Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/05/2012 22:47
Jaki jest koszt wymiany ekranu (robocizna plus ekran) w Samsunga Wave 1 - telefon upadł i...


abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/05/2012 18:29
Szwankuje wyświetlacz w samsungd900i i trzeba wymienić taśmę. Jaki jest koszt takiej usługi i czy polecicie jakiś serwis w Szczecinie?


Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5261 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/05/2012 18:41

  John Q. napisał:  
Szwankuje wyświetlacz w samsungd900i i trzeba wymienić taśmę. Jaki jest koszt takiej usługi i czy polecicie jakiś serwis w Szczecinie?



Podbij na to gg 5573536, znajomy sie tym zajmuje.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/05/2012 19:40
Polećcie jakiś telefon w przystępnej cenie z Androidem. Byleby dobrze śmigał internet :)


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/05/2012 20:41

  Misiek. napisał:  
Polećcie jakiś telefon w przystępnej cenie z Androidem. Byleby dobrze śmigał internet :)




Na pewno żaden Szajsung ;) albo jakiś SE (X-Cfaniak, albo ZTE Blade, HTC Desire.


Zadam może głupie pytanie: po co ci telefon z Androidem skoro w każdym innym masz internet ??

Z tańszych telefonów z tym systemem w tle niewiele skorzystasz a zapłacisz dosyć sporo...

Samsungów nie polecam ze względu na awaryjność (pracuje w serwisie więc mam do czynienia z tymi telefonami nader często).

Z Samsungów jak się uprzesz to Galaxy Ace albo Gio. Ewentualnie Galaxy Mini 2


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5337 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/05/2012 23:11

  reclaimenn napisał:  

  Misiek. napisał:  
Polećcie jakiś telefon w przystępnej cenie z Androidem. Byleby dobrze śmigał internet :)




Na pewno żaden Szajsung ;) albo jakiś SE (X-Cfaniak, albo ZTE Blade, HTC Desire.


Zadam może głupie pytanie: po co ci telefon z Androidem skoro w każdym innym masz internet ??

Z tańszych telefonów z tym systemem w tle niewiele skorzystasz a zapłacisz dosyć sporo...

Samsungów nie polecam ze względu na awaryjność (pracuje w serwisie więc mam do czynienia z tymi telefonami nader często).

Z Samsungów jak się uprzesz to Galaxy Ace albo Gio. Ewentualnie Galaxy Mini 2


Już nie przesadzaj z tym Galaxy Gio czy Mini, do internetu też potrzebny jest w miarę duży wyświetlacz, nie mówię tu o 5 calach, ale z 3,5 by się przydało ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/05/2012 07:46

  Jaro07 napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Misiek. napisał:  
Polećcie jakiś telefon w przystępnej cenie z Androidem. Byleby dobrze śmigał internet :)




Na pewno żaden Szajsung ;) albo jakiś SE (X-Cfaniak, albo ZTE Blade, HTC Desire.


Zadam może głupie pytanie: po co ci telefon z Androidem skoro w każdym innym masz internet ??

Z tańszych telefonów z tym systemem w tle niewiele skorzystasz a zapłacisz dosyć sporo...

Samsungów nie polecam ze względu na awaryjność (pracuje w serwisie więc mam do czynienia z tymi telefonami nader często).

Z Samsungów jak się uprzesz to Galaxy Ace albo Gio. Ewentualnie Galaxy Mini 2


Już nie przesadzaj z tym Galaxy Gio czy Mini, do internetu też potrzebny jest w miarę duży wyświetlacz, nie mówię tu o 5 calach, ale z 3,5 by się przydało ;)




To niech kupi tablet ;) Ja przeglądam neta na X-peria Ray (malutki wyświetlacz), i szczerze powiedziawszy jestem zadowolony, a telefony z takim wyświetlaczem w miarę niskiej cenie poprostu nie ma (wyjątki są, kosztem procesora etc, przez co użytkowanie telefonu jest uciążliwe)

Jeżeli chcesz coś z Androidem, postaw lepiej na coś z wyższej półki bo tylko się zrazisz do tego systemu. A do internetu nawet Nokia jest dobrym telefonem a z dużym wyświetlaczem w niskiej cenie już kupisz coś przyzwoitego :)


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/05/2012 15:40
Musze sciagnac simlocka z NOKIA 500, wie ktos ile to mnie moze kosztowac i czy nie mozna tego zrobic samemu? simlock w sieci orange.


Obrazek jpg wstawiony na forum
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/05/2012 16:04

  Mick napisał:  
Musze sciagnac simlocka z NOKIA 500, wie ktos ile to mnie moze kosztowac i czy nie mozna tego zrobic samemu? simlock w sieci orange.



140 zl. Sam Odblokujesz przez stronke http://www.simlock.pl/


Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/05/2012 16:12
Net przegrzebalem, znalazlem takie same oferty w tych samych ceneach - ale 140 zl dac komus za nic.

Dlatego pytam o lombardy, moze tam jest taniej?


Obrazek jpg wstawiony na forum
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/05/2012 16:15
Większość lombardów i sklepów z telefonami korzysta właśnie z tej strony. Doliczają jeszcze coś dla siebie. ;)
Ogólnie simlock z Orange jest drogi, bo dosyć dobrze zabezpieczają swoje telefony.


Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/05/2012 16:19
Dzieki za info. Po robocie zajrze do ktoregos lombardu 24h i sprawdze ;]


Obrazek jpg wstawiony na forum
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/05/2012 21:57
Pytanie do użytkowników Nokii N8: jak się sprawuje ten fon, jakieś opinie o nim. Nie przeszkadza mi symbian ;)


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/05/2012 19:10
Nie miał ktoś dzisiaj problemów z dzwonieniem z/do orange?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/05/2012 19:34

  Cywil napisał:  
Nie miał ktoś dzisiaj problemów z dzwonieniem z/do orange?



Nie było żadnych informacji o jakiejkolwiek awarii. Jeśli to Twój fon, wyłącz telefon i włącz ponownie. Czasem telefon się zawiesi i nic nie zrobisz, póki go nie wyłączysz.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/05/2012 22:50
Telefon nie mój ale to była pierwsza rzecz jaką zasugerowałem :) Nie była to wina telefonu bo z różnych aparatów było sprawdzane więc się zastanawiałem czy wina karty sim czy sieci ale już działa więc chyba raczej sieć.


OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4839 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 30/05/2012 15:25
może ktoś się wypowiedzieć o sony ericsson xperia arc s? czy warto kupić, może coś lepszego za podobne pieniądze?


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 30/05/2012 22:54
Witam zna kots program na androida służący blokowaniu połączeń i smsow? Taka czarna lista. Mam zainstalowany program SPC ale on nie do końca działa tak jakbym chciał a mianowicie odrzuca połączenie ale po 1 sygnale i smsy też dochodzą ale są wrzucane do tego programu. Ja z kolei potrzebuje program który będzie odrzucał połączenia całkowicie i smsy też nie bedą dochodziły Jest coś takiego? Poszukałbym na markecie ale wolałbym juz zainstalować coś sprawdzonego...

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 30 maja 2012, 23:03 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 31/05/2012 11:09
Na jaki system? Android?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 31/05/2012 13:24

  Wilk. napisał:  
Witam zna kots program na androida służący blokowaniu połączeń i smsow? Taka czarna lista. Mam zainstalowany program SPC ale on nie do końca działa tak jakbym chciał a mianowicie odrzuca połączenie ale po 1 sygnale i smsy też dochodzą ale są wrzucane do tego programu. Ja z kolei potrzebuje program który będzie odrzucał połączenia całkowicie i smsy też nie bedą dochodziły Jest coś takiego? Poszukałbym na markecie ale wolałbym juz zainstalować coś sprawdzonego...



;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005