Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6075 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 21:50
Dlaczego Polska gra tylko jednym zawodnikiem ? Wszyscy kontuzja, czy co ? :|


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7658 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 21:56

  Bzyku napisał:  
Jaka stypa na trybunach - ktoś umarł, czy co?

Pikniki już zmiażdżyły przyśpiewką "gramy u siebie... Polacy... gramy u siebie"

:D



nie ma się co dziwić jak większość stadionu to Janusze, a żeby kupić bilet bez problemów trzeba należeć do klubu kibica RP:
http://www.weszlo.com/news/7771-Kibicu_zaplac_lapowke_%E2%80%93_dostaniesz_bilet


Pogoń Szczecin MKS!
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6075 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:04
Łooooooooo ! Nie wierzę !

No i 1:1..

Ostatnio edytowany przez: PS., 6 września 2011, 22:18 [1 raz(y)]


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5460 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:41
2:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2:2.....


Liberta' Per Gli Ultras
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7740 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:45
No to Smuda zmianę zrobił :)


Pogoń to My
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7311 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:46
i chuj..... idiota glowacki i wawrzyniak out


100% PD
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7658 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:48

  tribu napisał:  
i chuj..... idiota glowacki i wawrzyniak out



wawrzyniak grał tak chujowo że masakra


Pogoń Szczecin MKS!
Gawron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:50
Atmosfera na trybunach iście piknikowo jebitna :P


Pogoń !!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:50
To jest tak, jak trzeba zagrać 15 minut antyfutbol Wisła nie potrafi, 3 minuty Polska nie potrafi. Albo nauczymy się stosować metody tego typu co portugalski pajac z Madrytu albo dalej będzie frajerstwo.

A z Głowackiego czas sie wyleczyć. Czy jest jakis mecz w reprezentacji, o jakieś wadze, tak jak i kiedys w Wisle że nie zawalił?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7311 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:52

  ArP napisał:  

  tribu napisał:  
i chuj..... idiota glowacki i wawrzyniak out



wawrzyniak grał tak chujowo że masakra


glowa to samo. albo ma kontuzje, albo walnie jakiegos babola totalnego albo tak jak dzis - zagra jak idiota... ogolnie lipa. zero atmosfery, mecz tez nudny, dobrze ze sie reprezentacje pokonczyly i wracaja ligi to moze cos w Anglii ciekawego bedzie. tam w 70 minucie to sie dopiero wszystko rozkreca a u nas to juz by chetnie do szatni poszli.
btw. niemcy ta druga bramka pokarali nas za olanie rzutu roznego, totalne frajerstwo ze strony naszych grajkow


100% PD
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:55

  ArP napisał:  

  tribu napisał:  
i chuj..... idiota glowacki i wawrzyniak out



wawrzyniak grał tak chujowo że masakra



Ja nie wiem czemu w ogóle Głowacki dostaje szanse. Pamiętam jego bramkę samobójczą w meczu z Angolami w Chorzowie. W tamtych eliminacjach grał piach, w następnych podobnie i teraz też. Niepewny obrońca, który w kluczowych momentach coś musi spieprzyć.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 22:57

  tribu napisał:  

  ArP napisał:  

  tribu napisał:  
i chuj..... idiota glowacki i wawrzyniak out



wawrzyniak grał tak chujowo że masakra


glowa to samo. albo ma kontuzje, albo walnie jakiegos babola totalnego albo tak jak dzis - zagra jak idiota... ogolnie lipa. zero atmosfery, mecz tez nudny, dobrze ze sie reprezentacje pokonczyly i wracaja ligi to moze cos w Anglii ciekawego bedzie. tam w 70 minucie to sie dopiero wszystko rozkreca a u nas to juz by chetnie do szatni poszli.
btw. niemcy ta druga bramka pokarali nas za olanie rzutu roznego, totalne frajerstwo ze strony naszych grajkow



i tak wniosków nie wyciągniemy. i tak do zajebania :D umiejętności to jedno, ale zjebana mentalność, o czym juz pisałem nie raz wiecznie przegranych to drugie. choć i są tego pozytywy, łatwiej to po nas spływa. przywykliśmy do permanentnych porażek


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 23:16
Jakub Wawrzyniak ! Aeja oooo
Areeeek Głowacki, Areeeek Głowacki...beer


PS!
chtwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 23:21
Darek Sz. i tak wygrał,niema to jak niemieckiego murzynka(Cacau-czyt.Kakau) nazwać Kakao... :D
ps.o piknikach się nie wypowiadam bo kurwa sobie nie mogę wyobrazić jak można bić brawo podczas hymnu frajerom,ktorych przodkowie ciemiężyli nasz Naród...


Szacunek dla Braci - Pogarda dla frajerów
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 23:28
Nie wierzę w to co zobaczyłem w końcówce. Dokładnie, jak można bić brawo Naszym wiecznym wrogom ? Yhh....


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 23:35

  Operator napisał:  

  ArP napisał:  

  tribu napisał:  
i chuj..... idiota glowacki i wawrzyniak out



wawrzyniak grał tak chujowo że masakra



Ja nie wiem czemu w ogóle Głowacki dostaje szanse. Pamiętam jego bramkę samobójczą w meczu z Angolami w Chorzowie. W tamtych eliminacjach grał piach, w następnych podobnie i teraz też. Niepewny obrońca, który w kluczowych momentach coś musi spieprzyć.



Jednak najsłabszy to był dzisiaj raczej Wawrzyniak. Kilka kiksów w obronie. Pierwszy gol dla Niemców też akcja na karnego poszła po jego stracie. Drugi gol i decydujące potknięcie przypieczętował niestety jego dzisiejszy występ. Ktoś lepszy powinien go zastąpić.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/09/2011 23:42

  anathema napisał:  

  tribu napisał:  

  ArP napisał:  

  tribu napisał:  
i chuj..... idiota glowacki i wawrzyniak out



wawrzyniak grał tak chujowo że masakra


glowa to samo. albo ma kontuzje, albo walnie jakiegos babola totalnego albo tak jak dzis - zagra jak idiota... ogolnie lipa. zero atmosfery, mecz tez nudny, dobrze ze sie reprezentacje pokonczyly i wracaja ligi to moze cos w Anglii ciekawego bedzie. tam w 70 minucie to sie dopiero wszystko rozkreca a u nas to juz by chetnie do szatni poszli.
btw. niemcy ta druga bramka pokarali nas za olanie rzutu roznego, totalne frajerstwo ze strony naszych grajkow



i tak wniosków nie wyciągniemy. i tak do zajebania :D umiejętności to jedno, ale zjebana mentalność, o czym juz pisałem nie raz wiecznie przegranych to drugie. choć i są tego pozytywy, łatwiej to po nas spływa. przywykliśmy do permanentnych porażek



Ale za to możemy czuć się moralnymi zwycięstwami, bo graliśmy w dziesiątkę i strzeliliśmy gola, Szczęsny świetnie bronił. Gol wyrównujący dla Niemców padł w 94', a miały być tylko trzy doliczone, więc powinien wcześniej skończyć. Jak zwykle nas oszukali :)


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7531 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 00:59
To moralnymi, są tragiczni jak ja pierdole. Na euro to albo cud albo wstyd. Niemcy sobie spacerowali, a gdy chcieli dospacerować już do końca my strzelamy gola no ale starcza im mniej niż dwie minuty gry (bo zmiana i radość swoje zabrały) i jest 2:2 nie czarujmy się gdyby to był mecz Euro by nas zmietli.

I kurwa pzpn się zdziwi jak banda januszy po Euro odpłynie i kadra narodowa zrobi się niszową.

kurwa klub kibica pełno wymalowanych andrzeji z cylindrami na głowie.


Z daleka nie będzie widać.
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8331 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 01:11
kazali ? no to chuj tniemy...

Obrazek jpg wstawiony na forum


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 01:20
Na weszło dobrze to ujęli:


"Ktoś mógłby powiedzieć Szpakowskiemu i Lubańskiemu, żeby mówili trochę ciszej, bo zagłuszają oficjalny Klub Kibica."


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005