Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4882 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 22:57
Najgorsze jest to, ze reprezentacja bedzie znowu budowana od nowa. Albo z jakims złotoustym obcokrajowcem, lub z kims z krajowego podworka. Ciekawe czy zdazymy na eliminacje...


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5289 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 23:01
Tak, tak, tak kurwwwwwwwwwa tak ! Jakiż piękny widok na dworze w powrocie do domu od znajomego. Wszyscy mordy zwieszone tylko ja uśmiechnięty i zadowolony wracałem do domu!!! Piękny dzień!!!! PZPN przejebał i kacapy jadą do domu!!! Piękny kurwa wieczór!!! Brawo dla "naszych" Francuzów,Niemców i Polaków z reprezentacji PZPN... spisali się na medal. Bronek powinien im przyznać Krzyż Waleczny Odrodzenie Polski (czy jakoś tak) :P

Hahahahahahahahaha :D


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4882 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 23:03
Ciekawe czy Janusze wziely przyklad z Edzi


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7919 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 23:32
koniec mody na euro


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5842 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 23:48
A ja już mam w dupie kadrę PZPNu, Smuda wypierdala, Lato wypierdala (miejmy nadzieję) ,kolejne (przegrane) eliminacje przed nami i tyle...a my?

A MY CZEKAMY NA POGOŃ :)


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 00:04
Dziwie się, że do tej pory nikt tu nie wspomniał o dzisiejszej wspaniałej Wielkiej Sektorówce! Nadal jestem pod ogromnym wrażeniem!


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 00:20
Euro się zaczyna :D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 00:45
Piękna katastrofa


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 06:41
Półgłówki z Polski i Rosji niech dalej między sobą się tłuką "Słowiańskie matoły", a reszta Europy z pogarda na nich patrzy. Wiadomo gdzie dwóch się bije tam reszta korzysta :)
Smuda oprócz Dudki jeszcze "Borubara" mógł wstawić do składu :) Teraz powinno się spełnić marzenie naszego selekcjonera i praca w lidze niemieckiej. Może jakiś klub 3. Bundesligi czy jakiejś regionalnej niemieckiej go zatrudni :)


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 07:47
Ufff nareszcie koniec, koniec z farbowanymi lisami z Francji oraz niemiec, koniec z udawanymi patriotami, koniec z debilami dla których powodem wywieszenia Biało-Czerwonej flagi jest mecz a nie Święto Narodowe! Dobrze, że to tylko troszkę ponad tydzień trwało. A teraz Janusze itp, MORDA W KUBEŁ ("pozdro" reclaimenn).


Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 13:40
Dokładnie farbowane lisy nie pomogły !!! Dobrze że ten cyrk się skończył i teraz pozostaje nam czekać na start ligi.

Ostatnio edytowany przez: Ukasz, 17 czerwca 2012, 14:41 [1 raz(y)]


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 19:28
Zajebista atmosfera po tym całym euro :D jeszcze wczoraj do godz.20:45 według mediów mieliśmy wspaniała drużyne , mieliśmy roznieść słabych , przestraszonych nasza "potęgą" Pepików z Czechem i Barosem "bez formy" . A dziś? :D jakieś wyciąganie brudów ,obwinianie się nawzajem ,nagle im sie przypomniało że taka cięzka współpraca z PZPN-em , że oni zostali wciągnięci w aferę z orzełkiem , żale Błaszczykowskiego że biletów dla żony nie dostał biedaczek , zrzucanie winy na innych , durne wypowiedzi Smudy że wszyscy chcieli Grosika a Grosik nic nie wniósł ,brak pokory u wszystkich pseudopiłkarzyn. Gdzie płemieł który jeszcze nie tak ochoczo komentował naszych wspaniałych kadrowiczów? :D żenada straszna , niech oni już spierdalają. Czas zacząć wszystko od nowa , z prawdziwą reprezentacją Polski!


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6457 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 20:05
Jeszcze wczoraj marzyłem tylko o tym, żeby ta kadra PZPN nie wyszła. Ale to, ze nie wyszli też Ruscy to jest jakaś pierdolona kumulacja :D


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 21:22

  Ka. napisał:  
Bum. :)

Pewnie wszystkie flagi już pozdejmowane.



chorągiewki na samochodach były na co 2 aucie przed meczem z Czechami. Dzisiaj może co 20 samochód miał taką flagę. Hehe. Jutro już mało kto będzie jeździć z tym elementem januszowskiej formy kibicowania reprezentacji.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7088 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 22:53

  Operator napisał:  

  Ka. napisał:  
Bum. :)

Pewnie wszystkie flagi już pozdejmowane.



chorągiewki na samochodach były na co 2 aucie przed meczem z Czechami. Dzisiaj może co 20 samochód miał taką flagę. Hehe. Jutro już mało kto będzie jeździć z tym elementem januszowskiej formy kibicowania reprezentacji.


Sie czepiasz. Jechali ludzie nowymi autostradami to choragiewki sie zniszczyly i trzeba bylo je zdjac :) .


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 23:56
,,,


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7195 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 17/06/2012 23:56

  Ka. napisał:  
GRALIŚMY U SIEBIE, POLACY GRALIŚMY U SIEBIE!!!


A Lato chyba coś takiego mówił. Teraz pewnie będzie się tłumaczył, że walczyliśmy do końca, pechowo nie wyszliśmy, nie ma czego się wstydzić, więc musi kandydować. Albo się wyprze.



  Maxvell napisał:  

I tak jak kolega wyżej wspomniał poznikają na lata flagi w piwnicach.



To i tak optymistyczna wersja. Część pewnie w śmietnikach.



Nawet sie januszom niechcialo podejsc do smietnika wracajac ze strefy kibica widzalem mase flag tyskiego na ulicy, chodniku, trawniku, to co widzialem na strefie przeszlo moje najsmielsze oczekiwania nie chce mi sie nawet tego opisywac podam tylko jeden przyklad jak 10 minut przed koncem meczu tysiac januszy wychodzilo ze strefy i smiejac sie zaspiewalem janusze, janusze to czesc z nich dolaczyla do spiewu nie wiedzac nawet co to znaczy


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/06/2012 01:19
podsumowując tę bryndze, przyszło mi na myśl to ,,,


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7195 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/06/2012 01:46

  Cytat:  
Ludzie obudźcie się! Jestem jednym z zatrzymanych 184 osób we wtorek w Warszawie. Do całej tej akcji wzięto ponad 7000 policjantów, do tego oddziały żandarmerii wojskowej i tłumy ochroniarzy. Policja korzystała z najnowocześniejszych i zarazem najdroższych dostępnych jej środków: helikopter, setki samochodów, polewaczka, gazy, broń gładkolufowa a także najnowsze ubrania i hełmy. Brzmi jak obraz z wojny, prawda? Jako, że widziałem to wszystko od środka powiem jak było. Przede wszystkim pierwszym winowajcą całej zaistniałej sytuacji jest pani Gronkiewicz Waltz która swą rażącą głupotą błysnęła kolejny raz i zezwoliła na organizację tego marszu rosyjskich kibiców. Jednak to wciąż nie wierzchołek góry lodowej. Wierzchołkiem jest pan Tusk który chciał się pochwalić jak świetnie działa policja i sądownictwo w naszym kraju. To właśnie jemu zawdzięczamy to wszystko co miało miejsce we wtorek w Warszawie. Setki policjantów prowokowało młodych ludzi do ataku na nich, policja bezpodstawnie używała gazu, pałek i broni gładkolufowej. 60% aresztowanych to ludzie zupełnie przypadkowi i niewinni, 'powinięci' tylko na sztukę pod publiczkę, by można było pokazać ich zatrzymania w telewizji. Reszta przewinień to śpiewanie pieśni meczowych, patriotycznych, 'nielegalne zbiorowiska' czyli grupy znajomych które po prostu szły sobie ulicą w stronę strefy kibica. W kilku przypadkach ktoś rzucił jakąś butelkę albo petardę, ale ludzie, to nie jest przestępstwo wymagające zatrzymań na miarę grup terrorystycznych - bo tak nas traktowano. Ślepo wierzycie mediom i ich propagandzie zamiast poszukać relacji ludzi którzy byli na miejscu. Nas nazywacie bandytami? Największymi bandytami zaraz po PO w tym kraju jest policja - niewinnych ludzi traktowano jak najgorsze śmieci, kopano, bito, gazowano i to wszystko niby w imię prawa. Najśmieszniejsze, że polska, tak chwalona przez media, policja to w większości banda dzieciaków w wieku 18 - 24 lata która przyszła do policji bo miała jakieś kompleksy. Teraz za wyżywanie się na zwykłych ludziach płacone są im pieniądze z naszych podatków. Policjant który był świadkiem na mojej rozprawie miał około 23 lat i nie potrafił się nawet poprawnie wysłowić przed sądem. Mówił "poszłem", "wyszłem", "kopłem", ciągle się zacinał i jąkał jak jakiś analfabeta a ręce trzęsły mu się jak osiki. I to jest człowiek który ma dostęp do broni, człowiek który ma chronić Was w razie zagrożenia. O 9 rano w sądzie na Marszałkowskiej był sam minister Sikorski. Po co? To już dopowiedzcie sobie sami. Na komendzie policjanci cieszyli się bo za każdą osobę która dostała wyrok obiecano 1000 złotych premii policjantowi który zmusił tę osobę do przyznania się do winy. Nie wierzcie mediom i ich propagandzie. To wszystko jest oszustwo, to na co patrzycie w telewizji, to co słyszycie w radio i to co czytacie w Internecie to krzywe odbicie tego co tak naprawdę miało miejsce. Pozdrawiam myślących.



Znalezione w komentarzach na necie, dla nas to nic nowego ale dzien w ktorym takie rzeczy stana sie normalne bedzie ostatnim dniem normalnosci.

[Macieq: używaj cytatów kiedy cytujesz]


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7200 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 18/06/2012 09:39
Obrazek jpg wstawiony na forum


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005