Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 01:18
Najlepiej to było jak Portugalia grała w Polsce i wszyscy nasi Janusze gwizdali na Cristiano Ronaldo bo oni kochają Barcę i leo messiego...idiota

Niech to euro już się kończy...


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 01:19
.

Ostatnio edytowany przez: ROJ, 29 czerwca 2012, 13:33 [1 raz(y)]


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 10:28

  Ka. napisał:  
Patrząc na opisy znajomych czy facebooka, to wydaje mi się, że bardziej kibicują reprezentacji obcego kraju, z którym nic nas nie łączy, niż swojemu. Rozumiem, że można było nie identyfikować się z tworem Smudy, ale o co chodzi z tym kibicowaniem jakiemuś innemu państwu? Barwy na mordzie, koszulki, szalik, to już skrajność, ale też spotykana. Najczęściej są to wypowiedzi w takim tonie, jakby młodość spędzili w danym kraju. A większość to albo na Pogoni nigdy się nie pojawiła albo chodzi bo chodzi. Pewnie jakby grała w tym czasie Barcelona to by nie przyszli. Wiadomo, każdy lubi pooglądać piłkę, też wolę, żeby wygrała drużyna X a nie Y, jak jest nie po mojej myśli to się denerwuję, ale to co się dzieje w tych czasach przerasta moje pojęcie.



Niedługo nie będzie problemu bo donek pewnie wymyśli reprezentację Unii Europejskiej Błazen


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 12:15
http://barcaonair.com/2012/06/28/cartoon-day-ronaldo-still-waiting-hit-fifth-penalty/

:D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4513 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 12:50

  anathema napisał:  
Komentowanie yych mistrzostw to jakaś farsa, ale dzis podczas meczu Portugalia-Hiszpania przebił wszystko i wszystkich.Już dawno nie oglądałem meczu z tak stronniczym komentarzem na niwie reprezentacyjnej (abstrahując od meczów z udziałem Polski). Iwański przeszedł sam siebie. Brakowało już tylko bluzgów na Hiszpanów.
Już pomijam jego onanizmy nad Ronaldo. Pomijam, że go rozgrzeszał po każdym nieudanym zagraniu. Pomijam, że celebrował każdy jego rzut wolny niczym rozpoczęcie Nowego Roku. Ale jak to możliwe, że komentator krzyczy do Portugalczyków, żeby ci uważali w czasie kontry Hiszpanów lub w przypadku nieudanej kontry Hiszpanii wypowiedzieć słowa "nie tym razem Hiszpanio". To jest komik. Zajebany komik.
Do tego trzeba dodać te jego stany euforyczne w sytuacji gdy Portugalia grała nieźle. Ewidentnie stymulował się pod konsoletą szybkimi ruchami nadgarstka. Pod koniec meczu prawdopodobnie coś mu się pomyliło i zamiast swoim fajfusem zaczął zabawiać się fajfusem Ulatowskiego, bo ten z reguły spokojny też zaczął być podejrzanie rozemocjonowany.



Kibic Barcy zły, że komentator celebruje CR7? ;) Pochwały się należały, Portugalia zagrała najlepszy mecz na tym śmiesznym ojro..Hiszpanie przez 90 minut nie byli w stanie stworzyć sobie strzeleckiej sytuacji..W dogrywce zabrakło im sił i Hiszpania zaczynała grać to co powinna od początku. Cóż...Zwycięsto jednej jak i drugiej drużyny byłoby zasłużone.
Poraz kolejny widać było że na taktyke Hiszpanii/Barcy wystarczy wysoki pressing i siły na 90minut gry. ;)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6234 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 12:53
Zimoch to kawał sprzedajnego cwela....


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6457 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 12:57

  xxjarek05xx napisał:  


Kibic Barcy zły, że komentator celebruje CR7? ;) Pochwały się należały, Portugalia zagrała najlepszy mecz na tym śmiesznym ojro..Hiszpanie przez 90 minut nie byli w stanie stworzyć sobie strzeleckiej sytuacji..W dogrywce zabrakło im sił i Hiszpania zaczynała grać to co powinna od początku. Cóż...Zwycięsto jednej jak i drugiej drużyny byłoby zasłużone.
Poraz kolejny widać było że na taktyke Hiszpanii/Barcy wystarczy wysoki pressing i siły na 90minut gry. ;)



Nie no komentator to jedno. Strasznie stronniczy był. Wkurwiające bylo to jego podniecanie się byle czym ze strony Portugalczykow.

Hiszpanie nie stworzyli żadnej sytuacji w meczu? Ale Portugalczycy oddali 2 strzały celne na bramke w calym meczu. Poza tym (pressing był bardzo ostry i męczący) to Portugalia siadła po 80 minucie i zanosiło sie wtedy ewidentnie na zwycięstwo Hiszpanów.

PS. Zimoch to ULTRAS dopiero jest! :D Boże, do czego to doszło...


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4513 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 13:32

  Radziu napisał:  

Hiszpanie nie stworzyli żadnej sytuacji w meczu? Ale Portugalczycy oddali 2 strzały celne na bramke w calym meczu. Poza tym (pressing był bardzo ostry i męczący) to Portugalia siadła po 80 minucie i zanosiło sie wtedy ewidentnie na zwycięstwo Hiszpanów.



Masz rację, dlatego napisałem, że obie ekipy zasługiwały na zwycięstwo. W sumie Portugalia to chyba pierwszy zespół z którym Hiszpania miała aż takie problemy?


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6457 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 14:20

  xxjarek05xx napisał:  


Masz rację, dlatego napisałem, że obie ekipy zasługiwały na zwycięstwo. W sumie Portugalia to chyba pierwszy zespół z którym Hiszpania miała aż takie problemy?



No wiadomo. Portugalia to nie reprezentacja PZPN, sorry.... ogórki.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5438 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 14:53
Rozpierdala mnie ten hejting na Ronaldo. Zazdrość, że ja pierdole. Koleś ciężką pracą wyrobił sobie markę, i jest jednym z najlepszych grajków na świecie na tę chwilę. Ludzie tylko pierdolić potrafią, bo sami swoje marzenia już dawno powiesili na szubienicy. Na boisku liczy się to jak ktoś gra, a nie to jak wygląda.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4513 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 15:23
Hejting na Ronaldo był jest i jeszcze długo będzie - tak samo jak na Messiego. Z tym, że Messiemu gra przychodzi znacznie łatwiej można powiedzieć, że ma talent. A Ronaldo żeby osiągnąć taki poziom musiał ostro zapierdalać np. zostając samemu po treningach. Koleś miał tfu. ciągle ma wielkie ambicje i nie rozumiem czemu ludzie tak po nim jadą...Zazdrość?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 15:40

  xxjarek05xx napisał:  

  anathema napisał:  
Komentowanie yych mistrzostw to jakaś farsa, ale dzis podczas meczu Portugalia-Hiszpania przebił wszystko i wszystkich.Już dawno nie oglądałem meczu z tak stronniczym komentarzem na niwie reprezentacyjnej (abstrahując od meczów z udziałem Polski). Iwański przeszedł sam siebie. Brakowało już tylko bluzgów na Hiszpanów.
Już pomijam jego onanizmy nad Ronaldo. Pomijam, że go rozgrzeszał po każdym nieudanym zagraniu. Pomijam, że celebrował każdy jego rzut wolny niczym rozpoczęcie Nowego Roku. Ale jak to możliwe, że komentator krzyczy do Portugalczyków, żeby ci uważali w czasie kontry Hiszpanów lub w przypadku nieudanej kontry Hiszpanii wypowiedzieć słowa "nie tym razem Hiszpanio". To jest komik. Zajebany komik.
Do tego trzeba dodać te jego stany euforyczne w sytuacji gdy Portugalia grała nieźle. Ewidentnie stymulował się pod konsoletą szybkimi ruchami nadgarstka. Pod koniec meczu prawdopodobnie coś mu się pomyliło i zamiast swoim fajfusem zaczął zabawiać się fajfusem Ulatowskiego, bo ten z reguły spokojny też zaczął być podejrzanie rozemocjonowany.



Kibic Barcy zły, że komentator celebruje CR7? ;) Pochwały się należały, Portugalia zagrała najlepszy mecz na tym śmiesznym ojro..Hiszpanie przez 90 minut nie byli w stanie stworzyć sobie strzeleckiej sytuacji..W dogrywce zabrakło im sił i Hiszpania zaczynała grać to co powinna od początku. Cóż...Zwycięsto jednej jak i drugiej drużyny byłoby zasłużone.
Poraz kolejny widać było że na taktyke Hiszpanii/Barcy wystarczy wysoki pressing i siły na 90minut gry. ;)



Widze, że niewiele pojąłeś z tego co napisałem i jaka była tego intencja. Ja moge być sobie za marsjanami, nie jestem osobą publiczna. a poziom, brak obiektywności, wręcz tendencyjna stronniczość komentujących jest przerażająca, do tego brak merytorycznego przygotowania do transmisji, ciągle mylenie nazwisk i piłkarzy, bzdurne, nie mające nic z faktów anegdotki etc. To samo z głąbami siedzącymi w studiu z Szaranowiczem "leć, Adaś leeeć" na czele.

Apropo Hiszpanów - chciałbym poznać opinię tych wszystkich komentatorów, gdyby to Polska grała taki futbol. Chciałbym zobaczyć ich miny, gdyby cały świat nie mógł odebrać piłki Murawskiemu, Polańskiemu, Błaszczykowskiemu i Obraniakowi klepiącym po kilkadziesiąt podań w środku pola.

Poza tym jedno zdanie powinno zamknąć im wszystkim mordy.
To jest turniej. Tu trzeba grać mądrze i ekonomicznie. Niczym w biegu długodystansowym. Mądrze gospodarować siłami by mieć siły na mocny finisz.

Tymczasem ci pacjenci wymagają od zmęczonych sezonem Hiszpanów by Ci dla satysfakcji ekspertów wykrwawili się już w pierwszych meczach.
Równie dobrze ekspert komentujący bieg na 10 kilometrów może hejterować na Bekelego, że ten nie biegnie sprintem na pierwszych trzystu metrach.

Szczerze, to wolałbym, żeby w studiu na wzór włoski siedziały jakieś panienki z dużymi cyckami i gadały o modzie i fryzurach na euro. Zawartość merytoryczna przekazu byłaby na poziomie "ekspertów" ze studia ale przynajmniej obraz byłby przyjemniejszy dla oka :-)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 15:55

  Maxvell napisał:  
Rozpierdala mnie ten hejting na Ronaldo. Zazdrość, że ja pierdole. Koleś ciężką pracą wyrobił sobie markę, i jest jednym z najlepszych grajków na świecie na tę chwilę. Ludzie tylko pierdolić potrafią, bo sami swoje marzenia już dawno powiesili na szubienicy. Na boisku liczy się to jak ktoś gra, a nie to jak wygląda.



Nie chodzi o jego umiejętności i to jak do tego doszedł, tylko o postawę jaka kreuje swoja butą i brakiem respektu dla innych. tyle. juz leje na jego wizerunek lowelasa.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Tadzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5144 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 16:20
Na prośbę koleżki. Do sprzedania bilet na finał euro. GG w profilu.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same - Phil Bosmans
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4513 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 16:34

  anathema napisał:  

  Maxvell napisał:  
Rozpierdala mnie ten hejting na Ronaldo. Zazdrość, że ja pierdole. Koleś ciężką pracą wyrobił sobie markę, i jest jednym z najlepszych grajków na świecie na tę chwilę. Ludzie tylko pierdolić potrafią, bo sami swoje marzenia już dawno powiesili na szubienicy. Na boisku liczy się to jak ktoś gra, a nie to jak wygląda.



Nie chodzi o jego umiejętności i to jak do tego doszedł, tylko o postawę jaka kreuje swoja butą i brakiem respektu dla innych. tyle. juz leje na jego wizerunek lowelasa.



A ty jakbyś się zachowywał po tym jak cały mecz cały stadion gwizdałby za każdym razem jak masz piłkę? Taka reakcja obronna to chyba jest. Koleś który nie darzy innych respektem nie angażuję się w akcje charytatywne (chyba, że robi sobie tym promocje - nie wiem, nie znam). Moim zdaniem takim chamskim zachowaniem tylko się broni - bo co innego może robić? Z tego co widziałem w tv przed meczami dla ludzi czekających na autograf pod hotelem był miły. Ale chuj go tam wie jaki jest naprawde, nikt z nas go nie zna. Liczy się to co pokazuje na boisku.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 16:35
Ja kurwa nie rozumiem czemu del bosque nie dał jeszcze nawet paru minut Llorente. Kolejny bardzo dobry sezon (ten chyba najlepszy w jego karierze?), ciągnie ten Athletic, bez niego nie doszli by ani do finału LE ani pucharu króla, a ten kurwa albo wpuszcza kopiącego się po czole Torresa albo jakiegoś kurwa Negredo...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 16:48

  ManeS napisał:  
Ja kurwa nie rozumiem czemu del bosque nie dał jeszcze nawet paru minut Llorente. Kolejny bardzo dobry sezon (ten chyba najlepszy w jego karierze?), ciągnie ten Athletic, bez niego nie doszli by ani do finału LE ani pucharu króla, a ten kurwa albo wpuszcza kopiącego się po czole Torresa albo jakiegoś kurwa Negredo...



Z jednej prostej przyczyny. Aby grać z Llorente musiałby grać skrzydłami.
Był taki moment w meczu z Portugalią, że na boisku był Navas i Pedro. Jednak jeszcze przed nimi wszedł Fabregas i Del Bosque zamknął sobie drogę do zmiany systemu. Powinien te zmiany wykonać odwrotnie. Zobaczyć czy skrzydła będą ogarniać (a ogarniały) i wtedy wpuścić klasycznego napastnika. A tak boki chodziły a w środku pusto.

Ten mecz im nie wyszedł, zmiany nie takie. Ale typuje, że spokojnie wygrają to euro. Większy problem będą mieli z Włochami co pokazał pierwszy mecz. Niemców powinni bez problemu kulnąć. Podolski i Muller jakoś bez błysku, Ozil bez piłki jest kompletnie nie przydatny, a z Hiszpanami za często jej mieć nie będą. Napastnika na kontrę też nie mają. Boateng i Badstuber za słabi. Oby już dzisiaj ich koszmar pt. Italia pozbawił ich złudzeń i ta multikulturowa zbieranina wróciła po raz kolejny bez tytułu.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 17:21

  xxjarek05xx napisał:  

  Radziu napisał:  

Hiszpanie nie stworzyli żadnej sytuacji w meczu? Ale Portugalczycy oddali 2 strzały celne na bramke w calym meczu. Poza tym (pressing był bardzo ostry i męczący) to Portugalia siadła po 80 minucie i zanosiło sie wtedy ewidentnie na zwycięstwo Hiszpanów.



Masz rację, dlatego napisałem, że obie ekipy zasługiwały na zwycięstwo. W sumie Portugalia to chyba pierwszy zespół z którym Hiszpania miała aż takie problemy?



Chyba zapomniałeś, że w pierwszym meczu Hiszpanie zremisowali 1:1 z Włochami przegrywając 0:1.
Co do Portugalii, to liczyłem, że pokonają Hiszpanów. Jak dla mnie zawiódł głównie Ronaldo, bo po nim najwięcej się oczekuje. A po tym meczu i jego strzałach na bramkę mam wrażenie, że on by się nadawał bardziej na kopacza do futbolu amerykańskiego. Tam trzeba nad poprzeczkę strzelać :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/06/2012 17:27

  xxjarek05xx napisał:  

  anathema napisał:  

  Maxvell napisał:  
Rozpierdala mnie ten hejting na Ronaldo. Zazdrość, że ja pierdole. Koleś ciężką pracą wyrobił sobie markę, i jest jednym z najlepszych grajków na świecie na tę chwilę. Ludzie tylko pierdolić potrafią, bo sami swoje marzenia już dawno powiesili na szubienicy. Na boisku liczy się to jak ktoś gra, a nie to jak wygląda.



Nie chodzi o jego umiejętności i to jak do tego doszedł, tylko o postawę jaka kreuje swoja butą i brakiem respektu dla innych. tyle. juz leje na jego wizerunek lowelasa.



A ty jakbyś się zachowywał po tym jak cały mecz cały stadion gwizdałby za każdym razem jak masz piłkę? Taka reakcja obronna to chyba jest. Koleś który nie darzy innych respektem nie angażuję się w akcje charytatywne (chyba, że robi sobie tym promocje - nie wiem, nie znam). Moim zdaniem takim chamskim zachowaniem tylko się broni - bo co innego może robić? Z tego co widziałem w tv przed meczami dla ludzi czekających na autograf pod hotelem był miły. Ale chuj go tam wie jaki jest naprawde, nikt z nas go nie zna. Liczy się to co pokazuje na boisku.



Radze zastanowić skąd bierze sie taka niechęć to tego grajka. Gwiżdżą na niego wszędzie, nie tylko w Polsce i na Ukrainie. Więc? A moze jak to mówił wczoraj "komentator" Iwański "nienawidzą go ci co sie go boją..."

swoja droga nie wiem którzy gorsi - hejterzy czy wyznawcy


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/06/2012 10:15
wrzucam na prośbę kolegi:

do sprzedania 4 bilety III kategorii na finał w Kijowie
o wszelkie szczegóły pytać sprzedającego
kom. 600 427 422


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005