Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/12/2010 18:09

  oczko82 napisał:  

Acha, jak się zdecydujesz na Wave to staraj się kupić go ale nie z żadnej sieci - potrafią okrajać wersje oprogramowania.



w sumie właśnie tylko opcja zakupu "w wolnej sprzedaży" wchodzi w grę. A do systemu Bada (że ma mało aplikacji) to żaden problem. I tak pewnie potencjał telefonu nie będzie wykorzystywany nawet w połowie;)
Głównymi kryteriami było to, że musi być dotykowy i mieć dobry aparat. Porównywałem zdjęcia i filmiki i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony (i moim zdaniem robi zdecydowanie lepsze niż moja n82 która też ma 5mpx i dodatkowo ksenona. Lepsze też niż np. Sony Satio który ma 12mpx). No i za s8500 przemawia jeszcze ten chwalony dosłownie wszędzie wyświetlacz (z tymi paznokciami to miałeś na myśli, że w tipsach to nie bardzo? (mam nadzieje, że dobrze zrozumiałem). Jeśli tak, to też nie będzie tego problemu:))
To co pisaliście dało mi do myślenia, jeszcze pare dni temu żadnego Samsunga bym nie brał pod uwagę:)
Dzięki za pomoc (zapewne zostane przy s8500, chociaż ta myśl musi się jeszcze "uleżeć")


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/12/2010 18:30

  Pit. napisał:  
To co pisaliście dało mi do myślenia, jeszcze pare dni temu żadnego Samsunga bym nie brał pod uwagę:)
Dzięki za pomoc (zapewne zostane przy s8500, chociaż ta myśl musi się jeszcze "uleżeć")



Hehe...skąd ja to znam. Widzę, że Twoja droga jest podobna do mojej. Też przesiadłem się z N82 :) I też nigdy poważnie nie brałem pod uwagę żadnego samsunga...
A co do tych paznokci - ekran dotykowy w Wave S8500 nie będzie reagował na tipsy ani na paznokcie. Reaguje tylko na dotyk palców. To miałem na myśli. A tak ten ekran to pierwsza klasa! I to z bardzo wytrzymałego hartowanego szkła. Same plusy :)


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7364 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/12/2010 22:03
Co do aparatów w telefonie, to to ile ma px to sprawa na drugim miejscu. Ważne i wg mnie najwazniejsze jest to na jakiej matrycy jest zrobiony i jaka soczewka. To decyduje o jakosci zdjecia. Na fotografii sie nie znam, ale pol roku w telefonach pewne rzeczy mi uswiadomilo.
Ja mam Wave 8500, telefeon kosmos, sam do konca jeszcze polowy funkcji nie rozkminilem, a mam ponad pol roku.
Opcja paznokci odpada. Telefon obzlugujesz opuszkiem ze wzgledu na cieplo. Plus jest taki, ze wiekszosc samsungow, nawet Omnie, mialy ta wade, ze jak najechales na ikonke, to przeskakiwalo milion okien dalej. W Wavie jest ta blokada, puszczasz palec, ekran stopuje.

Na koniec dodam tylko, ze we wczesniejszej pracy, z calego zespolu bylem chyba najwiekszym anty dotykowcem. Nigdy klientowi nie spzedalem dotykowego telefonu, zawsze mailem i pchalem sie w klawiature. Dzis jestem szczesliwym posiadaczem Wave, tylko z uszkodzonym ekranem ;)


MW'03
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5358 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/12/2010 00:20

  L. napisał:  
Co do aparatów w telefonie, to to ile ma px to sprawa na drugim miejscu. Ważne i wg mnie najwazniejsze jest to na jakiej matrycy jest zrobiony i jaka soczewka. To decyduje o jakosci zdjecia. Na fotografii sie nie znam, ale pol roku w telefonach pewne rzeczy mi uswiadomilo.
Ja mam Wave 8500, telefeon kosmos, sam do konca jeszcze polowy funkcji nie rozkminilem, a mam ponad pol roku.
Opcja paznokci odpada. Telefon obzlugujesz opuszkiem ze wzgledu na cieplo. Plus jest taki, ze wiekszosc samsungow, nawet Omnie, mialy ta wade, ze jak najechales na ikonke, to przeskakiwalo milion okien dalej. W Wavie jest ta blokada, puszczasz palec, ekran stopuje.

Na koniec dodam tylko, ze we wczesniejszej pracy, z calego zespolu bylem chyba najwiekszym anty dotykowcem. Nigdy klientowi nie spzedalem dotykowego telefonu, zawsze mailem i pchalem sie w klawiature. Dzis jestem szczesliwym posiadaczem Wave, tylko z uszkodzonym ekranem ;)



Ostanio nabyłem Samsung Soul, widzę że dużo o samsungach wiesz, mozesz mi powiedzieć coś na temat tego tel ? Padaka czy wytrzyma swoje. Myślę że ciekawe rozwiązanie dotykowego panelu wraz z klawiaturą :)


Football Without Ultras Is Nothing !
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 23/12/2010 20:07
Ma ktoś z was Nokię z zewnętrznym nadajnikiem gps?? Ja mam N 5530, chcę do niej kupić nadajnik Nokia LD-3W żeby korzystać ze sports trackera. Jakieś opinie, spostrzeżenia??:)


100% PD
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 30/12/2010 01:10
Ile trzyma Ci bateria w s8500 wave?


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 30/12/2010 12:46

  tribu napisał:  
Ma ktoś z was Nokię z zewnętrznym nadajnikiem gps?? Ja mam N 5530, chcę do niej kupić nadajnik Nokia LD-3W żeby korzystać ze sports trackera. Jakieś opinie, spostrzeżenia??:)



apropo programu (wady/zalety):
Za:
- po awarii odzyskuje trasę
- umiarkowanie pożera baterię

Przeciw:
- najnowsza wersja wymusza łączenie z internetem, nie ma opcji <nie łącz> jak w wersji beta, co np. za granicą jest bardzo uciążliwe, bo trzeba przełączać telefon w tryb offline
- zakłada aktywność sportową -- nie ma np. driving
- kiepski interfejs webowy -- nie można wyświetlić tras z kilku dni, przeładowany obraz (półcienie, przejścia, szmery-bajery) kosztem szybkości (nie zawsze mamy szybkie łącze)


MKS
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 30/12/2010 19:14

  Ka. napisał:  
Ile trzyma Ci bateria w s8500 wave?



Przy normalnym użytkowaniu (smsów około 20, rozmowy około 30minut dziennie, 15 minut internet) to wynik około 3dni (bliżej 4).
Przy bardzo nikłym użytkowaniu to około 6dni.
Choć pytanie "ile trzyma bateria?" to trochę jak wróżenie z fusów...każdemu inaczej - wszystko zależy od ustawień.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/01/2011 08:54
Proszę o opinie o SAMSUNG AVILA S5230. Telefon ma być dla dziewczyny.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7364 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/01/2011 11:48

  oczko82 napisał:  
Proszę o opinie o SAMSUNG AVILA S5230. Telefon ma być dla dziewczyny.



Żadnej avilli nie polceam. Między innymi ten telefon zobrazował mi serię tel. dotykowych. Jeden wielki szjas. Tutaj też jest różnica w panelu dotykowym. Np. wave ma panel po którym nie pośmigasz długopisem, czy innymi pomocnikami, czy nawet paznokciem, a tylko palcem. Nawet w rękawiczce nie przejdziesz do ekranu dalej.
W avillach jest inaczej, panel jest dotykowy, ale nie krystaliczny(?) czyli ten co opowiada za przesył ciepła.

Co do baterii w wave, to tak jak oczko napisał - zalezy od użytkowania. Grasz, śmigasz po internecie, dużo rozmawiasza to nei licz, że bedzie 5 dni bateria działała.

Co do PZ. i SSoul - nie mam pojecia, nie znam telefonu bo od pół roku nie siedze w temacie. Polecam jednak telepolis.pl . Dużo pomocnych komentarzy można znaleźć i ogólnie wporządku strona.


MW'03
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/01/2011 14:53
Potrzebuje telefon z Wi-Fi , używany do 300 zł. Nie dotykowy. Ktos cos poleci ?


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/01/2011 18:27

  Owczarek napisał:  
Potrzebuje telefon z Wi-Fi , używany do 300 zł. Nie dotykowy. Ktos cos poleci ?



Za ta cene to Nokia E51, jak uda sie znalezc w atrakcyjnej cenie to bierz E52.


www.sectorshop.net
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/01/2011 11:10

  L. napisał:  

  oczko82 napisał:  
Proszę o opinie o SAMSUNG AVILA S5230. Telefon ma być dla dziewczyny.



Żadnej avilli nie polceam. Między innymi ten telefon zobrazował mi serię tel. dotykowych.


Dzięki L. za opinie :) A co powiesz o Samsungu B3410W ? - telefon też dla dziewczyny.


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6767 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/01/2011 20:28
* Samsung S5530
* Samsung C3050
* Sony Ericsson Spiro W100
Który z wymienionych telefonów polecacie najbardziej ??? Dodam że nie potrzebny mi jakiś mega wypasiony aparat do pstrykania fot najważniejsze aby można było sobie zgrać z kompa dużo mp3.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/01/2011 20:44

  Porto napisał:  
* Samsung S5530
* Samsung C3050
* Sony Ericsson Spiro W100
Który z wymienionych telefonów polecacie najbardziej ??? Dodam że nie potrzebny mi jakiś mega wypasiony aparat do pstrykania fot najważniejsze aby można było sobie zgrać z kompa dużo mp3.



Z tej trójki najbardziej poleciłbym Tobie W100 spiro. Telefon z serii walkman, tak więc moim zdaniem najbardziej się nadaje na słuchanie muzy. Sęk w tym, że ma 5 mb pamięci wewnętrznej, czyli bez karty pamięci się nie obejdzie(do 16 GB obsługuję). Wyświetlacz dużo lepszy niż w C3050, w dodatku ma gniazdo JACK 3,5 mm.. Z tym S5530 nie miałem styczności to się nie wypowiadam. Reasumując, polecam Tobie W100 Spiro.

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 12 stycznia 2011, 20:50 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/01/2011 20:56
Niedawno sie tu pytalem o tel. bo spiro sie zepsul. Zawieszal sie , nie pisalem sms a pamiec sms zapelniona. odradzam. [klawiatura ekranowa sorry za byki]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/01/2011 21:29

  Owczarek napisał:  
Niedawno sie tu pytalem o tel. bo spiro sie zepsul. Zawieszal sie , nie pisalem sms a pamiec sms zapelniona. odradzam. [klawiatura ekranowa sorry za byki]



A znasz model telefonu, który był bezawaryjny??? Każdy wyraża swoją subiektywną ocenę na dany model telefonu/telewizora czy samochodu. Ty mówisz, że Tobie się psuł, a osoba, która np. miała ten model i nie miała z nimi przygód będzie zachwalała telefon. Dopóki nie weźmie jakiegoś telefonu to się sam nie przekona:]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 13/01/2011 09:42
Ale to nie tylko ta sztuka ;) W serwisie powiedzieli ze dopoki nie bedzie softow 90 procent modeli bedzie mialo ta wade.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 13/01/2011 09:59

  Czarny napisał:  

  Owczarek napisał:  
Potrzebuje telefon z Wi-Fi , używany do 300 zł. Nie dotykowy. Ktos cos poleci ?



Za ta cene to Nokia E51, jak uda sie znalezc w atrakcyjnej cenie to bierz E52.



Bliżej końca stycznia lub na początku lutego będę miał właśnie E51 na zbyciu, więc jak coś to wiadomo. Potwierdzam ma Wi-fi, może szału nie ma w obsłudze ale przydatne. I potwierdzam, że jak się trafi a ciekawej cenie to lepiej brać E52 :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/01/2011 21:21
Jakie macie opinie na temat Samsunga Wave 533. Mnie przekonuje qwerty no i dotykowy wyświetlacz. Jednak nie wiem nic o tym systemie i ogólnej funkcjonalności. Do tego pytanie (dla, niektórych pewnie śmieszne). Jak to jest z GPS w tym telefonie? Kupuje raz telefon i mam GPS za friko, czy np. za każde połączenie co by mi drogę pokazał muszę płacić, czy on się łączy jakoś z netem czy jak to jest?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005