Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/07/2011 12:23
Posiada ktoś? mógłby pomóc wybrać, polecić coś z tego?
Nokia e71, Nokia e72, Blackberry 9000

Jeśli chodzi o Nokię wyczytałem, że jednak starszy model e71 jest lepszy, bardziej intuicyjny i niezawodny.
Telefon ma służyć przede wszystkim do dzwonienia, netu i przeglądania/edycji plików tekstowych.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/07/2011 17:24

  kiko napisał:  
Posiada ktoś? mógłby pomóc wybrać, polecić coś z tego?
Nokia e71, Nokia e72, Blackberry 9000

Jeśli chodzi o Nokię wyczytałem, że jednak starszy model e71 jest lepszy, bardziej intuicyjny i niezawodny.
Telefon ma służyć przede wszystkim do dzwonienia, netu i przeglądania/edycji plików tekstowych.



Jak do neta i edycji plików tekstowych to lepiej weź Blackberry


www.sectorshop.net
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/08/2011 23:30
Wiem że na forum są pracownicy "oranżady" tak więc pytanie jak to jest z rozwiązaniem umowy; co najmniej trzy miesiące wcześniej czy półtora miesiąca? Bo gość w oranżu i miesiąc temu i dzisiaj co innego powiedział?!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/08/2011 23:49

  Pogoniarz73 napisał:  
Wiem że na forum są pracownicy "oranżady" tak więc pytanie jak to jest z rozwiązaniem umowy; co najmniej trzy miesiące wcześniej czy półtora miesiąca? Bo gość w oranżu i miesiąc temu i dzisiaj co innego powiedział?!



Rozwiązanie umowy to okres 30 dni ze skutkiem na najbliższy cykl rozliczeniowy następujący po dacie końca umowy, wypowiedzieć umowę możesz zawsze i wszędzie:). Dla przykładu - masz umowę do 15 września tego roku. Cykl billingowy masz 19, Jeśli złożysz wypowiedzenie dziś lub do 14 sierpnia, to nr zostanie wyłączony 19 września. Natomiast jeśli złożysz np. wypowiedzenie 21 sierpnia. Masz 30 dni wypowiedzenia i nr wyłączą 19 października z zastrzeżeniem, że wszystkie płatności masz uregulowane.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 04/08/2011 00:37

  Ambasador napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Wiem że na forum są pracownicy "oranżady" tak więc pytanie jak to jest z rozwiązaniem umowy; co najmniej trzy miesiące wcześniej czy półtora miesiąca? Bo gość w oranżu i miesiąc temu i dzisiaj co innego powiedział?!



Rozwiązanie umowy to okres 30 dni ze skutkiem na najbliższy cykl rozliczeniowy następujący po dacie końca umowy, wypowiedzieć umowę możesz zawsze i wszędzie:). Dla przykładu - masz umowę do 15 września tego roku. Cykl billingowy masz 19, Jeśli złożysz wypowiedzenie dziś lub do 14 sierpnia, to nr zostanie wyłączony 19 września. Natomiast jeśli złożysz np. wypowiedzenie 21 sierpnia. Masz 30 dni wypowiedzenia i nr wyłączą 19 października z zastrzeżeniem, że wszystkie płatności masz uregulowane.



A jakie sa koszta zwiazane z zerwaniem umowy ? Czy sa to jakies sztywne kwoty czy kazda umowa jest rozpatrywana indywidualnie ?


MKS !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 04/08/2011 07:24

  Mlody_86 napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Wiem że na forum są pracownicy "oranżady" tak więc pytanie jak to jest z rozwiązaniem umowy; co najmniej trzy miesiące wcześniej czy półtora miesiąca? Bo gość w oranżu i miesiąc temu i dzisiaj co innego powiedział?!



Rozwiązanie umowy to okres 30 dni ze skutkiem na najbliższy cykl rozliczeniowy następujący po dacie końca umowy, wypowiedzieć umowę możesz zawsze i wszędzie:). Dla przykładu - masz umowę do 15 września tego roku. Cykl billingowy masz 19, Jeśli złożysz wypowiedzenie dziś lub do 14 sierpnia, to nr zostanie wyłączony 19 września. Natomiast jeśli złożysz np. wypowiedzenie 21 sierpnia. Masz 30 dni wypowiedzenia i nr wyłączą 19 października z zastrzeżeniem, że wszystkie płatności masz uregulowane.



A jakie sa koszta zwiazane z zerwaniem umowy ? Czy sa to jakies sztywne kwoty czy kazda umowa jest rozpatrywana indywidualnie ?



Koszty to tak jakby sprawa indywidualna, ponieważ są one uzależnione od czasu trwania umowy, wysokości abonamentu/mixa/doładowań, dodatkowych bonusowych usług oraz oczywiście wartości telefonu i ceny, którą za niego uiściłeś. Im dłużej umowa trwa, tym kara z każdym dniem maleje od początkowej wartości. Jeśli wypowiadasz umowę z terminem regulaminowej daty końca umowy to oczywiście nie płacisz nic.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 04/08/2011 08:33
Dzięki za odp. :)
Jakbyś miał to podeślij mi na maila formularz rezygnacji,dzięki ;)

Pogoń[email protected]

Ostatnio edytowany przez: 1973, 4 sierpnia 2011, 10:27 [1 raz(y)]


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 16/11/2011 20:51
Czy jest ktos tutaj szczesliwym lub mniej szczesliwym posiadaczem telefonu Samsung Galaxy SII lub S ?? ?

Chodzi mi glownie o to czy jest jakis alternatywny program do zarzadzania telefonem z poziomu komputera ?? ? Bo mam problemy zeby polaczyc moj telefon z komputer przez program KIES...

Aha i ewentualnie jesli posiadacie wyzej wymienione telefony to czy mieliscie moze problemy z samoczynnym wylaczaniem telefonu ?? ?


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 16/11/2011 21:47

  Boberek napisał:  
Czy jest ktos tutaj szczesliwym lub mniej szczesliwym posiadaczem telefonu Samsung Galaxy SII lub S ?? ?

Chodzi mi glownie o to czy jest jakis alternatywny program do zarzadzania telefonem z poziomu komputera ?? ? Bo mam problemy zeby polaczyc moj telefon z komputer przez program KIES...

Aha i ewentualnie jesli posiadacie wyzej wymienione telefony to czy mieliscie moze problemy z samoczynnym wylaczaniem telefonu ?? ?



Moj tel sie czasem wylacza, ale spowodowane to jest slabym zasiegiem. Moze tak jest tez u Ciebie?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5337 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 16/11/2011 22:07
Nigdy nie korzystałem z żadnego programu do zarządzania telefonem przez komputer, ale co do samoczynnego wyłączania, to zdarza się czasami, ale bardzo rzadko.(galaxy S), a jak już temat się pojawił, to może znacie jakiś sposób na dłuższe działanie baterii, bo jak wyjdę rano z telefonem to o 20 już woła o podłączenie do ładowarki(Galaxy S).


Obrazek jpg wstawiony na forum
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 16/11/2011 22:13

  Jaro07 napisał:  
Nigdy nie korzystałem z żadnego programu do zarządzania telefonem przez komputer, ale co do samoczynnego wyłączania, to zdarza się czasami, ale bardzo rzadko.(galaxy S), a jak już temat się pojawił, to może znacie jakiś sposób na dłuższe działanie baterii, bo jak wyjdę rano z telefonem to o 20 już woła o podłączenie do ładowarki(Galaxy S).


Wylaczaj uzywanie danych pakietowych jak nie sa potrzebne. To troche wydluza dzialanie baterii.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/11/2011 13:17

  Olaf napisał:  
Moj tel sie czasem wylacza, ale spowodowane to jest slabym zasiegiem. Moze tak jest tez u Ciebie?


Możesz rozwinąć temat ? Słaby zasięg jest przyczyną wyłączenia telefonu?


Klima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/11/2011 14:03
Siema, ma ktoś z was może Samsung Chat 335 ? Mam problem z wi-fi bo w niektórych miejscach gdzie się połączę (np. szkoła) to stronki się nie wgrywają. Też tak nieraz macie ? Używam opery mini.


Za Pogoń ! Za MKS !
Pójdziemy aż po życia kres !
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/11/2011 16:25

  oczko82 napisał:  

  Olaf napisał:  
Moj tel sie czasem wylacza, ale spowodowane to jest slabym zasiegiem. Moze tak jest tez u Ciebie?


Możesz rozwinąć temat ? Słaby zasięg jest przyczyną wyłączenia telefonu?



Tak mialem w poprzednim telefonie tak mam i w obecnie uzywanym Samsungu Galaxy. Gdy uzywam internetu albo slucham muzyki to przy zanikajacej sieci potrafi sie telefon zawiesic pojawia sie czarny ekran i jedynie restart pomaga.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/11/2011 12:16
Zmieńcie soft w Galaxy S II...brandowany soft często jest z błędami, dodatkowo masa niepotrzebnych śmieci plus brak aktualizacji. Nigdy nie miałem samoczynnego wyłączania S II, podobnie jak znajomi z S I czy S +, każdy zmienia soft, najlepiej z wipem, żeby nie zostały cząstki poprzedniego systemu.
Co do Baterii, jak nie używasz neta to wyłącz dane pakietowe, wyłącz GPS, zmień tryb sieci na GSM, zmień lauchera z Touch Wiza na jakiegoś mniej energożernego, np Go Laucher ex, zmień jasność ekranu i czas podświetlania. Największą różnicę w pracy baterii robi aktualizacja softu.


www.sectorshop.net
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/11/2011 16:48
Mam do wyboru
Nokia c3

BlackBerry 8520

Który telefon bardziej polecacie ? Głównie chodzi mi o funkcjonalność wi-fi oraz wygode pisania na qwerty i ilość aplikacji


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/11/2011 19:29

  Owczarek napisał:  
Mam do wyboru
Nokia c3

BlackBerry 8520

Który telefon bardziej polecacie ? Głównie chodzi mi o funkcjonalność wi-fi oraz wygode pisania na qwerty i ilość aplikacji



W sumie parametry mają podobne, design to zależy od gustu. Natomiast w BB będziesz miał większą ilość aplikacji, bo ma soft. Na + dla C3 to bateria, podobno trzyma na prawdę sporo,wykonanie obudowy, w BB jest dużo gorsza jakość i wyświetlacz. Ja osobiście chyba brałbym C3, jednak jak zdecydujesz się na BB to weź go do ręki w salonie i sprawdź dotykowy przycisk nawigacycjny(niektórym wybitnie nie podchodzi).


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2011 15:42

  Olaf napisał:  

  oczko82 napisał:  

  Olaf napisał:  
Moj tel sie czasem wylacza, ale spowodowane to jest slabym zasiegiem. Moze tak jest tez u Ciebie?


Możesz rozwinąć temat ? Słaby zasięg jest przyczyną wyłączenia telefonu?



Tak mialem w poprzednim telefonie tak mam i w obecnie uzywanym Samsungu Galaxy. Gdy uzywam internetu albo slucham muzyki to przy zanikajacej sieci potrafi sie telefon zawiesic pojawia sie czarny ekran i jedynie restart pomaga.



Czy macie problemy w S1 z odbiornikiem GPS? Za każdym razem kiedy włączam nawigację, czy yanosika po ok 1-3 pojawia się komunikat z prośbą o włączenie nadajnika... Czy S "tak ma", czy też może kwalifikuje sie to do naprawy/wymiany gwarancyjnej?


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2011 20:21

  londoner napisał:  

  Olaf napisał:  

  oczko82 napisał:  

  Olaf napisał:  
Moj tel sie czasem wylacza, ale spowodowane to jest slabym zasiegiem. Moze tak jest tez u Ciebie?


Możesz rozwinąć temat ? Słaby zasięg jest przyczyną wyłączenia telefonu?



Tak mialem w poprzednim telefonie tak mam i w obecnie uzywanym Samsungu Galaxy. Gdy uzywam internetu albo slucham muzyki to przy zanikajacej sieci potrafi sie telefon zawiesic pojawia sie czarny ekran i jedynie restart pomaga.



Czy macie problemy w S1 z odbiornikiem GPS? Za każdym razem kiedy włączam nawigację, czy yanosika po ok 1-3 pojawia się komunikat z prośbą o włączenie nadajnika... Czy S "tak ma", czy też może kwalifikuje sie to do naprawy/wymiany gwarancyjnej?



U mnie takie coś nie występuje. Nawigacja działa bez żadnych problemów.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6438 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2011 22:22

  Owczarek napisał:  
Mam do wyboru
Nokia c3

BlackBerry 8520

Który telefon bardziej polecacie ? Głównie chodzi mi o funkcjonalność wi-fi oraz wygode pisania na qwerty i ilość aplikacji



Miałem C3 i niedawno wymieniłem na huaweia, różnica kolosalna. Jak masz możliwość to weź go pod uwagę.
http://www.play.pl/pl/telefony/huaweiu8300/index.html
-dużo wygodniejsza klawiatura niż na c3
-huawei jest na androidzie, także wybór aplikacji dużo większy.
-jeśli chodzi o baterie wygrywa C3, ale trzeba zwrócić uwagę ze huawei to smartfon


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005