Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6819 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 05/12/2011 23:51
Nie jestem za EURO, ale to manipulacja rodem z PRLu - zdjęcie zrobione tuż po rozpoczęciu remontu...


P. S.
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/12/2011 13:23
kocham tego czlowieka

on przed kamera jest najlepszy !!


abstrakcja!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 10/12/2011 16:26
"W czasie losowania grup Euro 2012, Michel Platini spotkał się z polską minister sportu, Joanną Muchą. Prezydent UEFA miał postraszyć, że jeśli do Polskiego Związku Piłki Nożnej wkroczy kurator, wówczas Biało-Czerwoni zostaną wycofani z turnieju "


<zieeew>


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni

***




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 10/12/2011 17:42

  anathema napisał:  
"W czasie losowania grup Euro 2012, Michel Platini spotkał się z polską minister sportu, Joanną Muchą. Prezydent UEFA miał postraszyć, że jeśli do Polskiego Związku Piłki Nożnej wkroczy kurator, wówczas Biało-Czerwoni zostaną wycofani z turnieju "


<zieeew>



Mogłyby te rządzące barany zrobić raz w życiu coś dobrego i wpuścić tam kuratora. Mieliby u mnie aż dwa plusy - zrobiliby porządek w tym śmierdzącym PZPNie a dodatkowo uchroniliby reprezentację PZPNu występującą jako reprezentacja Polski przed wielką kompromitacją.


Against modern wszystko!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6457 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 10/12/2011 18:14

  Lrd napisał:  

  anathema napisał:  
"W czasie losowania grup Euro 2012, Michel Platini spotkał się z polską minister sportu, Joanną Muchą. Prezydent UEFA miał postraszyć, że jeśli do Polskiego Związku Piłki Nożnej wkroczy kurator, wówczas Biało-Czerwoni zostaną wycofani z turnieju "


<zieeew>



Mogłyby te rządzące barany zrobić raz w życiu coś dobrego i wpuścić tam kuratora. Mieliby u mnie aż dwa plusy - zrobiliby porządek w tym śmierdzącym PZPNie a dodatkowo uchroniliby reprezentację PZPNu występującą jako reprezentacja Polski przed wielką kompromitacją.



Nie zrobią tego. Mamy rząd który nie ma jaj, aby zaryzykować. Swoją drogą, jakie to kurwa jest śmieszne, że jakaś piłkarska federacja stawia warunki i grozi rządowi 40-milionowego państwa. ja pierdole, paranoja.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni

***




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 10/12/2011 18:34

  Radziu napisał:  

  Lrd napisał:  

  anathema napisał:  
"W czasie losowania grup Euro 2012, Michel Platini spotkał się z polską minister sportu, Joanną Muchą. Prezydent UEFA miał postraszyć, że jeśli do Polskiego Związku Piłki Nożnej wkroczy kurator, wówczas Biało-Czerwoni zostaną wycofani z turnieju "


<zieeew>



Mogłyby te rządzące barany zrobić raz w życiu coś dobrego i wpuścić tam kuratora. Mieliby u mnie aż dwa plusy - zrobiliby porządek w tym śmierdzącym PZPNie a dodatkowo uchroniliby reprezentację PZPNu występującą jako reprezentacja Polski przed wielką kompromitacją.



Nie zrobią tego. Mamy rząd który nie ma jaj, aby zaryzykować. Swoją drogą, jakie to kurwa jest śmieszne, że jakaś piłkarska federacja stawia warunki i grozi rządowi 40-milionowego państwa. ja pierdole, paranoja.



Ja wiem, że nie mają jaj, wiem o tym doskonale. Dlatego ten mój poprzedni post to było tylko takie błogie życzenie ze świadomością, że niestety, ale nie tym razem.


Against modern wszystko!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 12/12/2011 20:22
Film promujacy Wawe na Euro 2012.Dla mnie tragedia ten film.Biegajacy koles za szmula.W ogole 20 sekunda wymiata.Koles stawia poranny namiot i zaczyna bieg :D

KLIK


,,Vi är överallt,,- POGON
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 12/12/2011 20:27

  spagetti napisał:  
Film promujacy Wawe na Euro 2012.Dla mnie tragedia ten film.Biegajacy koles za szmula.W ogole 20 sekunda wymiata.Koles stawia poranny namiot i zaczyna bieg :D

KLIK



Owy filmik kosztował ponoć 500 000 złotych...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 12/12/2011 21:04
Powinni je zwrocic.Firma Fujitsu miala podobny film :D

KLIK


,,Vi är överallt,,- POGON
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6712 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 13/12/2011 09:48

  Lrd napisał:  

  Radziu napisał:  

  Lrd napisał:  

  anathema napisał:  
"W czasie losowania grup Euro 2012, Michel Platini spotkał się z polską minister sportu, Joanną Muchą. Prezydent UEFA miał postraszyć, że jeśli do Polskiego Związku Piłki Nożnej wkroczy kurator, wówczas Biało-Czerwoni zostaną wycofani z turnieju "


<zieeew>



Mogłyby te rządzące barany zrobić raz w życiu coś dobrego i wpuścić tam kuratora. Mieliby u mnie aż dwa plusy - zrobiliby porządek w tym śmierdzącym PZPNie a dodatkowo uchroniliby reprezentację PZPNu występującą jako reprezentacja Polski przed wielką kompromitacją.



Nie zrobią tego. Mamy rząd który nie ma jaj, aby zaryzykować. Swoją drogą, jakie to kurwa jest śmieszne, że jakaś piłkarska federacja stawia warunki i grozi rządowi 40-milionowego państwa. ja pierdole, paranoja.



Ja wiem, że nie mają jaj, wiem o tym doskonale. Dlatego ten mój poprzedni post to było tylko takie błogie życzenie ze świadomością, że niestety, ale nie tym razem.



A tak poza tym to wydaje mi się, że Platini też nie miałby jaj i nawet gdyby wprowadzili tego kuratora, to co? Wyjebaliby nas z Euro u nas w kraju na pół roku przed imprezą? "Nie wydaje mnie się"...


To nie są leszcze Stefan...
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 13/12/2011 10:50
Pilkarska federacja stawia warunki bo pewnie jest uwalona w blocie nielepiej niz nasz Pzpn.Ten Platini i reszta to dopiero waly kreca...


,,Vi är överallt,,- POGON
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 13/12/2011 11:57
Przecież cała ta uefa czy fifa to jedna wielka mafijna rodzina. W dodatku robią sobie to legalnie i smieją się w oczy, kręcą lody na całym świecie i nikt im nic nie zrobi. Socjalistyczne światowe imperium do spółki z największymi europejskimi państwami.


Better dead than red!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8198 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 13/12/2011 20:49

  ktn napisał:  
Przecież cała ta uefa czy fifa to jedna wielka mafijna rodzina. W dodatku robią sobie to legalnie i smieją się w oczy, kręcą lody na całym świecie i nikt im nic nie zrobi. Socjalistyczne światowe imperium do spółki z największymi europejskimi państwami.



Wiadomo jak jest. Blatter i Lato to jedna rodzina. Dlatego tak zazarcie UEFA grozi rzadom panstw, ze w jakiejkolwiek ingerencji w zwiazki pilkarskie, ich druzyny narodowe zostana zawieszone. Jesli intencja UEFY byla by walka o uczciwosc i przejrzystosc, to wspomagali by organy panstwowe w walce z patologia, a nie przeszkadzali grozac sankcjami.


1948
Budzy91
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5030 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 14/12/2011 23:16
.


LEGIA WARSZAWA - FC CIECHANÓW
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5634 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/12/2011 14:53
Obrazek jpg wstawiony na forum

Nie wiem jakie są wasze odczucia i nie to żebym marudził, ale jedyne słuszne miejsce orzełka, to te na piersi. Lato ty tępy chuju !


JLB !
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/12/2011 18:40
Ja pierdole teraz koszulka wygląda jakby była gazetką reklamą Media Markt.Już kit z tym beznadziejnym czerwonym paskiem pod klatką, ale to logo PZPN wkurwia. Czy naprawdę tak ciężko zrobić estetyczną koszulkę złożoną z dwóch kolorów?


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5948 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/12/2011 18:51
Koszulki dopasowane do poziomu tej pseudo "reprezentacji"...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/12/2011 19:34
Ta koszulka jest najzwyczajniej w świecie BRZYDKA.

Nic tam się kupy nie trzyma - oczojebny z dupy pas na środku, ponad nim nawalone znaczków, a między nimi upchnięte na chama godło (bo kibice się zbuntowali).

Przypomina to stroje niektórych drużyn austriackich czy skoczków narciarskich, którzy od góry do dołu obklejeni są logami i znaczkami. Nawet na dupie im poupychali loga firm.

To chyba najbrzydsze koszulki w historii. Nawet te skandaliczne obsydianowe - choć kolor był totalnie z dupy - to same w sobie były ładniejsze niż te.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8153 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/12/2011 21:15
Juz marudzicie chyba aby tylko marudzic. Same Jacykowy (w sensie mody, bez podtekstow).
Jebac PZPN, jebac Late, jebac ich logo ale juz nie suzkajmy na sile wsyztskiego byle tylko sie dopierolic. Zaraz poleca teksty, ze reprezentacja smieciowa (bo francuski smiec gra) i koszulki tez smieciowe (bo z butelek, a przeciez mozna zrobic zajebiste bawelniane) ;)
Godlo na srodku tez juz bylo nie pierwszy raz. Osobiscie wole na piersi ale lepiej, ze jest na srodku niz nie bylo by wcale (jak w ostatnim meczu).
Te napewno byly lepsze...
P.S. zajebisty byl motyw w wtopionym husarzem chyba na ostatnim euro

Ostatnio edytowany przez: V..., 16 grudnia 2011, 21:36 [2 raz(y)]


MKS
Wazza
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/12/2011 21:46
http://www.subsidesports.com/uk/images/product/xlarge/PolandHSS0607.jpg

w linku koszulka właśnie z Husarzem z MŚ 2006 nie Euro ;) Ale to szczegół. Na niej tez jak niektórzy określili "nawalone" a jednak wtedy nie bylo żadnej dyskusji w tej kwestii. Dla mnie teraz jest spoko i wszystko sie kupy trzyma. "Oczojebny pas" i bialy material nad nim ma tworzyć flage a teraz dodatkowo z Godłem w środku wg. mnie "flaga" wyglada jeszcze lepiej.


PÓŁNOCNE DZIELNICE !!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005