Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/06/2012 19:24

  Śpiewać Kurwa! napisał:  

  Bralin napisał:  
"Niemcy" sie bawia w Berlinie na Kudammie po wygraniej z Holendrami :D

Obrazek jpg wstawiony na forum



Niemieckie turasy,niedługo kazdy rodowity niemiec bedzie nawet wygladal jak turek.



i niemiec bedzie chodzil do meczetu sie modlic


abstrakcja!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/06/2012 19:59

  Bralin napisał:  

  Śpiewać Kurwa! napisał:  

  Bralin napisał:  
"Niemcy" sie bawia w Berlinie na Kudammie po wygraniej z Holendrami :D

Obrazek jpg wstawiony na forum



Niemieckie turasy,niedługo kazdy rodowity niemiec bedzie nawet wygladal jak turek.



i niemiec bedzie chodzil do meczetu sie modlic



jakby reprezentacja Turcji grała na EURO, pewnie Ci "Niemcy" na niemiecką drużynę nawet by nie spojrzeli :)


INDIOS BRAVOS
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/06/2012 20:01
Powinni dac to do tv jako rebus: ,,Na przedstawionym obrazku znajdz przynajmniej 3 Niemcow:D ,, .

Nie tylko do Niemiec nazjezdzalo sie tylu ciapatych. Stockholm podobnie,choc tu mieszanka wszystkich narodowosci jakie sa mozliwe.


,,Vi är överallt,,- POGON
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6234 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/06/2012 21:51
ja pierdole....


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

****




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/06/2012 22:32
We Wrocławiu nie będzie narzekania na kibiców. Na każdym sektorze będzie "młynowy" i "bębniarz" Wszystko skoordynowane i odgórnie narzucone. Taka siatkówka w wersji piłkarskiej

Ze tak powiem:

...dajcie tu jakąś muzyczkę

F U C K E U R O


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

****




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/06/2012 23:19

  Bartas napisał:  
We Wrocławiu nie będzie narzekania na kibiców. Na każdym sektorze będzie "młynowy" i "bębniarz" Wszystko skoordynowane i odgórnie narzucone. Taka siatkówka w wersji piłkarskiej

Ze tak powiem:

...dajcie tu jakąś muzyczkę

F U C K E U R O



Żenadą jest to, że dziś o 7 rano w polsat news był wywiad z tym chujem z radia co transmituje i spuszcza się nad jakims czeskiem co dal siano na ta sektorowke. Ponoć prosił kibiców Śląska by porozmawiał z ekipami z ekstraklasy i żeby zaprosic tych kibicow do prowadzeia doping na kadrze. Ponoć nawet rozmawiał z kurwa latem by udostepnil darmowe wejsciowki dla tych kibicow.

Jak trwoga to do Boga...hehe


MW'03
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

****




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/06/2012 23:43

  MOBILIZACJA napisał:  

  Bartas napisał:  
We Wrocławiu nie będzie narzekania na kibiców. Na każdym sektorze będzie "młynowy" i "bębniarz" Wszystko skoordynowane i odgórnie narzucone. Taka siatkówka w wersji piłkarskiej

Ze tak powiem:

...dajcie tu jakąś muzyczkę

F U C K E U R O



Żenadą jest to, że dziś o 7 rano w polsat news był wywiad z tym chujem z radia co transmituje i spuszcza się nad jakims czeskiem co dal siano na ta sektorowke. Ponoć prosił kibiców Śląska by porozmawiał z ekipami z ekstraklasy i żeby zaprosic tych kibicow do prowadzeia doping na kadrze. Ponoć nawet rozmawiał z kurwa latem by udostepnil darmowe wejsciowki dla tych kibicow.

Jak trwoga to do Boga...hehe



z tego co mi się obiło o uszy to u ruskich część biletów poszło na ekipy bo to przekłada sie na doping na kadrze. Mozna?
U nas wszystko odwrotnie, i jest jak jest. Może donek poprowadzi doping, w końcu on się na tym zna uwierzcie mu.
W Radiu Zet (stąd moje info) nic nie było ze chca młynowych i bębniarzy klubowych, ale już widzę jak wszyscy biegną po darmową wejściówkę od grzesia l. Co za kurwa cymbały w tych mediach, a sektorówka to podobno bez napisu, tylko same barwy-ot szczyt możliwości


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7531 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 08:20
No rzekomo dzwonili do stowarzyszenia Śląska. :)

Heh wystarczyło 180 min. meczu żeby się ogarnęli, że pan w koszulce "Żygadło" który kilkanaście miesięcy wstecz znakomicie się bawił przy akompaniamencie wodzireja na siatce.
Nie rozkręci fanatycznego dopingu na 55 tyś. stadionie. ;)

No ja jestem sam ciekaw jak wyjdzie im ogarnięcie tego hehe

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 16 czerwca 2012, 08:40 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5289 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 09:13
Będzie sraczka tak jak do tej pory, nie mam wątpliwości, a nawet narzekania, że ktoś im każe śpiewać :)

A co do ełro jeszcze. Rozpierdala mnie to, wstaję rano i w tvp leci pytanie na śniadanie, słucham chwile, tam jakaś prowadząca pyta się jakiejś paniusi jaki piłkarz jest dla niej najprzystojniejszy, ale to jeszcze nic.

Teraz HIT! Uwaga do wszystkich, powiadomcie kogo możecie bo dzisiaj o 10.09 tylko w TVP rodzina Damiena Perquisa! Hahahaha dupa


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4460 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 11:22

  Lemon napisał:  
Będzie sraczka tak jak do tej pory, nie mam wątpliwości, a nawet narzekania, że ktoś im każe śpiewać :)

A co do ełro jeszcze. Rozpierdala mnie to, wstaję rano i w tvp leci pytanie na śniadanie, słucham chwile, tam jakaś prowadząca pyta się jakiejś paniusi jaki piłkarz jest dla niej najprzystojniejszy, ale to jeszcze nic.

Teraz HIT! Uwaga do wszystkich, powiadomcie kogo możecie bo dzisiaj o 10.09 tylko w TVP rodzina Damiena Perquisa! Hahahaha dupa



ostatnio był ,,wzruszający wywiad z babcią Błaszczykowskiego"

żenada w chuj..

czekam na telenowelę pod tytułem ,,K jak kadra"

Dobrze, że w pracy jestem to tej żenady nie obejrzę..


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7354 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 13:38

  Dostojny kocur napisał:  
No rzekomo dzwonili do stowarzyszenia Śląska. :)

Heh wystarczyło 180 min. meczu żeby się ogarnęli, że pan w koszulce "Żygadło" który kilkanaście miesięcy wstecz znakomicie się bawił przy akompaniamencie wodzireja na siatce.
Nie rozkręci fanatycznego dopingu na 55 tyś. stadionie. ;)

No ja jestem sam ciekaw jak wyjdzie im ogarnięcie tego hehe




Wróble ćwierkają że jest jeszcze plan B...
- Puszczą doping z playbacku przeplatany pieśnią o małym rycerzu znanym z siatkarskich parkietów, czy też pojada z hitem że wszyscy Polacy to jedna rodzina, żeby Szpakowski mógł snuć opowieść jaki to wspaniały rodzinny piknik...super Muppet Show


Kibolski Kamień Pomorski
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 13:58

  THC UNITED napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
No rzekomo dzwonili do stowarzyszenia Śląska. :)

Heh wystarczyło 180 min. meczu żeby się ogarnęli, że pan w koszulce "Żygadło" który kilkanaście miesięcy wstecz znakomicie się bawił przy akompaniamencie wodzireja na siatce.
Nie rozkręci fanatycznego dopingu na 55 tyś. stadionie. ;)

No ja jestem sam ciekaw jak wyjdzie im ogarnięcie tego hehe




Wróble ćwierkają że jest jeszcze plan B...
- Puszczą doping z playbacku przeplatany pieśnią o małym rycerzu znanym z siatkarskich parkietów, czy też pojada z hitem że wszyscy Polacy to jedna rodzina, żeby Szpakowski mógł snuć opowieść jaki to wspaniały rodzinny piknik...super Muppet Show



Nie wiem czy oglądaliście film o kibolach pod tytułem Skrzydlate Świnie. Obecne Euro tak własnie się zapowiada kibiców się próbuje kupić, czyż to nie jest piekne. kompromitacja nadeszła. Gdzie są czasy gdzie wszyscy chwalili Polskich kibiców za fanatyczny doping.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8154 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 14:00

  POGOŃ 1948 napisał:  

  THC UNITED napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
No rzekomo dzwonili do stowarzyszenia Śląska. :)

Heh wystarczyło 180 min. meczu żeby się ogarnęli, że pan w koszulce "Żygadło" który kilkanaście miesięcy wstecz znakomicie się bawił przy akompaniamencie wodzireja na siatce.
Nie rozkręci fanatycznego dopingu na 55 tyś. stadionie. ;)

No ja jestem sam ciekaw jak wyjdzie im ogarnięcie tego hehe




Wróble ćwierkają że jest jeszcze plan B...
- Puszczą doping z playbacku przeplatany pieśnią o małym rycerzu znanym z siatkarskich parkietów, czy też pojada z hitem że wszyscy Polacy to jedna rodzina, żeby Szpakowski mógł snuć opowieść jaki to wspaniały rodzinny piknik...super Muppet Show



Nie wiem czy oglądaliście film o kibolach pod tytułem Skrzydlate Świnie. Obecne Euro tak własnie się zapowiada kibiców się próbuje kupić, czyż to nie jest piekne. kompromitacja nadeszła. Gdzie są czasy gdzie wszyscy chwalili Polskich kibiców za fanatyczny doping.




Mialem to samo skojarzenie. Z tymn wodzirejem to na powazne czy robicie sobie beke, ze ma ich byc kilku na stadionie?


MKS
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 14:26

  Vega napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  THC UNITED napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
No rzekomo dzwonili do stowarzyszenia Śląska. :)

Heh wystarczyło 180 min. meczu żeby się ogarnęli, że pan w koszulce "Żygadło" który kilkanaście miesięcy wstecz znakomicie się bawił przy akompaniamencie wodzireja na siatce.
Nie rozkręci fanatycznego dopingu na 55 tyś. stadionie. ;)

No ja jestem sam ciekaw jak wyjdzie im ogarnięcie tego hehe




Wróble ćwierkają że jest jeszcze plan B...
- Puszczą doping z playbacku przeplatany pieśnią o małym rycerzu znanym z siatkarskich parkietów, czy też pojada z hitem że wszyscy Polacy to jedna rodzina, żeby Szpakowski mógł snuć opowieść jaki to wspaniały rodzinny piknik...super Muppet Show





Nie wiem czy oglądaliście film o kibolach pod tytułem Skrzydlate Świnie. Obecne Euro tak własnie się zapowiada kibiców się próbuje kupić, czyż to nie jest piekne. kompromitacja nadeszła. Gdzie są czasy gdzie wszyscy chwalili Polskich kibiców za fanatyczny doping.




Mialem to samo skojarzenie. Z tymn wodzirejem to na powazne czy robicie sobie beke, ze ma ich byc kilku na stadionie?



klik niestety ale prawda jak chcieli tak mają


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 14:28

  reclaimenn napisał:  


ostatnio był ,,wzruszający wywiad z babcią Błaszczykowskiego"

żenada w chuj..

czekam na telenowelę pod tytułem ,,K jak kadra"

Dobrze, że w pracy jestem to tej żenady nie obejrzę..





  reclaimenn napisał:  
mnie wku**ia dopier*alanie się do wszystkiego co z Euro związane - nie ogląda jeden z drugim to morda w kubeł a nie ciągle jedna i ta sama gadka, z której nic nie wynika



A ty już nie jestes fanem euro? :D nie podoba się to "MORDA W KUBEŁ"!

Ostatnio edytowany przez: eM, 16 czerwca 2012, 15:22 [2 raz(y)]


Kali47
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4818 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 14:38
Przypomina się oprawa widzewa

  Cytat:  
"Kiedy z polskich stadionów zniknie wszelki blask, nadejdzie czas, że docenicie nas".



Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 15:21
.


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4460 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 15:24

  eM napisał:  

  reclaimenn napisał:  


ostatnio był ,,wzruszający wywiad z babcią Błaszczykowskiego"

żenada w chuj..

czekam na telenowelę pod tytułem ,,K jak kadra"

Dobrze, że w pracy jestem to tej żenady nie obejrzę..





  reclaimenn napisał:  
mnie wku**ia dopier*alanie się do wszystkiego co z Euro związane - nie ogląda jeden z drugim to morda w kubeł a nie ciągle jedna i ta sama gadka, z której nic nie wynika



A ty już nie jestes fanem euro? :D nie podoba się to "MORDA W KUBEŁ"!



ale już tego co dopisałem niżej nie zacytowałeś, więc przestań pieprzyć farmazony i wyciągać moje zdania z kontekstu.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 15:37
Morda w kubeł płaczku! lol


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6075 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/06/2012 15:47

  POGOŃ 1948 napisał:  

klik niestety ale prawda jak chcieli tak mają


Ktoś dał ciekawy komentarz. "Sandała ze Szczecina dać!" :D


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005