego Boruca. Faktycznie miał i okres lepszej gry na Euro2008, ale nie sądze aby jego powrót do kadry był dobrym rozwiązaniem. Trzeba uwzględnić także jego bardzo prawdopodobny negatywny wpływ na poziom dyscypliny w kadrze.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:38

  Janek napisał:  

Boruc do tego często miał problemy ze swoją dużą wagą, a przez to z szybkością, zwinnością. Nieszczęście z nim w bramce kadry moim zdaniem zaczęło się już na MŚ w 2006 roku, gdy Janas zamiast Dudka zabrał jako bramkarza nr1 właśnie ociężałego Boruca. Faktycznie miał i okres lepszej gry na Euro2008, ale nie sądze aby jego powrót do kadry był dobrym rozwiązaniem. Trzeba uwzględnić także jego bardzo prawdopodobny negatywny wpływ na poziom dyscypliny w kadrze.



Oj chyba dawno Artura w akcji nie widziałeś. bardzo dawno.
Do tego każdy piłkarz kadry zawsze podkreślał, że mając go za plecami gra się duuuużo łatwiej do tego atmosfera w szatni. Takich rzeczy nie można się nauczyć z dnia na dzień.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:40
ty to janek jestes naprawdę niereformowalny. cofnij się wstecz do 2006 roku , przypomnij sobie mecz z Niemcami na MŚ , otóz dla twojej wiadomości , ten "ociężały" wtedy Boruc uchronił nas przed kompromitacją ,zagrał świetne spotkanie i gdyby nie on to byloby przynajmniej 0-5 a nie 0 -1 po błedzie Dudki w doliczonym czasie gry...

cóz , krótka jest pamięć naszych "fanatyków" piłki nożnej...

Ostatnio edytowany przez: eM, 28 marca 2011, 22:51 [2 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/03/2011 22:42

  Janek80 napisał:  
Trzeba uwzględnić także jego bardzo prawdopodobny negatywny wpływ na poziom dyscypliny w kadrze.



Heh, negatywny wpływ na poziom dyscypliny w kadrze???:D pierw takowy musiałaby być:]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005