Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7195 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 14:11
Chyba warto by odswierzyc temat bo dzisiaj komitet UEFA na Malcie zadecydowal ze tylko 3 kandydatury beda sie juz ubiegac o organizacje mistrostw europy w 2012 roku. znalezloi sie wsrod nich Włochy, Chorwacja z Węgrami i ... POLSKA z UKRAINĄ. mysle ze juz jest to duzy krok w tym kierunku. teraz wiele zalezec bedzie od nowych wladz naszego kraju co one zrobiom w tym kierunku bo bez ich pomocy stadiony, drogi i hotele same sie nie wybuduja. a wiec.... DO BOJU POLSKO!! :D


Szczeper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 14:25

  benny napisał:  
Chyba warto by odswierzyc temat bo dzisiaj komitet UEFA na Malcie zadecydowal ze tylko 3 kandydatury beda sie juz ubiegac o organizacje mistrostw europy w 2012 roku. znalezloi sie wsrod nich Włochy, Chorwacja z Węgrami i ... POLSKA z UKRAINĄ. mysle ze juz jest to duzy krok w tym kierunku. teraz wiele zalezec bedzie od nowych wladz naszego kraju co one zrobiom w tym kierunku bo bez ich pomocy stadiony, drogi i hotele same sie nie wybuduja. a wiec.... DO BOJU POLSKO!! :D



marzenia...:] a tak na serio nie wiem czy mamy z kim konkurowac, jaki rzad by nie byl to i tak nic z tego nie bede, przynajmnije nie teraz:)


###Pogoń Szczecin&Legia Warszawa - na zawsze razem###
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6795 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 14:28
Szans nie mamy zadnych ale moze chociaz rzuca troche kaski na stadiony i infrastukture.


WYCHOWANY NA POGONI

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7327 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 15:16
O czym my mówimy, nie ma żadnych szans na organizacje...niestety..Takie państwo...tylko Ukraina nas troche podciąga :P Same chęci i słowa niewystarczą. Jedynym plusem jak już ktoś wspomniał to jakaś kasa na stadiony (ale też pewnie niewielka...) A szanse oceniam w takiej kolejności:

Chorwacja&Węgry
Włochy
Polska&Ukraina

P.S: Pozsostaje liczyć na cud :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 15:39
Dla mnie wygra Chorwacja z Węgrami.

Szanse Polaków oceniam na jakieś 20%


Ps. Przyznanie organizacji mistrzostw Włochom... byłoby sprzeczne z polityką UEFA'y


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 17:21
to jest nierealne bysmy my zostali Organizatorami, te stadiony i tereny wokol stadionow nie nie nie......
ja daje najwieksze szanse Wlochom - 65%
Wegry & Chrowacja - 30&
Polska & Ukraina - 5%

Pozdrawiam

PS: choc nie powiem ze cuda czasem sie zdarzaja......


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7848 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 18:47
sa zaklady gdzie na to kto zostanie organizatorem?
bo stawiam na wegry i chorwacje


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 18:55

  avelyn napisał:  
sa zaklady gdzie na to kto zostanie organizatorem?
bo stawiam na wegry i chorwacje



Obawaim sie ze wiele osob odpowiadajacych za organizowanie ME tez tak pomysli ze nie mamy szans i dupa z tego bedzie a szkoda bo monza powalczyc !! ...


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 19:56
Szczerze to ja bym dał Włochom 85 %.Oni mają na każdym kroku nowy duży rozbudowany stadion.A Polska??Stadion w Chorzowie , który może i jest duży ale niezbyt nowoczesny , Poznań no w miare ale i tak musiałby o te 20 tys. się powiększyć.I każdy stadion musiałby być zmodernizowany a co najważniejszy powiększony o conajmiej 30 tys siedzeń. No bo jak wyobrażamy sobie ME na stadionie w Grodzisku???NIe mamy szans.Włochy Włochy i jeszce raz Włochy.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 21:28

  pchela napisał:  
Szczerze to ja bym dał Włochom 85 %.Oni mają na każdym kroku nowy duży rozbudowany stadion.A Polska??Stadion w Chorzowie , który może i jest duży ale niezbyt nowoczesny , Poznań no w miare ale i tak musiałby o te 20 tys. się powiększyć.I każdy stadion musiałby być zmodernizowany a co najważniejszy powiększony o conajmiej 30 tys siedzeń. No bo jak wyobrażamy sobie ME na stadionie w Grodzisku???NIe mamy szans.Włochy Włochy i jeszce raz Włochy.



A po co Włochom znów impreza??? Oni tylko zarobią bo mają juz całą potrzebną infrastrukturę a np. Polska&Ukraina i Węgry&Chorwacja niedość, że by zarobiły(chyba) to by sobie zrobili infrastrukturę(stadiony, hotele, autostrady, lotniska itp.)

Dla mnie przyznanie Włochom to byłby totalny bezsens...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7785 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 21:41
Dlaczego Wlochom? Bo oni sa gwarantem udanych mistrzostw - ja np. nie wierze ze do 2012 zostanie wykonana choc polowa pracy ktora zostala wykonana w Portugalii, a tam mieli tej pracy mniej bo infrastuktura tak fatalna nie byla wiec az strach o efekt koncowy i kompromitacje. Nasza kandydatura to w tym momencie zakrawa na farse, Wegrom i Chorwatom tez nie wroze sukcesow. Niewykluczone ze tak mialo byc - Wlosi mieli zostac organizatorem, a do finalu awansowali debiutanci zeby nie bylo podejrzen o dyskryminacje biedniejszych i slabszych a takze by Wlosi mieli latwiejszych rywali.


Obrazek gif wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 08/11/2005 21:59
Ja powiem tak : w sumie jakby nie patrzyć mamy sporo atutów, których nie mają Włochy mianowicie :

- głównym z nich brak takiej wielkiej imprezy w naszym regionie w ostatnich kilkunastu latach

- nigdy takiej imprezy nie przeprowadzaliśmy, tak jak Ukraina ( Włochy dwukrotnie organizowały ME i raz MŚ )

- UEFA preferuje kraje, którym mozna pomóc. Przykład : zorganiazowanie ME w Portugalii, która wygrała m.in. z Hiszpanią.

Natomiast Italia - wiadomo super infrastruktura,frekwencja itd. Lecz Włochy już były + spojrzeć na powyższe wnioski.

No ale pożyjemy, zobaczymy.


Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 09/11/2005 20:58

  Mietow napisał:  
Ja powiem tak : w sumie jakby nie patrzyć mamy sporo atutów, których nie mają Włochy mianowicie :

- głównym z nich brak takiej wielkiej imprezy w naszym regionie w ostatnich kilkunastu latach

- nigdy takiej imprezy nie przeprowadzaliśmy, tak jak Ukraina ( Włochy dwukrotnie organizowały ME i raz MŚ )

- UEFA preferuje kraje, którym mozna pomóc. Przykład : zorganiazowanie ME w Portugalii, która wygrała m.in. z Hiszpanią.



Ale to są same minusy .
Nie ma gwarancji, że taka impreza wypali bo skąd mamy miec doswiadczenia.
Nie organizowalismy żadnego finału jakichkolwiek rozgrywek.
Nie dadza kasy krajowi w którym korupcja jest chlebem powszednim.
Ne ma kasy dosłownie na nic.
Ale może dzięki temu parę stadionów wybudują.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 09/11/2005 21:26

  PogonFan napisał:  

  pchela napisał:  
Szczerze to ja bym dał Włochom 85 %.Oni mają na każdym kroku nowy duży rozbudowany stadion.A Polska??Stadion w Chorzowie , który może i jest duży ale niezbyt nowoczesny , Poznań no w miare ale i tak musiałby o te 20 tys. się powiększyć.I każdy stadion musiałby być zmodernizowany a co najważniejszy powiększony o conajmiej 30 tys siedzeń. No bo jak wyobrażamy sobie ME na stadionie w Grodzisku???NIe mamy szans.Włochy Włochy i jeszce raz Włochy.



A po co Włochom znów impreza??? Oni tylko zarobią bo mają juz całą potrzebną infrastrukturę a np. Polska&Ukraina i Węgry&Chorwacja niedość, że by zarobiły(chyba) to by sobie zrobili infrastrukturę(stadiony, hotele, autostrady, lotniska itp.)

Dla mnie przyznanie Włochom to byłby totalny bezsens...


Czytałem dzisiaj w GW, że we Włoszech boją się burd kibiców, a u nas w porównaniu z nimi jest spokonie :D
Prawda jest taka, że we Włoszech stadiony także nie są najnowsze, niektóre z lat 80', niektóre z 90' ale wiadomo jak wygląda nasza sytuacja a jak ich chociażby z finansami i infrastrukturą :)
Włosi zaangażowali w te wstępne projekty ofert ok. 20 mln. Euro- widać, że im na tym zależy.

pchela- co Ty piszesz że ME w Grodzisku, przecież ewentualne stadiony zostały już wybrane... mianowicie Warszawa,Gdańsk,Wrocław,Chorzów +2 rezerwowe: Poznań i Kraków...
Możemy sobie pogadać, ale wg. mnie i tak z tego nic nie wyjdzie, daje naszej kandydaturze jakieś 10%.


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 10/11/2005 19:35

  Macias napisał:  

  PogonFan napisał:  

  pchela napisał:  
Szczerze to ja bym dał Włochom 85 %.Oni mają na każdym kroku nowy duży rozbudowany stadion.A Polska??Stadion w Chorzowie , który może i jest duży ale niezbyt nowoczesny , Poznań no w miare ale i tak musiałby o te 20 tys. się powiększyć.I każdy stadion musiałby być zmodernizowany a co najważniejszy powiększony o conajmiej 30 tys siedzeń. No bo jak wyobrażamy sobie ME na stadionie w Grodzisku???NIe mamy szans.Włochy Włochy i jeszce raz Włochy.



A po co Włochom znów impreza??? Oni tylko zarobią bo mają juz całą potrzebną infrastrukturę a np. Polska&Ukraina i Węgry&Chorwacja niedość, że by zarobiły(chyba) to by sobie zrobili infrastrukturę(stadiony, hotele, autostrady, lotniska itp.)

Dla mnie przyznanie Włochom to byłby totalny bezsens...


Czytałem dzisiaj w GW, że we Włoszech boją się burd kibiców, a u nas w porównaniu z nimi jest spokonie :D
Prawda jest taka, że we Włoszech stadiony także nie są najnowsze, niektóre z lat 80', niektóre z 90' ale wiadomo jak wygląda nasza sytuacja a jak ich chociażby z finansami i infrastrukturą :)
Włosi zaangażowali w te wstępne projekty ofert ok. 20 mln. Euro- widać, że im na tym zależy.

pchela- co Ty piszesz że ME w Grodzisku, przecież ewentualne stadiony zostały już wybrane... mianowicie Warszawa,Gdańsk,Wrocław,Chorzów +2 rezerwowe: Poznań i Kraków...
Możemy sobie pogadać, ale wg. mnie i tak z tego nic nie wyjdzie, daje naszej kandydaturze jakieś 10%.



Racja z tym GRodziskiem , no ale podałem taki przykład hehe.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 10/11/2005 21:10

  Marcello napisał:  

  Mietow napisał:  
Ja powiem tak : w sumie jakby nie patrzyć mamy sporo atutów, których nie mają Włochy mianowicie :

- głównym z nich brak takiej wielkiej imprezy w naszym regionie w ostatnich kilkunastu latach

- nigdy takiej imprezy nie przeprowadzaliśmy, tak jak Ukraina ( Włochy dwukrotnie organizowały ME i raz MŚ )

- UEFA preferuje kraje, którym mozna pomóc. Przykład : zorganiazowanie ME w Portugalii, która wygrała m.in. z Hiszpanią.



Ale to są same minusy .
Nie ma gwarancji, że taka impreza wypali bo skąd mamy miec doswiadczenia.
Nie organizowalismy żadnego finału jakichkolwiek rozgrywek.
Nie dadza kasy krajowi w którym korupcja jest chlebem powszednim.
Ne ma kasy dosłownie na nic.
Ale może dzięki temu parę stadionów wybudują.



Korupcja myślisz jest tylko w Polsce ?

Natomiast co do doświadczenia to niby jak mamy je nabyć ? Przeciez zawsze musi byc ten pierwszy raz.

Zreszta jezeli myślano by tylko takimi kategoriami co powyżej, to imprezy takiej rangi byłyby tylko imprezami ''elitowymi'', a tego chyba

nikt nie chce.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7327 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 17/04/2007 21:21
Wie ktoś czy ogłoszenie gosp. będzie można posłuchać w radiu ? To jedyna możliwość dla mnie, żeby się dowiedzieć :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 17/04/2007 21:26
NIe zdziwiłbym się gdyby wygrały Węgry z Chorwacją...


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7200 dni

*




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 17/04/2007 21:49
Tez tak dzisiaj rozmyslalem i wydaje mi sie ze Wegry z Chorwacja maja realne szanse na przyznanie im tych ME,zeby nie afera korupcyjna to Wlosi byliby pewnym kandydatem a tak szanse ich oceniam na jakies 20 %...
no oczywiscie gdzies tam jakis optymizm w glowce sie klebi ale patrzac realnie to raczej nie mamy wiekszych szans oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 17 kwietnia 2007, 21:55 [1 raz(y)]


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni




Odp: Euro 2012 - Pogon w rezerwie... :-) - 17/04/2007 22:09
Jeśli ktoś ma ochote zobaczyć na własne oczy wybur to
Mistrzostwa Europy 2012 Ogłoszenie organizatora imprezy w Cardiff . 11:30

antena EUROSPORTU.

w sumie to zobaczymy. jestem za i przeciw. troche. chociaz. jak bedą u nas bede sie cieszyc. ale juz wiem ze bedzie problem z biletami... pewnie tak jak na MŚ w Niemczech... z 70% z puli biletów dla Polski idzie do PZPN i decydentów, reszta losowanie. A pewnie bedzie jescze, że połowa z tych 30% dla kibiców dostanie puste koperty. itp itd. Albo bede kupowac od araba np. w warszawie bilet na polskie nazwisko.. kto wie co bedzie.. taka jest władza...:/ aby dla siebie jak najwiecej...

Obym się mylił. i ta czystka co jest w PZPN miała jakieś pozytywne skutki.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005