Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/06/2009 19:31
mam pytanie ile kosztowała by naprawa wyświetlacza w noki n70 ??

Ostatnio edytowany przez: Kula, 12 czerwca 2009, 16:07 [1 raz(y)]


PS
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/06/2009 17:09
chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej i ile kosztuje wymiana taśmy do wyświetlacza w samsungu sgh 760.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5757 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/08/2009 10:57
chciałbym wymienić sobie tel. mam nokie N73 ale strasznie się muli i mnie wkurwia, nie orietuje się wcale w telefonach a chciałbym cos w podobnej cenie i parametrach (także nokia) mógłby ktoś obeznany w temacie doradzić? albo czy można wgrać od nowa program na tel żeby się tak nie mulił?


zch
ziobro21
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5470 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/08/2009 11:15

  SL napisał:  
chciałbym wymienić sobie tel. mam nokie N73 ale strasznie się muli i mnie wkurwia, nie orietuje się wcale w telefonach a chciałbym cos w podobnej cenie i parametrach (także nokia) mógłby ktoś obeznany w temacie doradzić? albo czy można wgrać od nowa program na tel żeby się tak nie mulił?



Polecam Ci nokie 6300 dobry telefonik.


Kiedys ludzie byli sobie blizsi... Bron nie niosla daleko...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/10/2009 21:55
Od jakiegoś czasu posiadam telefon SE w580i. Jakiś czas temu na wyświetlaczu pojawiły mi się 2 czarne poziome kreski, jako że są one na dole to zbytnio nie przeszkadzały w użytkowaniu, ale teraz pojawiło się jeszcze parę tych kresek w tym samym miejscu i wygląda to nieco gorzej. Tym bardziej mnie to zdziwiło bo o telefon jako tako dbam i nie przypominam sobie żeby spadł mi na ziemie.
Czy to zepsuty wyświetlacz? Jeśli tak czy jest sens dawać go do naprawy (ile ewentualnie kosztuje)?


Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/10/2009 16:41
Posiada ktoś może SE c902?? Jakieś opinie na temat tego telefonu??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/10/2009 17:08
Posiadam. Jestem średnio zadowolony. Telefon całkiem przyzwoity, bez zbędnych bajerów, ale przydatne funkcje ma. Ogólnie dobrze leży w dłoni i wytrzymały na upadki, niewielkie zmoczenia. Nie wiesza się w przeciwieństwie do mojego poprzedniego SE. Największa wada - bateria. Mam go niecały rok i ładuje co drugi dzień. Aparat niezły, 5 mega, ale niepotrzebnie ma dodane do niego dotykowe klawisze po bokach, czasem się przez to przełączają różne rzeczy. Gdybym miał wybrać jeszcze raz to jednak bym znalazł coś innego.


P. S.
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6450 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/10/2009 17:27
Witam , wie ktoś ile kosztowałaby wymiana końcówki mocy ( PA ) od zasięgu w Nokii N73 ME ? Poleci ktoś jakiś dobry ,sprawdzony serwis w Szczecinie gdzie by to wymienili niedrogo ?


Obrazek gif wstawiony na forum
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 25/01/2010 18:31
Potrzebuje zdjąć simlocka z Noki 3110c, najlepiej przez jakiś program lub stronę. Pomoże ktoś ? :)


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 25/01/2010 18:38

  Krokus napisał:  
Potrzebuje zdjąć simlocka z Noki 3110c, najlepiej przez jakiś program lub stronę. Pomoże ktoś ? :)



KLIK


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 25/01/2010 19:06

  Bengoro napisał:  

  Krokus napisał:  
Potrzebuje zdjąć simlocka z Noki 3110c, najlepiej przez jakiś program lub stronę. Pomoże ktoś ? :)



KLIK



Próbowałem tego programu. Nie ściąga simlocka z tego modelu Noki. Ponawiam więc prośbę.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/06/2010 15:57
Moze ktos sie oferuje jaka siec oferuje jakis telefon (min. aparat 4mln pixeli, nawigacja GPS, z normlana klawiatura- ma nie byc dotykowy).
Chodzi mi o abonament ok 50zl i aby za telefon zaplacic do 200zl.
Mam umowe z plusem, ktora sie juz skonczyla i wiecznei mi oferuja jakies slabe telefony (glownie Samsungi jakies ultra cos). Z tego co slsyzalem to te Samsungi sa do dupy bo sie mocno zacinaja.
Moze ktos cos poleci konkretneg- jakies telefony


MKS
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/06/2010 17:04

  Vega napisał:  
Moze ktos sie oferuje jaka siec oferuje jakis telefon (min. aparat 4mln pixeli, nawigacja GPS, z normlana klawiatura- ma nie byc dotykowy).
Chodzi mi o abonament ok 50zl i aby za telefon zaplacic do 200zl.
Mam umowe z plusem, ktora sie juz skonczyla i wiecznei mi oferuja jakies slabe telefony (glownie Samsungi jakies ultra cos). Z tego co slsyzalem to te Samsungi sa do dupy bo sie mocno zacinaja.
Moze ktos cos poleci konkretneg- jakies telefony



Pewnie ze mozemy :D , wszelkie Nokie z serii E, np E52 (polecam goraco), E55, E66, E72, E75. Jedyny minus jest taki ze ciezko bedzie za taki abonament zmiescic sie w kwocie 200 zl za telefon;)


www.sectorshop.net
ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5537 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/09/2010 12:16
Podczas "rozmowy" przez telefon slysze w głośniku swój głos, swoje zdania zamiast rozmówcy. Da rade to jakoś samemu naprawić? I ile mniej wiecej naprawa by kosztowała?


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/10/2010 14:55
Chciałem kupić jeden z tych telefonów:

Samsung I5700
Samsung 5800
Samsung 7500

ale z tego co słyszałem jest jakis problem z BT. Można zainstalować nowszy soft (Android 2.2) i wtedy pójdzie elegancko? Kompletnie sie na tym nie znam.. Doradzi ktoś w kwestii wyboru telefonu i co zrobić z tym nieszczęsnym oprogramowaniem?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7364 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/10/2010 15:50

  F. napisał:  
Chciałem kupić jeden z tych telefonów:

Samsung I5700
Samsung 5800
Samsung 7500

ale z tego co słyszałem jest jakis problem z BT. Można zainstalować nowszy soft (Android 2.2) i wtedy pójdzie elegancko? Kompletnie sie na tym nie znam.. Doradzi ktoś w kwestii wyboru telefonu i co zrobić z tym nieszczęsnym oprogramowaniem?



Kup sobie Wave'a, zdecydowanie najlepszy.


MW'03
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/10/2010 16:52
CO byscie doradziliL
Nokia E52 -249zl

Nokia E66 -299zl

SE HAZEL -99zl

Zalezy mi na GPS, ktory bedzie mozna aktualizowac przez neta (wgrywac darmowe mapki) i na aparacie aby robil niezle foty.
W tej chiwli mam juz 3 rok SE k800 i jestem z niego bardzo zadowolony, robi super foty i wogole bezawaryjny.


MKS
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/10/2010 19:44

  Vega napisał:  
CO byscie doradziliL
Nokia E52 -249zl

Nokia E66 -299zl

SE HAZEL -99zl

Zalezy mi na GPS, ktory bedzie mozna aktualizowac przez neta (wgrywac darmowe mapki) i na aparacie aby robil niezle foty.
W tej chiwli mam juz 3 rok SE k800 i jestem z niego bardzo zadowolony, robi super foty i wogole bezawaryjny.



Co do Nokii ogólnie to E52 ma lepszą baterię niż E66, ale E52 bardziej lubi się psuć niż E66 (głównie głośnik/mikrofon) - chociaż to i tak nie jest reguła. Trafisz na e52, która będzie działała bezproblemowo, a może na E66 która się będzie ciągle psuła. Tak samo Sony, może być o jednym modelu opinia, że ciągle się psuje, a Twój będzie działał jak ta lala. Ale co do awaryjności E52 to nie tylko moja opinia. Zależy co masz na myśli jeśli chodzi o "niezłe foty", czy mają być piękne kolory krajobrazu, czy widocznie literki jeśli zrobi się zdjęcie jakieś kartki z tekstem. No i E52 jest jednobryłowy, a E66 to slider, więc jak wolisz.
Co do Sonych to nie miałem styczności.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/10/2010 20:59

  Pit. napisał:  

  Vega napisał:  
CO byscie doradziliL
Nokia E52 -249zl

Nokia E66 -299zl

SE HAZEL -99zl

Zalezy mi na GPS, ktory bedzie mozna aktualizowac przez neta (wgrywac darmowe mapki) i na aparacie aby robil niezle foty.
W tej chiwli mam juz 3 rok SE k800 i jestem z niego bardzo zadowolony, robi super foty i wogole bezawaryjny.



Co do Nokii ogólnie to E52 ma lepszą baterię niż E66, ale E52 bardziej lubi się psuć niż E66 (głównie głośnik/mikrofon) - chociaż to i tak nie jest reguła. Trafisz na e52, która będzie działała bezproblemowo, a może na E66 która się będzie ciągle psuła. Tak samo Sony, może być o jednym modelu opinia, że ciągle się psuje, a Twój będzie działał jak ta lala. Ale co do awaryjności E52 to nie tylko moja opinia. Zależy co masz na myśli jeśli chodzi o "niezłe foty", czy mają być piękne kolory krajobrazu, czy widocznie literki jeśli zrobi się zdjęcie jakieś kartki z tekstem. No i E52 jest jednobryłowy, a E66 to slider, więc jak wolisz.
Co do Sonych to nie miałem styczności.



E52 i E66 to podobna polka, nieco nowszy sof posiada E52, jak rowniez bardziej wytrzymala baterie, co do jej awaryjnosci to zadna regula, zalezy jak trafisz. Jak cos wybierasz to tylko sposrod Nokii, pamietaj SE to gowno :D
Ja polecam E52 :)


www.sectorshop.net
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 20/10/2010 16:04

  Czarny napisał:  

  Pit. napisał:  

  Vega napisał:  
CO byscie doradziliL
Nokia E52 -249zl

Nokia E66 -299zl

SE HAZEL -99zl

Zalezy mi na GPS, ktory bedzie mozna aktualizowac przez neta (wgrywac darmowe mapki) i na aparacie aby robil niezle foty.
W tej chiwli mam juz 3 rok SE k800 i jestem z niego bardzo zadowolony, robi super foty i wogole bezawaryjny.



Co do Nokii ogólnie to E52 ma lepszą baterię niż E66, ale E52 bardziej lubi się psuć niż E66 (głównie głośnik/mikrofon) - chociaż to i tak nie jest reguła. Trafisz na e52, która będzie działała bezproblemowo, a może na E66 która się będzie ciągle psuła. Tak samo Sony, może być o jednym modelu opinia, że ciągle się psuje, a Twój będzie działał jak ta lala. Ale co do awaryjności E52 to nie tylko moja opinia. Zależy co masz na myśli jeśli chodzi o "niezłe foty", czy mają być piękne kolory krajobrazu, czy widocznie literki jeśli zrobi się zdjęcie jakieś kartki z tekstem. No i E52 jest jednobryłowy, a E66 to slider, więc jak wolisz.
Co do Sonych to nie miałem styczności.



E52 i E66 to podobna polka, nieco nowszy sof posiada E52, jak rowniez bardziej wytrzymala baterie, co do jej awaryjnosci to zadna regula, zalezy jak trafisz. Jak cos wybierasz to tylko sposrod Nokii, pamietaj SE to gowno :D
Ja polecam E52 :)



Mam 10 nokii E52 w firmie i jak narazie w 2óch wymieniałem soft bo się zacieły i w 2óch głośniczki bo charczały podczas rozmowy. Podkreślę iż wziąłem te telefony zaraz jak wyszły, a wiadomo, że pierwsze modele są wadliwe. Teraz zapewne będzie ich coraz mniej. Jak najbardziej polecam E52 z darmową navi.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005