Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/03/2012 18:48

  Boberek napisał:  
Problem o jakim pisalem wczesniej okazal sie niestety zalaniem ( nie mam pojecia kiedy to moglo sie stac)a nie bledem oprogramowania...

Wiec teraz pytanie jaki znacie skuteczne sposoby na osuszenie telefonu ??? Dodam ze chodzi o Samusnga galaxy s II...



Jakby metody wyżej nie pomogły i chcialbyś się go pozbyć to chętnie odkupie. ; )


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/03/2012 18:52

  Boberek napisał:  
Problem o jakim pisalem wczesniej okazal sie niestety zalaniem ( nie mam pojecia kiedy to moglo sie stac)a nie bledem oprogramowania...

Wiec teraz pytanie jaki znacie skuteczne sposoby na osuszenie telefonu ??? Dodam ze chodzi o Samusnga galaxy s II...



podstawa przy zalaniu to natychmiastowe wyjecie baterii. jesli nie zrobiles tego od razu, albo pozniej wkladales zeby 'testowac' spalic sie moglo w telefonie wszystko :> sposob na suszenie? kaloryfer z srednia temperatura


POGOŃ SZCZECIN!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/03/2012 18:57

  Boberek napisał:  
Problem o jakim pisalem wczesniej okazal sie niestety zalaniem ( nie mam pojecia kiedy to moglo sie stac)a nie bledem oprogramowania...

Wiec teraz pytanie jaki znacie skuteczne sposoby na osuszenie telefonu ??? Dodam ze chodzi o Samusnga galaxy s II...



Zalanie to szerokie pojęcie używane przez serwisy napraw. Z reguły odmawiają naprawy i anulują kartę gwarancyjną poprzez ingerencje cieczy. Ciecz może znaleźć się w telefonie np. przy bardzo dużej wilgotności powietrza, czy chociażby w użytkowaniu telefonu w pomieszczeniach, gdzie amplituda temperatur jest na prawdę spora.

Najgorsze jest to, że z serwisem czy producentem w takiej sytuacji nie wygrasz, chyba, że masz jakieś ubezpieczenia telefonu wykupione, które obejmuję takie szkody.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6438 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/03/2012 21:34
Kiedyś miałem ten sam problem i w jednym z punktów, zaproponowali mi czyszczenie(nie pamiętam czym). Tylko powiedzieli mi że to nic nie gwarantuje, ale pomogło. Zapłaciłem 30 zł. Tylko to nie był telefon tej klasy.


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/03/2012 22:39
Boberek jak bedziesz w PL to zobacz w Halo kolo kfc na Krzywoustego.
Za Blackberry Torch krzykneli 100, niczego nie gwarantowali, a sie okazalo ze mozna bylo naprawic.
Problem podobny jak u Ciebie.


MKS !
Tadzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5097 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 10/04/2012 16:16
Złamał ktoś z was system w Nokii C5-03? Denerwują te certyfikaty do aplikacji, a podobno to najlepszy sposób na rozwiązanie tego problemu.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same - Phil Bosmans
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 10/04/2012 17:46
Samsung Avilla, z dnia na dzień nagle przestał działać ekran dotykowy. Orientuje się ktoś w kosztach wymiany?


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 10/04/2012 18:54

  Tasior napisał:  
Samsung Avilla, z dnia na dzień nagle przestał działać ekran dotykowy. Orientuje się ktoś w kosztach wymiany?



Najtaniej zamówić dotyk z Allegro z demontażu (koszt ok 20 zl) i zaniesc gdzies zeby wymienili. Bo tak to pewnie krzykna za sam dotyk ponad 100zl plus wymiana (zazwyczaj 30-50 zl)


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/04/2012 21:49
Waszym zdaniem ktory z operatorow komorkowych ma w tej chwili najlepsza oferte ?? ?

Docelowo ja mam miec abonament a zona karte . Telefony malo wazne akurat...dobrze by bylo zeby zawieraly rozsadne pakiety internetowe szczegolnie abonament ,minut i smsow nie potrzebuje zbyt wiele...

Ewentualnie ktory z operatorow daje w tej chwili najkrotsze trwanie umowy ?? ?

Czy obecnie przy podpisywaniu mowy trzeba przedstawiac jakies zaswiadczenie o zatrudnieniu ?? ?


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6766 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/04/2012 22:03
Najlepszą ofertę na abonament ma teraz chyba PLAY. Ale jak używałem PLAYA to są miejsca w Polsce gdzie nie ma zasięgu a Orange czy Plus hula jak trzeba.


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/04/2012 23:00
Tylko, że Play ma zasięg z nadajników Plusa i od niedawna Orange.;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/05/2012 22:53
Tak, ale nie jeśli chodzi o Internet PLAY :) W Pobierowie Orange, Plus, T-Mobile działało, PLAY nie.

Co polecicie z tanich telefonów z Androidem (nie musi być szał, że rzuca na kolana), byle sprawnie chodziły podstawowe appki :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/05/2012 00:26

  malcoolm napisał:  
Tak, ale nie jeśli chodzi o Internet PLAY :) W Pobierowie Orange, Plus, T-Mobile działało, PLAY nie.

Co polecicie z tanich telefonów z Androidem (nie musi być szał, że rzuca na kolana), byle sprawnie chodziły podstawowe appki :)



Tanich tzn. ? kupujesz na rynku za gotówkę?


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/05/2012 01:19

  malcoolm napisał:  
Tak, ale nie jeśli chodzi o Internet PLAY :) W Pobierowie Orange, Plus, T-Mobile działało, PLAY nie.

Co polecicie z tanich telefonów z Androidem (nie musi być szał, że rzuca na kolana), byle sprawnie chodziły podstawowe appki :)



galaxy gio


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/05/2012 03:13
Ja polecam LG P500


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/05/2012 07:55

  Cywil napisał:  
Ja polecam LG P500



Sprawdzałem na alledrogo cene tego P500 i powiem Ci, że w podobnej cenie można dostać dużo lepsze i dużo nowsze aparaty jak choćby SE Live with walkman. Procek 1 GHz, a nie 600. Aparat 5 mpix, zamiast 3,2, no i wyświetlacz 16 mln kolorów, a nie 256 tyś. Aczkolwiek Live ma słabą baterie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/05/2012 12:22
Nie sprawdzałem bieżących cen. Gdy ja kupowałem w podobnych cenach (albo nawet drożej) były tylko wynalazki typu SE x8 x10mini ZTE Blade albo HTC Wildfire ewentualnie jakieś słabe Galaxy (mini, 551). Wg mnie telefony gorsze.


Romano87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5443 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/05/2012 15:16
Może ktoś się zainteresuje ;)
Galaxy Tab P1000


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/05/2012 18:11

  Romano87 napisał:  
Może ktoś się zainteresuje ;)
Galaxy Tab P1000



Jaka cena? Chyba, ze flaszka wystarczy :D


Romano87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5443 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/05/2012 19:34
900 zł + ewentualnie na flaszeczke :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005