Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/10/2012 18:38

  ManeS napisał:  
skąd ściągacie gry i aplikacje na androida? dokładniej interesują mnie na Samsung Galaxy Mini 2



z android market???

Ogólnie androidowcom polecam te forum:http://forum.android.com.pl/

Dosłownie wszystkiego można się dowiedzieć, jakie aplikacje czy gry warto ściągać, czy chociażby znaleźć temat tyczący swojego modelu telefonu.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/10/2012 19:15
dzięki za pomoc


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/10/2012 14:22
Gdzie w Szczecinie lub w Policach jest jakiś dobry salon naprawy dla Samsunga?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5261 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/10/2012 14:37

  Castaway napisał:  
Gdzie w Szczecinie lub w Policach jest jakiś dobry salon naprawy dla Samsunga?



Podbij na to gg: 5573536


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
Radek24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4415 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/11/2012 19:48
Mam do wyboru HTC One V, LG Swift L7, SONY Xperia U za każdy bym musiał zapłacic około 300zł (mixplus 30x50zł) . Głownie ma mi służyć do internetu, czasami jakiś film obejrzeć muzyki posłuchać, aparat też by się dobry przydał.


Choszczenscy Fanatycy '06
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/11/2012 21:32

  Radek24 napisał:  
Mam do wyboru HTC One V, LG Swift L7, SONY Xperia U za każdy bym musiał zapłacic około 300zł (mixplus 30x50zł) . Głownie ma mi służyć do internetu, czasami jakiś film obejrzeć muzyki posłuchać, aparat też by się dobry przydał.



A zobacz jeszcze Samsung Galaxy Ch@t B5330. Ja miałem HTC brać, ale wezmę Samsunga. Minusem jest słaby aparat. Także chyba minus dla Ciebie


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Radek24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4415 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/11/2012 21:52
Ten samsung to nie za bardzo. . W LG L7 najsłabszy aparat i procesor to na pewno, i pozostaje wybór pomiędzy HTC a Sony , a one v ma minimalnie większy wyświetlacz i obslugę kart microSD, w Xperii U jest mniejszy ekran(3,5 cala) i brak wejścia na karty microsd i chyba w porównaniu z htc lepszy aparat ,a na pewno procesor lepszy bo są 2 rdzenie. Jeżeli miał ktos styczność z tymi telefonami to niech napisze który lepiej się sprawował, czy było widać tą różnicę w procesorach .


Choszczenscy Fanatycy '06
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 04/11/2012 23:59
Nie kupujcie telefonow z Windows phone bo to kompletna porazka, nie posiadaja nawet 1% aplikacji dostepnych na androida, ten ich jebniety Zune to najbardziej pojebany program jaki w zyciu widzialem, za kazdym razem jak podlaczam telefon do kompa potrzebuje jebanej aktualizacji ktora trwa jebane godziny i nic nie daje uzytkownikowi, gdybym nie dal za niego tyle siana to bym juz go dawno rozjebal o sciane.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/11/2012 13:53
co powiecie o aplikacji whatsapp ? w kraju malo kto uzywa - a jak ma ktos neta na telefonie to darmowe sms-y w sumie! :P


abstrakcja!
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6611 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/11/2012 14:00

  Bralin napisał:  
co powiecie o aplikacji whatsapp ? w kraju malo kto uzywa - a jak ma ktos neta na telefonie to darmowe sms-y w sumie! :P



Korzystam od pół roku, z kilkoma znajomymi zamiast sms-y piszemy na whatsapp. Działa w zasadzie jak sms, można też wysyłać zdjęcia itp.. Nie korzystałem z innych tego typu programów, ale ten wydaje mi się, że jest ok. Ja jestem zadowolony.

edit: z info jakie mam to darmowy okres próbny jest chyba na rok, później trzeba zakupić program. ja narazie korzystam z darmowej wersji

Ostatnio edytowany przez: Paweł85, 22 listopada 2012, 14:10 [1 raz(y)]


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/11/2012 15:28

  Paweł85 napisał:  

  Bralin napisał:  
co powiecie o aplikacji whatsapp ? w kraju malo kto uzywa - a jak ma ktos neta na telefonie to darmowe sms-y w sumie! :P



Korzystam od pół roku, z kilkoma znajomymi zamiast sms-y piszemy na whatsapp. Działa w zasadzie jak sms, można też wysyłać zdjęcia itp.. Nie korzystałem z innych tego typu programów, ale ten wydaje mi się, że jest ok. Ja jestem zadowolony.

edit: z info jakie mam to darmowy okres próbny jest chyba na rok, później trzeba zakupić program. ja narazie korzystam z darmowej wersji



Też korzystam z Whatsappa i polecam fajna przydatna appka, obecnie pracuje poza krajem i musze przyznac że spełnia moje oczekiwania w 100%


No One Like Us....We don't Care...
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/12/2012 14:33
jakby ktos czesto dzwonil po europie

http://www.lycamobile.de/lyca-poland-portugal/po


abstrakcja!
bosman1980
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7128 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/12/2012 21:40
Czy ktoś korzystał z szczecińskiego serwisu gwarancyjnego Nokii ?
Słyszałem że któryś z punktów to lipa - tylko który? - Krzuwoustego czy Kopernika ?


a melanż trwa i trwa - OLD BOYS POGODNO
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/12/2012 13:54

  bosman1980 napisał:  
Czy ktoś korzystał z szczecińskiego serwisu gwarancyjnego Nokii ?
Słyszałem że któryś z punktów to lipa - tylko który? - Krzuwoustego czy Kopernika ?


Korzystałem tego w pasażu A-Z, na krzywego to ten lipny.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 20/12/2012 16:51
Jak ktoś planują zakupić nowy abonament w Orange ze smartfonami (osoba indywidualna) - proponuję poczekać do 28 grudnia - wtedy "podobno" wchodzi "sezon wyprzedażowy" i 5-6 modeli będzie w dużo niższej cenie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 10/01/2013 19:40
Jak to jest z gg na smartfonie? Mozna pominac placenie i korzystac z niego normlanie przez wifi?


MKS
PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4843 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 10/01/2013 20:39

  Vega napisał:  
Jak to jest z gg na smartfonie? Mozna pominac placenie i korzystac z niego normlanie przez wifi?



Pewnie.Pierwsze słyszę o opłacie za gg w jakimkolwiek sprzęcie.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/01/2013 14:16

  PDJ napisał:  

  Vega napisał:  
Jak to jest z gg na smartfonie: http://szablony.freeware.info.pl/mobilna.html ? Mozna pominac placenie i korzystac z niego normlanie przez wifi?



Pewnie.Pierwsze słyszę o opłacie za gg w jakimkolwiek sprzęcie.



Opłata miesięczna to 4,92.. i odpalasz komunikator gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz..naturalnie tam gdzie nie ma hotspotów.

Ostatnio edytowany przez: 1973, 2 października 2014, 10:21 [1 raz(y)]


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/01/2013 16:57
Jaki odtwarzacz muzyki na androida byście polecili? Zainstalowałem sobie winampa, niby wszystko ok, ale lubi sobie sam się włączyć w najmniej porządanym momencie;p


POGOŃ 100% SZCZECIN
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/01/2013 18:41
PowerAMP bezapelacyjnie ! zmienisz w equalizerze ustawienia i lepszego dźwięku już na żadnym innym nie osiągniesz, w markecie płatny ale na necie znajdziesz, a jak nie znajdziesz to moge ci wyslac na gadu :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005