Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
skrzynka_piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 16/12/2013 19:12
Bracia, podczas ostatniej biesiady po meczu moj wysluzony HTC Desire S spadl na glebe i na wyswietlaczu pojawil sie pajaczek. Pytanie do Was czy jest sens jeszcze walczyc i wstawiac szybke (wyswietlacz jest caly) czy lepiej opchnac dziada na czesci i szukac szczescia na allegro ?


if you don't play you will never win
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/12/2013 16:54
co lepsze? Nokia Lumia 625, czy Nokia Lumia 720?
tel. jest mi potrzebny głównie do dzwonienia i czasami do netu.


INDIOS BRAVOS
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 17/12/2013 18:47
Powiem tak...Ja mam L920, żona ma L625 - jest wystarczająca, menu identyczne jak w mojej 920. Sam system Windows Phone bardzo prosty i intuicyjny! Obsługa prosta jak w starych nokiach (czyt. 3210 itp).
Generalnie cena 625 jest dość atrakcyjna i zachęcająca. Ja ją Tobie polecam.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/12/2013 00:34

  tm_tomcio napisał:  
co lepsze? Nokia Lumia 625, czy Nokia Lumia 720?
tel. jest mi potrzebny głównie do dzwonienia i czasami do netu.



Ciężko powiedzieć...:) ja bym chyba wziął 625 dlatego, że nowszy model, szybszy procek, LTE, szybszy wbudowanym modem do neta i trochę większy wyświetlacz(przy korzystaniu z neta ma jednak znaczenie). Z drugiej strony 720 ma troszkę większą gęstość pikseli na wyświetlaczu oraz ma lepszy wyświetlacz, bo rozdziałka ta sama co w 625, a 4,3 cala zamiast 4,7 i technologia ClearBlack. Lepszy aparat foto z podwójnym flashem oraz 720 "pewniej" leżała mi w dłoni - zapewne kwestia rozmiaru i wykonania.

Podobne modele szczerze mówiąc - najlepiej samemu się przekonać jak wygląda i leży w dłoni jeden i drugi.

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 18 grudnia 2013, 00:39 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/12/2013 17:11

  Ambasador napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
co lepsze? Nokia Lumia 625, czy Nokia Lumia 720?
tel. jest mi potrzebny głównie do dzwonienia i czasami do netu.



Ciężko powiedzieć...:) ja bym chyba wziął 625 dlatego, że nowszy model, szybszy procek, LTE, szybszy wbudowanym modem do neta i trochę większy wyświetlacz(przy korzystaniu z neta ma jednak znaczenie). Z drugiej strony 720 ma troszkę większą gęstość pikseli na wyświetlaczu oraz ma lepszy wyświetlacz, bo rozdziałka ta sama co w 625, a 4,3 cala zamiast 4,7 i technologia ClearBlack. Lepszy aparat foto z podwójnym flashem oraz 720 "pewniej" leżała mi w dłoni - zapewne kwestia rozmiaru i wykonania.

Podobne modele szczerze mówiąc - najlepiej samemu się przekonać jak wygląda i leży w dłoni jeden i drugi.



podobno w 625 przyciski poniżej ekranu do nawigacji Windowsa nie są podświetlone. A jak z bateriami?
W sumie mój operator usługi LTE nawet nie proponuje :) więc to raczej będzie miało wtórne znaczenie :)


INDIOS BRAVOS
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/12/2013 18:48

  tm_tomcio napisał:  
podobno w 625 przyciski poniżej ekranu do nawigacji Windowsa nie są podświetlone. A jak z bateriami?


Dokładnie tak. Nie są podświetlane. Kwestia przyzwyczajenia. A bateria w L625...hmmm żona ładuje raz w tygodniu - ale tylko dzwoni i sms-uje. Nic więcej (nie używa WI-FI, nie gra, nie słucha muzyki itp).


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/12/2013 07:54
Dzięki za pomoc, ale temat póki co upadł, bo mój operator przed świętami zamienił ceny tel. w abonamencie, co uważam za skandal... Raz modele są za 1 zł, a teraz po 229 zł. Cyrk na kółkach. W ogóle się zastanowię, czy przedłużać umowę... :)


INDIOS BRAVOS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/12/2013 15:21

  tm_tomcio napisał:  
Dzięki za pomoc, ale temat póki co upadł, bo mój operator przed świętami zamienił ceny tel. w abonamencie, co uważam za skandal... Raz modele są za 1 zł, a teraz po 229 zł. Cyrk na kółkach. W ogóle się zastanowię, czy przedłużać umowę... :)



Cóż... operator głupi nie jest.... i dobrze wie, że przed świętami będzie "branie". Ja już się nauczyłem, że te wszystkie "świąteczne promocje" to nic innego jak dymanie klienta na potęgę(aczkolwiek, niektóre promo są godne uwagi), inna sprawa, że ludzie dają się dymać (chociażby ich teksty " a, to ja poczekam, przed świętami pewnie będzie jakaś lepsza promocja") tak więc to wykorzystują.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6785 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/12/2013 01:37
Potrzebuję ofert dla firm od 4 największych operatorów- jak ktoś ma jakieś namiary to poproszę.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/12/2013 11:48

  Ambasador napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
Dzięki za pomoc, ale temat póki co upadł, bo mój operator przed świętami zamienił ceny tel. w abonamencie, co uważam za skandal... Raz modele są za 1 zł, a teraz po 229 zł. Cyrk na kółkach. W ogóle się zastanowię, czy przedłużać umowę... :)



Cóż... operator głupi nie jest.... i dobrze wie, że przed świętami będzie "branie". Ja już się nauczyłem, że te wszystkie "świąteczne promocje" to nic innego jak dymanie klienta na potęgę(aczkolwiek, niektóre promo są godne uwagi), inna sprawa, że ludzie dają się dymać (chociażby ich teksty " a, to ja poczekam, przed świętami pewnie będzie jakaś lepsza promocja") tak więc to wykorzystują.



mam też taką teorię, że producent smartfonów ciśnie, by schodziły inne modele i za to płaci prowizję, więc operator podnosi ceny na inne aparaty :)


INDIOS BRAVOS
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/01/2014 21:01
pytanko czy jest jakies urzadzenie w ktorym mozna ladowac sama baterie od telefonu (bez telefonu) lub kilka takich baterii? W czasach smartfonów i krotko trzymajacych baterii kupil bym sobie kilka baterii i je wymianial zamiast co chwila szukac zrodla pradu i odkladac telefon na bok


MKS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/01/2014 21:40

  Vega napisał:  
pytanko czy jest jakies urzadzenie w ktorym mozna ladowac sama baterie od telefonu (bez telefonu) lub kilka takich baterii? W czasach smartfonów i krotko trzymajacych baterii kupil bym sobie kilka baterii i je wymianial zamiast co chwila szukac zrodla pradu i odkladac telefon na bok



Nie słyszałem o takim rozwiązaniu, ale nie wiem czy nie tańszym i być może praktyczniejszym rozwiązaniem nie byłaby ładowarka zewnętrzna, tzw. powerbank.

Np. taka:
http://allegro.pl/powerbank-measy-bat10000-10200mah-bateria-i3852662176.html


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/01/2014 08:19
Jest takie urządzenie, sam mam w domu, wkładasz je do prądu i styki kierujesz na styki, które są w baterii i ładuje ładnie każdą baterie :)


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/01/2014 11:58
hehe chyba robione w domowych warunkach i takiego si enie kupi;)

miał ktoś może baterię z tej firmy? Ustępuje tej oryginalnej?

bateria MLIFE


MKS
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/01/2014 16:46
http://redlabel.pl/p/90/3045/ladowarka-uniwersalna-do-baterii-z-lcd-standard-ladowarki.html

Jeżeli o takie coś chodzi :) wkładasz do tego baterie dajesz do prądu i śmiga ładowanie, a drugą możesz mieć w telefonie :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/01/2014 17:14

  MaT napisał:  
nokia 3210 :P:P stara ale jara he niedlugo sobie zmieniam :)



Niedługo minie 10 lat od pierwszych wpisów w tym temacie :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/01/2014 15:52

  Vega napisał:  
pytanko czy jest jakies urzadzenie w ktorym mozna ladowac sama baterie od telefonu (bez telefonu) lub kilka takich baterii? W czasach smartfonów i krotko trzymajacych baterii kupil bym sobie kilka baterii i je wymianial zamiast co chwila szukac zrodla pradu i odkladac telefon na bok



Mini ładowarka USB do baterii


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/01/2014 20:55
W swoim linku podałem właśnie urządzenie co działa na takiej zasadzie jak powyżej, więc jak widać istnieją takie urządzenia i nie są one domowej roboty :) Z tego co jest w moim linku sam korzystam od 2 lat


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 20/01/2014 17:18
Mam do dyspozycji jakies 1000 pln. Chcialbym telefon ktory nie bedzie mulil. Tak wiec zeby i w gierke mozna bylo zagrac i na neta spokojnie wejsc. Szukam po tych stronach, ale w sumie to sie na telefonach najzwyczajniej w swiecie nie znam. Pytanie do kogos ogarnietego - co poleca?


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 20/01/2014 18:55
A ja mam podobne pytanie, ale nieco inne kryteria ;) Czy poleci ktoś jakiś telefon z normalną, tradycyjną klawiaturą? W sensie 9 przycisków, bez absolutnie żadnego dotykowego elementu, z jakimś w miarę ok aparatem i porządną baterią (chociaż akurat baterię mogę osobno sobie dokupić). W pseudosalonach pseudooperaotrów patrzeli na mnie jak na kosmicznego kowboja ;)


P. S.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005