Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 28/03/2014 16:40

  Vega napisał:  

  Szymen napisał:  

  Vega napisał:  
Mam problem z gps w telefonie.
Jeżeli telefon jest w zasięgu wifi to normlanie działaja aplikacje (janosik, moje trasy, mapy google), jednak w momencie gdy włączam internet pakietowy (mam jeszcze sporo mg do wykorzystania) to wyskakuje cały czas komunkat "szukam GPS" no i tak może szukać godzine...dwie i nic.
Powie mi ktoś o co może chodzic?



a próbowałeś łapać sygnał GPS poza domem? Moja stara nawigacja, nie była widziana przez satelity w budynku. Dopiero przy oknie czasem coś złapało, natomiast w samochodzie normalnie śmigała. Do tego GPS jest raczej niezależny od internetu, może najzwyczajniej w świecie masz go wyłączonego?



Nie no bez przesady:)
GPS w domu wlasnie jak jest w zasiegu Wifi, ktore jest wlaczone (czy w pracy) pokazuje trafnie miejsce i to od razu.
W samochodzie natomiast nie lapie wcale sygnalu (internet jest na 100% wlaczony) nigdzie (centrum, Skolwin, Police, Dąbie, Zdroje czy Przecław)


Spróbuj zainstalować nawigacje, ktora nie korzysta z internetu. Np automapa czy inny tomtom. Jeśli wtedy bedzie dzialac wykluczysz usterke GPS. przy okazji jaki to model telefonu?


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/03/2014 09:29
wymiana ekranu w xperii Z? ekran rozbity, nic nie widac, caly czarny, mimo wszystko telefon dziala, mozna sie na niego dodzwonic ale nie mozna odebrac. jaki koszt naprawy? i gdzie najlepiej/najtaniej?


Hold skladam temu miastu...
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 29/03/2014 14:31
S2.... sciagalem kiedys jakis test gps i mi nie wykrywalo go.
PObralem program do nawigacji offline.
3h na dworze i caly czas komunikat "szukam gps"

Ostatnio edytowany przez: V..., 29 marca 2014, 19:15 [1 raz(y)]


MKS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 01/04/2014 23:58

  aDriAn PS napisał:  
wymiana ekranu w xperii Z? ekran rozbity, nic nie widac, caly czarny, mimo wszystko telefon dziala, mozna sie na niego dodzwonic ale nie mozna odebrac. jaki koszt naprawy? i gdzie najlepiej/najtaniej?



Jakbyś oddał tel na gwarancji, wysyłają go do Wrocławia do W-support. Wymiana do zetki u nich 1150 zł. Jedyna szansa złapania gdzieś stacjonarnie jakiegoś serwisu, który bawi się w takie rzeczy. Z tym niestety nie pomogę.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5261 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 02/04/2014 00:49

  aDriAn PS napisał:  
wymiana ekranu w xperii Z? ekran rozbity, nic nie widac, caly czarny, mimo wszystko telefon dziala, mozna sie na niego dodzwonic ale nie mozna odebrac. jaki koszt naprawy? i gdzie najlepiej/najtaniej?




Zadzwoń na ten nr: 792 867 291
Koleżka zajmuje się serwisem komórek.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3645 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 02/04/2014 11:46
Ogólnie taka dygresja. Mam telefon Huawei, taki tam z niższej półki smartów - jedyne 500zł, ale niczego mi nie brakuje. Może to nie jest to co nowy HTC, ale jak komuś nie zależy na lansie, aparacie jakości lustrzanki czy gorilla glass to taki telefonik zupełnie wystarczy. Oczywiście Android.

W ogóle warto iść w stronę takich firm jak Huawei czy ostatnio Lenovo. Smartfony za kilkaset złotych, które nie specjalnie ustępują Samsungom czy innym LG, które kosztują co najmniej 2x więcej.

Aha i nie bierzcie w sieci telefonu, bo to w zdecydowanej większości przypadków się nie opłaca.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/04/2014 11:29
Ja mam Alcatel One Touch Idol i też nie narzekam :) Wszystko działa płynnie, ram nie jest zawalony jakimiś śmieciami od producenta,sieci i od nakładki systemowej


Bartek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5360 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/04/2014 10:35
Nie słychać nic w czasie rozmowy w Iphone 4. Głośnik do wymiany? Gdzie najlepiej i jaki koszt? Z góry dzięki :)


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/04/2014 11:15

  Bartek. napisał:  
Nie słychać nic w czasie rozmowy w Iphone 4. Głośnik do wymiany? Gdzie najlepiej i jaki koszt? Z góry dzięki :)



polecam podbić do www.digitaloutlet.pl


Bartek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5360 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/04/2014 12:01

  manisz napisał:  

  Bartek. napisał:  
Nie słychać nic w czasie rozmowy w Iphone 4. Głośnik do wymiany? Gdzie najlepiej i jaki koszt? Z góry dzięki :)



polecam podbić do www.digitaloutlet.pl



Niestety nie posiadają głośnika do tego telefonu. Może ktoś jeszcze coś poleci sprawdzonego?


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/05/2014 07:23
Wie ktoś dlaczego nie chce mi się zalogować profil skype na telefonie z androidem jeżeli jestem w zasięgu Wifi? W domu wsyztsko smiga, do skypea nie da się zalogować, wyłączam wifi, włączam 3g i od razu jestem zalogowany....jest tam jednak za wolna szybkosc aby odbierać dobry obraz...


MKS
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/05/2014 09:01
służbowo trafiła mi się nokia lumia 520. nigdy nie miałem do czynienia z żadnego rodzaju smartfonami, nawet z telefonami dotykowymi. jakoś sobie dam radę, ale może był by ktoś uprzejmy pokrótce scharakteryzować telefon oraz podać jego mocne i słabe strony?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/05/2014 18:01

  TeHaCe napisał:  
służbowo trafiła mi się nokia lumia 520. nigdy nie miałem do czynienia z żadnego rodzaju smartfonami, nawet z telefonami dotykowymi. jakoś sobie dam radę, ale może był by ktoś uprzejmy pokrótce scharakteryzować telefon oraz podać jego mocne i słabe strony?



Trafił Ci się praktycznie najniższy model Lumii.

Plusy:
- stabilny system Windows Phone, który po aktualizacji do wersji 8.1 pozwala na jeszcze przyjemniejsze korzystanie z telefonu
- poręczny (4 cale zmieszczą się Tobie w kieszeni na spokoju)
- dzięki Windowsowi pakiet Office ( wiadomix, że potężnych plików na tym obrabiać raczej nie da rady, ale do prostych i małych plików bardzo fajna rzecz)
- darmowa nawigacja Nokii, która działa w trybie offline(nie potrzeba mieć włączonego transferu danych, a to pozwala np. oszczędzać baterię)
- 8 GB pamięć wbudowana, z czego pewnie koło 4 do dyspozycji dla Ciebie, dodatkowo możliwość włożenia karty microSD tak więc pojemność jak dla mnie spokojna.
- jak na tę klasę bardzo przyjemny wyświetlacz.
- bardzo przyjemnie synchronizuje konta pocztowe

Minusy:
- bateria(ale tyczy się to większości telefonów dotykowych)
- obudowa nie jest jakaś super hiper, ale ciężko się cholerstwo otwiera
- brak flasha przy aparacie, jednak niektórzy tego np. nie potrzebują
- no i chyba największy minus, brak menadżera plików.
- w telefonie wchodzi karta sim w formacie micro - czasem konieczna jest wymiana karty

Ogólnie jak na pierwszy dotykowiec moim zdaniem będziesz zadowolony.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 28/05/2014 09:54

  Ambasador napisał:  

  TeHaCe napisał:  
służbowo trafiła mi się nokia lumia 520. nigdy nie miałem do czynienia z żadnego rodzaju smartfonami, nawet z telefonami dotykowymi. jakoś sobie dam radę, ale może był by ktoś uprzejmy pokrótce scharakteryzować telefon oraz podać jego mocne i słabe strony?



Trafił Ci się praktycznie najniższy model Lumii.

Plusy:
- stabilny system Windows Phone, który po aktualizacji do wersji 8.1 pozwala na jeszcze przyjemniejsze korzystanie z telefonu
- poręczny (4 cale zmieszczą się Tobie w kieszeni na spokoju)
- dzięki Windowsowi pakiet Office ( wiadomix, że potężnych plików na tym obrabiać raczej nie da rady, ale do prostych i małych plików bardzo fajna rzecz)
- darmowa nawigacja Nokii, która działa w trybie offline(nie potrzeba mieć włączonego transferu danych, a to pozwala np. oszczędzać baterię)
- 8 GB pamięć wbudowana, z czego pewnie koło 4 do dyspozycji dla Ciebie, dodatkowo możliwość włożenia karty microSD tak więc pojemność jak dla mnie spokojna.
- jak na tę klasę bardzo przyjemny wyświetlacz.
- bardzo przyjemnie synchronizuje konta pocztowe

Minusy:
- bateria(ale tyczy się to większości telefonów dotykowych)
- obudowa nie jest jakaś super hiper, ale ciężko się cholerstwo otwiera
- brak flasha przy aparacie, jednak niektórzy tego np. nie potrzebują
- no i chyba największy minus, brak menadżera plików.
- w telefonie wchodzi karta sim w formacie micro - czasem konieczna jest wymiana karty

Ogólnie jak na pierwszy dotykowiec moim zdaniem będziesz zadowolony.



no on mi właśnie głównie do pracy (do poczty m.in. potrzebny) flasha mam w swojej e52, która jest kotem:) z gpsu też z niej używam.

dzięki serdeczne za przytoczenie ww. informacji, o takie coś właśnie mi chodziło :)!
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 30/05/2014 22:14
Kupie sprawny i nie zniszczony telefon dzialajacy w Plusie.
GG 4066045.


1948
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/07/2014 15:48
Pilna sprawa. Gdzie w Szczecinie od ręki wymienię wyświetlacz do Samsunga Galaxy SIII?
Spadł mi i szybka w pajęczynkę poszła, telefon świeci na szczęście nawet zasięg mi łapie.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/07/2014 22:32

  Bengoro napisał:  
Pilna sprawa. Gdzie w Szczecinie od ręki wymienię wyświetlacz do Samsunga Galaxy SIII?
Spadł mi i szybka w pajęczynkę poszła, telefon świeci na szczęście nawet zasięg mi łapie.



Liczysz się z kosztami? Lepiej będzie kupić nówkę w media markt za niecały 1000zł


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/09/2014 16:21
W Szczecinie nadal bez zasięgu?


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/09/2014 18:15
zapytaj przy manhatanie przy rondzie.cena to cos ok 300zl?i max godz roboty


,,Vi är överallt,,- POGON
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/09/2014 19:35

  spagetti napisał:  
zapytaj przy manhatanie przy rondzie.cena to cos ok 300zl?i max godz roboty



Już dawno mam zrobiony fon.
Awaria w sieci plus była, Szczecin i okolice :)
A do tego chyba atak hakerski.
Dzięki kolego


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005