Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 20/01/2014 19:36

  kus napisał:  
Mam do dyspozycji jakies 1000 pln. Chcialbym telefon ktory nie bedzie mulil. Tak wiec zeby i w gierke mozna bylo zagrac i na neta spokojnie wejsc. Szukam po tych stronach, ale w sumie to sie na telefonach najzwyczajniej w swiecie nie znam. Pytanie do kogos ogarnietego - co poleca?


Rozumiem, że tylko Android wchodzi w grę?


  Sz. napisał:  
A ja mam podobne pytanie, ale nieco inne kryteria ;) Czy poleci ktoś jakiś telefon z normalną, tradycyjną klawiaturą? W sensie 9 przycisków, bez absolutnie żadnego dotykowego elementu, z jakimś w miarę ok aparatem i porządną baterią (chociaż akurat baterię mogę osobno sobie dokupić). W pseudosalonach pseudooperaotrów patrzeli na mnie jak na kosmicznego kowboja ;)


Nokia E66 - jeśli uda Ci się upolować nówkę, to warto się nad tym zastanowić.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 20/01/2014 19:42

  kus napisał:  
Mam do dyspozycji jakies 1000 pln. Chcialbym telefon ktory nie bedzie mulil. Tak wiec zeby i w gierke mozna bylo zagrac i na neta spokojnie wejsc. Szukam po tych stronach, ale w sumie to sie na telefonach najzwyczajniej w swiecie nie znam. Pytanie do kogos ogarnietego - co poleca?



Telefonów jest od zaje**nia...:)
Wszedłem sobie na stronkę mediamartktu, posortowałem cenowo zaczynając od 1000 zł i:
1) 999 zł - Sony Xperia S, Nokia Lumia 625,
2) 949 - Samsung Ativ S

Każdy z nich da Ci już mniej więcej to, czego chcesz. Ale ja nie wiem czy nie dołożyłbym 2-3 stówek i nie wziął za 1299 prosto ze sklepu Samsunga Galaxy S III, Lumii 920, HTC One X czy np. widziałem oferty na allegro nówek Sony Xperii Z za 1199 zł.


  Sz. napisał:  
A ja mam podobne pytanie, ale nieco inne kryteria ;) Czy poleci ktoś jakiś telefon z normalną, tradycyjną klawiaturą? W sensie 9 przycisków, bez absolutnie żadnego dotykowego elementu, z jakimś w miarę ok aparatem i porządną baterią (chociaż akurat baterię mogę osobno sobie dokupić). W pseudosalonach pseudooperaotrów patrzeli na mnie jak na kosmicznego kowboja ;)



Hmm... wybór klasycznych telefonów niestety nie jest zbyt duży. Ja na Twoim miejscu wybierałbym coś z takich modeli:
1) Nokia 515
2) Nokia E52
3) Samsung Solid E2370(słaby aparat, ale bateria mega)
4) Samsung S5610
5) mimo braku 9 przycisków, a klawiatury qwerty Nokia Asha 302 też mogłaby spełnić zadanie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/01/2014 03:39
Dzięki Wam obu za propozycje. Jak na razie najbardziej przekonuje mnie Nokia515, ale to jeszcze się zobaczy. Co do Samsung S5610 - właśnie taki mi teraz nawalił, stąd ten model zdecydowanie odpada.


P. S.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/01/2014 09:45
Musisz wiedzieć, że 515 dość specyficznie się otwiera, oraz ona jest na kartę microsim, czyli trochę mniejszy format karty niż standardowy.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/01/2014 14:49
Również dziękuje za odpowiedzi. Ambasador - też myślałem o tej S III, ale idąc tokiem rozumowania, że dorzuce parę stówek, to za 1700-1800 mam już Nexusa 5 albo LG G2 :P

malcoolm - tak android, jak zobaczylem u koleżki ostatnio tego windowsa to się przeraziłem. No i apek strasznie mało, a nudę w pracy czasem jakoś trzeba zabić :)


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/01/2014 17:02

  Ambasador napisał:  
Musisz wiedzieć, że 515 dość specyficznie się otwiera, oraz ona jest na kartę microsim, czyli trochę mniejszy format karty niż standardowy.

Dzięki za zwrócenie uwagi, zwłaszcza za tę informację o karcie SIM.


P. S.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 23/01/2014 13:46
Ale microsim to nie jest wada ani zaleta. Wymienia się ją za darmo (play) w salonie. Później oczywiście przekłada się to normalnie do innego telefonu wraz z adapterem..minus? Trzeba wtedy ten adapter mieć ze sobą ;)


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 23/01/2014 18:26

  oczko82 napisał:  
Ale microsim to nie jest wada ani zaleta. Wymienia się ją za darmo (play) w salonie. Później oczywiście przekłada się to normalnie do innego telefonu wraz z adapterem..minus? Trzeba wtedy ten adapter mieć ze sobą ;)


To lepiej przyciąć normalną kartę Sim do wymiaru micro masz wtedy i kartę microsim i adapter za free.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 23/01/2014 21:23
To wygląda tak: microsim jest do wyłamania z adaptera (a raczej z ramki wielkości normalnej karty sim, która jest wyłamywana z tej dużej karty "ala" karta kredytowa). Nic nie trzeba kupować, nic wycinać. Wszystko się wyłamuje - a w przypadku chęci zmiany ponownie z micro na zwykłą wystarczy micro włożyć do ramki sim. ;)
Trochę nakręciłem ale chyba zrozumiale :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 23/01/2014 22:28

  oczko82 napisał:  
To wygląda tak: microsim jest do wyłamania z adaptera (a raczej z ramki wielkości normalnej karty sim, która jest wyłamywana z tej dużej karty "ala" karta kredytowa). Nic nie trzeba kupować, nic wycinać. Wszystko się wyłamuje - a w przypadku chęci zmiany ponownie z micro na zwykłą wystarczy micro włożyć do ramki sim. ;)
Trochę nakręciłem ale chyba zrozumiale :)



Niby tak, ale to zależy od foremki.. czasem jest tak, że się ledwo co trzyma i taśmą trzeba kleić albo... w telefonie w takim miejscu umiejscowiony jest slot na kartę, że człowiekowi, któremu technika jest obca może sobie nie radzić.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 24/01/2014 14:14
Umówmy się...kto codziennie zmienia karty sim? W normalnym użytkowaniu raczej mało kto z nas to robi. A jak już trzeba zmienić to, przynajmniej u mnie, ta ramka jest w sam raz (nie luźna itp) :)


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/01/2014 19:44
Czy opłaca się kupować tablet z 3g z funkcją dzwonienia, czy nie ma sensu?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/01/2014 19:51

  Olaf napisał:  
Czy opłaca się kupować tablet z 3g z funkcją dzwonienia, czy nie ma sensu?



Pytanie tylko czy faktycznie potrzebujesz takiej funkcji... ???:) Znam jedną-dwie osoby, które śmigają z tabletami w łapie i przez słuchawkę bluetooth rozmawiają, ale głównie zależy od nas samych czy ktoś ma taką potrzebę. Babka uparła się na taki tryb prowadzenia biznesu i o, co poradzisz.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/01/2014 19:54

  Ambasador napisał:  

  Olaf napisał:  
Czy opłaca się kupować tablet z 3g z funkcją dzwonienia, czy nie ma sensu?



Pytanie tylko czy faktycznie potrzebujesz takiej funkcji... ???:) Znam jedną-dwie osoby, które śmigają z tabletami w łapie i przez słuchawkę bluetooth rozmawiają, ale głównie zależy od nas samych czy ktoś ma taką potrzebę. Babka uparła się na taki tryb prowadzenia biznesu i o, co poradzisz.


Dzięki właśnie ugruntowałeś mnie w przekonanynaniu, że ta funkcja jest zbędna.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/01/2014 20:31
Może ktoś był by chętny na ten telefonik:
http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-plus-i9001-bcm-bez-simlocka-i3921216653.html


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/02/2014 11:51
Mam pytanie w sprawie zabezpieczenia telefonu przed upadkami/rysami itp.
CO warto wybrać- sylikonowy pokrowiec na tyl i boki tzw. bumper czy "skórzane" etui?

1) Tanie- skórzane

2) Tanie TPU

3) Droższe TPU

4) Droższy sylikon

Wiem, że wybrałem najtańsze rodzaje.

Wcześniej miałem 3x z rzędu takie skórzane etui:

49zł

19zł

I myślę, że jest to jedno i to samo, różni się wyłącznie ceną.
Zawsze w końcu pękał gdzieś plastik trzymający telefon na którymś boku i telefon zwyczajnie wypada z tego. Takie coś starczy mi na 1-3 miesiące.

Tutaj pytanie jak się mają do ochrony takie obudowy do tych sylikonowych?
Która z tych linków wyżej powinna chronić najlepiej telefon przed upadkiem i rysami?


MKS
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/02/2014 17:07
Popatrzcie na rozne bajery do tel itp prosto z chin:) To co w sklepach 3x drozszn i tak oni produkuja.Fakt na dostawe czeka sie 3 tyg bo tyle statek plynie:) ja z tamtad posciagalem tasmy ledowe gdzie pryebita jest wielka a te same rzeczy na allegro sa:)

www.aliexpress.com

Ps.patrzcie na darmowy shiping no i oceny od innych.Pozdro

Np : Futeral do Glaxasy s3 z allegro cena 89 zl sztuka :) KLIK

Futeral prosto od chinczyka cena 3 euro :) KLIK

Ostatnio edytowany przez: spagetti, 17 lutego 2014, 20:23 [1 raz(y)]


,,Vi är överallt,,- POGON
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/02/2014 09:20
Jak jest z odbiorem? Płacisz grosze i masz darmową wysyłkę do samego domu?
Płacić można tylko przez pay-pal czy normlanie przelewem? A jeżeli przelewem to czy są dodatkowe koszty?

Sprzęt widzę, że jest drogi, tanie są ciuchy, akcesoria do telefonów..

Ostatnio edytowany przez: V..., 18 lutego 2014, 10:32 [2 raz(y)]


MKS
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/02/2014 11:22
Normalnie placisz karta...Patrz zawsze ile maja processing time bo niektorzy maja np 60 dni na wyslanie,ale nie oznacza to ze tyle to trwa.Ja generalnie czekam ok 3 tyg od momentu zamowienia.

Ps.kazda przesylke wysylaja poleconym i dostaniesz z miejsca nr nadania(track) wiec bedziesz mogl sledzic gdzi jest twoja rzecz.Kazde paczka jak mowie-awizo:)

Walka nie ma zadnego tylko wiadomo sa tez sprzedawcy z gorszymi opiniami wiec trza czytac:)

Ja zamowilem juz mase rzeczy min.(antene wifi do kompa stacjonarnego,ladowarki do telef,ledy do podswietlenia tablic,zarowki ledowe 7w a swieca jak setki:) , a zona nawet ciuchy.Z niczym nie mialem problemu:)

Ps.zwroc tez uwage na ten wlasnie shipping bo niektorym trzeba placic za wysylke.Oni za polecony placa chyba 0.01 € :))

Ostatnio edytowany przez: spagetti, 18 lutego 2014, 11:32 [1 raz(y)]


,,Vi är överallt,,- POGON
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/02/2014 11:44
Ale placisz przelewem czy karta kredytowa?
Jak mozesz odezwij sie na gg: 1599349 abym tu nie spamowal


MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005